Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2008., 20:33   #61
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Inače, jednom prilikom sam furao suknju. Na apsolventskom, na 'sister party-u', svi dečki su se oblačili u cure, pa smo tako išli van...
Ne postoji nepraktičnije nešto za obuči... nema đepa, kad ideš pišat... bolje da ne počnem , bojiš se da ne zapneš negdje... ukratko debilana, ako bi to netko furao kao muško
Zasto neprakticno? Zasto ne mozes pisati? Pa samo zadignes. Sigurno postoje kiltovi s dzepovima. A uvijek mozes ponijeti torbu za laptop.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:34   #62
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Te torbice odaju tipove pune love. Jako je teško nositi ključeve svih auta, brodova, nekretnina, mobitele, rezervne fensi oćale i podeblji novčanik u džepu.


Mwm... takes one to know one?
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:38   #63
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post


Mwm... takes one to know one?
Ha čuj, nekima možda služi i za džepnog advokata. Krhko je znanje ...
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:43   #64
meni se svidjaju taskice
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:47   #65
Mislim što je u tome čudno?...zašto si muški nebi pojednostavnili stvari, te novčanik, ključeve i pljugu stavili u tu taškicu, a ne da to sve potežu po džepovima(veća je vjerovatnost da ce se tak izgubit)
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:52   #66
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Mislim što je u tome čudno?...zašto si muški nebi pojednostavnili stvari, te novčanik, ključeve i pljugu stavili u tu taškicu, a ne da to sve potežu po džepovima(veća je vjerovatnost da ce se tak izgubit)
A kaj kada izgube tu malu taskicu, onda su zgubili sve. Torbu ne mos' izgubit, a unutra mozes nositi sve ikad.

joujou, zar i ti.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:55   #67
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
A kaj kada izgube tu malu taskicu, onda su zgubili sve. Torbu ne mos' izgubit, a unutra mozes nositi sve ikad.

joujou, zar i ti.
Pa možda je nekima praktičnije nositi tu malu taskicu, nego ruksak?
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:55   #68
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Kad imas torbicu onda moras paziti samo na nju. U suprotnom moras paziti na sve pojedinacno
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
novčanik, ključeve i pljugu stavili u tu taškicu, a ne da to sve potežu po džepovima(veća je vjerovatnost da ce se tak izgubit)
Uopce ne kuzite Vi godinama teglite za sobom torbice i to vam je sasvim prirodno, 90% muskaraca koji bi stavili sve to u torbicu i izasli nekuda bi drugo jutro imali gadnih problema
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:57   #69
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
A kaj kada izgube tu malu taskicu, onda su zgubili sve.
A kaj kad ti izgubis Eastpak s laptopom u njemu
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:59   #70
Quote:
nex kaže: Pogledaj post
Uopce ne kuzite Vi godinama teglite za sobom torbice i to vam je sasvim prirodno, 90% muskaraca koji bi stavili sve to u torbicu i izasli nekuda bi drugo jutro imali gadnih problema
Pa kad ja prošetam trgom, vidim dosta muškaraca koju furaju te torbice, pa nemaju baš šljive po licu
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:00   #71
Je, a kako potrpat 10 kutija Durexa po džepovima? I Aspirin ako je boli glava? Ha?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:01   #72
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
otišel bu u to da bu za 5 godina normalno da tip u minjaku i štiklama namazan hoda okolo a onaj kome je to čudno je zatucan


zašto se muškarci ne bi šminkali?
zašto se muškarci trebaju sramit svojih nogu?
zašto ne bi nosili visoke pete?


ja mislim da bi ti bio baš slatki vu štiklicama...

Kaj, još si malo pljuneš na špićokicu, poglanjcaš s najlonkom i sav si će-će
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:05   #73
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
A kaj kad ti izgubis Eastpak s laptopom u njemu
hi hi
dogodilo se mom mužu nedavno; otišli su spiti pivcce nakon posla.... dođe doma i, automatizmom, pruži ruku da ga uzme sa suvozačkog sjedala, kad ono
našao ga je sutradan... zna se gdje

ot
što se mene tiče mogu nositi i onu košaru na glavi (ko kumice)... kakve to veze ima s Muškarcem?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:06   #74
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Pa kad ja prošetam trgom, vidim dosta muškaraca koju furaju te torbice, pa nemaju baš šljive po licu
Sljive? Ma nisam mislio da ce ih netko prebiti nego da ce izgubiti torbicu
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:06   #75
Quote:
nex kaže: Pogledaj post
Uopce ne kuzite Vi godinama teglite za sobom torbice i to vam je sasvim prirodno, 90% muskaraca koji bi stavili sve to u torbicu i izasli nekuda bi drugo jutro imali gadnih problema
A ne znan... ja se izgleda druzim s onih 10%... koji znaju cemu sluzi mozak

Salu na stranu, takvi koji pijani ujutro zaboravljaju da imaju torbicu, takvi je ni nemaju... ovima drugima ona nije nista ''cudno'' i paze na nju, odnosno svjesni su je jednako kao i kljuceva od auta ili mobitela Pa ne postoje muske torbice od jucer Moj tata ih je otkako pamtim imao. One smedje, kozne, onako uze, ali za preko ramena Mada ih je on, sad kad promislim, uvijek nekako drzao u ruci za taj remen
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:06   #76
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Pa možda je nekima praktičnije nositi tu malu taskicu, nego ruksak?
Pa ne mora ruksak, moze torbu.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:09   #77
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
što se mene tiče mogu nositi i onu košaru na glavi (ko kumice)... kakve to veze ima s Muškarcem?
slazem se... jebes muskarca koji je manje musko jer nosi torbicu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:13   #78
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
slazem se... jebes muskarca koji je manje musko jer nosi torbicu
Pa e... ja to tupim vec na 3 stranice... a Medo mi veli da sam bezobrazna
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:18   #79
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Zasto neprakticno? Zasto ne mozes pisati? Pa samo zadignes. Sigurno postoje kiltovi s dzepovima. A uvijek mozes ponijeti torbu za laptop.
Ne da je samo nepraktično, nepraktično je do bola...

Baš sam to komentirao s frendovima poslije. Svi su se potrgali od smijeha na spomen wc-a i pišanja u suknji.
Imao sam neku relativno dugu suknju i da bi svu tu tkaninu pobrao i dignuo visoko da možeš pišati, to je posla i posla onda ni ne vidiš di pišaš od suknje... ma debilana, teško za opisati, dok sam ne probaš.
Ovo - dok ne probaš kažem iz zajebancije, nemoj isprobavat.

Ukratko, nije se svidjelo nikom od dečkiju.

a treba uzeti i u obzir još jednu zanimljivu stvarčicu kod kombinacije tipa i suknje. Što kad ti se digne, a u suknji si?

U disku si, čagaš sa nekom zgodnom kokom, koja ti se malo trlja o prepone i...hop! Ako si u trapericama, to se već izbalansira, ali u haljini nemaš gdje... šator samo raste...

Malo se zezam, ali bio sam prilično pijan, pa mi je čak i tad dozlogrdila suknja vrlo brzo. A imao sam baš neku lijepu, bijelu na volančiće.
Čak sam malo i prestao s cugom da se ne prepijem pa da ne napravim neko sranje dok sam u tuđoj robi.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:24   #80
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Ne da je samo nepraktično, nepraktično je do bola...

Baš sam to komentirao s frendovima poslije. Svi su se potrgali od smijeha na spomen wc-a i pišanja u suknji.
Imao sam neku relativno dugu suknju i da bi svu tu tkaninu pobrao i dignuo visoko da možeš pišati, to je posla i posla onda ni ne vidiš di pišaš od suknje... ma debilana, teško za opisati, dok sam ne probaš.
Ah problema. Pa spustiš suknju i pišaš.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.