Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2012., 22:58   #121
ma nit je serija vulgarna da sve nacrtaju, nit su autori glupi da ne ostave prostor za nove nastavke. loza je pomalo navukla ljude, počelo se govorit o njoj, i to među ekipom koja ne gleda svaki drek na teveu i bira sadržaj (sori ako zvuči snobovski...) potez je na hrt-u, koji 20 godina nije imao ovakvu dramsku seriju, s glavom i repom, glumcima koji konačno ne igraju kao da imaju metlu u dupetu, jakim scenarijem, kadrovima... ukratko, oću drugu sezonu loze!!
artie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 00:37   #122
Sve pohvale stvarno za glumu i pejzaž, vidi se da je serija kvalitetnija od svega do sad viđenog u nas, ALI...stvarno me nervira kako uopće nije prikazan taj zadrti patrijarhalni odnos kao nešto nenormalno, nego je to svima normalno. Gledateljima se uopće ne okreće pažnja prema tome, nego je jedini zaplet ta korumpcija itd, a kad muškarci šakom prite ženi, vataju je za kosu, izbace iz sobe dok muški razgovaraju, i tako dalje, mogla bih do sutra, onda nitko ne reagira. Maja je trebala bit jedan lik koji dolazi iz razvijenije sredine od njih i kojoj će to smetati, ali ne, i ona sve to prihvaće jer se dobro udala.
Strašno! Kao nekad se malo naljuti, ali to je sve u jednom kratkom pogledu, odmah postane poslušna ženica.
Grozno mi je da nema ni jednog lika koji je iznimka i koji bi pokazao da se s tim ne slaže. Na taj način to uopće nije prikazano kao nešto loše. To mi je najveća greška serije, znam da je tako zamišljeno, ali eto, moje mišljenje je da je bar Maja trebala biti lik koji će pokazati da je takvo ponašanje loše.
Vanessa 1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 10:49   #123
Unhappy psovke

Zamjeram scenaristima, urednicima, ili kome god, na rječniku, na psovkama kojima vrvi tekst i koji vrijeđa uši i neugodno odzvanja.. (zašto lijepa i pametna Maja mora psovati?)! Lako za mene, ja sam odrasla, no javno izgovorena riječ poučava cijeli narod! Velika je šteta da ovako estetski lijepa serija nema taj neophodni standard! Na psovke su se nekada stavljale tri točkice, ili se ušutkao glas. Zamjeram to još više HRT-u, njihovim odgovornim, najvišem vijeću i postavljam pitanje: želimo li da sve više ljudi psuje u našem društvu, ili sve manje? Domaće serije su poluge pomoću kojih možemo postići ili jedno ili drugo! Jesu li urednici toga svjesni???
Raskoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 12:56   #124
Joj molim te ne seri..i odi gledat larin izbor




Quote:
Raskoš kaže: Pogledaj post
Zamjeram scenaristima, urednicima, ili kome god, na rječniku, na psovkama kojima vrvi tekst i koji vrijeđa uši i neugodno odzvanja.. (zašto lijepa i pametna Maja mora psovati?)! Lako za mene, ja sam odrasla, no javno izgovorena riječ poučava cijeli narod! Velika je šteta da ovako estetski lijepa serija nema taj neophodni standard! Na psovke su se nekada stavljale tri točkice, ili se ušutkao glas. Zamjeram to još više HRT-u, njihovim odgovornim, najvišem vijeću i postavljam pitanje: želimo li da sve više ljudi psuje u našem društvu, ili sve manje? Domaće serije su poluge pomoću kojih možemo postići ili jedno ili drugo! Jesu li urednici toga svjesni???
ledledena10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 12:58   #125
Serija je mrak..bolju nismo nikad snimili i šteta kaj je kraj !!!
ledledena10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 09:51   #126
Meni ipak ispada da su ostavili cliffhanger za eventualnu drugu sezonu....
ObiWanKenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 19:33   #127
Ide druga sezona.
bigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 23:13   #128
Quote:
bigli kaže: Pogledaj post
Ide druga sezona.
Fala Bogu.Ocekujem u prvom nastavku cjelu Malašcicu kako gori.Valjda Kuzma nije zahebao.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:03   #129
Quote:
bigli kaže: Pogledaj post
Ide druga sezona.
Prema mojim informacijama, za sada, ništa od druge sezone
Suvii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 20:10   #130
Loza je zaslužila drugu sezonu. Najbolja hrvatska dramska serija u ovom tisućljeću.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.