Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2012., 12:58   #201
Sanjala sam onu cokoladu. I rado bih da i mi mozemo kupiti razrezano lisnato.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 14:20   #202
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
je je to je ta!puno ti fala ..

radim je odma na valentinovo u obliku srčeka ..
I ja baš tražila recept za ovu tortu, google je preveo "Čokoladni kolač gluposti"
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 11:48   #203
Quote:
mare2406 kaže: Pogledaj post
Sanjala sam onu cokoladu. I rado bih da i mi mozemo kupiti razrezano lisnato.
ima u kauflandu, šest listića je u paketu i nije skupo jer je to njihova robna marka, možda je za moj ukus mrvicu premasno
leeloo36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 17:27   #204
Hvala Leeloo, ali Kauflanda nema u mom gradu
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 18:39   #205
Quote:
mare2406 kaže: Pogledaj post
Hvala Leeloo, ali Kauflanda nema u mom gradu
Imaš u Lidlu već razvaljano pa ga samo treba narezati na Rudijevu mjeru
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 19:28   #206
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Imaš u Lidlu već razvaljano pa ga samo treba narezati na Rudijevu mjeru
Hvala ta.ja, Lidl imamo, ni bas blizu, ali je u gradu.

Iako bi se dalo raspravljati o Rudijevoj mjeri
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 21:45   #207
Nemam Max,no kod dečka gledam,pa galami na mene.
Pokušavala sam naći na netu neki stream,no nisam našla. Jedino sam se registrirala na njihovoj stranici,pa se video može pregledati. Istina,bez prijevoda.
Većinom gledam Jednostavne obroke,a danas po prvi put i Rudolfovu pekarnicu. Odličan mi je Rudolf van Veen.
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 08:24   #208
jel ima negdje gdje mozes naci recepte na engleskom mozda? site je samo na nizozemskom sto je cudno za nizozemce jer jako briju na engleski, razmisljam im poslati mail da dodaju english opciju weba... ja imam preko 20-ak recepata vecinom slanih jela iz taste of life i easy meals, jer pisem cim gledam ili gledam reprizu pa zapisem ali bi rado pravila i neke koje nasi jos nisu preveli i ne vrte na 24kitchen... imate na coolinariki par recepata ili ako je netko za neki zainteresiran mogu mu ja napisati ako imam upisan
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 11:14   #209
Bilo bi dobro kada bi preveli. U krajnjem slučaju imaš opciju google translate. Meni se u Chromu sam ponudi kada je stranica na stranom jeziku. Samo treba uključiti mozak,jer translate doslovno prevodi. Jučer sam gledala za Viva Mexico muffine i neku tortu sa šlagom i sa strane ukrašeno karameliziranim bademima. Fino.
Slobodno možeš staviti recepte
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 11:46   #210
sad sam upravo pravila omlet po Rudolphovom i dobar je... dobar... sutra pravim pileci file u cornflakesu sa prilogom od palente... sve njegovo ofc
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:12   #211
Išla sinoć gledat malo (ovih dana se nije moglo Glavni čovik gleda mali balun na svim mogućim programima koji su ga davali) i naiđem na onu staru tetu mislim Taste of life i ostadoh u šoku. Kaže ona sprema punjene lignje, ajd velim ja da vidim to čudo. Prvo sprema totane, a ne lignje i to minijaturne velićine ono kad su bili gotovi strpaš u usta i malo ti je za žvakat, a onda šok u pravom smislu riječi. Kako jedan šef može reći da lignja ima vrečicu sa crnilom u glavi????? I ne samo to već da je ona istisnula to crnilo iz glave koje je onda dodala u šug? Halooooo???? Pitam se jesil ti ženo uopće kuhalo to o ćemu pričaš. Rudi mi je bio simpatičan kad je reko da su škampi mali jastozi, ono mislim mlad je naučiti će, ali ova stara teta?
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:16   #212
meni je nasmišnije bilo kad je gulila smokve
gledat kako nožem napada jadnu smokvu mi je bilo

inače žena je vjerojatno vrhunski kuhar, čak su mi neka jela vrlo interesantna, ali mi je toliko odbojna sa 508 zaprljanih posuda dok napravi jedno jelo i stalnim, ali stalnim pipkanjem hrane (podsjeća na Monka kad pipa stvari oko sebe) da jednostavno njena jela ne mogu gledati
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:19   #213
rudeka i tetu dijeli svega par sitnih godinica
od tete prikazuju samo nove emisije a rudekove i stare, toliko stare da su neki pomislil da su dva rudeka
nisam gledala tu emisiju sa lignjama no znam da je problem i prijevoda jer recimo kaj se tiče tih škampi to da su mali jastozi je bila zezancija a ne tvrdnja
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:27   #214
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
rudeka i tetu dijeli svega par sitnih godinica
od tete prikazuju samo nove emisije a rudekove i stare, toliko stare da su neki pomislil da su dva rudeka
nisam gledala tu emisiju sa lignjama no znam da je problem i prijevoda jer recimo kaj se tiče tih škampi to da su mali jastozi je bila zezancija a ne tvrdnja

ja sam ga čak nazvala imenom emisije : srami se u kutu:
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:34   #215
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
neki pomislil da su dva rudeka
Dva? Ja sam skuzila u pocetku tri Rudija, lakog i slatkog, a na njih dvojicu mi je pomalo slicio treci Rudi koji kuha juhu od salate iako njega i lakog ne gledam. Malo mi je bilo cudno koliko Rudija imaju, cesto neko ime Srecom tu ste mi na forumu objasnili koliko ima Rudija
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:41   #216
Ma kad je Rudi izjavio to sa škampima nije mi baš djelovalo kao zafrkancija jer je rečenica započela "Mnogi ne znaju ali...."
A što kažeš da su blizu godinama? Pa kako onda Rudi moj idol izgleda sad??
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:52   #217
Quote:
Šefica prstena kaže: Pogledaj post
Ma kad je Rudi izjavio to sa škampima nije mi baš djelovalo kao zafrkancija jer je rečenica započela "Mnogi ne znaju ali...."
....
priznajem da je moje znanje nizozemskog kao i grogovo, učimo uz rudeka

na ostala pitanja odgovore će vam dat prijatelj gugl
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:58   #218
Ima na fejsu. Istina,više slika nego recepata...
https://www.facebook.com/pages/24-Ki...07886242623828
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:19   #219
recepti na 24kitchen

Ima netko ideju kako si spremit recepte jer snimalica ti ih automatski nakon nekog vremena briše a pisat mi se ne da.Za nekoliko mjeseci zaboravim detalje najbolje bi mi bilo da mogu gledat samu emisiju.Ok mi je Rudolf i Angelica.Tražila sam rješenje i na internetu ali prijevodi s nizozemskog su ponekad čudni.Ima netko kakav dobar prijedlog i znate li koliko se vremenski repriziraju pojedine emisije jer primjetila sam da sad idu one od prošlog tjedna.Netko tko duže prati možda je prepoznao neki sistem
anastu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:49   #220
Jučer navečer je Rudi zajedno s nekom Nancy radio tortu Merengue i usput rekao da ima kćer od 17 god. Ta Nancy je tako lizala prste cijelo vrijeme da sam mislila da će ih pojesti! Mislim da je i njemu to malo išlo na živce! Uglavnom degutantno! To mi se ne sviđa i kod naše Ane. Kuhinja je mjesto gdje mora vladati higijena!
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.