Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2024., 19:55   #3241
Mislim da nije neki problem da ispred pekare postave drvenu klupu i tamo prodaju kruh
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 01:45   #3242
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Mislim da nije neki problem da ispred pekare postave drvenu klupu i tamo prodaju kruh

NemEže, nAJde to sam tak kak si mali Ivek zmisli.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 13:05   #3243
menscini da je to u svrhu predizborne kampanje, tko bi na neradni ikamo isao kad kod kuce ima 10 vrsta kolaca, pecenu svinju, francuske salate i par kila sunke
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 14:15   #3244
nego, onaj bager je nakon 7 mjeseci uspio rijesiti zgradu Zagrebacke banke na izlazu iz Pothodnika
nadam se da sad to nece tako stajati godinama dok se neko ne sjeti tamo nesto napraviti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 17:02   #3245


Konačno!!!!

Nego, opet ne znam jel su baš aktualnosti, ali mi imamo u Djubravi blizu okretišta ne samo onaj ekskluzivni dućan s delicijama, već imamo i Mr. Blade Barber Shop gdje bi trebao ići svaki metrosekualac. Frajeri tamo su za past na dupe, kako su zgodni i mirišu fino, suptilno.

Meni nije bilo dopušteno jer sam žemsko, ali ljubazni djelatnik me doveo do obližnjeg D&G Hairstyle. Da sam čak na Stenjevcu, išla bih do njih.

Majstori neviđeni i Dijana i Goran. A vidjela sam sad prije koji dan i mladu curu, možda im je to kći, naučnica.

Sve naprosto neviđeno osim u NY-Paris-London.

I sve u nekakvim ruševnim kućicama/garažama koje su napravili da su super.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 19:05   #3246
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
nego, onaj bager je nakon 7 mjeseci uspio rijesiti zgradu Zagrebacke banke na izlazu iz Pothodnika
nadam se da sad to nece tako stajati godinama dok se neko ne sjeti tamo nesto napraviti
a kaj je sa onim kulturnim centrom u Dubravi, u ruševnom je stanju

se to planira rušiti? čije je to? gradsko?
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 20:04   #3247
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a kaj je sa onim kulturnim centrom u Dubravi, u ruševnom je stanju

se to planira rušiti? čije je to? gradsko?
Kulturni centar Dubrava je genijalan i u dobrom stanju.

Ona ruševina pored se ne zna.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 12:38   #3248
to je planirano jos prije 30 i vise godina, poznavao sam bivseg ravnatelja koji mi je pricao o tome... uglavnom
svaki centar za kulturu je planiran sa takvom dvoranom, neke su se u medjuvremenu zavrsile (Travno, Susedgrad) a neke tipa ona u Remetincu su bile funkcionalne pa su propale i sad cekaju obnovu... ukratko: to je nikad zavrsena dvorana kulturnog centra Dubrava pod ingerencijom Grada i pitanje je kada ce se i ako zavrsiti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 13:24   #3249
Ruševina pored Narodnog sveučilišta Dubrava

https://ns-dubrava.hr/

https://www.vecernji.hr/zagreb/na-nj...l-eura-1360919

Nisam nikad znala da bi to uopće bilo u okviru Narodnog sveučilišta Dubrava. I sigurna sam da nije bilo.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 14:24   #3250
Ne znam od kad je taj dio postao privatno vlasništvo jer gradnju cijelog tog kompleksa plaćali su u ono vrijeme građani kroz samodoprinose.
I, nekako sam sigurna da se sa gradnjom krenulo 80-tih, ne 70-tih, kao što je i sve stalo nakon propasti bivše države.

Ujak mi živi tamo i dan danas zna reći kako je taj KC bio važan samo dok je trebalo ljudima uzimati od plaće.
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 01:19   #3251
Mislim da se i to ko i puno toga tad radilo za/oko/nakon Univerzijade ‘87, dakle druga polovina i kraj ‘80-ih.
I sad se ni to kaj nikad nije i nadalje nemre dovršit, uza svu lovu i iz eu fondova i sl., how yes no.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 01:33   #3252
Kak ste zadovoljni festivalom svjetla ove godine?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 06:59   #3253
Meni je najzanimljivije bilo na Marulićevom.

Evo snijeg pada!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 14:59   #3254
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Ruševina pored Narodnog sveučilišta Dubrava

https://ns-dubrava.hr/

https://www.vecernji.hr/zagreb/na-nj...l-eura-1360919

Nisam nikad znala da bi to uopće bilo u okviru Narodnog sveučilišta Dubrava. I sigurna sam da nije bilo.
a valjda bivsi ravnatelj zna istinizavolju pitanje je pod cijom je to nadleznoscu dok nije zavrseno, moguce da je pod Gradom dok ne bude gotovo ali je zapravo svejedno jer Grad to sve financira...
NS Dubrava su radili neke programe u tome iako nije zavrseno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 23:31   #3255
Kaj bu se odvijalo na Bundeku?

Dižu se šatori, bit će i manji lunapark.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 13:52   #3256
vjerojatno neko vege-hipstersko alternativno izd*kavanje... cesto bude to tamo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 00:36   #3257
Festival piva je jednom bio.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.