Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2023., 11:22   #961
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ma i ja i muž radimo do pet pa svakako neko od nas dvoje mora izaći ranije.


s jedne strane, premala je da bude solo doma + živimo u dubravi, pa ovaj nisam okej s tim da ide solo doma bar jšo godinu-dvije


više me zanima čime se bave roditelji da redovno kupe djecu u 3
imaju fleksibilno radno vrijeme, rade u skoli koja ima samo jutarnju smjenu, rade u smjenama. rade od doma. imaju bake, dede, starije siblinge, neki angaziraju cuvalice
(jedna je u nasem vrticu imala tetu za peglanje, ciscenje i skupljanje djece-pokupila bi djecu i onda doma odradila kucanske poslove dok oni ne dodju. mislim da ju je zadrzala i u skoli. to ti je isto opcija )
mi smo imali tetu za engleski 1xtjedno, ona bi ju skupila, odvela kod sebe (u ulicu do) i ja bih ju pokupila nakon.
super je kad se klinci mogu ostat igrat nakon skole i visit na skolskom. no cak i ak ima djece koja tak dugo ostaju, to ti ovisi o uciteljici (mi smo imali jednu koja je imala 350 izgovora da ne ide van, pa djeca nisu vidla ni sunca ni zraka dok mi ne bi dosli po njih. srecom je otisla nakon 2mj), a nekad ovisi i o vremenskoj prognozi.
i preporod je kad mogu sami otic kuci.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.