Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2013., 02:57   #21
ne

to je sve inspiracija bjelog mozga. djecja posla i indijana jones. koliko price o mjesecu ...a na mjesecu nista

nikakve logike nema. civilizacija kao i svaka druga civlizacija. nista ja tu moderno ne vidim da bi moglo poletjeti...

piramida je uzgon. zemlja minus, nebo plus. voda ima visak elemenata za prenos struje itd... to je cista fizika zemaljska. nista novo. astro kalendar isto nije vise nikakva novost. ako su oni znali za pojedinacne datume i od njih stvarali virtulne super za njih. nama je to danas kao i svaki drugi dan

zasto su ih gradili, zasto mi danas gradimo.. jer imamo svoje ideale. i svi kopiramo jedan od drugog

dali smo pali s drugih planeta... jesmo sigurno

e sad jel nas donjela druga civilzacija i zbog cega je pitanje. ili smo samo polucijom dosli

mitovi su informacija za mladi narastaj da se odgovori kako nesto funkcionira. i poveznica su stvarnog svijeta i neba kao mape. mislim da smo mi danas puno vise uznapredovali od tog. da ja ne shvacam danasnje ljude sto toliku pozornost prilazu toj povjesti

Zadnje uređivanje MillionMan : 16.01.2013. at 03:07.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 14:12   #22
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
umjesto da laprdaš, a kad si tako pametan, bolje objasni sličnosti argumentima.
Objasnili smo, i ja i mnogi drugi, već više puta. Surfaj malo po različitim temama, pa ćeš naći.

Gleda Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 16:33   #23
ovaj lik stvarno duboko objasnjuje
mislim da za jednog formiranog covjeka danasnjice to nije krajnje nuzna informacija. sve ima svoje. svo to kaoticno zbivanje je posljednica sljedeceg niza stvaranja

https://www.youtube.com/watch?v=AC5hLlh5XpY
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 20:19   #24
Quote:
Gleda Mjesec kaže: Pogledaj post
Objasnili smo, i ja i mnogi drugi, već više puta. Surfaj malo po različitim temama, pa ćeš naći.

ja rajt...
ako se nećeš potrudit odgovorit normalno ko čovjek čovjeku odjebi s teme.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 11:17   #25
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
ja rajt...
ako se nećeš potrudit odgovorit normalno ko čovjek čovjeku odjebi s teme.
Nisam ti ja kriv za tvoju lijenost i nesposobnost!
Gleda Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 19:00   #26
mislim da je u pitanju tvoja lijenost, s obzirom da ti znaš već gdje se odgovori nalaze ili ih možeš tražilicom naći s obzirom da znaš ključne riječi, dakle tebi je to posao par minuta.

meni s druge strane, treba bjesomučno čitanje stranica i stranica i gubitak vremena na hrpu beskorisnih postova da bih našao iglu u plastu sijena.
dakle 'vataj se tražil'ce.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 21:45   #27
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
mislim da je u pitanju tvoja lijenost, s obzirom da ti znaš već gdje se odgovori nalaze ili ih možeš tražilicom naći s obzirom da znaš ključne riječi, dakle tebi je to posao par minuta.

meni s druge strane, treba bjesomučno čitanje stranica i stranica i gubitak vremena na hrpu beskorisnih postova da bih našao iglu u plastu sijena.
dakle 'vataj se tražil'ce.
A ti bi sve štel mukte i bez truda? E nemeže to tako!
Gleda Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 01:21   #28
ne to bi ti. ti bi da ti ja vjerujem bez da se potrudiš iznijeti argumente. dakle odjebitis.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 03:42   #29
Quote:
allenp kaže: Pogledaj post
Postoji li poveznica između piramida diljem svijeta, egipćana, maya i drugih starih naroda?
Po kasiopejskim skriptama, postoji.
Svi su bili izmanipulirani od graysa.

Posebno Maye, kojih je vecina teleportirano u 4. denzitet da budu hrana lizzijima,
i ostalo ih je manje od 1%.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 03:33   #30
here we go again, nazca lines, isti kujac ko i gobekli tepe, piramide, maye i ostale pradavne pizdarije, zviježđa, nebeski likovi, poravnatost sa solsticijem.
http://www.youtube.com/watch?v=ONM14WcJp-o#t=12m0s
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 15:38   #31
Tko li tek sagradio ove piramide?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 17:14   #32
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Tko li tek sagradio ove piramide?
Njemački izdavači knjiga.
Gleda Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 16:20   #33
Zasto su svi gradili piramide?
Pa jel ikome palo na pamet da, mozda zato jer bi im bilo strasno zajebano napraviti veliku kuglu od sto metara. Ili kocku. Zasto su svi u srednjem vijeku gradili katedrale? Zato jer su mogli. I ranije bi da su mogli.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 00:04   #34
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Zasto su svi gradili piramide?
Pa jel ikome palo na pamet da, mozda zato jer bi im bilo strasno zajebano napraviti veliku kuglu od sto metara. Ili kocku. Zasto su svi u srednjem vijeku gradili katedrale? Zato jer su mogli. I ranije bi da su mogli.
ti valjda znas da su ljudi ovce. ja s 30 kad pogledam one s 20 izgledaju mi kao ovce s zvonom. nijedan nije glup jer su svi genetski odabrani.. ali s cim se bavi su ovce

kolektivna svijest je kopiranje i unprijedenje. i sve u svrhu boljeg sutra

covjek je napravio auto. ma kopirao je konja
avijon.. kopira je pticu
itd...
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 00:47   #35
Ti si MM kao neki forumski Isus: uskrsavaš mrtve teme ... a nije to loše, moram priznati da su one stare često bolje od mnogih novijih nebuloza...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 01:05   #36
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ti si MM kao neki forumski Isus: uskrsavaš mrtve teme ... a nije to loše, moram priznati da su one stare često bolje od mnogih novijih nebuloza...
ja bi volio kad bi se digla STARA GENERACIJA I MALO DALA RESPEKTA VRIJEDNOSTIMA. ali imam osjecaj da su i oni ovce. ako nisu ovce onda su ogorcene ovce. tako da tu kruha isto nema
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 13:48   #37
Da bude neka masovna katastrofa, i sve bude razoreno, za godinu ili dvije kad dodju neke izvanzemaljske civilizacije, i slucajno vide jedino sto je preostalo od ''covjeka'', a to su egipatske piramide, zakljucili bi, ovdje je prije 5000 godina postojala velika civilizacija, a nakon toga nije bilo nista.

Modaran covjek nema nista ''trajno'' ciji bi ostaci ostali sacuvani za izvidnice iz dubokog svemira. U slucaju kataklizme, jedino su piramide vjecne.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 14:20   #38
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Da bude neka masovna katastrofa, i sve bude razoreno, za godinu ili dvije kad dodju neke izvanzemaljske civilizacije, i slucajno vide jedino sto je preostalo od ''covjeka'', a to su egipatske piramide, zakljucili bi, ovdje je prije 5000 godina postojala velika civilizacija, a nakon toga nije bilo nista.

Modaran covjek nema nista ''trajno'' ciji bi ostaci ostali sacuvani za izvidnice iz dubokog svemira. U slucaju kataklizme, jedino su piramide vjecne.
Ja rajt -moderni megagradovi i megagrađevine bi nestali bez traga, al ostale bi piramide...
http://en.wikipedia.org/wiki/Life_After_People

... i nikad čuo za paleontologiju

Zadnje uređivanje haram : 02.06.2014. at 14:29.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 14:47   #39
Pre antropocentrican odgovor,
znas li ti ista na pisati iz neutralne neantropocentricne perspektive?
Alienima bi zadnja rupa na svirali bilo ici rovati pod zemljom,
kad ima toliko zemljolikih planeta u sazvjezdju Lira i Orion.

Pa Francuzi sve do 1890ih nisu znali da postoji Angkor Wat
a bio im je pred nosom, samo obrasao dzunglom (dakle, cak nije bio ni pod zemljom).
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:23   #40
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Pre antropocentrican odgovor,
znas li ti ista na pisati iz neutralne neantropocentricne perspektive?
Alienima bi zadnja rupa na svirali bilo ici rovati pod zemljom,
kad ima toliko zemljolikih planeta u sazvjezdju Lira i Orion.
Ne znam odakle ti informacija o "toliko zemljolikih planeta u sazvježđu Lira i Orion" (a čini mi se i da ti nije jajjasnije da ono što mi vidimo iz naše perspektive kao sazvježđa zapravo mogu biti međusobno jaako udaljeni objekti koji katkad čak ni nisu zvijezde), ali ovo o nazivanju mene antropocentristom dok u istom postu pišeš ovo:

Quote:
Pa Francuzi sve do 1890ih nisu znali da postoji Angkor Wat
a bio im je pred nosom, samo obrasao dzunglom (dakle, cak nije bio ni pod zemljom).
... je jednostavno presmiješno.

I što bi netko potegao bitajboga otkud do Zemlje samo da malo škicne površinu, kakti vidi samo nekoliko piramida (koje su kakti odma vidljive, a ostaci stotina megagradova kakti ne jer su nekim čudom baš oni debelo zatrpani i razoreni a tih par piramida kakti nisu), kaže sebi "Aha, dakle tu je nekad bila neka civilizacija" pa odjezdi dalje? To je još manje logično.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.