Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Da li je Stipe tolio moćan i inteligentan?
Da 5 26.32%
Ne 5 26.32%
Ne znam 5 26.32%
Politička znanstvena fantastika 4 21.05%
Glasovatelji: 19. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 12:45   #61
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Da, isto kao sto je nedavno Mesiceva izjava kako "ovo nije Karamarko kojeg je on poznavao" docekana s ushitom i kao potvrda mudrog odabira
Sad Karamarko ima Mamića, ne treba mu ništa više:
http://www.index.hr/sport/clanak/zdravko-mamic-jovanovic-je-srbin-krvavih-ocnjaka-i-hrvatomrzac/667572.aspx
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:25   #62
Činjenica je da je Karamarko radio sa Mesićem i Manolićem ali ja vjerujem da su se oni stvarno razišli i da je ovo sada rat dvije strane,mislim da Karamarko želi potpuno vlast i da se zato okružuje s ljudima s kojima se okružuje,želi se riješiti ovih jednom zauvijek...

Mesić je rekao da ga je Karamarko razočarao,Karamarko da se s Mesićem razišao radi ideoloških razlika,ja vjerujem u to,Karamaro je svake godine na Beliburgu nije on oktopusna komunjara kao ovi drugi,radio je s njima jer nije imao s kim drugim nemožeš počet ne vrhu negdje moraš počet zato je vjerojatno i radio neke stvari koje nije smio itd...

Mislim da je njegova taktika od samog početka ona drži prijatelje blizu,neprijatelje još bliže...

Npr Manolić je za njega 90 i neke izjavio da je mlad,pametan i ideološki neopterećen čovjek,nebi ja baš to rekao za nekoga tko je svake godine na Bleiburgu,mislim da je on jednostavno njih zavarao,bio s njima dok mu je odgovaralo i sad se okrenuo protiv njih...

A i tamo nikad nebi bio glavni jer ide ovako to Manolić-Mesić-Karamarko,ovaj zadni preuzimanje svega nebi nikad dočekao kad ovi žive po sto godina
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 16:20   #63
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Činjenica je da je Karamarko radio sa Mesićem i Manolićem ali ja vjerujem da su se oni stvarno razišli i da je ovo sada rat dvije strane,mislim da Karamarko želi potpuno vlast i da se zato okružuje s ljudima s kojima se okružuje,želi se riješiti ovih jednom zauvijek...

Mesić je rekao da ga je Karamarko razočarao,Karamarko da se s Mesićem razišao radi ideoloških razlika,ja vjerujem u to,Karamaro je svake godine na Beliburgu nije on oktopusna komunjara kao ovi drugi,radio je s njima jer nije imao s kim drugim nemožeš počet ne vrhu negdje moraš počet zato je vjerojatno i radio neke stvari koje nije smio itd...

Mislim da je njegova taktika od samog početka ona drži prijatelje blizu,neprijatelje još bliže...

Npr Manolić je za njega 90 i neke izjavio da je mlad,pametan i ideološki neopterećen čovjek,nebi ja baš to rekao za nekoga tko je svake godine na Bleiburgu,mislim da je on jednostavno njih zavarao,bio s njima dok mu je odgovaralo i sad se okrenuo protiv njih...

A i tamo nikad nebi bio glavni jer ide ovako to Manolić-Mesić-Karamarko,ovaj zadni preuzimanje svega nebi nikad dočekao kad ovi žive po sto godina
I ja dijelim sličan stav. Nekako mi se nakon svega što se događa u posljednje vrijeme to čini kao najlogičnije objašnjenje.
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 20:51   #64
Ko je Stipe Dali?
Smiley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 12:49   #65
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
I ja dijelim sličan stav. Nekako mi se nakon svega što se događa u posljednje vrijeme to čini kao najlogičnije objašnjenje.
Ajmo jos vremena dati da se vidi da bi takve stvari mogli zakljuciti.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 13:06   #66
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Ponukan mnogim temama, postovima, zatim člancima u tisku i emisijama na naših nekoliko TV -kanala, odvažiti ću se postaviti vrlo jednostavnu, čak banalnu anketu.
Da li je Stipe Mesić čovjek koji kontrolira Karamarka i koji zapravo iz debele pozadine vuče sve konce glede sudbine HDZ-a, a možda i šire?
Da li je takvav razvoj situacije moguć?
nije... stipe mesić je drugi čovjek u hijerarhiji, prvi u lancu je stari udbaš manolić... CIA je to primjetila prije 20 godina i predvidila da će udbaška hobotnica na čelu s manolićem ugroziti mladu hrvatsku demokraciju...

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...mokraciju.html
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 13:45   #67
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
nije... stipe mesić je drugi čovjek u hijerarhiji, prvi u lancu je stari udbaš manolić... CIA je to primjetila prije 20 godina i predvidila da će udbaška hobotnica na čelu s manolićem ugroziti mladu hrvatsku demokraciju...

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...mokraciju.html
Pa da im to nije pasalo vec bi oni to preokrenili....
Manoli je igrac za sve i za sva vremena.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 01:06   #68
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pa da im to nije pasalo vec bi oni to preokrenili....
Manoli je igrac za sve i za sva vremena.....
Možda to upravo sad i rade preko Karamarka.
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 09:01   #69
sad će biti zanimljivo u svjetlu ovih dnevnika u kojima piše kako je Boljkovac naređivao likvidacije bez Suda !
Viditi ćemo kako će se postaviti Mesić i kako će teći taj proces, budući da vjerujem da je s tim istim dokazima baratao i Karamarko u žalosnoj onoj predstavi za javnost !
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 09:45   #70
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Možda to upravo sad i rade preko Karamarka.
Netrebaju se previse trudit, priroda ce i tako svoje uciniti.
Kada to nisu tili napraviti kad nam je trebalo pa da budemo
normalno drustvo,cemu sada......

Nego ovo oko Boljkovca,sve se to znalo i prije i onaj koji to mora imati
zna za sve, ali ocito nece i to je jedan lakmus da se sumnja u necijen dobre namjere.....Al dajmo vremena pa cemo vidjeti ko je u pravu od nas dvoje....
ti kao optimista ili ja kao pesimista......oko doticnog.
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 01:32   #71
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Netrebaju se previse trudit, priroda ce i tako svoje uciniti.
Kada to nisu tili napraviti kad nam je trebalo pa da budemo
normalno drustvo,cemu sada......

Nego ovo oko Boljkovca,sve se to znalo i prije i onaj koji to mora imati
zna za sve, ali ocito nece i to je jedan lakmus da se sumnja u necijen dobre namjere.....Al dajmo vremena pa cemo vidjeti ko je u pravu od nas dvoje....
ti kao optimista ili ja kao pesimista......oko doticnog.
Vjerujem da ćemo sve vidjeti uskoro.
Sudeći po rezulatima izbora za EU parlament i lokalnih izborima mogao bi se Tomica naći u poziciji vlasti i prije nego što smo mislili pa ćemo onda konačno moći procijeniti tko je od nas dvojice bio u pravu.
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.