Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 18:42   #61
Mavas za predsjednika.....
Ali ne prije nego se Zoki pobije za prijestolje.....
Tako da Zoki u napad, Mavas prati situaciju.....I asistiraj....
realist is offline  
Old 12.09.2016., 18:44   #62
Picula bi bio isti izbor kao i Plenković. To bi dalo pozitivni privid pomaka. I izgleda da to pali. Ali sumnjam da će Picula htjeti.
Ovo ostalo mi se ništa ne sviđa. Lalovac djeluje najstručnije ali on nije za vođu, previše je povučen. I sam za sebe uvijek govori ja sam čovjek od brojki, ko da kaže pustite me na miru.
Od trenutnog vodstva ne znam koga još dodati, možda Grbin?
Zapravo najbolje od svega bi bilo da Ivan Račan to sve preuzme.
fsoul is offline  
Old 12.09.2016., 18:46   #63
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Da je cijepljen od toga nikad ne bi bio predsjednik stranke, a kamoli premijer.

Zaboravljate da mnogi od njih u trenucima smrti Racana nisu imali muda se kandidirati. A danas puno toga laprdaju i generali su poslje bitke.

To je napravio upravo Milanovic, stavsi pred govornicu.

Lijevo biracko tijelo je drugacije od desnoga. U danasnjem svijetu, tesko je i zadovoljiti ljevicu. I znatno bogatijim zemljama.
Nisam general poslije bitke jer nisam esdepeovka, baš kao ni hadezeovka. Previše uhljeba gledam i iz jedne i druge stranke oko mene i previše lošeg da bih bila u nekoj od tih stranaka i njihovih satelita.

A što se tiče ovog poslije bitke ja sam jedna od onih koji su galamili na Milanovića i prije, još od vremena kad je iskoristio Ljubu Jurčića a onda ga odbacio u stilu House of Cards.

Ili izjave ''ili mi ili oni'' nakon koje kreće ta polarizacija društva skupa sa netolerancijom, stvaranjem tenzija i sl.

Ali pogotovo nakon stranačke konvencije prošle godine kad su postali veći HDZ i od HDZ-a. Veći domoljubi od svih domoljuba.

Zapravo najveća promjena kod njega počinje krajem 2014, odnosno nakon predjsedničkih izbora. Tada je došlo do promjene i kod politike Josipovića.
Josipović je u utrci sa Bandićem djelovao umjereno, razumno, dok je u utrci s Kolindom djelovao nervozno, napadački.

Tada kreće i Milanovićeva nervozna i napadačka politika, po meni potpuno promašena.
Tada kreću i problemi.
šafrona is offline  
Old 12.09.2016., 18:49   #64
Quote:
fsoul kaže: Pogledaj post
Picula bi bio isti izbor kao i Plenković. To bi dalo pozitivni privid pomaka. I izgleda da to pali. Ali sumnjam da će Picula htjeti.
Ovo ostalo mi se ništa ne sviđa. Lalovac djeluje najstručnije ali on nije za vođu, previše je povučen. I sam za sebe uvijek govori ja sam čovjek od brojki, ko da kaže pustite me na miru.
Od trenutnog vodstva ne znam koga još dodati, možda Grbin?
Zapravo najbolje od svega bi bilo da Ivan Račan to sve preuzme.
Vidiš, bravo.
Ivan Račan mi uopće nije pao na pamet.
Iako, skroz je nevidljiv u stranci.
ViktorViktorija is offline  
Old 12.09.2016., 18:50   #65
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post

Ili izjave ''ili mi ili oni'' nakon koje kreće ta polarizacija društva skupa sa netolerancijom, stvaranjem tenzija i sl.
Ta izjava ima neki tekst koji predstoji prije izrecenog, kao i poslije.

A svi mi jako dobro znamo, na koji nacin HDZ desetljecima provocira i polarizira. I to uopce nije problem. Ne vidim osude. To je vec postalo normalno, da se samo zanemari i odmahne rukom.
unknown99 is offline  
Old 12.09.2016., 18:53   #66
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Gdje je Bernardić u anketi..
On je pravi nasljednik milanovića..Mladi lav, isti kakav je ovaj bio..
Mlada pička bio bi njegov točniji opis.


Kako se zove onaj jablan od 300 kg koji prekrasno pjeva Thompsona?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 12.09.2016., 19:03   #67
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Fale Saucha i Zmajlović u anketi.
Daj, uozbilji se, gdje će ta dva žutokljunca biti na mjestu lidera opozicije?
klonka is offline  
Old 12.09.2016., 19:08   #68
možda Grbin, ali trebali bi se vratiti socijalizmu, radništvu, slobodama itd., a s druge strane zadržati liberalo tržišni okvir.
Fantasist is offline  
Old 12.09.2016., 19:14   #69
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
možda Grbin, ali trebali bi se vratiti socijalizmu, radništvu, slobodama itd., a s druge strane zadržati liberalo tržišni okvir.
Za to Peđa nije...bolje onda Nenad Stazić
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 12.09.2016., 19:23   #70
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Za to Peđa nije...bolje onda Nenad Stazić
Gledao sam tog lika na teveu u emisijama otvoreno, ima živce, znanje i priču, političar.
Fantasist is offline  
Old 12.09.2016., 19:23   #71
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Ta izjava ima neki tekst koji predstoji prije izrecenog, kao i poslije.

A svi mi jako dobro znamo, na koji nacin HDZ desetljecima provocira i polarizira. I to uopce nije problem. Ne vidim osude. To je vec postalo normalno, da se samo zanemari i odmahne rukom.
A čemu tolika želja biti kao HDZ? Ja baš želim SDP koji nije kao HDZ.

Ali da se vratim na novog predsjednika SDP-a, kad bi mi netko zavrtao ruku da moram izabrati nekog, onda bi to bio Lalovac. Ali ipak mislim da će neko vrijeme morati proteći dok se ne pojavi netko dovoljno zanimljiv. S tim da ne znam tko je i kakav Mršić i je li uopće zainteresiran.

Picule, Komadine i ostali su potrošena, iskorištena roba.
šafrona is offline  
Old 12.09.2016., 19:23   #72
Picula za Jutarnji:
"Želim biti predsjednik SDPa!"
Rok is offline  
Old 12.09.2016., 19:26   #73
Quote:
Rok kaže: Pogledaj post
Picula za Jutarnji:
"Želim biti predsjednik SDPa!"
Super. Lijepo ce se slagati sa Plenkovicem.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 12.09.2016., 19:30   #74
Quote:
sivi svijet kaže: Pogledaj post
Bojana "Pekmez" Glavasevica
Dobro, nemojmo biti tako zli prema SDP-U.
GojkoVelicanstv is offline  
Old 12.09.2016., 19:36   #75
EKSKLUZIVNO
PICULA ZA JUTARNJI POTVRDIO 'Ne bježim od odgovornosti, ulazim u utrku za predsjednika SDP-a!'

http://www.jutarnji.hr/izbori2016/iz...sdp-a/4690898/
----------

Imamo favorita.
DJTcro is offline  
Old 12.09.2016., 19:39   #76
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Mlada pička bio bi njegov točniji opis.


Kako se zove onaj jablan od 300 kg koji prekrasno pjeva Thompsona?
Grbin je prilično smršao.
DJTcro is offline  
Old 12.09.2016., 19:43   #77
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
EKSKLUZIVNO
PICULA ZA JUTARNJI POTVRDIO 'Ne bježim od odgovornosti, ulazim u utrku za predsjednika SDP-a!'

http://www.jutarnji.hr/izbori2016/iz...sdp-a/4690898/
----------

Imamo favorita.
Yesssss.
Globinho is offline  
Old 12.09.2016., 19:44   #78
Ako dođe Picula onda komotno možemo odmah u veliku koaliciju i bok . Štono bi se reklo, Božo na aparatima

Šta je najbolje, može bez problema reći: Ja odgovaram za SDP od 01.10.2016. od kad sam izabran i nitko mu ništa ne može zamjeriti
Fitz is online now  
Old 12.09.2016., 19:47   #79
Konačno ćemo imati nornalan HDZ i normalan SDP, a to je najbitnije
emanuelson1000 is offline  
Old 12.09.2016., 19:50   #80
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Grbin je prilično smršao.
Zadnji put sam ga uživo vidio u lipnju i (sada bez karikiranja) nije bio ispod 130-140 kg
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.