Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2007., 15:57   #1
Nissan Qashqai

gledam tu emisiju na htv-u,čitam u auto-blicu cijena od 140k kuna-jel to moguće?
za te pare čini mi se najviše auta-a htio sam ubost mazdu 6 na lizing(znam da nije ista klasa i sl.) al mislim da ću pričekat 3 mj za tog novog crossnešto sa prednjim pogonom-ima li netko da mi preporuči ili ...
hvala
hipnotajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 17:27   #2
igraj nagradu igru iz ak i mozda ga dobijes
Helios is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 17:34   #3
hvala
hipnotajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 18:35   #4
Zapeo mi je za oko podatak o veličini prtljažnika od samo 352 l. S obzirom na veličinu, klasu i namjenu tog auta rekao bih da ga to označava samo kao uvjetno upotrebljivog.
Tomek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 20:11   #5
meni je odličan- http://www.autonet.hr/default.aspx?id=1544


cijena će mu biti od 17-32000 eura,ovisno o opremi i motoru,

meni bi pasa ovaj 1.5 dci, 105 konja
roko split is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 22:28   #6
meni se čini da taj auto na slikama izgleda puno većim nego što je. zapravo mi se čini da je tek malo veći od Sedicija i SX4
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 02:02   #7
danas sam malo gledo na tv o njemu. izgleda velik, al nisam mogo vjerovat da se u to stavlja 1.5 dizel sa 105 ks. jednostavno mi to nelogično i šugavo zvuči.premalo.
al možda nije tako velik pa gura nekako
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 02:31   #8
Jel to klasa sx4 ili bliže rav 4 i tucsonu...?
 
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 14:24   #9
Rekao bih da je to klasa sama za sebe - 432 cm dužine i pogon na prednje kotače, a samo modeli sa 2000 kubika benzinac i dizel se mogu kupit sa pogonom na sve kotače.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 15:58   #10
Quote:
Tomek kaže: Pogledaj post
Zapeo mi je za oko podatak o veličini prtljažnika od samo 352 l. S obzirom na veličinu, klasu i namjenu tog auta rekao bih da ga to označava samo kao uvjetno upotrebljivog.
A koja je to veličina, klasa i namjena tog automobila? Qashqai je velik kao Golf, Focus i ostatak ekipe. Jedina razlika je u visini, no automobil nema nikakvih "terenskih" pretenzija. Prtljažnik nije 352 l već 410 l.

Općenito je velika greška ovakve automobile doživljavati kao nekakve "terence" jer im je najveći terenski domet penjanje na korniž... stoga i 4x4 pogon uopće nije potreban.

U svakom slučaju da kupujem auto klase Golfa uzeo bih Qashqai. Po dimenzijama su isti, no Nissan ima veći prtljažnik, višu poziciju sjedenja, a samim tim je po meni i udobniji i ugodniji za vožnju. Odlično je opremljen naročito kad se pogleda kolio košta
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 18:23   #11
+ po meni je dobro što se može izabrat bez pogona 4x4 i ostalih-meni-nepotrebnih sitnica
znači golf klasa...a dobro,zanimljivo ,valjda i povoljno sa možda ipak premalim bunkerom za dječja kolica i sl. ali izgleda lijepo,robusno
ali 1.5dci? ... hm
hipnotajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 19:07   #12
Quote:
hipnotajz kaže: Pogledaj post
valjda i povoljno sa možda ipak premalim bunkerom za dječja kolica i sl. ali izgleda lijepo,robusno ali 1.5dci?
Od jeseni će u prodaji biti i sa 2.0 dizelom. Šta se tiče mjesta za dječja kolica, toga ne bi trebalo manjkati.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 21:26   #13
Joj, ak te smeta 1.5 dci, uzmi jaci motor, ne kuzim.

A ak je 410l u kompaktnoj klasi malo, onda svaka cast.

Po meni je auto stvarno genijalan, i svaka cast nissanu na hrabrosti uvodjenju daska noviteta u kompaktnu klasu.

Jedan covjek na nekom forumu je lijepo rekao, da je slucajno BMW prvi predstavio ovakav auto bio bi najavljivan kao nesto revolucionarno i spektakularno. Ovako jadni Nissan mozda prodje skroz nezapazeno dok VW ili neki drugi svabo ne napravi nesto slicno.

Zalosno...
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 22:39   #14
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
A koja je to veličina, klasa i namjena tog automobila? Qashqai je velik kao Golf, Focus i ostatak ekipe. Jedina razlika je u visini, no automobil nema nikakvih "terenskih" pretenzija. Prtljažnik nije 352 l već 410 l.

Općenito je velika greška ovakve automobile doživljavati kao nekakve "terence" jer im je najveći terenski domet penjanje na korniž... stoga i 4x4 pogon uopće nije potreban.

U svakom slučaju da kupujem auto klase Golfa uzeo bih Qashqai. Po dimenzijama su isti, no Nissan ima veći prtljažnik, višu poziciju sjedenja, a samim tim je po meni i udobniji i ugodniji za vožnju. Odlično je opremljen naročito kad se pogleda kolio košta
S obzirom da nema terenskih pretenzija ja ga niti ne doživljavam kao terenca, čak niti kao SUVa. Nissan ga sam pokušava prodati pod crossover. Stoga, ako nije terenac, a dug je 431 cm te ima samo 352 litre prtljažnika (pogledaj na službene stranice, u tablicu s tehničkim podacima u retku s nazivom luggage capacity), ja ipak ne bih želio kupiti tu kvrgu željeza od skoro tonu i pol koja ne može dovesti poštenu tjednu nabavu za četveročlanu obitelj s psom iz trgovačkog centra.

Npr, na duljinu nekoliko centimetara manju jedna obična Xsara Picasso ima 550 litara zapreminu prtljažnika. Pazi, na istu duljinu 200 litara razlike. Pa gdje je to nestalo?
Tomek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:02   #15
Quote:
Tomek kaže: Pogledaj post
Npr, na duljinu nekoliko centimetara manju jedna obična Xsara Picasso ima 550 litara zapreminu prtljažnika. Pazi, na istu duljinu 200 litara razlike. Pa gdje je to nestalo?[/FONT]
Pa vjerojatno u visini podnice. Picasso je ipak prvak u modularnosti.

Auto i nema "Target audience" 4članu obitelj koja ide u šoping centar, već mlade ljude koji žele nešto drugačije.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:03   #16
Kolki prtljaznik ima Auris? Isto negdje oko 350l.

Ljudi, morate shvatiti da je ovo kompakt. Samo sa izgledom SUV-a.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:14   #17
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Kolki prtljaznik ima Auris? Isto negdje oko 350l.

Ljudi, morate shvatiti da je ovo kompakt. Samo sa izgledom SUV-a.
Dobro ljudi koja je svrha tog auta? Produžetak organa?

Suv nije
Terenac još manje
"Izgleda" kao SUV / Terenac
Troši više od odgovarajućeg karavana/monovolumena (radi visine)
Dinamička svojstva gora od odgovarajućeg karavana / monovolumena
Buka veća od odgovarajućeg karavana/monovolumena (radi visine)

Je.o ga pa cijeli je po sistemu jeben a pošten - nije ono na što liči a gori je od onega na što ne liči.

Prosvjetlite me.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:21   #18
A jeste tvrdoglavi...

I te spike da terence i SUVove kupuju ljudi malih ki*a mi stvarno ide na zivce.
Jednostavno neko vise vole male niske jurilice, a neko visinu i udobnost suv-a.

Meni se ovaj svidja jer je unio dasak novosti. Jer sjedim na povisenom. Jer nije osjetljiv na svako povisenje ceste i rizole.

A da vise trosi ne znam. Da je bucan, ne znam. A ne znas ni ti.

Ti kupi Hondu Civic, ja cu ovo, i sve super.

Svako voli nesto. Samo dajte ljudi prekinite vrijedjat ljude koji razmišljaju drugacije od vas.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:23   #19
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi koja je svrha tog auta? Produžetak organa?

Suv nije
Terenac još manje
"Izgleda" kao SUV / Terenac
Troši više od odgovarajućeg karavana/monovolumena (radi visine)
Dinamička svojstva gora od odgovarajućeg karavana / monovolumena
Buka veća od odgovarajućeg karavana/monovolumena (radi visine)

Je.o ga pa cijeli je po sistemu jeben a pošten - nije ono na što liči a gori je od onega na što ne liči.

Prosvjetlite me.

Čuj, i cipele mogu biti opanci i timberland sandale. Obavljaju funkciju oboje.

Auto je Nissan (ajmo uvjetno reći garancija kvalitete), jako lijep (subjektivno) i drugačiji (objektivno). Nekima dovoljno.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:00   #20
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
A jeste tvrdoglavi...

I te spike da terence i SUVove kupuju ljudi malih ki*a mi stvarno ide na zivce.
Jednostavno neko vise vole male niske jurilice, a neko visinu i udobnost suv-a.

Meni se ovaj svidja jer je unio dasak novosti. Jer sjedim na povisenom. Jer nije osjetljiv na svako povisenje ceste i rizole.

A da vise trosi ne znam. Da je bucan, ne znam. A ne znas ni ti.

Ti kupi Hondu Civic, ja cu ovo, i sve super.

Svako voli nesto. Samo dajte ljudi prekinite vrijedjat ljude koji razmišljaju drugacije od vas.
A ha. Dobro. Dakle terence kupuju oni koji neznaju vozit pa moraju imat povišen položaj radi pregleda situacije predpostavljam.
Pa što ne kupit Renault Magnum. Kolko znam to je najviša kabina

To da nije osjetljiv na rinzole zatakni za škrlak. Još je osjetljiviji.
Udobnost isto tako zatakni za škrlak. Morska bolest je programirana (osim ako nema ABC ili CBC ili nešto slično), a federi su tvrđi nego kod obične limuzine da ga ikako protjeraju kroz specifične testove za "terence" (sjeti se A klase).

Jedino što mogu prihvatit da je drugačiji. OK to je istina. Ali je isto tako beskoristan.

Pitanje je bilo: Zašto kupit auto koji je manji, više troši, slabije ide, dinamički je u svakom pogledu inferioran a košta kao prava limuzina.
Ako je odgovor: jer je drugačiji - poštujem
Ako je odgovor: jer se sjedi povišeno - ovo je argument nekog ko nije siguran za volanom
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.