Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2004., 12:27   #141
52. Jedan poljubac na lice tvoje lepo, spavaj srce moje, i jos jedan na usta tvoja lepo spavaj ljubavi moja. I za kraj na vrat tvoj, laku noc andjele moj!!!! Poslala: Pomalo luda

51. Ni sve zvijezde svijeta ti ne bi mogao prebrojati,a tek tada ces shvatiti kako ce te moje srce iskreno voljeti! Poslala: Lover-ica

50. Kada zaspes pozvacu andjele da te cuvaju maze i paze jer sam trenutno u paklu zbog tebe. Poslala: Lover-ica

49. Sunce bi htjelo u moje odaje, mjesecu se ne da, njemu se ostaje! Al' ne zna sunce da nije jedno, ima još jedno, jednako vrijedno, koje sad spava i mene ne čuje! Poslala: LudiCa (FIUME)

48. Noćas ću anđelu ukrasti krila i odletjeti do raja da uberem najljepšu ružu za tebe, da ti ju stavim na jastuk i poljupcem poželim najljepše snove! Poslala: LudiCa (FIUME)

47. Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE! Poslala: Anci

46. ...i svi snovi da ti stvarnost budu, a stvarnost kao san da ti bude... Poslao: x c x

45. Laku noc, sunce moje maleno, poljubac ti salje jedno srce vatreno, koje samo za tebe gori,i porucuje ti da te mnogo voli. Poslao: M&S

44. Ljubav je kada si medju bezbroj devojaka, a mislis samo na jednu!!!! Laku noc bebo moja. Poslao: Andrej B.(za Maju Milutinovic)

43. Jedan poljubac na lice tvoje, lijepospavaj SUNCE MOJE! Jos jedan na usta tvoja, slatko sanjaj DUSO MOJA! I jos jedan na vrat tvoj, LAKU NOC ANDJELE MOJ! Poslala: Brcanka

42. Kad zvijezdana prašina prekrije nebo i zvona na katedrali otkucaju ponoć znaj da netko misli na tebei salje ti nalijepše želje ! Poslao: Zvonimir Velika Gorica

41. Voljeo sam te jucer. Volim te i danas i tako ce uvijek biti. Volim te i pruzam ti srce svoje... Laku noc voljeno moje... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

40. Noc je pala, ugasio se dan, nema te kraj mene, al' svrati mi u san. Ruke te moje traze, srce te moje zove, nedostajes mi, ljubavi, noci ove. Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

39. NOĆAS SANJAJ KAD SKLOPIŠ OČI-MOJE SU BUDNE I OVE NOĆI. MOJA JE NOĆ BEZ TEBE ČUDNA-UVJEK TUŽNA DO ZORE BUDNA. OVE TI RIJEČI SRCEM PIŠEM NOĆAS MIŠKO ZA TEBE DIŠEM. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

38. Nek ti čarobni veo divnih snova uljepša noć kad u mekani krevet odlučiš poć... anđeli neka čuvaju anđela mog-poljubac iz srca šaljem ti svog. VOLIM TE Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

37. Jedan poljubac na lice tvoje-lijepo spavaj SUNCE MOJE, i još jedan na usta tvoja-lijepo spavaj LJUBAVI MOJA, i za kraj na vrat tvoj... LIJEPO MI PAJKI ANĐELE MOJ. Poslao: ZA MOJU MIŠICU-TIGRIĆ

36. Andjele, sklopi okice. U tamnoj noci pronadji svetlost mesecine da ti obasja snove i u njih odvedi one ... zbog kojih se i sutra vredi buditi. Poslala: LeKyCAa

35. BILA BIH POSTELJA U KOJOJ SPAVAS I JASTUK NA KOME SE BUDIS, ZVIJEZDA KOJU SANJAS, SUZA KADA PLACES, OSMIJEH KAD SE SMIJES, UCINILA BIH SVE SAMO DA SAM UZ TEBE... Poslala: Nelly

34. Trazicu od zvezda da ti snove ulepsaju trazicu od meseca da te miluje,gleda kad ne mogu ja trazicu od boga jednoga andjela samo za sebe trazicu tebe..sweet dream. Poslao:

33. Kad se spusi noć i prekrije prozor tvoj, po nebejskoj pomračini ti šaljem poljubac svoj! Nek stigne gdje nemogu ja, i nek ti tiho šapne da te VOLIM JA! Poslala: Za Maria K. od Maje A.

32. Laku noć ljubavi, snivaj na jastuku od cvijetova. Laku noć ljubavi, neka te ćuvaju anđeli... Poslala: Anita (za Maky-a)

31. Tigriću...nek zvjezde sanjaju tebe i nek te mjesec poljubi umjesto mene. Sanjaj o lijepoj zvjezdanoj noći, a ja ču sanjat tvoje medene oči. LAKU NOĆ LJUBAVI. Poslao: Za mog tigrića-njegov mišić

30. Mjeseče uspavaj me dodirom ove noći, želim zauvijek sklopit vlažne oči, pošalji mi zvjezdu neka me u san otprati zamoli mog tigrića da mi ljubav uzvrati. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

29. Jedan poljubac na lice tvoje, lijepo spavaj sunce moje. I jos jedan na usta tvoja, lijepo spavaj malena moja. Poslao: MARCEL (ZA SILVIJU)

28. Kad sklopiš oči svoje, ja ću doći zlato moje, da te ljubim, da te mazim i cijele noći da te pazim ...Da te čuvam od svih zala, jer te volim srečo moja mala! Poslao: Darko - ZG

27. Kad se pojave zvjezde i mjesec, kad padne noc, sklopi svoje okice, duboko udahni i opusti se... i snivaj slatke snove... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

26. Ako nocas neki andjeo pobjegne sa neba, neka mu tvoje uzglavlje bude postelja u noci bez svitanja. Poslao: Lonely

25. I kad nisi tu, kraj mene... da znaš da me boliš, i noćas ja ću da te čuvam dok spavaš i ljubim tamo gdje najviše voliš... DOK SANJAŠ! Poslala: LudiCa

24. Ti si odmor na dugom putu vjetar što me goni na lutanja-i možda nikad nisam htjela ovako kao noćas da ti poželim najljepšu laku noć....VOLIM TE. Poslala: Za mog tigrića-njegov mišić

23. Andjele sklopi okice i u tami noci pronadji svetlo mesecine, da ti obasja snove, i u njih dovede one zbog kojih se i sutra vredi buditi! "LAKU NOC LJUBAVI". Poslao: ZOKA-BC.

22. Zamisli da sam tvoja postelja, od nemira nikad nebi zaspala...Laku Noc ljubavi moja i slatki sni ! Poslala: Anci

21. Kad zatvoriš svoje oči dopusti anđelima da mi te donesu u san, sa ti prenesu moje poljubce!!! Slatko mi snivaj ljubavi!!! VOLIM TE MARKO!!! Poslala: ANA P.

20. Sweet dreams my only one, forever be your guardian angel... Poslao: Lucky

19. U zagrljaju noći,pod svjetlom zvijezda-opet nas djeli milijon gradova-čujem tvoj osmjeh dok sklapam oči-na usnam slova tvoga imena....Laku noć ljubavi. Poslala: MOM TIGRIĆU OD NJEGOVE MIŠICE

18. Volim te tako jako da bi se popela na Himalaju, da ti s neba skinem najljepšu zvijezdu da te čuva u noćnim satima kad ne mogu ja........M.O.! Poslala: Lolita17

17. Kad andeli postanu zli, kad oceani presuse svi, kad mjesec prestane iz tame sjati tad cu i ja tebe ljubavi prestati voljeti, laku noc moj andele! Poslao: Zeko

16. Noćas bi ti rado pokvarila san. Mjesto toplih jastuka pružila svoj dlan. I usnama nježno milovala tjelo i uzela sve ono što bi srce htjelo..... Poslala:Tonka (ZG)

15. Shtotoku se vrati angelot shto go prativ na tvojot prozor da te chuva, se varti brzo i mi kaza deka ne e mozno ANGEL DA CHUVA ANGEL. Poslao: Fleshko

14. Evo sada nagovaram mesecinu da u tvoju sobu zaviri i da te umesto mene zagrli i poljubi. Neka te grli neka te ljubi neka ti ona prica kad ne mogu ja! Poslao: Velibor

13. Nek ti carobni veo divnih snova ulepsa noc kad u mekan krevet odlucis poc. Andjeli nek cuvaju andjela mog, laku noc iz srca ti zelim svog.

12. Slatko spavaj andjele, neka ti nebo sapuce VOLIM TE i kada planete nestane i Zemlje ne bude, ja cu makar samo u snovima uvek biti kraj tebe!!!

11. Ne brini, meni ostavi sve lose snove, nemire... Ne brini, snena ostani, kao cuvar tvog sna ja sam tu... Poslao: Zoran - Os (za Sanju iz Zg)

10. Kad se ponoc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomorcini poljubac ti saljem svoj. Nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja, nek ti tiho sapne: VOLIM TE JA.

9. Svitanje bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan...

8. Da sam tihi povetarac i da imam takvu moc, sletio bih na tvoj prozor da ti pozelim nalepsu laku noc.

7. Bio bih ti postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis. Bio bih suza kad places, osmeh kad se smes samo da sam uz tebe, da te vidim, da te ljubim.

6. U tihoj noci dok srce strepi, seti se mene moj andele lepi. Ako te rastuze zvuci gitare i ako zivot gorko zaboli, seti se da postoji neko ko te jako voli.

5. ...i svi snovi da ti stvarnost budu, a stvarnost kao san da ti bude...

4. Kad se spusti noc i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti saljem svoj. Nek poljubac tamo stigne gdje ne mogu ja. Tiho nek ti sapne: Mislim na tebe ja!

3. Jedan poljubac na lice tvoje, lepo spavaj sunce moje, i jos jedan na usta tvoja, lepo spavaj, ljubavi moja i na kraju na vrat tvoj, laku noc andjele moj!

2. Nocas cu ukrasti andelu krila, odletjeti do raja, za tebe ubrati nalepsu ruzu i ostaviti je na tvom jastuku, a poljubcima cu ti pozeljeti naljepse snove.

1. Zelim bezbroj toplih poljubaca prosute mom telu, zelim tvoje dodire na svojoj kozi, zelim zaspati uz tebe, probditi te sapuci ti nezno: "VOLIM TE!"
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 12:28   #142
()"""() Cekaj!
("('o')")
(") (") Cekaj! nem
oj zaspati
()"""()
(-o-)
(") (") Puno
te volim!
Sada mozes! Laku noc

...i svi snovi da ti stvarnost budu, a stvarnost kao san da ti bude...
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:39   #143
211. Kad bi nebo bilo papir, a zvezdice pisati znale, moju ljubav prema Tebi, opisati ne bi znale!

***. Ako je voda poljupci onda ti šaljem more, ako je lišće zagrljaji onda ti šaljem šumu, ako ljubav traje zauvek onda ti šaljem večnost.

***. Tražio sam zrake, dala si mi sunce..tražio sam zvezde dala si mi nebo..tražio sam ljubav dala si mi sebe..hvala moj andjele!

***. Ti si razlog što sam tu, Ti me držiš iznad vode, Ti si mir na jastuku, Ti me gasiš kada gorim, kad mi dode da se predam Ti si razlog što se nedam.

***. Ti opravdavaš moje postojanje. Da te ne poznajem ne bih živeo, da umirem ne znajući te ne bih umro, jer nisam živeo!!!

***. Stani prosjače, prosićemo zajedno, Ti za komad hleba, a ja za šaku ljubavi od njega.

***. Želio bih da sam zvezda.....Cele noći bih promatrao Tvoje prekrasno lice i milovao Tvoje snove.....Jedino čega bih se bojao bila bi zora koja bi me na celu večnost jednog dana odvojila od Tebe!

***. Udišem Te kao letnje mirise jutrom kad me Tvoji šapati probude tiho kao najlepša melodija moje ime na Tvojim mekim usnama.

***. ...kada jednom umreš, Tvoje će se srce rasuti na hiljadu zvezda i svaki čovek koji pogleda u nebo, zaljubiće se u noć.

202. Apetit sam dobila od kada volim tebe kad te vidim sa njom jedem samu sebe.

201. Tebe voleti je jedna kazna, tebe dobiti je jedna borba, tebe imati je jedna cast, a tebe izgubiti je moja propast.

200. Ti si pupoljak u kome ruza drema. Najvise mi nedostajes kad te nema.

199. Pored mene nisi sve sto zelim ti si, dok pisem ovo srce mi gori, ja sam osoba koja te voli, ja zivim ovde a ti daleko ali znaj da te verno ceka neko...

198. Ovako je bio plan:da te volim jedan dan, ali dan je ipak vrijeme kratko,a tebe voljeti je bas slatko!Ma bolje je meni bez tog plana pa da te volim svakoga dana !

197. Znas tako mi je tesko, tako bol je jak kad umesto tebe samnom spava mrak...a jos veci bol je sto zovem te u snu i ocekujem blagi dodir a ti nisi tu!

196. Stani na prstima, pogledaj iza sebe zar ne vidis ljubav sto gori iza tebe, mozda je prepoznas a mozda i ne al` zapamti jedno da znacis mi sve...

195. ... i da mi daju svet da uzmem sebi, da me ucine jacom od Boga, sekundu ne bih razmisljala, uzela bih tebe umesto toga.

194. Zivot je lep kad se ziveti zna zato uzmi sta ti da... jer sreca je kratka a zivis zbog nje ... ne trazi suvise i dobce sve! VOLIM TE!

193. Mogu umreti i moze vetar da me srusi, ali sve je lakse dok sam ti u dusi, moze suza iz oka da mi krene, ali je lakse kad u svom srucu cuvas ljubav za mene!!!

192. Bez obzira koliko smo sposobni ili dostojni, nikada necemo dopreti do boljeg zivota dok ga ne zamislimo i dozvolimo sebi da ga imamo!!!

191. Cemu se uzdrzavati! Zivot i ljubav su kao noc i dan, nude nam se po sopstvenoj volji, a ne po nasoj. Primi njihove darove dok mozes...

190. Po vetru ti saljem poljubac mali, jer za tebe niko ne sme da zna, srce je moje svedok sto cuti, a glasno bi reklo ,,VOLIM TE JA``.

189. Nije greh ako ja priznajem da te volim ludo u jednu rec stane sve sto na mom srcu stoji dugo nemoj se okrenuti dalje sad putuj moja tugo i mogu jos da ti dam suze dve jer nemam nista drugo.

188. Ne mari za sapat sto me vreda, hrabrih ratnika sto napadaju s leda..ne boj ih se vec ih zali jer su sami jer su mali, ljubav nisu ni upoznali...

187. Nista sem stihova ne mogu ti dati jer neko je roden da voli a neko da pati!

186. Ljubavna veza je kao pesak na dlanu,dok shaku drzish otvorenu i slobodnu pesak ce ostati na njoj ali ako pokushash da je stegnesh i zatvorish polako ce iscureti i nestati ! Zato dozvoli da veza ostane slobodna !!

185. Tvoj je lik kao ikona u oku mom, jer osecam u srcu ljubav preduboku jer ludo te volim snagom duse svoje, i zauvek ostaces najmilije moje !!

184. Naucio sam "10 bozijih zapovesti", al sam zapamtio samo jednu "nepozeli nista sto je tudje", a ja zelim usne tvoje da zauvek budu moje...

183. Samo zaborav cini kraj, nikada vreme ni kilometri! Jer pokusati nekoga na silu zaboraviti, znaci jos vise ga voleti!!!

182. Nije mi bitno gde si ti a gde sam ja, nije mi bitna ova daljina izmedju nas, bitno je da si tu gde trebas biti-duboko u mom srcu!

181. Spusta se noc i prekriva prozor moj a ja gledam u nebo i trazim sjajnu zvezdu, trazim osmeh tvoj!

180. Ako pozelis da te neko tesi misli na mene. Ja sam tu, sunce mi je osmeh a svaki zrak-molitva za tebe. Zato nikad ne reci da si sam jer svaki tvoj dan sam ja!

179. Trazim te medju zvezdama i izvorima sna, trazim te u magli samoce i u ocima prolaznika, trazim te u oku koje suzom vlazim, znam da je to uzalud, ali ja te ipak trazim!

178. Ja sam tvoje zrno peska u pustinji, zato me dobro pazi jer ako me ispustis sve ce ti liciti na mene, ali to necu biti ja!

177. Ako me volis sliku mi gledaj, ako me ljubis nikom je nedaj ako ni jedno ni drugo nije sliku spali oprosteno ti je.

176. Tvoje su oci dva bisera koja svetle u tami ovog mracnog sveta i koje osvetljavaju put mojoj dusi!

175. Pokloni mi svoje oci i njihov topli sjaj, pokloni mi jos nesto-svoj vecni zagrljaj. Pokloni mi svoje usne, tople reci dve i bar jednom mi reci: VOLIM TE!

174. Trazi mi zivot, tebi cu ga dati, trazi da umrem i srce ce stati, al nikad ne trazi da odes od mene jer umesto krvi teces mi kroz vene!!!

173. Volim te kao sto skitnica voli da skita, kao sto sanjar voli da sanja, kao sto pesnik voli da pise! A sada mi reci da li te iko veleo vise?

172. Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti vidjeno da bi se u njega verovalo onda si ti jedino stvornje koje ne mora biti prisutno da bi se volelo!

171. Nikada sebi da oprostim necu, sto sam pao na osmeh tvoj, zbog tebe sam izgubio srecu, ova je poruka oprostaj moj.

171. Sudbima je htela da se upoznamo, jedno o drugom nesto doznamo. Mozda neces verovati mojim recima, ali volim te i volecu te stolecima...

170. U kasne sate duboke noci, kada su svima sklopljene oci, mislim na tebe polako dremam, ne mogu da zaspim jer tebe nemam.

169. Bilo gde da si, svetlo ne gasi, ne zatvaraj vrata vec slusaj korake sata i kad se kazaljke spoje s tobom su misli moje...!

168. Kada umrem nemoj da me zalis, nemoj ni suzu da pustis tad, i nemoj nikad sebe da krivis, sto cu zbog tebe da umrem mlad.

167. Kada bih samo dva uzdaha imala prvog bi koristila da te poljubim a drugog da ti kazem koliko te volim.

166. Poslacu ruke da ti miluju kosu, za svako dobro jutro poslacu ti rosu, za svaki lep dan sunce nek ti sja, a sto se tice poljubaca to cu licno ja.

165. Ne diraj u proslost od nje se ne zivi, ne diraj vec kazi: OBOJE SMO KRIVI!!!

164. Tesko je voleti nekoga, a ne biti s njim. Pricati da je kraj i zivjeti s tim.Tesko ga je voleti, a nikom ne reci, skrivati svoju bol, a pricati o sreci!

163. Ne zaboravi ono sto zelis, ne reci nikada ono sto osecas, sacuvaj ono sto volis.

162. Ako nekad, na krilima svojimuspomene donesu mi tugu, smem li opet do tebe da dodjem kao starom i iskrenom drugu!

161. Otvori granice svoje duse i voli bez straha. Pogledaj svetlost u svojoj dusi. Pokazi i Bogu da znas da volis, a ako ne verujes u Boga pokazi meni!!!

160. Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti andjeli ne daju da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes da zivis u svetu ljubavi.

159. Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne može svako! Koliko Te volim to se teško piše, jer svaki trenutak ja te volim više!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:40   #144
158. Lepotom svojom srce si mi slomila, dušu si mi zarobila, mir si mi odnela a svi su ti gresi oprošteni jer si ukras u životu mome!

157. Ako te nekad život razočara i nastanu čežnje i boli, seti se na trenutak mene, koji ce večno da te voli.

156. Ne okreći glavu kad me vidiš i ne gledaj me kao neznanog gosta, osmehni se bar zbog prošlosti naše, od osobe koju volim i osmeh je dosta!!!

155. Sve mogu preboljeti al ne mogu to da sve što si ti bila meni, bićeš i njemu.

154. Ti si mi sve što imam, volim Te srcem svim, Ti si mi sve što imam, zbog Tebe postojim, bez Tebe nestaće sunca, druge ću prositi za malo ljubavi, bez Tebe jedina moja, za koga živeti, za koga umreti...

153. Da Te ne poznam ne bih živeo, da umirem ne poznajući Te ne bih umro jer nisam živio moja ljube...

152. Kad Te videh, zaljubih se Kad Te upoznah, zavolih Te Kad Te oženih, smirih se Kad Te izgubih, opih se.

151. Kad bi samo ljubav znala možda bi i stala slamati srce moje koje je još uvek samo Tvoje!

150. Ljubav je ruža crvene boje što pali srce moje i Tvoje. Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve što nam treba.

149. Evo ide proleće, ljubavi se bude. Ja Ti lutam bez Tebe! Kad bi ovde bila i ruku dala, eh kamo puste sreće za mene! Šetali bi gradom, ulicama dugim dok nam sreća dušu opija! Nek nas vide ljudi zagrljene, sretne, kako ljubav bitku dobiva!

148. Lako je reći VOLIM TE, to može i dete reći koje ne zna što je ljubav. Verujem samo onome ko sa suzama u očima kaže ŽELIM TE!!

147. Zvezdice moja što svetliš mi u tihoj noći, znaj da si mi sve i kad život ode molim te ne ostavljaj me jer VOLIM TE NAJVIŠE!!!!!!!!

146. Daleko si voljen moj, duge su mi tamne noći, ali ljubav mi snagu daje da izdržim u samoći.

145. Daljina nas deli, ali ljubav nas spaja, teško mi je bez Tvog zagrljaja!

144. Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi uđu u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju: MENE!

143. Nije ljubav samo kada su zajedno dvoje. Ni onda kada se slatke usne spoje. Ljubav je težina srca koja jako boli, zato uvek ostani veran onome ko te voli.

142. Kad noću baciš pogled na zvezdano nebo i kad pomisliš da sam daleko, znaj da te vidim kroz ranjive mesečeve oči.

141. Je li greh što te želim svaki tren, i što mi je pogled zaljubljen. Ako je greh to, Bog nek oprosti srcu koje je celoga života čekalo nekoga kao što si Ti!

140. Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno da bi se u njega verovalo, onda si Ti jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno da bi se VOLELO!

139. Dovoljan je jedan tren da nekoga zavoliš, a premalo čitav život da ga zaboraviš - zauvek ćeš mi biti u mislima.

138. Nedostaješ mi jako, Tvoji poljupci i Tvoj zagrljaj. Nedostaje mi Tvoj osmeh i Tvoj pogled. Ne zaboravi na mene tamo daleko i vrati se brzo.

137. Još uvek želim iskrenu plavu dubinu Tvojih očiju, želim da moja ruka dodirne Tvoju, toplinu Tvojih usana na usnama želim, želim da me ljubiš i voliš do kraja.

136. Istina je da je volim i Bog će mi sudija biti, ne postoji onaj ko će me od tebe rastaviti.

135. Kad srce oseti ljubav i ludo zavoli, ta ljubav ponekad jako zaboli, al moje srce neće nikad prestati Tebe voljeti, ma koliko da BOLI nek BOLI i dalje te VOLI...

134. Ja Te volim, od ljubavi sav gorim, patiću i plakaću, ali neću da molim...

133. Ja te ljubim i znam da te gubim, još uvek sanjam da se sretan budim...

132. Šta je mladost - to znaš, šta je život - to ćeš znati, a šta je ljubav, nećeš znati, a da nećeš zaplakati!

131. Svaka žena ima pravo da je svaki momak vrag, ali svaka žena Boga moli da je vrag voli.

130. Ljudi kažu da je lepo živeti u raju, a ja kažem da je ljepše u Tvom zagrljaju! Možda sam grešnik pa ne stignem do raja zato me nikad ne pusti iz zagrljaja!

129. Daleko si od očiju al od srca nisi, jedino što mi nedostaje znaj Ti si.

128. Nisi zvezda, ni Bog da Te molim ali si biće koje ludo volim!

127. Jednog dana prestaću disati, a moje srce prestaće kucati, prekršiću neka obećanja, ponekad ću ti lagati...samo ti mogu obećati da ću te UVEK VOLJETI!!!!

126. Zaljubljivnje je trenutak kad ona zaspe na tvojim dlanovima i budi se u tvojim snovima!

125. Ja bih sve dane koje provedem bez Tebe menjao za jedan dan proveden s Tobom!

124. Veruj da dišem samo za Tebe i veruj da molim samo za nas i veruj da živim samo za TEBE!

123. Jedva čekam noć da me zarobi u svojoj tami daleko od ružnih pogleda. Ni tamo nemam mira, mislim na Tebe. Kriva je sudbina, ona nas je spojila, ona nas deli...

122. Misleći na Tebe usnuo sam san i odmah te ugledao. Da sam znao da je to samo san, nikad se ne bih probudio!

121. Nožem da mi raniš srce, ma koliko to da boli, u svakoj kapi krvi naći ćeš reči JA TE VOLIM.

120. Sve što je prožeto ljubavlju DRAGOCJENO JE! Kad ti je teško i kad te brige more seti se imena moga, moje dobrote i da te JAKO SREĆO VOLIM!

119. Volio bih Te vidjeti večeras, zaroniti pogledom u Tvoje oči i ostati tako dio Tebe makar samo u mislima...

118. A gledaj nebo sja plavije otkad ugledah Tvoj lik. Sunce, svetlo, nebo, zdravlje ugasiše u srcu krik! Suncem obasjani prolaze sada moji dani, otkad imam Tebe!

117. Kad se sretnu oči naše, a ja spustim pogled dole nek ti bude jasno da te moje oči vole!

116. Ponovo Ti govorim da volim Te, po ko zna koji put ja Ti priznajem da svaki ovaj tren sa Tobom radost je, Hvala Bogu što mogu biti kraj Tebe.

115. Vetar mi te doneo, spustio s nebeskih visina da budemo jedno, da nas obuzme toplina. Valovi su mi Te doneli sa morskog dna da budeš moja STVARNOST, a ne SAN.

114. Ti bi htela pesmom da ti kažem Koliko Te srce moje voli... Kao cveće rosu, kao sunce zoru, kao oči svoje, toliko Te voli srce moje!

113. Već odavno nada u mom srcu je išćeznula da ću pronaći luku gde ću se skriti, usred olujnog mora nađoh Tebe...Tebe, luku moju gde ću večno biti!

112. Ako Ti oluja života latice slomi, volju za životom prelomi, naka sunce u oluji što će sjati bude sva moja ljubav koju Ti mogu dati!

111. Ne mogu ti reći da ću te voleti večno jer ne znam koliko večnost traje. Možda je duža, a mozda kraća od zaborava...

110. I još jedno da ti kažem: Oganj spali srce moje, kažu ljubav da postoji, ali ljubav - ljubav šta je?

110. ...taj dan kad si se rodila padala je kiša. Ali, to nije bila kiša, to su bile zvezde koje su za Tobom plakale, jer su izgubile najlepšu zvezdu s neba...

109. Ti imaš nešto lepo, šarmantno, uzvišeno, jedinstveno. Nešto što drugi nemaju i nikad neće imati. Ti imaš M E N E !

108. Nisam sretan dok bez Tebe živim, jer bez Tebe biti znači mene prepoloviti.

107. Da samo znaš koliko te volim, da samo znaš koliko te molim, vrati mi se da ne budem sam, ne želim nikome da te dam.

106. Sam sam, a ne znam gde! Možda znaš put do mene? Zato molim, te ne zaboravi me i misli na mene, jer ja iz dna srca volim te, jer ti u mom životu si sve...

105. Ne bojim se žara koja tinja, ne bojim se vatre koja gori, ne bojim se reči koja boli, ali se bojim srca koje voli.

104. Hiljadu reči mnogo je, jedna reč malo je, samo dve reči govore sve: VOLIM TE!

103. Neko u srcu čuva sreću, neko deo sna, neko komad ljubavi, a Tebe čuvam ja!

102. Tvoje su oči dva bisera koja svetle u tami ovog mračnog sveta i koje osvetljavaju put mojoj duši!

101. ...i vidiš... ...sve te više volim... ...svakog dana i jutra... ...mnogo više nego juče... ...mnogo manje nego sutra...

100. Najteži su oni časi kada suza lice kvasi kada se zauvek gubi ono što se najviše LJUBI!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:41   #145
99. Kad jednom izgubiš sve pa čak i ono što si voleo, Ti ćeš živeti da bi se sećao što si izgubio, jer ko voli, nikad ne zaboravlja, a ko zaboravlja nije ni voleo!

98. Ljubav je poput pahulje u ruci i otopi se za čas, učinimo da nam taj čas traje večno, jer je tajna sudbine skrivena u večnosti.

97. Ljudi žele biti prva ljubav jedne žene. Žene su pametnije, one žele biti poslednji roman jednog muškarca.

96. Reči 'Volim Te' imaju posebnu težinu. Iza njih stoje dve osobe, osećaji, razum, strast...

95. Reka Sava tiho teče, ja Te sanjam svako veče. Sanjaću Te celog veka, sve dok teče ova reka.

94. U srcu sam zakljucao draga Tvoje ime, vetar poruku Ti nosi, ne zaboravi me.

93. Usne tako žele s Tvojim da se spoje, a Ti kažeš da više nisi sunce moje.

92. Evo ti srce na dlanu, uzmi ga nek bude Tvoje, jer odkad Tebe znam, ono svakako nije više moje...

91. Duboko veruj u ono što želiš, i zapamti: izgubljeno je samo ono čega smo se odrekli!

90. Pusti da pada kiša, i misli na mene jer svaka kap je poljubac za TEBE!

89. Bog samo zna što Te volim tako ja, što ću te voleti do beskraja!

88. Možda je život kriv, možda je sudbina htela da zavolim zelene oči, onda kada nisam smeo!

87. Ne zaboravi da sam te VOLEO. Ne zaboravi da sam te LJUBIO. Ne zaboravi da sam ti usne dao. Ne zaboravi da sam se .....zvao!

86. Već dugo mi nisi na um pala, bio sam Te u zaborav dao. Al uzalud zadrhti mi srce kada sam te sa drugim ugledao!

85. Vera, Ljubav i Nada čine jedan svet. Zbog vere, ljubavi i nade i Hrist je razapet. I bol kad dobiješ, kad ti duša strada, uteha neka ti bude ljubav, vera i nada.

84. Ako je greh voleti lepotu, onda neka moj život i moja sudbina budu svedoci da sam ja grešnik.

83. Voli me, voli me, voli, neka to znaju svi, krenimo u život novi, hajdemo Ti i ja, sreća je na našoj strani, ljubav je rodena....

82. Slušam u noći, more se njiše, polako padaju jesenje kiše. Sedim uz prozor, slušam ptice, koje zbore...nema te više.....

81. Mnogo njih je volelo Tvoje divno lice, ali samo jedna mladić Tvoju dušu LUTALICE!!

80. Kad prelaziš preko mosta i ugledaš dolje more, to su moje suze što te svukud traže.

79. Kad suza jednom ne bude, kad vreme učini svoje, kad nečije usne me probude, poželeću da to budu Tvoje!

78. Verovaćeš jednom možda kasno bude - gde je tajna svega, u čemu je stvar - i to što sam život zauvek ti dao nećeš znati dal je kazna ili dar.

77. Kroz ovu hladnu noć, preko velikog jezera, kroz guste šume i prazno polje, šaljem mnogo toplih i slatkih poljubaca samo za Tebe!

73. Nekad nisu potrebne reči, a onih pravih je malo, pa zar su uopće potrebne one pa da shvatiš da mi je do Tebe stalo!

72. Kad vetar odsvira poslednju simfoniju života, i prevrne listove njenih nota, seti se nekog tko je bio prolaznik Tvoga života.

71. Tvoja ljubav prema meni nek bude moja večna kazna ako je zloupotrijebim...

70. Posle mnogo godina kad pročitaš ovaj stih, kroz Tebe će proći neki plamen tih, gde ću tada biti, to zna samo Bog al' večno ću se sećati imena Tvog!

69. Ljubav je mala ptica i životna varalica, put mladosti dah radosti, cvetić ludi, sreća ljudi, nešto lepo, a sasvim slepo!!!!

68. Bio bih postelja u kojoj spavaš i jastuk na kojem se budiš, zvezda koju sanjaš, suza kada plačeš, osmeh kad se smeješ, učinio bih sve samo da sam uz TEBE!

67. Gledam Tvoje oči tako lepe, mislim dal ćeš ikad voleti mene? Želim da ti kažem, volim Te, usne Tvoje želim dodirnuti, ali znam da ti ćeš reći ne.

66. Gledao sam sinoć mesec, noćas sam Te ljubio u snu, probudio se suznih očiju jer Tebe nije bilo tu.

65. Ti si daleko, a ja bih želeo da si tu, Ti sada nisi kraj mene, imam te samo u snu, o bar na trenutak dođi i šapni mi reči dv'e, o bar razumi i shvati me.

64. Za moj bol nema leka kad Ti nisi tu, slomljeno srce čeka, oči se nadaju...jer jedan dan bez Tebe, umoran k'o i ostali, opet pobeđuje...odnosi osmehe.

63. Ti nisi cvet koji jednom miriše, Ti nisi biće koje se jednom vidi i nikad više, ljubav jest u životu nešto najviše, a Ti si meni nešto od ljubavi više!!!

62. Ako me želiš, Ti ćeš se boriti za život, ja ne znam da ti laskam, da ti pesme pišem, ja Te ŽELIM, ja zbog Tebe dišem!!!

61. Gde ćeš za ovu godinu novu, sa kim ćeš je slaviti, ko će u ponoć, kad se kazaljke sklope, na tvoje usne ljubav staviti?

60. Seti se mene kada dođu vremena teška, kada prođu godine mnoge seti se tada našeg prijateljstva, nasmeši se i reci biće bolje...

59. Samo ko voli zna koliko to boli, kako je teško ljubav naći, samo ko pati može da shvati, šta u životu ljubav može značiti!!

58. Ako nekog voliš voli ga polako jer sve što ide brzo ide naopako, ljubav koja brzo ide brzo se i gasi, ljubav koja tiho teče večno život krasi!

57. Trenutak je dovoljan da se upozna, trenutak je dovoljan da se zavoli, ali samo trenutak može razoriti, sve što je trenutak uspeo stvoriti!

56. Ti si neko ko mi puno znači, Ti si ljubav ona stvarna, Ti si neko koga čekam, volim, Ti si moja slatka tajna!

55. Volim Te i to ću ti uvek reći, jer zašto da patim zbog te dve reči...

54. Hej Ljubavi u dalekom gradu, čuvaj mi se da mi Te ne ukradu.

53. Čuvaj ljubav da nam ne vene, čuvaj sreću za mene i Tebe!!

52. Život kratko traje, sve što imam moje srce ti daje. Uzmi moju ljubav, jer znam samo jedno: sve na ovom svetu nije kao Ti vredno.

51. Kad Te srce boli, kad Te tuga slomi, pročitaj ovu poruku i vidi tko Te iskreno voli!

50. Koliko u ovoj noći ima minuta, toliko bih Tvoje usne poljubio puta. Koliki su kilometri što nas dele, toliko Te noćas moje usne žele.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:42   #146
9. Život je kratak za samo jednu ljubav, ali obično jedna ljubav i čini život životom.

8. Postoji tren kada suze samo teku i kad od boli plačem; tren kada gubim nadu da molim jer osećam samo jedno - da te VOLIM!!!

7. I umoran sam kao stari ratnik i posle svih bitaka srce me boli, a jedini lek je neko kao ti da me voli...

6. Kad me sretneš s njom, ne gledaj je kao suparnicu, već ju gledaj kao biće koja nije imala sreće jer je uzela dečka koji je nikad voleti neće.

5. Tražio sam Boga da mi da cvet, dao mi je vrt. Tražio sam Boga da mi da stih, dao mi je pesmu. Tražio sam Boga da mi da sreću, dao mi je TEBE!

4. Ne gledaj me tako dok Te gledam da drugi koji nas gledaju gledajući nas kako se gledamo ne pomisle da se pogledima volimo!

3. Tvoje me oči vode kroz maglu života, Tvoje me reči uče što je to lepota, Tvoja mi je ljubav kao lek, ne ostavljaj me molim te, jer bez Tebe sam slep.

2. U poeziji nije važno što se oseća, nego što se kaže. U ljubavi nije važno što se kaže, nego što se oseća.

1. U životu svom svega ću se odreći, jedino što nikad neću Tebe prestat voljeti...



Oči Tvoje zelene boje zarobile su srce moje, pa mi srce ne da mira, uzeh boje i dva lista papira da Ti napisem riječi ove: JA TE VOLIM SLATKO MOJE!!! Svoj život želim da delim sa Tobom. Svoje srce želim da Ti poklonim. Trebam te! Ne mogu više da živim bez Tebe. A za to postoji samo jedan razlog: VOLIM TE!



Nije važno da li je mačka crna ili crvena, važno je da lovi miševe...

(Kako kulturno reci ili drugacije reci... )



23. van konkurencije Kako kulturan gospodin u restoranu kaze dami "Idem pisati. Idem se rukovati s jednim gospodinom, kojeg cete kasnije upoznati! Poslao: Aca

**. van konkurencije extra Lepo te osisao. Drugacije: Imas frizuru pickin prkos. Poslao: Nenad

21. Kad ide zena da kupi grudnjak, a ima veeelike sise: idem po padobrane, hoces biti padobranac? Poslao: Krcka

20. Jebem te u glavu. Kulturno: Stavim ti do znanja. Poslao: MRS BEEN

19. Idem u toalet. Kulturno: Moram u Weseli Centar. Poslao: ALIJA

18. Hvala-izraz nepostoji. Poslao: 2148

17. Mislim da niste pogledali sve aspekte ugovora************** Jebem te corava. Poslao: PREVARANT

16. Da li biste bili ljubazni i obrazložili današnju iznenadnu promjenu vašeg stava i mišljenja? U Bosni- Koji ti je danas *****? Poslala: Sofija

15. Prijatno- Ma disi covece Poslao: KUM

14. Necu, boli me briga=bosanski=ocu ***** boli me picka.

13. U svetu: Vasa sekretarica je vrlo simpaticna. Kod nas: JEL JEBES TI TO? Poslao: BULE

12. Kako kulturan covek kupuje kondom-izvadi onu stvar i kaze molim odelo za gospodina. Poslao: Aca postar

11. U svijetu: Nismo u mogucnosti da vam damo robu na odloženo placanje. U Bosni: Dacu ti ja ku.ac na odgodeno. Poslao: Neko

10. U svijetu se kaze:dragi kolega dugo se nismo vidjeli,a u Bosni ?e si pi..a ti materina. Poslao: Neko

9. Laze. Drugacije: Sere ko foka. Poslao: Mare

8. Ne mogu. Srpski ocu boli me *****. Poslao: Fandjo

7. Idem da jedem. Drugacije: Idem da bacim nesto u kljun. Poslao: Nenad

6. Kako je bilo (posle onanije). Odgovor: Pljuje ko trudna. Poslao: Nenad

5. Idem da vrsim malu nuzdu. Kulturno: Idem petlu da pustim krv. Poslao: Nenad

4. Idem da onanisem. Kulturno: Idem da bacim tarzancice. Poslao: Nenad

3. Idem da kenjam. Kulturno: Idem da se pozdravim sa malim detetom. Poslao: Nenad

2. Pusi ga. Kulturno: Dodji na salter po pljugu. Poslao: Nenad

1. Idem da kenjam. Kulturno: Idem da postavim nagaznu minu. Poslao: Nenad
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:43   #147
161. Zbog tebe moje srce strepi, znaš da te volim anđele lepi, da li ćeš doći u snove moje, da kažeš da sam jedino tvoje?!?!

160. Krisom kao lopov, dolazim ti nocu i kradem snove, a na mesto njihovo dajem ti poljupce svoje!!!

159. Pogledaj nebo, to sve je moja ljubav. Pogledaj zvezde, to su moji poljupci, a sve to je za tebe!

158. Lepo pajki i sanjaj me! Nadam se da cu te u snu grliti i ljubiti ko nikog do sad.

157. Zvezde će sijati, kao nikad do sad... Pogledaćeš onu najsjajniju, to sam ja... Samo zažmuri, i zamisli želju, osetićeš nešto posebno, osetićeš da te neko voli, i da misli na tebe...

156. Želim te ludo, sanjam te često, otvori srce, napravi mesto, ako ne možeš, onda molim te, dozvoli da u njemu urežem ''VOLIM TE''!!!

155. Tišina u noći i šapat u sobi ... sijaju zvezde, suze oči... čuje se sova i jecaj bola...otegnuti krik zadnjega slova, volim te... ljubavi moja...

154. Kunem se da te volim, a sanjam usne tvoje, jer samo usne tvoje jedna žena volela je!

153. U gluvo doba noci dok stari odzvanja sat tvoje ime zvoni, u tami noci sija tvoj lik! Dal’ andjeo ili vila to je? Ma, ne; to je najdraze moje!!!

152. U tihoj noci, dok srce strepi, seti se mene andjele lepi. U tihoj noci dok vatra gori seti se osobe koja te voli!!!

151. Trgla sam se iz sna, a tebe nema tu. Spavam zagrljena sa tobom, a nazalost imam te samo u snu!!!

150. Ovo je vreme za ljubav, slatka je ponoc sto zove, jos sladje usne tvoje kad nezno poljube moje!

149. Sanjaj lepe snove i pozeli nam srecu noci ove. Spavaj i snevaj najlepse sne i znaj da ludo volim te. Spavaj sa mirom u dusi i ne dozvoli nikom da nam ovo srusi!

148. Bio bi postelja u kojoj spavas I jastuk na kome se budis. Zvezda koju sanjas, suza kada places, osmah kad se smejes…Ucinio bih sve da sam kraj tebe!

147. Neka te niko ne pozeli ove noci,neka te niko ne probudi! Neka te niko ne pozeli ove noci,neka se ne usudi…

146. Spušta se noć i prekriva prozor moj a ja gledam u nebo i tražim sjajnu zvezdu, tražim osmeh tvoj!

145. Moja se dusa radja na rubu tvojih ociju, a najvece zvezde pevaju tvoje ime dok mesec okrece vrtuljak sna!!

144. Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a u kasnu noc kad grad utone u san, ja cu samo zbog tebe cekati novi dan.

143. Ti imas divan pogled, ti imas divan osmeh, al najljepse su tvoje oci, koje sanjam svake noci!

142. Osecas li poljupce mojih usana, dodir moje ruke, vidis li sto mi radis, zaspim s tobom, s tobom se budim, sta se sa mnom dogadja, i ja se cudim.

141. Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvezda koju sanjas, suza kada places, osmeh kad se smejes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!

140. Kad ovu noc pobedi dan i kad se probudi priroda iz sna, tebe neka probude sapati moji. Jedina moja volim te ja!

139. Mesec je pao, ja sam zaspao, ali tvoj zagrljaj nisam osetio! U tudjini dusa mi sada zebe, jer ce jutro svanuti bez tebe!

138. Nocas kad zaspis poslacu andjele da te cuvaju. Doci cu u tvoje snove, nezno te poljubiti i sanjati pored tebe... Volim te andjele moj.

137. Nocas sam sanjala andjela kako ljubi moje usne na kisi, nocas sam se videla u zagrljaju daleko odavde, nocas sam sanjala TEBE!

136. Neka ti carobni veo divnih snova ulepsa noc kad u mekani krevet odlucis poci. Bogovi neka cuvaju andjela mog dok mu saljem poljubac iz srca svog.

135. Neka ti svetlost novog dana obasja dusu, ispuni je najdivnijim osecajima i neka ti Bog podari sve sto NEMAS, a ZELIS i sacuva sve sto IMAS, a VOLIS!

134. Nocas za tebe stihove pisem, nocas za tebe zvezde brojim, dopusti da te poljupcem uspavam dopusti da ti kazem koliko te volim.

133. Ovog trena volela bih da si tu i da zaspim na tvom toplom ramenu. I sto god kazu, ti znas da cu ja uvek ziveti samo za nas.

132. Ovom ti porukom saljem malog ANDJELA. Nocas ce te cuvati od ruznih snova, a kad svane sesce ti na rame i cuvati te od svega ruznoga sto nosi dan...

131. Doci cu ti nocas u san, na obraz cu ti stavit dlan, nezno cu te milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu, poljubit cu te u snene oci i tiho nestati u noci

130. Cao sreco moja!!!! Volim te ludo i jedva cekam da opet zaspemo zajedno cmok spavaj mi jos lepo. Poslao: Zlatko

129. AKO SE PROBUDIS U OVE SITNE SATE, VIDECES DA NEKO MISLI NA TE, A AKO TE NE PROBUDI ZVUK PORUKE OVE, SPAVAJ ANĐELE NAJLJEPSE TI ZELIM SNOVE! VOLIM TE!

128. Nocu kad legnem u krevet, zatvorim oci i pomislim na tebe... povraca mi se

127. Ako spavas, probudi se. Ako si budan javi se. Ako se ne javis jebi se. Ako bas to radis, misli na mene!!

126. Mesec je pao, ja sam zaspao, ali tvoj zagrljaj nisam osetio! U tudjini dusa mi sad zebe, jer ce jutro svaniti bez tebe!

125. "ANDJEO NOCU DOLAZI U MOJE SNOVE. ANDJEO NOCU STALNO ME ZOVE. ANDJEO NOCU ZELI ME ZA SEBE A JA NE ZELIM ANDJELA JA ZELIM TEBE."

124. Sunce gubi zrake kad zadje za oblake, kao i srce moje kad nevidi oci tvoje! Reci cu sjajnoj zvezdi sto na nebu sja, nek te poljubi bezbroj puta kad nemogu ja!

123. Nocas cu andelu ukrasti krila, doleteti do raja za tebe, ubrati najlepsu ruzu i ostaviti je na tvom jastuku, a poljupcem ti zazeleti najlepse snove.

122. Slatko sanjaj ANDELE nek ti nebo sapuce"VOLIM TE" i kada planete nestane i zemlje vise nebude pa makar smo u snovima ja cu biti kraj tebe...!!!

121. Veceras dok noc bude tiha i medeni mesec bude sjao, seti se da neko ne moze da zivi bez tebe... Neko ko bi ti sve u zivotu dao.

120. Ti sanjas da si nebo plavo s oblakom jednim belim a ne znas da sam taj oblak ja i da te zelim srcem celim!

119. Sve je nocas za ljubav stvreno, samo tvoje usne su daleko, daleko meni nedostizne, zato sklopi oci a JA cu tiho doci i ljubiti TE cele noci!!!

118. Kad otvoris oci pomisli na mene, kad legnes da spavas sanjaj mene, zauvijek ti duso Voli samo mene, kao sto ja mislim, sanjam i Volim samo tebe...
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:43   #148
117. Nocas su sve zvezde srebrne pale samo za tebe, a srce me opominje da smirim se.

116. Vec polako mi se drema, koga volim ovde nema! Mesec sja celu noc, pusa tebi i LAKU NOC!

115. Zvezde trepere, a ja sam tu, tiho ti govorim "I LOVE YOU"! Pricas mi price i glas ti je tih, a ja ti nezno govorim "ICH LIEBE DICH"

114. Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli i neka ti kaze - da samo tebe VOLI!

113. Ovom ti porukom šaljem malog anđela. Noćas će te čuvati od ružnih snova. A kad svane sešće ti na rame i čuvati od sveg ružnog što donosi dan. Laku noć!!!

112. Podeliću i ovu noć sa zvezdama, obasaću Te nebom kad budeš zaspala...

111. Noćas ću brojati zvijezde i najljepšu ću pokloniti Tebi. A u ponoć uz zvijezdu repaticu poželjet ću da me se ponekad sjetiš.

110. Voleo bih da sam noćas suza, da lagano potečem niz Tvoje lice, zaustavim se na Tvojim usnama i uz poljubac nježno Ti kažem... Laku noć, volim Te!

109. Zbog Tebe bih sve ostavio druge, ako sam pogrešio, kazni me, al' jednom reci bar ove noći tužne, dal bi zaplakala Ti ako me ne bude...

108. Sanjaj noćas ako sklopiš oči, moje su budne i ove noći. Moja je noć bez Tebe čudna, uvek tužna bez Tebe budna. Ove ti reči srcem pišem, za Tebe srećo i noćas dišem.

107. Poljubi me i budi tu, da sklopim oči na tvom toplom ramenu, poljubi me nek srce lupa kao da je prvi put, ostani me čuvati kada zaspu anđeli, i kada umrem nastaviću živeti. Uvek ćeš imati moju ljubav, biću Tvoj anđeo gore u raju i sva će moja svetlost sjati za Tebe.

106. Ponekad ne radim ništa, samo sjedim i gledam oblake, zamislim Tvoje usne i čujem Tvoje korake... u svakom novom svitanju i veselom cvrkutu ptice. Ti si sreća što mi na licu piše, Ti si osmeh moj što suze mi briše. Laku noć ljubavi, čuvali te anđeli...

105. Kad ovu noć pobedi dan i kad se probudi priroda iz sna, Tebe neka probude šapati moji, jedina moja, volim te ja!!!

104. Mesec će ti svetlost dati, I tada ćes tiho zaspati. Sanjaćeš jedan san, da ti svane lepši dan. Čim ti sunce toplinu da, setićeš se da na Tebe mislim ja.

103. Volim Te sada, voleću Te sutra, volim Te uvek ma koliko bila ljuta! Laku noć moja zvezdo jutarnja, moja ptičice cvrkutava! Laku noć ljubavi...

102. Kad se ponoć spusti i prekrije prozor Tvoj, po nebeskoj pomrčini poljubac Ti šaljem svoj. Nek poljubac stigne tamo gde ne mogu ja i tiho Ti šapne da Te volim ja!

101. Laku noć ljubavi...snivaj na jastuku od cvetova... Laku noć ljubavi...neka Te čuvaju anđeli.

100. Svitanja bez Tebe puna su praznine kad oblaci pišu tvoje ime a u kasnu noć kad grad utone u san ja samo ću zbog Tebe čekati novi dan...

99. Za Tvoje snene oči bisere stavljam, svoje srce i dlanove i ovaj život Tebi darujem, neka bude zauvek!

98. Noćas je mesec crven od besa jer sam mu ukrao jednu zvezdu a ta zvezda si Ti!

97. Kad sklopiš oči svoje ja ću doći zlato moje, da Te ljubim, da Te mazim i cele noći na Te pazim, da te čuvam od svih zala jer te volim srećo moja mala.

96. Čovek se budi najčistije duše koja čeka da je oblikuje budući dan. I zato priušti sebi da ti prvo "dobro jutro" poželi onaj ko Te voli. DOBRO JUTRO!

95. Docicu ti nocas u san, na obraz cu ti staviti dlan, nezno cu te milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu, poljubicu te u snene oci pa tiho nestati u noc.

94. Preko reka preko mora strastvena je zelja moja da ti dodjem ja u san i provedem sa tobom makar jedan dan. Poslao: +38970322969

93. Kad se ponoc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomorcini poljubac ti saljem svoj. Nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja, nek ti tiho sapne: VOLIM TE JA. Poslao: Mirko

92. Svitanje bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan... Poslao: Mirko

91. U tiloj noci dok srce strepi, seti se mene moj andele lepi. Ako te rastuze zvuci gitare i ako zivot gorko zaboli, seti se da postoji neko ko te jako voli. Poslao: Mirko

90. Spavaj kao da ne postoji sutra, kao da nema jutra, spavaj i snivaj slatke snove i snivaj me noci ove!!! Poslao: Mirko

89. Da sam tihi povetarac i da imam takvu moc, sletio bih na tvoj prozor da ti pozelim nalepsu laku noc. Poslao: Mirko

88. Noćas bih ti rado pokvario san... Umesto toplih jastuka, pružio svoj dlan i usnama nežno milovao telo i uzeo sve ono što bi srce htelo... Poslao: Romanticar
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:44   #149
87. Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pišu tvoje ime. A u kasnu noć, kad grad utone u san, ja samo ću zbog tebe čekati novi dan... Poslao: Romanticar

86. Postoje noći kada suze same teku, kada čovek umire od boli, kada nema snage da nekoga moli, a oseća samo jedno....DA VOLI... Poslao: Romanticar

85. Sve je noćas za ljubav stvoreno, samo su tvoje usne daleko, daleko i zato sklopi oči, a ja ću medvediću moj, u tvoje snove doći i ljubiti te cele noći... Poslao: Romanticar

84. Da sam ptica lastavica i da imam ptičju moć, poletela bih na tvoj prozor i ljubila te celu noć... Poslala: Jovana

83. U suton sunce se gubi, ja mislim na tebe dok drugi te ljubi! Polako se u mraku gubim, mislim na tebe i u mislima te ljubim... Poslala: Jovana

82. Laka ti noć pala, i sanak ti dobar dala. Neka ti jutro tiho priđe, kad mesec sa neba siđe! Poslao: Marko

81. Misliš li na koga kada se tama spusti i kada ti se kapci sklope nad umornim očima? Možda ne znaš, ali ja sve bih dao da prošetati mogu tvojim snovima... Poslao: Marko

80. Svitanja bez tebe su puna praznine, kada oblaci pišu tvoje ime, a u kasnu noć kada grad tone u san, ja ću samo zbog tebe čekati novi dan... Poslao: Marko

79. Nedostaješ mi ti i ove nići, nedostaješ mi ti, tvoj osmeh, glas i oči. Nedostaješ mi ti, a noć je duga, nedostaješ mi ti za san, za mir, za ljubav... Poslao: Marko

78. Nek ti veo divnih snova ulepša noć kad u mekani krevet odlučiš poći. Anđeli nek čuvaju anđela mog, poljubac iz srca šaljem ti svog... Poslao: Marko

77. Ako ti gorko zaplace oko, ako te neko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa i ako ikada vrisnes u snu nazovi me ja bit cu tu... Poslala: Za mog Majida.......-Maja

76. Svaku noć ja želim poć i u tvoj krevet doć, da djelimo snove! Ali večeras kad me nema kraj tebe sanjaj mene! Laku noć! Znaj da te volim i uvijek ću te voljeti! Poslao: Ja

75. Laku noc ljubavi...neka te cuvaju andjeli...! Poslao: VANJA KRALJEVO

74. Kad ovu noc pobedi dan i kad se probudi priroda iz sna, tebe neka probude sapati moji. Jedina moja volim te ja! Poslala: Lepotica

73. Usnama cu dotaknuti tvoje snene okice, lagano poput leptirovih krila. Ljubit cu te netno dok polako bides odlazila prekrasnom stazom snova. Poslala: Lepotica

72. Nocas zvijezde padat cu jedna od njih nasa je, jedna od njih tko u snu voljela bi da si tu! Poslala: Klaudija (za Dragana)

71. Kad se noc spusti prekrije prozor tvoj po nebskoj pomracini poljubac ti saljem svoj tamo gdje ne mogu ja i thiho tisapne mislim na tebe ja. Poslala: Klaudija (za Dragana)

70. Kad nisi tu kraj mene da znas da me bolis i nocas ja cu da te cuvam dok spavas i ljubim tamo gdje najvise volis dok sanjas. Poslala: Klaudija (za Dragana)

69. Voljela bi da si tu ove noci tako trebas mi kao more mornaru nemam skim nadu djeliti, djeliti i sacvati. Poslala: Klaudija (za Dragana)

68. U dobru i zlu u javi i snu znaj da uvjek bit cu tu i kad padne noc i kad svane dan tu sam ljubav da ti dam. Poslala: Klaudija (za Dragana)

67. U noci tihoj, zvijezdanoj, lijepo sanjaj andjele moj. Nek ti slatki san ove noci, sklopi divne smedje oci. Poslala: Zaljubljena5

66. Nocas kad zvijezde prekriju nebo, lijepo mi spavaj mala moja bebo. A ja cu odozgo paziti na tebe kao andjeo cuvar. Poslao: MANITULJA

65. Kad zlatni mjesec ode s vidika, pred ocima mojim stoji tvoja slika. Poslala: Anci

64. Jednom davno, neko je rekao da je zivot kratak i da ako hocemo da zivimo ispunjeno moramo sanjati. Zelim ti najsladje snove. Poslao: +381638623536 Djole

63. Svi snovi su lijepi ali ti si najljepsi san. Poslao: Keka

62. SAMO SKLOPI OKICE I NESTANI U SAN... DOCI CU TI U SNOVIMA KAD NOC PROGUTA DAN .....DOCI CU TI U SNOVIMA DA TI UKRADEM POLJUPCE NEKA VREME SAMO LETI JOS UVEK VOLI. Poslala: BOJANA

61. Lepotica moja, naj se ti v noceh brez spanja o mojem trdem klincu sanja, naj tvoja usta vzdihujejo po mojem ticku, ko bozala se bos po Venerinem gricku. Poslao: [email protected]

60. Ivane!Nek zvijezde sanjaju tebe,nek mjesec te ljubi umjesto mene. Sanjaj o toploj zvijezdanoj noci, a ja cu sanjati tvoje PREDIVNE PLAVE OCI! Poslala: DiAnna

59. Zatvorih oci sinoc pred san pomislih na tebe i pade ti u zagrljaj. Ali noc je bila kratka verovatno zbog fakta da je sve to bila samo cista varka.

58. Docicu ti nocas u san, na obraz cu ti staviti dlan, nezno cu te milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu.Poljubicu te u snene oci i onda tiho nestati u noci. Poslao: Tebi_moja_mazo

**. Nocas kad zaspim i kad Morfej postane moj ljubazni domacin, tvoj ce lik biti moja zvijezda vodilja, koja ce me odvesti do svitanja novog dana. Poslao: Lonely

56. ...vec polako mi se drijema, koga zelim ovdje nema, mjesec sja cijelu noc, pusa tebi laku noc.....-Ivanu Poslala: DiAnna

55. Ja volim samo tebe,a ostale tko jebe... Laku noc Poslao: Ja volim...

54. Sve je nocas za ljubav stvoreno, samo su tvoje usne daleko, daleko.. i zato sklopi oči, a ja cu andjele moj u tvoj san doci, i u tom snu ljubiti te cijele oci. Poslala: Ivana

53. Volio bih da sam nocas suza, da lagano potecem niz tvoje lice, zaustavim se na tvojim usnama i uz poljubac njezno ti kazem... Laku noc.... Poslao: Fallen One

52. Jedan poljubac na lice tvoje lepo, spavaj srce moje, i jos jedan na usta tvoja lepo spavaj ljubavi moja. I za kraj na vrat tvoj, laku noc andjele moj!!!! Poslala: Pomalo luda

51. Ni sve zvijezde svijeta ti ne bi mogao prebrojati,a tek tada ces shvatiti kako ce te moje srce iskreno voljeti! Poslala: Lover-ica

50. Kada zaspes pozvacu andjele da te cuvaju maze i paze jer sam trenutno u paklu zbog tebe. Poslala: Lover-ica
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:46   #150
ima tko stogod bolje?=
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 13:01   #151
Quote:
sokre kaže:
ima tko stogod bolje?=


Nemam nist bolje jer mi se ne da trazit po netu ...

Ali da si malo "suptilnije" postao svoje "SMS poruke" imao bi danas preko 5000 postova...

_wes_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 13:04   #152

ma joj .. nije to problem.. al brijem da bi mi onda moderatori ubili cijeli topic...
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:52   #153
Necu ti ga pusit... samo cu ti ga
lickat... poolako, polako... dok ne poludis i molis me
da ga uzmem u usta, do kraja, do grla, kao sto volis...

231. No 1 Ja nisam pesnik slomljenog srca, ja sam onaj što curu ti prca. Ovo su reci u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popusi svima u moje ime. Poslao: Aleksandar

***. No 2 Komsinice pored plota dodji da te bata smota, dodji da ti bata krne, da ti picka sva utrne. Poslao: MrFunk

***. No 3 Sto si mala mrsava ko grana, dal od seksa il' je slaba hrana. Poslao: Jovash

***. No 4 Tamburica svira, ***** picku dira, picka kaze upomoc ***** kaze sad cu doc" Poslao: Zarif

***. No 5 Sakatog me napravio ćaća, treca noga do kolena kraća. Poslao: Godzi

***. No 6 Picka mi je prazna zeljna je orgazma. Od keve je krijem zato sto je brijm. Poslala: JA

***. No 7 U komsinskom zitu uvali ti kitu, usred belog dana bila si jebana; nisi verovala da ces picke dati, jebo sam te ludo, jos se zito klati. Poslao: MrFunk

***. No 8 Jebite se, nije to sramota, bez jebanja nema ni zivota! Poslala: AnnaNirvana

***. van konkurencije Oj' devojko materina reso, ne boj se i ***** je meso, nema kosti nece te ubosti, samo žila koja ti je mila! Poslao: Manijak

***. van konkurencij extra Mala moja, digni noge bele, da ti uzmem meru za cipele. Poslao: Straja

***. van konkurencij extra + Imam ***** ko telecu nogu zato picke dobiti ne mogu. Poslao: ARMANI-Pedja

220. Crne kose, crne puti, ja je jebem, ona šuti, plače jer će svršetak doći, ja je jebem ove noći!!! Poslao: MiRco

219. Pogledi se muski kupe na tvoje fino dupe, svako srce ludo kuca jer bih htjelo da te tuca, imas oci zavodnicke hoces li mi dati pi**e?

218. Oh baby, baby ko te nebi taku mladu strpao u kadu, malo soli da ne boli malo ulja da ne zulja i jedno cebe da ne grebe, pa da vidis kako znam da jebem...

217. Oj Leno Magdaleno skini gace pa u sjeno da ti vidim crnu pticu da ti gurnem krastavicu malom soli da ne boli vise ulja da ne zulja.

216. Kad budes u samoci i kad ti budu duge noci, ti upitaj picu svoju da li pamti kitu moju.....

215. Noc... Tisina... Bog te jebo koja mesecina. Ja gol... Ti gola... Jebo bi i mrtvog vola, a kamoli ne tebe ljubavi moja!

214. Toki-voki iju-siju gurnem ti ga do usiju.

212. OJ DJEVOJKO MILIJANA, KADA VIDIM SISE TVOJE TRESU MI SE GACE MOJEEE!!! Poslao: Vanja Kraljevo

211. Majka mari prst u picku gura maro kceri vise cura nisi iz picke ti ispali rubisi. Poslao: Max

210. CURO MOJA LJEZI PORED JARKA DA PRAVIMO KRALJEVICA MARKA AKO NECES TI POSALJI PRIJU DA PRAVIMO MUSU KESEDZIJU. Poslao: VLAJDZO KRALJEVACKI SELJAK

209. Moja mala u crvenoj bluzi skini gace pa mi se naguzi. Poslao: Serbian_Pimp_3

208. Kad zelim, ja onda stvarno zelim... sa drugim da te delim..... Poslala: Srpkinja

207. Vani žega para, kada se pjenuša, mala mi je podvrisnula, kad sam u nju uša'.

206. Milo moje kuvaj bolje da te dragi ne zakolje. Od ljubavi nismo siti treba dobro jest i piti.

205. DOĐI MALA DA TE MALO VIDIM, NEĆU TE JEBAT, MA DA SE NE STIDIM. Poslao: WWW.SANELX.COM

204. Bolje ptica u ruci nego frankfurt na majni. Poslao: Spuseni papagaj

203. Komsinice preko puta sto ti suknja zadignuta, ne sakrivaj svoje lice, vidi ti se pola pice. Poslao: MrFunk
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:53   #154
202. Niko ne zna moju tesku muku, jebem, jebem, pa promjenim ruku! Poslao: Asdf20

201. Ala volim kad godina izda, sve poskupi, pojeftini PIZDA!!!!!!!!! Poslala: Cica

200. Komsijau selu na minu nagazi i zaspazi. Poslao: Fruc

199. Sanela, sanela nocas sam te snivo ko ti ispod jastuka ja te razvaljivo !! Poslao: ToTaLnOOLuD

198. Mene cale pravio na krovu mesto keve naguzio sovu. Poslao: Doca

197. Brko... sta me gledas tako mrko, jel ti nocas ko po faci drko?! Poslao: Titti

196. ZORA RUDI PUNICA ME BUDI. USTAJ ZETE TREBA JEBAT DJETE!!! Poslao: JOZO

195. O JANO, JANO STARA BICE PICKE I POMALO PARA. Poslao: Lesi

***. Moja mala pickin dime dodji da ti bata nevinost skine! Poslao: Calesule

***. Oci pune suza jebo bi te s guza, ruke mi na grudima tuko bi te mudima, kita mi u ruci cijela si u muci a kad ti ga stavim s guza bit ces puna suza. Poslao: Marlboro

***. ***** i pica, vozili kolica, ***** ima oci, pa na picu skoci!!! Poslala: Gwademara

191. Ko se s nama druzi ***** mu je duzi, ko sa nama pije zeljan picke nije!!! Poslala: Kitty

190. Puši ***** razvijaj pluća i duboko diši. Poslao: Điđi jebač

189. DOK SAM BIO U KOLEVCI MALI, SVI SU MOJU KITU MILOVALI. Poslao: Milosh

188. Niko nije kao ja jebem sve svako da zna!!!! Poslao: ToTaLnOOLuD

187. Eci peci pec ti si mali zec a ja mala vjeverica gori meni sva moja pica!!! Poslao: ToTaLnOOLuD

186. Jedan covek lud od srece mazi tvoje bele dojke! Poslao: Paja

185. Zemlja je okrugla a meni se kara mara. Poslao: Mrdak Luburic Odzaci

184. Četrnaest palmi na otoku sreće, val se valja, prva je liga, hajde curo sjedni na njega, zar ne vidiš da mi se diga!? Poslao: T-MAC

183. Mala moja jebo bi te zguza, da ti oči budu pune suza! Poslao: Snake

182. Devojcica brala jagode nesto je ubode mislila da e trava a nije trava nego od kurcica glava. Poslao: Mrx_007

181. I LOVE U KAD SI TU A KAD TE NEMA IDEM SA DVEMA. Poslao: Mrx_007

180. Sjedim u baru pusim cigaru grickam semenke jebem slovenke ona dize u levu nogu i me pita kolku mogu ja mogu celo vece dok mi ***** ne otece. Poslao: Mrx_007

179. Na krevetu u sobicku ja cu tebi lizat picku. Poslao: Jas

178. KIŠA ROSI, CVJETAJU BANDERE, KROKODILI CVRKUĆU NA GRANI, DOK MOJ DRAGI MIRNO SPAVA, SA KRAMPOM U GLAVI. Poslala: ŠUMARKA_JECA

178. Jebat cu je danice mi zvizde tri joj dana curilo iz pizde. Poslao: Pifo

177. Ja jebem a ona bleji ko top u Juznoj Koreji. Poslao: Pifo

176. Nemoj se mala nista kofrcit mogo bi te lola kurcem opicit. Poslao: KVALITETNI19

175. Mala ima sise ko balone digla noge plasi avione. Poslao: LaBombakadvrisne

174. Mrda joj se guzica kao porno glumica. Poslao: LaBombakadvrisne

173. Kad je gaceskinula neka ala zinula prepadohse ko budala a ono mala picku obrijala. Poslao: LaBombakadvrisne

172. Nevinos je lepa, devojku krasi! Muskarac idiot pa sve upropasti! Bila si sva u krvi, ja sam ti bio prvi, uzalud plakala ti si, a sad nevina vise nisi!! Poslao: ?N?

171. SvIm ZaRkIm SrCeM ZeLiM Da Te SJEBEM! Ti NeZnas StA Je LjUbAv OsTaVi Me ZbOg KURVE JEDNE!!! Poslala: ^MaLa^BuDaLa^

170. Deco, cuvajte jaja kad se tucate. Za Uskrs! Patrijarh Pavle Poslao: WLADDO

169. Rođen sam u splitu popuši mi kitu. Poslao: Điđa

168. Tiho vetar bruji i voli se krecu ja tebe nikad DANIJEL zaboraviti necu. Poslala: JELENA (CELJE)

167. Cemu jeka, cemu greka, ne jebe se kurca meka... Poslao: Amadeus

166. Horoz pjeva u sumi na grani bjezi mala ubicu te ciglom. Poslao: FUKARA

165. Moja mala u jaslama spava pokrila se biciklom po glavi. Poslao: FUKARA

164. Ladna kisa kao led slatka picka kao med. Poslao: Gara

163. Ja sam babaroga, za coveka moga, gleda u mene kao u boga, jer zna da sledi mu noga!!! Poslala: Slatkis

162. P U S T I T E L J U B A V S A M O S E J E B I T E ! ! ! Poslao: Jebač

161. Poso cica koze musti pa pomuzo jarca i jebem ti ovu kozu koja ima ja... bih tebi cica reko da si dobar glumac ali najbolje bi za te bilo da ides u ku...ca ti se Poslao: Dusan

160. Sve je tamno i gubim dah,u srce moje usao je trah, javi se bar...dusa me boli sto nismo zajedno goli. Drhtavi glas iz grla muca, gde si ljubavi meni se tuca!!! Poslala: NAJTRAZENIJA IVA

159. Ja sam mali postar, ***** mi je ostar. Bez'te bez'te zene bicete jebene. Poslao: Godzi

158. JEBEM DOBRO AL NE MOGU CESTO DVA TRI PUTA SVE U ISTO MESTO. Poslao: DARKO LUKIC

157. Prva Ljubav zaborava nema...vec 10 godina u zamrzivacu je cuva. Poslao: Sremac

156. Kad je baja kurcom ubode, cetiri je drugarice vode.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:53   #155
155. Stala cura na crvenu ciglu, tri je prsta turila u usta.

154. Volim vola sirokih rogova i curicu debelih guzova.

153. Tesko meni i mome sarovu, on na lancu, a ja sav u rovu.

152. Ja i maia cuvali goveda ja je ljubim a sarulja gleda. Poslao: Marko

151. Jebo bi te moja strina da ti nisi zena zena amidjina. Poslao: Poro

150. Puno nebo zvezda i po koji mesec... ja te volem mala, jebes'i mater! Poslao: Kesa

149. Jedite pasulj jer, federacija BIH treba plin. Poslao: Vrcoje

148. Kad se igras na durac popusis mi *****. Poslao: Murko

147. Bili smo goli,mokri i znojavi kad se njen cale na vratima pojavi. Poslao: Bosanac

146. Kad sam bio mali, reko' mi je stari, da zbog kurca propast cu....zajebat cu stvari! Poslao: Edo

145. Svima sam se osvetio, samo ocu nisam - on je moju mater jebo, ja njegovu nisam! Poslao: Asdf20

144. Da je picke uprzit na loju, pa nabiti na kurcinu moju! Poslao: Asdf20

143. Mala moja ne gledaj me mrsko, imam proliv, svu bi te uprsko! Poslao: Asdf20

142. Dosta je bilo stiha i proza, mene bez sexa hvata nervoza!!! Poslala: Slatkis

141. Romeo-ja bih da ti malkice smaknem tange gacice, da ti desnom rukom mrsim stidne dlacice. Julja-tvojih pustih obecanja, ja sam sita dabogda ti uvenula kita... Poslao: Atila, Sarajevo

140. Sunce sija ko tepsija, mala moja jebo mater ako te ne volim ja!!! Poslao: Allen_mag

139. Ti si moje malo mace nosicu te na krkace!!! Poslao: Allen_mag

138. Jebitese deco jebanje je raj, to vam preporucuje cika jova zmaj. Poslao: Goran

137. Vetar duva, Muda mi se klate, dajte Picke ako Boga znate. Poslao: Sremac

136. MOJA ZENA KOZU MUZLA
AL DOHVATI JARCA
OJ KOZICE MOJA MILA
ZAR TI IMAS JAJCA

135. REKLA DA CE, SKIDA GACE. EVO TRCIM DA JE SPRCIM. Poslali: GRIZLIJEVCI

134. Nakon dobrog sexa, pojescemo dva, tri keksa. Bit cemo snazni i malo vlazni. Uvijek ostanem bez rijeci kad spermici pocnu teci, tad sve izgubi sjaj jer je sexu kraj.

133. Dajte neku losu, kojoj radi masta, da mi igra oko stola da joj radim svasta!!!! Poslala: Slatkis

132. ***** mi je mali dok te ne povali. Poslao: Kevin

131. Prni starka evo hiljadarka, pa prni opet evo dve po pet! Poslao: Mi

130. IDU DANI RASTU SISE, UDACU SE JEBE MI SE. Poslao: Zeljooo

129. STA SE STOCES JEBEMTE U PIZDU. Poslao: GAVUR

128. Svaki nam se dao, na kolena pao, ko nepao ***** mu odpao!!! Poslao: SecERleMa

127. Jebem dobro al' nemogu cesto, sipam gusto k'o projino tjesto. Poslao: Marka

126. Karao sa jednu seku ta je seka kurva bila pa mi ***** zarazila truba svira moj se ***** operira u bolnici truba svira moj se ***** operira doktor kozic vadi noz. Poslao: BELI ANDJEO

125. Mos li mala mos li moga jesti ljeba jecmenoga. Poslao: Skijac

124. Sto si mala na me ljuta dosta sam ti valjo puta. Poslao: Skijac

123. Zelim dobru zabavu i dobre pike [email protected]. Poslao: Nikolic Milos

122. Bolje sex u pustinji, nego pjesak u krevetu ! Poslao: Driver

121. Oj RAKIJO RAKIJO kolko sam te popio, razlicitog ukusa i gradi..ispraznio stotinu BURADI. Poslao: SELJAK

120. PICKETINA objesila BRKA...hoce moje CUKETINE MRKE.........IZATRKE. Poslao: SELJAK

119. Kad sam bila mala nisam znala sta je sala. Poslali: Neda & Nina (Slovenij, Kranj)

118. 22(cm) mi je u hladnoj vodi pa ti vidi da li ti godi... Poslao: Medved

117. Mala moja jebo ti otac prase sto si mene navadila na se! Poslao: Medved

116. Jebacu te, deraces se! Poslao: Medved

115. Kad sam bila mala piskila sam tanko, a sad kurcu hvala ide ko iz bokala. Poslao: Skin

114. Pusi garu mom drugaru garu. Poslala: `Anes 17

113. Suve sljive i orasi, ja se tebe otarasi! Poslala: Gavrina

112. Moja Mara tri posla radi, sere pisa i salatu sadi. Poslao: Sivle

111. Dovela si me na smrt OP TRT. Poslao: Daka kralj

110. Pas kost lizo pa šupak zagrizo, sašao nad mrtve, sjedi s desne oc, u ruci drzi bocu, boca je puna bire, jebe mi se i drugi ljudi zive. Poslao: Matko Škrlj

109. OJ LENO MAGDALENO SKINI GACE PA U SENO DA TI VIDIM CRNU PICU DA TI GURNEM KRASTAVICU MALO SOLI DA NE BOLI VISE ULJA DA NE ZULJA. Poslao: PREVERZNJAK

108. Devojcica sa 13 leta, sa frajerom seta, u 14 dama a u 15 mama. Poslao: Nenad

107. Pušim travu pijem pivo i jebem sve živo. Poslao: Killerloop

106. Probala sam da zivim bez alkohola i sexa - to je bilo mojim najgorih 15min u zivotu. Poslala: Ninfomanka

105. 7 godina nisam pusila, nisam pila, nisam se sexala - i onda sam posla u skolu. Poslala: Ninfomanka

104. Svi u kurcu, Jozo je na tripu.

103. Sanjala sam te nocas kao kocku secera ali posto ja volim secer u prahu morala sam da te tucam celu noc!!! Poslala: Mali_slatki_andjeo

102. Cao seljacine nema vise jebacine. Poslali: Skolarci

101. O Ðevojko ðekni ðekni, digni nogu pa prdekni. Poslao: Dule Silni

100. JA JOS MALO NISAM MOMAK MOJOJ MALOJ RASTE STOMAK. BOG TE JEBO NISAM TREBO, DA SAM ZNAO JA BI STAO. Poslalil: Bosnac & Siptar

99. Mi smo budale iz grada soli ***** mi pusi svaka koja me nevoli. Poslao: Ljudjak

98. SEX JE SENZACIJA; PROUZROKOVANA ISKUSENJEM KADA MUSKARAC STAVI SVOJU LOKACIJU U ZENSKU DESTINACIJU; DA LI SHVATAS OBJASNJENJE ILI ZELIS PREZENTACIJU?? Poslala: NESRETNO ZALJUBJENA

97. Srce moje, ja bi tebi dao, al se bojim, da ti ne bi stao. Poslao: Pleternica

96. Pogledaj se kakav si ispod ociju olizes pizdu ovciju. Poslao: Dragi

95. Ja za tobom puštam suzu, a drugi ti ljubi guzu........, srce. Poslao: Crni Pleternica

94. Oj, ljubavi moja mala, reko bi ti hvala, kada bi mi dala, svoju ljubav, nema smisla, što si tolko stisla...., srce. Poslao: Crni Pleternica
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:54   #156
93. Imam kitu najveću u Splitu, njome žene razvijaju pitu! Poslao: Sa-mx

92. Neka svi vojnici umesto sto pucaju nadu sebi zenske i nek ih tucaju, neka svi momci nadu sebi cure i nek im ga ture, neka se i andeli na nebu pojebu! Poslala: Sanja011

91. Ima li coveka u ovoj naciji, da samnom uziva u zajebanciji. Poslala: Slatkis

90. Mala moja, ruski satelitu, kad te sprčim letiš u orbitu. Poslao: Godzila

89. Vani žega para, kada se pjenuša, mala mi je podvrisnula, kad sam u nju uša'. Poslao: Pupi

88. Posudi mi duso fen za friz mi je dosta tren. Poslao: El_Mariachi

87. Sunce sija i snijeg pada debela si k´o klada. Poslao: El_Mariachi

86. Kuhati nije sala osobito ako je kuharica mala. Poslao: El_Mariachi

85. Ja sam djevojka sa sela, rado bi na tvrdog sjela, rumeno mi lice i velike cice, napeta sam ko mina, ime mi je SEVERINA! Poslao: Ivan

84. Svim zenama saljem nalog, PROBAJTE MI MALOG!!!!! Poslao: Panonac

83. Želja opatice: Ja si želim malo srece, sveti ***** umjesto svijece. Svoju picu da bum prala za našega kardinala. I na kraju umjesto amen želim ***** tvrd ko kamen. Poslao: Ivan

82. Jebi u vodi, jebi u stazi al na svoje dobro pazi- ode ti dupe dok covjek migne jer danas jebe tko koga stigne. Poslao: Ivan

81. Kad sam jeo suvi lebac jebao sam kao zdrebac, a jedem testo pa ne mogu cesto. Poslao: Zeljko

80. Moja mala uci za pilota - eno tele jase oko plota! Poslao: Lord Z

79. Moja mala obrijala picu - Jebo sam joj materu i bricu! Poslao: Lord Z

78. Moja mala ruski satelitu - siri noge da uvalim kitu! Poslao: Lord Z

77. Moja mala i njen caca ludi - je je mrcim on mi prsut nudi! Poslao: Lord Z

76. MALA MOJA ZASTO MI JE NEDAS, JA JE ZELJAN A TI NA NJU SJEDAS. Poslao: Najbrzi

75. Mala moja avion se cuje, siri noge pa da bombarduje! Poslao: Kraisnik

74. Mala moja zanju mitraljezi, ja cu nate neboj se granate! Poslao: Kraisnik

73. Mala moja ubolo te tele u te tvoje guzeve debele! Poslao: Lord Z

72. Sve je tamno i gubim dah u srce moje usao je strah, javi se bar, dusa me boli sto nismo zajedno goli, drhtavi glas iz grla muca gde si ljubavi meni se TUCA!!!!!! Poslao: Celts

71. I love you kad si tu, a kad odes - FUCK YOU! Poslala: Ludica

70. Jebi dok si mlad dok ti ***** ima glad, kad ti ***** gubi moc, reci picki laku noc. Poslao: Zivko

69. U dolini rijeke Tise tu je Brena prala sise. E moja Breno nisi luda tu je Tarzan prao muda. Poslao: Bane

68. Lisica i lisac sedeli na panju, pa lisica osta u grugom stanju. Poslao: Haker iz Strpca

67. Jebite jebite pa promenite ruku!!! Poslao: ARMANI-Pedja

66. Mom se dedi medj nogama njise futrolica od pokojne pise! Pa kaze: Zasto sam se becario Boze, za saku dlaka, dva kraka i komad koze! Poslao: Nexa

65. Idem putem svekrva me gleda, sta me gledas kad mi sina ne das. Poslala: Maja

64. Cure muvam travu duvam, pivo pijem glavom bijem, belo volim sitom solim, travu sadim venu radim, rokam vodku i tablete i lepilo za tapete. Uvek cool go to school! Poslao: Nona

63. Igrali smo fudbal ja i cika Paja, lopta ga je nezgodno pogodila u jaja, ja sam mu rekao da je dobar glumac, a on me je poslao ravno u *****. Poslao: Andjelko

62. Cao srce medeno ja te volim jebeno. Ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada. Da ti nije palo na pamet ovu poruku brisati jer ti vise necu pisati! Poslao: Andjelko

61. En ten tini-***** ti ej mini, sava raka-ne vidi se od dlaka, tika taka-ne bi ga ni stara baka, bija baaja-mala su i jaja, buf-neces dobiti picu. Poslao: Tika

60. Jebi, jebi dok si mlad, dok ti ***** ima moc, a kad ***** pocne gubit moc, reci pici laku noc. Poslao: Tika

59. Ova moja picka mila izgleda se zapusila, zovem odzacara da mi je prodzara. Poslao: Haker iz Strpca

58. Napolju je poledica a ja posla bez gacica. Suknja guzu cuva dok po picki duva. Poslao: Haker iz Strpca

57. Dok smo bili deca sasvim mala, s mojim si se kurcicem igrala. A sad eto porasli smo skupa, moj te ***** sve po picki lupa. Poslao: Toka

56. Ko se s'nama druzi zivot mu je duzi, ko sa nama pije do picke mu nije. Posalo: Mirko

55. Pijem pivo to najbolje pice dizem noge razvijam misice... Poslao: ARMANI-Pedja

54. Mala moja skini ambalazu da uteram forda u garazu. Poslao: ARMANI-Pedja

53. Ispred jedne prodavnice malo prase zivot shvata, gleda tuzno kobasice pa im kaze mama tata. Poslao: Paja

52. Koliko si puta raskopcala njedra? Koliko si puta rasirila bedra? Koliko si puta uvodila malog? Koliko si puta podizala palog? Koliko si puta i nije ti dosta? Poslao: ARMANI-Pedja

51. LOVE IS SENSATION CAUSED BY TEMPTATION,WHEN THE BOY PUTS HIS LOCATION INTO GIRLS DESTINATION! DO U UNDERSTAND EXPLANATION OR WOULD U LIKE DEMONSTRATION! Poslao: Adi

50. Ne pijem, ne pusim, ne karam, ali ne zivim dalje, samo mi se cini. Poslao: Janko

49. Kad si bila mala jebati se nisi znala, ali sad, hvala bogu, samo dignes nogu. Poslao: Jebac

48. Ja nisam pesnik slomljenog srca, tuznog lica i cvetnog maja. Ja sam pesnik sto voli, da drka, meni inspiracija dolazi iz jaja! Poslao: Zeljko

47. Fuck is easy, fuck is funny,anybody fuck for money, if you think that fuck is funny, fuck yourself and save the money!

46. Pozor, pozor!!! Picke na prozor, kurci na zapad pa svi u napad. Cupave trupe zauzele Dupe, bije se bitka oko RUPE!! Zastavu ZABODI gdjete manja glava vodi. Poslala: Anci

45. Ja te draga jako volim, daj mi pic... kad te molim, ljubav moja je bez kraja, natekla su moja jaja, moram jeb... nemam kuda, sper... su mi puna muda! Poslao: Mare

44. Laško pivo pijemo, union pa šcijemo!!! Poslao: DENIS

43. Vjetar piri muda mi se klate, dajte picke ako boga znate. Nema picke nemoj da si lakom, uzmi ***** pa ga drkaj sakom. Poslao: Mare

42. Srecan Uskrs pile moje, darujem ti jaje svoje, danas jedno, sutra drugo, a prekosutra ono DUGO! Poslao: Kombre

41. Ja sam mali Mirko, malo bi te dirko. Malo guzu, malo grudi, nocas samo moja budi ucini za mene pravu stvar i popusi mi jednom bar Poslao: Kombre

40. Moja mala digla nogu pa me pita dal' ja mogu, a ja mogu hvala bogu pa joj digo drugu nogu, jer sam momak sa planine zeljan picke ko slanine! Poslao: Kica

39. Sedim, kenjam i brzine menjam!!! Poslao: Djuka

38. DOBRO DOSLI dragi gosti jebo bi Vas od radosti, jela, pica, sve imate pa se jebite kako znate. Poslao: Konjubar

37. Necu u skolu, ocu da se bijem, travu da pusim, alkohol da pijem... Poslalo: Crevce

36. Imam ***** i na njemu zvonce, lupam picke ko zemljane lonce. Poslao: Aca

35. Sa trudnocom ja se dicim iz profila lepo licim. Poslao: Pickin dusmanin

34. Zvoni zvonce zatvorsko u 4 sata, joj sta da radim kukala mi majka. Poslao: Zatvorenik

33. Prodaj majko GOLFA dizelasa pa izvuci sina robijasa. Poslao: Zatvorenik

32. Beste kuci evo idu Frenkijevci, krsice i lomice, palice i rusice. Mestani tog mesta beste kuci smesta. Poslao: Frenkijevac

31. Mi smo ludaci iz grada Kovina, nase su vene pune heroina... Poslao: Ludak KV

30. Dodji da te cica kalaise od kolena pa na vise. Poslao: Opsednut

29. Ja sam jebac pravog glasa od mene ti nema spasa. Poslao: PICOLIZAC

28. Posle zene da farbaju jaja oce'l koja da ofarba moja. Poslao: Zika

27. Pivo pijem, glavom bijem, belo volim, sitom solim, vutru sadim, venu radim, cepam votku i tablete i lepkove za tapete!!! Just do it! Poslao: Milos

26. Volim kad me diras, kad sam tvrd, kad me mrdas, a najvise volim kad slinim- tvoj k.... Poslao: Markus

25. En ten tini ti se brzo skini, sava raka tika taka ja bi tebe na brzaka.

24. Nebo se osulo zvezdama, a balkoni pizdama, da su sve zvezde pizde, a sve pizde zvezde svi bi kurci bili astronauti. Poslao: Koma

23. Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoske i jaja. U tom snu ti si bila sudija, za kokoske si mi dala 3god. A za jaja si me pomilovala. Poslao: Dzek

22. Voli onog ko voli tebe, ali pazi da te ne zajebe, ako kaze umrecu cu za tebe, ti mu reci "umri ko te jebe" Poslao: Zika

21. Otkad su jaja u prahu, sve zene sveta u velikom su strahu. Jedna drugu sa zebnjom pita: "Hoce li se u prahu pojaviti i KITA!?!" Poslao: Koma
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:54   #157
20. Mala moja stavi dasku na nju opet sam je probiti u stanju. Poslao: Kamiondzija

19. Da si mala menjac u kabini menjo bi te u svakoj krivini. Poslao: Kamiondzija

18. Da si mala papuca od gasa videla bi kako gazi dasa. Poslao: Kamiondzija

17. Da si mala volan u kabini smot'o bi te u svakoj krivini. Poslao: Kamiondzija

16. Da si mala FAPova masina salt'o bi te u sedam brzina. Poslao: Kamiondzija

15. Digla mala noge na stalazu da uceram FAPA u garazu. Poslao: Kamiondzija

14. Kad sam bila mala jedva sam pikila a sad kurcu hvala ko iz BOKALA!!! Poslao: Sime

13. Sela koka na dvadeset jaja, pile moje i ti ces na moje. Poslao: Sime

13. Jez jebe caplju niz oci joj suze kaplju. Poslao: Ante

12. Pijes pivo, pusis travu, a sperma ti je u jaju. Poslao: Gavrilo

11. Sa suzom u oku i bolom u dusi uzdah mi se ote jebote zivote... Poslao: Gavrilo

10. Sanjao sam da si puska na zidu skinuo sam te golu, napunuo, nategnuo, odapeo i sve razvalio. Poslao: Sokirani

9. Sta ima, zar ti se mali klima? Jel te moli da mu skratis boli jer je zeljan rupica nekih dobrih curica? Daj mu muke rukom skrati i najtjeraj da povrati!!! Poslao: Sokirani

8. Oj pjesnici sa dugom kosom zacepite mi dupe nosom! Poslala: Jelena

7. Nase mi prijateljstvo puno znaci. Kad ti places i ja placem, kad se smes i ja se smem, kad se bacis kroz prozor ja pogledam dole i opet se smejm! Poslao: Pokojni Toza BG

6. Sladoled se lize zbog slasti.
***** se sisa zbog strasti.
Pizda se lize zbog casti, a
dupe se lize zbog vlasti! Poslao: Mare

5. Dok ga drkas svaki dan misli na mene da muke skratis, dok ga tjeras da povrati! Poslao: Mare

4. Have a problem, make a point,
take it easy, smoke a joint! Poslao: Panta specijalac

3. I have NOKIA, you have NOKIA and since NOKIA CONECTS THE PEOPLE, do you now know what I want from you?! Poslao: Ljuba

2. Vodili smo ljubav, bili smo goli, bila si nevina i vikala si boli, bila si sva u krvi, bio sam ti prvi, al uzalud plakala ti si, kad vise NEVINA NISI. Poslao: Pokojni Toza BG

1. Sve devojke koje su davale sve su se poudavale, a one koje su glumile neku igru, SAD SE JEBU KUD SE STIGNU!!! Poslao: Pokojni Toza BG
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:56   #158
**. Na šta liči Crnac sa velikim boginjama? Na čokoladu sa lešnicima.

35. Pita Mujo crnca:
- Kako to da ja ne mogu napraviti crno dete?
- Jel' ti dug 25cm?
- Nije!
- A jel' ti sirok 6 cm?
- Nije ni to!
- Pa, covece, ulazi ti svetlo!

34. Doso mali crnac u obdaniste u kome su bili belci i posle nekog vremena upita ga vaspitacica :
-Da li volis belce?
-A on ce na to: "Pa sta ja znam ja sam dobro dete, ja jedem sve.

33. Zasto ajkula nikad nije pojela crnca? Misli da je govno od kita!

32. Dolazi covek u zatvor i dobije celiju ca ogromnim crncugom..posle par dana, skine se crncuga i kaze:"Ajde da se igramo mame i tate, sta cess ti da budes?"-Pa, ja bih bio tata, rece covek ..Tek ce crnja: "Dobro, ajde onda lepo pousi mamici"

31. Vozeci auto, naleti belac na dva crnca. Prvi crnac uleti kroz sofersajbnu na suvozacevo sediste, a drugi odleti 50 metara. Kad je dosla policija na uvidjaj, prvog crnca kazni sto je upao na tudj posed, a drugog sto se pomerao sa mesta udesa.

30. Kako da sprečiš 6 crnaca da siluju devojku? Baciš im košarkašku loptu.

29. Koliko je pandura potrebno da uhapse Crnca? Trojica: jedan da ga privede, a dvojica da nose kasetofon.

28. Šta je to: spolja žuto, iznutra crno, leti i vrišti? Žuti autobus pun crnaca leti u provaliju!

27. Zašto Crnac nosi trenerku u avionu? Zato što tamo piše NO SMOKING!

26. Šta je to malo crno u travi? Crnac traži bombu.

25. A šta je to malo crno u vazduhu? Crnac stao na krokodila.

24. Šta je rekao Bog kad je stvorio crnca? Do đavola, ovaj opet zagoreo!

23. Koja je razlika između Crnca i bicikla? Bicikl ne peva kada ga vežeš za zid.

22. Šta je to totalni mrak? Kad pušiš crncu, a on ti navuče kožicu preko glave!

21. Šta je rekao Indijanac kada je video Crnca da silazi s brda? Vidi, Crnac silazi sa brda!

20. Covek na samrti kaze zeni: -Draga ja moram nesto da ti priznam, ja sam daltonista... -I ja moram tebi nesto dragi da priznam, ja sam CRNKINJA! Poslao: Shomi

19. Kakvi su prijatelji Stivi Vonder i Rej Carls? NEVIDJENI ! Poslao: Shomi

18. Bili crnac i crnce na nudisticku plazu. Mali: -Tata, tata mogu da se igram s tvojim kurcem? -Mozes sine al' nemoj daleko... Poslao: Shomi

17. ZASTO CRNAC NOSI BIJELI KAIS? PA DA MU NE BI SPANULE GACE. Poslao: Junac

16. Naisao crnac na zlatnu ribicu i ono sve, tri zelje itd. Crnac ce na to: "Hocu da budem beo, pun vode i stalno da gledam tudje guzice' a ribica ga pretvori u wc. Poslao: Kohenka

15. Crncu pukne guma na auto putu, i on izadje napolje da je promeni. DOK je skidao gumu, nailazci drugi crnac i razbija prozor, i kaze: Ti uzmi gume, ja cu CD. Poslao: 01011011

14. Nasao crnac ribicu i ona mu kaze da ce da mu ispuni tri zelje! Kaze: - Hocu da budem beo, da budem cist i neophodan zenama. I ribica ga pretvori u ulozak.

13. Jeste li videli zenu, Stiviju Vonderu? - nije ni on Poslao: Dzima-MK

12. Zasto crnac place dok kenja? Misli da se topi. Poslala: Anica

11. Kad je crncu 25 cm? Kad ga previje na pola. Poslao: Devla

10. Sta je malo zeleno i stoji na balkonu? To je moj crnac i farbacu ga kako ja hocu !!! Poslao: Dzemalud|n

9. Kakav je crnac ispod tone brasna? ...mrtav... Poslao: GIGA

8. Zashto se stivi vonder dok peva smeje? Jer ne zna da je crnac. Poslao: Dzima MK

7. E jebo te isla ti dva crnca ulicom i kaze jedan gle fucking asfalt kaze drugi to je vrucina grackog asfalta. Poslao: NAŠICE YEAHHHH

6. Kakav je crnac kada izadje iz crvenog mora? Mokar. Poslali: Jasna & Zoli

5. Zasto crnci smrde? Da ih i slepac moze mrzit! Poslao:

4. Kakva je razlika izmedju crnca i automobilske gume? Guma ne peva BLUES kada joj stavis lance ...

3. Kako spasiti crnca koji se davi ......??? SKINUTI NOGU SA NJEGOVE GLAVE!!!

2. PITANJE: KAKO JE NAJLAKSE SKINUTI CRNCA SA DRVETA? PREREZES KONOPAC.

1. Sta treba dobaciti crncu koji je do guse u zivom blatu ? Odgovor je jos laksi: zenu, sina, kcerkicu, ujaka, ujnu, strica, strinu, tetku, tecu, babu, dedu, svastiku, zeta, tasta...tastu...
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:56   #159
**. No 1 Razgovara unuka sa babom: unuka: -Baba imam decka, da'l da se kresnem sa njim? Baba: -Slusaj dete, ja sam u tvojim godinama vise rezbila jaja u dupe, nego sto si ti u tiganj.

**. van konkurencije Bere baba pecurke u sumi. Pojavi se sumar - Stara, te pecurke nisu za jelo otrovne su! - Znam, ali ja ih ne berem za jelo vec za prodaju... Poslao: Dushan

**. Idu dve stake ulicom, tek ce jedna :"Ej, stani... zaboravili smo babu na pesackom prelazu.."

***. Baka objasnjava unuci: - U zivotu zene postoji uvek samo jedna prava ljubav. - A ko je to bio kod tebe bako? - Mornari!

60. Igraju dve babe fudbal, dodje treca i ugasi im Sony!

59. Doktor pita babu zasto je htela da se ubije bas u kolena.
-kaze baba: rekli su mi da je najbolje dva prsta ispod sise.

58. zabrinuta majka ispraca sina koji se prijavio za motoristicke trke:
=pazi se dobro, sine.....
--i ne vozi brzo - dodaje nana.

57. KAZE DEDA UNUKU DETE MOJE JA IDEM NA GROBLJE SA BICIKLOM DA POSETI M BABU A UNUK CE NA TOME DEDA DA DODJEM I JA KO CE BICIKLU DA DOTERA NAZAD.

56. Za dug zivot morate ostati u formi.
Primera radi moja je baka u 60. pocela pesaciti 10km dnevno.
Danas ima 97 godina i nemamo pojma gde je!!!

55. Pričaju kćerka, mama i baka kurva. I žali im se kćerka:
- Danas za pušenje dobijem jedva 5 dolara.
- Ma, nije to ništa, - kaže mama. - U moje vreme smo za to dobijali 5 centi.
- Ma, ni to nije ništa, - na to će baka. - U moje vreme smo bili sretni da stavimo nešto toplo u usta.

54. Bile dve babe, jedna IDE a druga SCSI.

53. Idu dve babe ulicom. Jedna upadne u otvoreni saht i zavika: - KREEEEMIC!

52. Prolaze ljudozderi pored starackog doma i jedan od njih pita drugog: Hocemo li na suve sljive?

51. Stariji covek u dobrim godinama, gluh na desno uho, trazi stariju zenu koja je gluva na levo uho radi poznanstva. Sifra: Dolby Surround uredjaj.

50. Ulazi bakica u pun autobus, a jedan klinac koji sjedi je upita: - Bako, hoces li sjesti? - Hocu sinko. - A gde?

49. Starica je uvek prilikom preuzimanja penzije stavljala iksic umesto potpisa. Jednom je stavila kruzic. - Zasto ste stavili kruzic? - Pa, udala sam se!

48. Pricaju dve bakice: "Postajem jako zaboravna, a ti?" - "Jos dobro pamtim, da kucnem u drvo", i kucne po stolu. Odjednom se prepadne i upita: "Ko je?"

47. Mala Marina pita baku: -Zasto nosis naocale? -Ono sto je malo da mi bude vece, odgovori baka. Molim te, bako, skini naocare kad mi budes rezala kolac.

46. Sede deda i baka u parku, kad ona ustane i udari ga. -Sta ti je? -Vec 50 godina vodis los seks. Sedi on pa udari nju. -To ti je zato sto znas razliku...

45. Sede tri dede u sobi. Kaze prvi: "Ja..." Kaze drugi: "Ja ja..." Kaze treci: "Ja ja ja..." Kazu njemu prva dvojica: "Ti izadji, ti previse pricas!"

44. Sta kaze baba u invalidskim kolicima kada primi penziju?
Kesh, kolica i smekerica.

43. Jedna baba stenje, druga kamenje!

42. Sede dve babe na stepenicama... jedna veze druga bez veze.

41. Igraju dve babe bilijar dodje treca i legne na sto, tek joj jedna od ove dve kaze: "Ajde, pomeri se'

40. Dosla senilna baba ispred ogledala, pogleda se i pomisli:"Dal' sam posla, il' sam dosla/"

39. Dosli banditi u selo i kazu, "Kolko god imate zuba tolko cemo vas puta da jebemo!" Dodju kod babe Mare i odrade biznis kad baba Mara vice, "Sinko ima jos jedan krnjatak koji nisi vidijo!"

38. Idu dve babe ulicom i upadnu u saht, kad kaze jedna baba drugoj: "U jebote da je saht bio zatvoren, sada ne bismo mogle da izadjemo!"

37. Upadaju Nemci kod babe u kucu i vicu: -Baba, brzo reci, gde su partizani? -Gde su partizani!!!!!!

36. Dolazi Crvenkapa kod bake i kaze: - Jao bako, sto su ti velika usta! A baka odgovori: - Eeee, treba da vidis dekin *****!

35. Baba Mara mirno sedi u fotelu i gleda televizor. Odjednom gurne svog psa koji lezi ispred fotelje: "Pa vid' ti ovo, Bleki! Ovaj kauboj nije potpuno pri sebi. Stalno razgovara sa svojim konjem.

34. Udje stara baba u tramvaj, stane kraj sedistu na kojem sedi jedan simpatican mladic. Baba kaze: -Hajde sinak da se zamenimo. Mladic odgovara: -Ja da budem baba?

33. Koja baba ne gundja? VISIBABA!!!

32. Takmicili se baba i deda pored kamina ko ce jace da prdne. Prdne deda i ugasi vatru, prdne baba ugasi vatru i oduva kamin. A deda ce: - Lako je tebi kada pucas iz dvocevke!!!

31. Kaze Perica babi, izmixuj mi malo slaga. BABA: sssss-lag.

30. Razgovaraju baba i deda: B: Koliko ti imas godina? D: 83. B: Uh, ne bi ti dala. D: Ma ne bi ni ja mogo.

29. Dosla neka baba do kioska i kod sebe je imala neke novcice i pitala je prodavca sta moze za njih da kupi. Prodavac joj odgovori: - Bako, sa ovim krupnim i mozes nesto da kupis, ali sa ovim sitnim mozes da se jebes. A baka ce na to: - Sinko, usitni mi te krupne.

28. Naduvala se maca i kada je dosla baka kuci ona je pocela de se umuljava oko nje. Baka joj kaze pis maco, a maca baki piiiz bako!

27. Igraju 2 babe bilijar i dode treca i legne na sto. Poslao: Iki

26. Sta se babi nalazi izmedju sisa? Pupak. Poslao: Devla

25. Sta se dobije kad stavis babu u vrucu vodu? CAJ OD NANE. Poslao: ZEX

24. Kaze baba djedu: joj stari sto mi je nesto toplo oko srca!a stari ce na to: ne seri baba vidis da ti je sisa pala u juhu! Poslala: LEJLA

23. Dosla baba sa zabodenim nozem u kolenu kod doktora: - Zasto ste to uradili? - pita je doktor - Htela sam se ubiti. - Pa kud bas u koleno, babo? - Pa meni su rekli, dva prsta ispod sise!

22. Ide bakica ulicom i nailazi na upotrebljeni prezervativ. Lagano se sagne, digne i kaze: "Ajme, ova danasnja mladez... uvek ostave najbolje! Srrrk!"

21. Kuc, kuc! "Ko je", upita baka. "Raznosioc pizza!" "Udji, udji", kaze baka, " i raznesi i moju!"

20. Seta baba kroz groblje i sretne grobara pa ga pita: "Oprostite gdje je grob broj 154?", a on ce njoj: "Koji si ***** izlazila kada se ne znas vratiti".

19. Igrale babe kosarku doce treca i donese loptu.

18. Zasto starica ne nosi minjak? Da joj se ne vide sise.

17. Cula baba da u parku kradu tasne i siluju zene i baba tasnicu na rame i u park kad zaleti se lopov i klepi joj tasnu kad ona stane se derati: - A silovati a silovati.

16. Prolazi baka kroz mracni prolaz i na podu ugleda nekog mladica kako lezi s nozem u leda. O jadni momce sigurno te jako boli. Ma jok bako samo sam se malo salio.

15. Sede dve bakice na klupi u parku. - Ko je onaj gospodin koji nas neprekidno gleda? - Verovatno neki antikvar, draga moja!

14. Ulazi klinac u sobu i vidi babu kako gleda pornic, pa sav zaprepescen pita:"Pa zaboga, bako, ti si ovdje jedina bila primer drugima, pa sta to gledas?", a baba ce njemu: "Ma moj sinko evo vec dva sata gledam oce li se uzeti na kraju!"

13. Videla baba devojke gde bacaju kondome. Pitaju devojke babu: "Sta je baba koda se ti nisi jebala." -Jesam deco, al mu nisam kozu skidala. Poslao: Zeljko

12. Udje baka u sex shop i pita: -Iiimmate li v..v..iibra..to..r S&S? -Imamo kaze, prodavac. Na to ce baka: -K..kk..aak..ko s..eee gg...as..i? Poslao: Panta specijalac

11. Isle dve babe ulicom i ugledaju slajm pa ce jedna: E vidi bros! A druga povuce prstom i kaze: Nije, nego lancic! Poslao: Zoro

10. Idu dva klinca ulicom i na jednom stablu ugledaju no manje ni više nego - babu! -Šta se dogodilo, bako? - zapita jedan. - Red Bull? -Ne, sinko, ne, nego pit bull!

9. Devojčica se vozi vozom i uporno žvaće jednu te istu žvaku. Baka koja sjedi nasuprot njoj neprestano ju promatra i napokon joj reče: -Lijepo pričaš, curice, ali ja te, na žalost, baš ništa ne razumem. Ja sam ti već godinama gluva kao top!

8. Sedi gluva baba na klupi u parku. Priđe joj policajac i kaže joj: -Gospđo, ova klupa je upravo obojena! Baba, iznenađena, namesti slušni aparat i zapita: -Molim? Kako? -Zeleno!

7. Idu dve babe ulicom, jednu zgazi automobil, a druga imala crvene čarape.

6. Krenula senilna baba na pijacu, stala pred ogledalo da se ogledne i pita se: -Da'l sam dosla... il' sam posla.

5. Silovali babu, i na sudu pitaju je: 'Bako sta vam je bilo najteze. 'Kad mi digose noge a ono trunje iz opanke sve u oči.

4. Došla baba u pekaru i pita: "Jel imte beli hleb"? - "Nema ima samo crni" tek ce baba na to: "Nema veze ionako sam dosla busom".

3. Isla baba ulicom i zaboravila da dise

2. Bile dve babe u mraku, dođe treca i upali svetlo

1. Sede dve babe u mraku, dođe deda i skine im mrak.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 15:58   #160
**. No 1 Vjerujem da su prijatelji poput andjela koji nas podignu kada naša krila zaborave letjeti! Poslala: LudiCa (FIUME)

**. van konkurencije Najbolji prijatelj je: Kad ga ostavis sa svojom golom zenom sa dignatim kurcem u krevetu a on da je ne dirne. Poslao: Zoki-fanta-

**. van konkurencije extra Pravi te prijatelj povrijedi samo jedanput i to onda kad umre... Poslala: Ivana

59. Prijatelj se lako nađe kad se peva i veseli, ali kad ti tonu lađe vidiš ko ti dobro želi. Poslala: Nastja

58. 1000 je suza u mojim ocima bilo.1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio...malo je prijatelja koje trebamo svi,a jos manje takvih kao sto si ti!!! Poslalo: Srculence

57. Nasmeši se kad me vidiš, ostanemo Prijatelji. Jer niko ne zna sta smo hteli, jer niko ne zna sta smo bili... Ostanemo Prijatelji...

56. Naše je prijateljstvo poput dvorca od peska: teško ga je izgraditi, lako uništiti, prekrasno obnoviti!

55. Prijatelji su kao gromobrani - dok ne pocne oluja ne mislimo dovoljno na njih.

54. "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."

53. Prijateljstvo je sreca, prijateljstvo je ljubav, prijateljstvo jae vjernost, prijateljstvo je ............................... NESTO NEOPISIVO!!!!! Poslala: Lana

52. Prijateljstvo, su zvijezda koje život krase..... zato ih treba cuvati da se nikad ne ugase!!!!!!!! Poslala: Lana

51. Nikoga ne možeš natjerati da te voli. Jedino što možeš učiniti je da dopustiš biti voljen. I nije najvažnije što imaš na putu života već koga imaš na putu života. Poslala: Jasmina, za Maria Brdarića!!!

50. Za prijateljstvo neznaš da ga imaš dok ga ne izgubiš.

49. Tisuću je suza u mojim očima bilo, tisuću je želja koje mi život nije ispunijo, malo je ljubavi koju osjećaju svi, malo je PRIJATELJA KAO ŠTO SI TI!!! Poslao: Kollega

48. Prijatelite sluzat za koga ke imas los den da go rasipes i nivniot samo zatoa sto tie toa ke go sakaat. Poslao: Sokolot

47. Jedan prijatelj nije malo, a 1000 nije puno. Poslao: Bosnjak

46. Pogledaj me barem jednom, ispuni mi ovu želju, jer ja te još uvijek volim moj najbolji prijatelju. Poslao: Karlo

45. Ako se ikad sretnemo, pružit ćemo ruke kao prijatelji stari. Dignut ćemo čašu za one koji se vole, jer mi to nismo znali. Poslao: Za Dinka

44. A ko te netko pita od naše lubavi šta smo hteli, ti im reci da smo boli najbolji prijatelji. Poslao: Smoki

43. Prijateljstvo je poput kule od pijeska. Teško ga je sagraditi, a lako izgubiti! Za Hanu! Poslala: LudiCa (FIUME)

42. Nase prijateljstvo mi toliko znaci-kad se ti places i ja se placem, kad se ti smijes i ja se smijem, kad ti skocis s zgrade ja pogledam dolje i opet se smijem! Poslala: DiAnna

41. Nemoj me zaboraviti niti kada odeš daleko, kada sjećanja izblijede i kosa posijedi, sjeti se mene i moje rečenice: SAMO PRIJATELJ ČOVJEKU NAJVIŠE VRIJEDI! Poslala: LudiCa (FIUME)

40. Kad si mi bio prikjetelj bio si mi prijetelj, kad smo se rastali zasto si mi posto Neprijetelj??? Poslao: ToTaLnOOLuD

39. Tolko na svjetu ljudi a prijatelja nemam .... Mozda i bolje ovako jerbo svako samo zlo sprema !!! Poslao: ToTaLnOOLuD

38. Kad zelite snekim da se druzite prvo ga iskusajte kakav je, prije nego mu tajne otkrijete!! Poslao: ToTaLnOOLuD

37. 1000 je suza u mojim oćima bilo, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio, malo je ljubavi koju osjećaju svi, a još manje takvih prijatelja KAO STO SI TI! Poslao: Veki

36. Vrijeme ide, sta nam zivot znaci, zajedno bi bili i bolji i jaci, ali zivot nisu snovi puni zelja, do smrti u meni imas prijatelja... Poslala: Za WU-a od Sanndre

35. Ako ti ikad gorko zaplace oko, ako te neko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, nazovi me i ja bicu tu! Poslala: Za WU-a od Sanndre

34. Meni mozes reci sve, sve tajne i sve strahove, ljubavi bolne i srusene sne, meni mozes priznati sve, i kada si sretna i kada te boli, znaj da te tvoja drugarica voli. Poslala: Za Vesnu od Jelene

33. Muško i žensko nikad nemogu biti prijatelji... samo se mogu jebavati! Poslao: Jebac

32. Kad god sam te trebao bio si tu, ali na ovom svjetu je tolko dusmana da nam prijateljstvo razvaljuju. Poslao: ToTaLnOOLuD

31. Kad god tebe i mene nema, drugima smo najveca tema. Zele da nas raskinu hoce da nas ukinu. Poslao: ToTaLnOOLuD

30. Ako ti nista neznacim ja, bar me ne jebi sa svijuh strana. Srce najvise pati kad prijatelja nemoze da shvati. Poslao: ToTaLnOOLuD

29. Kad god tebe i mene nema, drugima smo najveca tema. Zele da nas raskinu hoce da nas ukinu.

28. Ako ti nista neznacim ja, bar me ne jebi sa svijuh strana. Srce najvise pati kad prijatelja ne moze da shvati.

27. Hej ba zasto se nejavis nekada ti znas moj broj prijatelju moj. Poslao: ToTaLnOOLuD

26. M.O. možda je ludo da te volim, možda ponizno da za ljubav molim al´jednog dana kada shvatiš riječi moje saznat ćeš da si izgubio nešto što je moglo biti tvoje! Poslala: Lolita17

25. Ako jednom budes sam, ostavljen i slomljen zivotom, ako ti suze poteku niz lice, ako se u svemu razocaras, uvijek cu bit uz tebe, jer moje je ime PRIJATELJ!!! Poslala: Marija Mostar

24. Kad covjek na los karakter promjeni od njega treba bjezati i samoga pustiti dok neshvati sta prijateljstvo znaci. Poslao: ToTaLnOOLuD

23. Prijetelja nemas danas, trazi se kod neprijetelja spas!!!! Poslao: ToTaLnOOLuD

22. Nedruzim se niskim jer sam lud da trazim nekoga nemam kud!! Poslao: ToTaLnOOLuD

21. Prijatelja lako nac sve jedan do drugoga samo cekaju nekoga. Koga ce u propast dovest i sa sobom u sramotu odvest. Poslao: ToTaLnOOLuD

20. Kad god sam te trebao bio si tu, ali na ovom svjetu je tolko dusmana da nam prijateljstvo razvaljuju. Poslao: ToTaLnOOLuD

19. Prijateljsto zlato vrjedi i zato budi iskren i ne stedi!! Poslao: ToTaLnOOLuD

18. Ne zelim, sa tobom da budem prijatelj, ...sa tobom zelim ljubav, pa da ona preraste u prijateljstvo, a da ljubav opet ostane!!! Poslao: Amar

17. COVJEJ JE BOGAT ONOLIKO KOLIKO IMA PRIJATELJA. Poslao: NIKO KAO JA

16. 1000 je suza u mojim ocima bilo, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio... Malo je ljubavi koju osjecaju svi, a jos je manje prijatelja takvih kao sto si TI. Poslala: Ivana

15. Ljubav je slijepa, prijateljstvo se trudi da nista ne vidi. Poslao: Pedja

14. Koja je razlika izmedju kucnog prijatelja i prijatelja kuce?? Prijatelj kuce dodje kad hoce a kucni prijatelj "HOCE" kad dodje! Poslao: Ctpyja$

13. Jedna munja ne znaci nista na nebu u kojem su urezane godine, snovi i druženja, jer ljubavi dolaze, bivaju i gube se, a prijatelii traju kao i vjecnost... PUSA! Poslala: EVA

12. Prijateljstvo je kao ptica u kavezu, ako ne paziš na nju odletjet će! Poslala: Lolita17

11. Ljubav je velika, ali prijateljstvo je još veće. Ljubavi dolaze i odlaze, a samo pravi prijatelji ostaju! Poslala: Lolita17

10. Prijateljstvo je kao cvijet, ako ga ne njeguješ uvenut će! Poslala: Lolita17

9. Kad ti se jebe on ti se ponudi (najbolji prijatelj). Poslao: Zoki-fanta-

8. Noćas se nebo za oluju sprema, toliko ti toga želim reći ali tebe nema. Opet će padati one ljetne kiše, kako da ti kažem da od PRIJATELJSTVA ŽELIM VIŠE? Poslala: Lolita17

7. Rodbinu dobijas od boga a prijatelje biras sam, tako ti bog da priliku da vidis kako si glup!!!!!! Poslala: Medena mala

6. Najbolji prijatelj se poznaje u nevolji! Poslala: Lolita

5. "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."

4. Ljubav i prijateljstvo dvije su lijepe rijeci al je oboje tesko steci. Zato prijateljstvo pruzaj svima, a ljubav samo voljenima.

3. Prijateljstvo je zlatna žica prekida se i nestaje navezat se opet može al čvor uvijek ostaje. Poslali: M&Ž

2. Reč prijateljstvo lako je reći, al´ pravog prijatelja teško je steći.

1. Prijatelj se lako nađe kad se peva i veseli, ali kad ti tonu lađe vidiš ko ti dobro želi
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.