Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ako neko uhvati za guzu/grudi/dolje djevojku, sta raditi? M i Z odgovori
Z: Produziti kao da nista nije bilo 4 2.27%
Z: Treba ga izruziti, "hvatacu" je na cast 1 0.57%
Z: Treba mu puci samarcinu i ispsovati ga 41 23.30%
Z: Moj momak treba ubiti boga u njemu od batina 10 5.68%
M: Produziti kao da nista nije bilo 7 3.98%
M: Izruziti ga i produziti, sramota je njegova. 15 8.52%
M: Puci mu samarcinu i ispsovati ga 25 14.20%
M: Ubiti boga u njemu od batina 73 41.48%
Glasovatelji: 176. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2010., 16:34   #141
Quote:
ivaniv kaže: Pogledaj post
ako sam fulao onda bih te zamolio da mi demistificiras prepucavanja izmedju pacifista i balkanaca.
To nisu prepucavanja pacifista i balkanaca, nego između tradicionalnih ruralnih obrazaca te cijele plejade drugačijih mogućih reagiranja, kao i neshvaćanja da fizička bol nije najgore što se osobi može dogoditi.

Recimo, šlatajući čoban tvoje drage bi vjerojatno zaboravio na masnice s prolaskom istih, ali ako ga primiš za jaja i zažvališ snažno, on će se do kraja života gaditi sam sebi. To je osim toga Isusovo učenje, ljubi neprijatelja svoga.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 14.01.2010., 17:56   #142
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
To nisu prepucavanja pacifista i balkanaca, nego između tradicionalnih ruralnih obrazaca te cijele plejade drugačijih mogućih reagiranja, kao i neshvaćanja da fizička bol nije najgore što se osobi može dogoditi.

Recimo, šlatajući čoban tvoje drage bi vjerojatno zaboravio na masnice s prolaskom istih, ali ako ga primiš za jaja i zažvališ snažno, on će se do kraja života gaditi sam sebi. To je osim toga Isusovo učenje, ljubi neprijatelja svoga.
da, a u trenutku pokušaja hvatanja za jaja i žvaljenja, sigurno ne bi došlo do fizičkog obračuna!

a tvoju zadnju rečenicu opravdat ću nepoznavanjem katoličke vjere. nhf
starky20 is offline  
Old 14.01.2010., 19:09   #143
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
a glena kraju sam to sama sredila, i danima iza slušala od istih muških isprike što nisu reagirali, ali kao znaju ga blablabla....i da se mogu vratiti u prošlost da bi ga spucali.
dan danas, volim ja njih i dalje, ali su mi u očima pičke, i znam šta očekivati u takvim situacijama od njih
dečki su veće pičke od cura
pandora_5 is offline  
Old 14.01.2010., 21:48   #144
Ja bih ga spucala sakom momentalno. Ne bih cekala momka da on preuzme.
elsewhere is offline  
Old 14.01.2010., 22:14   #145
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
kao prvo, pričamo o nepoznatoj osobi. i za nju i za mene.

ti tu spominješ balkan? kakav balkan? ako nastavimo prema tvojem ovom postu, onda možemo komontno izglasat zakon da bi žene svi mogli redovno silovat, psihički i fizički maltretirat.

Jedna je stvar bila osnovna škola kad su svi muški hvatali cure u razredu za sisu, guzicu ili pičku. štoviše, svi su se znali, ženske su se uvijek nečkale oko toga, no daleko od toga da im nekad nije i imponiralo. No da ti pičku sada ide nahvatavat neki stranac, ti bi mu platio piće? Rekao bi mu "ja nisam ko svi ovi ostali tupavi balkanci, možeš moju pičku maltretirat do mile volje, još ti i cugu platim".

jebote, ko je sad tu primitivan? Primitivčino. Po tvom postu čak mogu prosuditi da si ti jedan od takvih budala koji navatavaju cure bez njihove dozvole za guzicu, pičku i sisu. Da nisi možda popušio relativan broj statistički pokazanih šubera u glavu, pa te sad malo bole rezultati ove "primitivne ankete sa primitivnim balkanskim rezultatima?".

Još tu spominješ pravnu državu? Da je naša država pravna, silovatelji i zlostavljači bi dobivali kaznu za takav čin od 20 godina do doživotne, a ne od uvjetne do 5 godina, kako je sada (karikiram, jer ne znam kolike su kazne, ali znam da su užasno nepravedne).

I onda smo mi balkan.

Sisu ti jebem pametnu.
sve receno.....za vrat i za jaja bi uhvatio takvog napaljenka ugroženog što jače mogu tako da ga sljedeći put kad to ide nekoj radit zaboli..još sreca šta nas svrštavaš u balkance haha da smo u Americi igrali bi se pištoljem ili baseball palicom
Kix333 is offline  
Old 15.01.2010., 00:35   #146
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Pricamo li mi ovdje o silovanju i razbijanju automobila ili o pripitom slatanju od strane ljudi koji su jednostavno neodgojeni?
Pricamo o povredi druge osobe. Ono o cemu pricamo je nasilan cin (slatanje) kao i silovanje i razbijanje tudje imovine. Problem kod slatanja je ta sto nas zakonovodstveni sustav nije dovoljno amerikaniziran pa kada vec ne postoje pravne sankcije onda je potreban "preodgoj" sa par samara. Nikakva tuca tj. sake, boce, letve itd. nego par dobrih, vrucih, zidarskih samara.

Quote:
Ti ces identicno reagirati u svakom od navedenih slucajeva? Pretpostavljam zato jer je tebi sve to isto, pa ces se kurciti i ako ti netko stane na nogu u prolazu.
Ne, necu se kurciti ako mi je netko stao na nogu kao sto ni ti neces ostati pacifist kada ti netko zaslata nekoga tvoga.

Quote:
Valjda ces reagirati u skladu sa situacijom. Ako netko fizicki napadne tebe ili tebi blisku osobu, obranit ces se/vas.
Ali ako ikako postoji alternativna opcija, cemu balkanstina?
Alternativna je opcija opravdana do neke mjere. Ako mi netko u prometu presjece put, kod mene ce to ostati na psovanju. necu ga proganjati niti mu trubiti i sl.
ako me netko slucajno prolije picem, necu se kurciti poceti galamiti i raditi scene.
ali ako mi netko pocne prijetiti ili napravi nesto nazao meni ili nekoj meni bliskoj osoi... bolje mu je da bjezi koliko ga noge nose jer necu stati dok ga ne uhvatim i propasiram kroz sake ili dok se ne ohladim pa prepustim stvari zakonodavnim tijelima.
__________________
Be your friend's true friend. Return gift for gift.
Repay laughter with laughter again, but betrayal with treachery.
ivaniv is offline  
Old 15.01.2010., 03:38   #147
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
neštonešto
Napisala sam apsolutno sve što sam namjeravala napisati vezano uz ovu temu. Ne da mi se trošiti vrijeme citirajući tvoje riječi. Ti najbolje znaš što si izjavila. A što sam ja imala za reći, rekla sam i iza toga stojim.

Prepucavanje oko ovakvih svari fakat je bespotrebno. Pogotovo na ovakav način. Možda bi mogla malo razmisliti o tome.
Walpurgas is offline  
Old 15.01.2010., 08:55   #148
Quote:
ivaniv kaže: Pogledaj post
onda je potreban "preodgoj" sa par samara.
Ovo je mrak.

TI si taj koji ce njega "preodgajati"? Nemoj me nasmijavati i razmisli jos jednom dobro o tome.

Tko si mu ti tocno? Mama, tata, baka? Zasto mislis da bi ti njemu ista znacio u zivotu, a pogotovo toliko da bi ga tvoji "odgojni" samari odjednom prosvijetlili?

Quote:
Nikakva tuca tj. sake, boce, letve itd. nego par dobrih, vrucih, zidarskih samara.
Hm, dala bih se kladiti da par dobrih, vrucih, zidarskih samara najcesce zavrse tucom tj. sakama, bocama, letvama itd.
Ili mozda mislis da ce tvoji "odgojni" samari odmah prenijeti poruku i lik ce pokunjeno i skruseno iz istih stopa otici na tecaj bontona?

Quote:
Ne, necu se kurciti ako mi je netko stao na nogu kao sto ni ti neces ostati pacifist kada ti netko zaslata nekoga tvoga.
Ne, sorry, ja ne reagiram ako mi frendice netko zaslata jer vjerujem da su dovoljno razumne da same rijese stvar, kao sto bih i ja. A obzirom da smo slicne u stavovima, i one bi ignorirale budalu.

Zakljucak: ne dovodim se uopce u situacije u kojima bih morala agresivno reagirati, osim ako nemam drugog izbora. A primanje za dupe ne smatram situacijom u kojoj izbora nema.

Quote:
Walpurgas kaže: Pogledaj post
Prepucavanje oko ovakvih svari fakat je bespotrebno. Pogotovo na ovakav način. Možda bi mogla malo razmisliti o tome.
Razmislila sam i dosla sam do zakljucka da je ovo forum gdje ljudi najcesce raspravljaju. Ono, oprosti sto sam te citirala i odgovorila ti na post.
Hatsepsut is offline  
Old 15.01.2010., 10:13   #149
ne znam zakaj stvarati problem oko toga. lijepo svoju dragu podučiš dva tri zahvata kojima obara i one +100. udarac u oko, grkljan, pleksuz...hmm da...jaja...od toga se ostaje na nogama..da..baš..

a zamisli show da dođe klipan, glavni kafeđinski siledžija, i ono, đe si mala ja bi tebe bla bla..a mala fino izvadi shocker/suzavac kaj se više preferira i telca poduči novim dostignučima na polju samoobrane.

no važno je da su svi jaki i hrabri i da bi svi agresivca odma premlatili. vidi se utjecaj filmova na ljude
izotonik69 is offline  
Old 15.01.2010., 16:42   #150
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ovo je mrak.

TI si taj koji ce njega "preodgajati"? Nemoj me nasmijavati i razmisli jos jednom dobro o tome.

Tko si mu ti tocno? Mama, tata, baka? Zasto mislis da bi ti njemu ista znacio u zivotu, a pogotovo toliko da bi ga tvoji "odgojni" samari odjednom prosvijetlili?

Hm, dala bih se kladiti da par dobrih, vrucih, zidarskih samara najcesce zavrse tucom tj. sakama, bocama, letvama itd.
Ili mozda mislis da ce tvoji "odgojni" samari odmah prenijeti poruku i lik ce pokunjeno i skruseno iz istih stopa otici na tecaj bontona?



Ne, sorry, ja ne reagiram ako mi frendice netko zaslata jer vjerujem da su dovoljno razumne da same rijese stvar, kao sto bih i ja. A obzirom da smo slicne u stavovima, i one bi ignorirale budalu.

Zakljucak: ne dovodim se uopce u situacije u kojima bih morala agresivno reagirati, osim ako nemam drugog izbora. A primanje za dupe ne smatram situacijom u kojoj izbora nema.
vjeruj mi da sam imao spreman veeeliki i opsezan post ali jednostavno ne vidim kraja ovoj raspravi. znas sto se kaze sa prepucavanje na internetu.

nadam se da nikada neces upasti u neki sukob tako da ne pogazis svoje pacifisticke ideale.

uzivaj.
__________________
Be your friend's true friend. Return gift for gift.
Repay laughter with laughter again, but betrayal with treachery.
ivaniv is offline  
Old 16.01.2010., 21:26   #151
što bih napravio... ovisno o situaciji, ali ako je netko vrijedan reakcije, pustio bih joj da reagira... ili bih ja reagirao vezano za nju :noga:
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 17.01.2010., 16:29   #152
Jednu večer na proljeće nakon tečaja njemačkog u vodnikovoj ja hodam sama i u nekoj uličici tip hoda prema meni, ja pričam na mobitel u plavoj haljinici bez dekoltea on stane ispred mene i uhvati me sa rukama za sise i kaže oprosti ali morao sam i odšeta dalje.(a nije da imam neke velike sise ni niš )
Ja u šoku, mama me s druge strane viče što je bilo... ja paralizirana.

Par minuta nakon toga dolazi mi dečko s autom , i ja mu to ispričam, i šta ga nije išao tražiti ko lud sa autom, ali nismo ga našli.
tency is offline  
Old 17.01.2010., 18:02   #153
Definitivno bi mi tlak skočio na 300, prišao mu i odgurnuo ga uz neku psovku ali nebih krenuo sa kakvim udarcima u glavu, to sigurno.
PilotInstruktor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger