Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2008., 12:59   #1
Kako znati vara li vas?

Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
kokan is offline  
Old 21.10.2008., 13:07   #2
intuicija...
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 21.10.2008., 13:10   #3
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
Prepoznat ces bez brige...
Ne javljanje na mobilte kad si prisutan, izbrisane sve poruke (da ne nades nesto kad njuskas), spominjanje nekog vise od potrebnog, velicanje vrlina iste osobe, decki pocmu pridavati vise paznje izgledu (parfem, teretana i sl.), emocionalna hladnoca, izljevi krivnje u obliku neuobicajene paznje... Ima masa simptoma. Uglavnom primjetis po nekim stvarima koje iskacu od uobicajenog.
Vesper is offline  
Old 21.10.2008., 13:17   #4
To sto je izasla s nekim nemora bas nista znacit. Kad moja oce izac s legama nemam bas nista protiv. Al znat da li te zapravo vara il ne.....nekad je nemoguce saznat. Ak zivis s njom onda je jos ajd moguce.
HHmischko is offline  
Old 21.10.2008., 13:25   #5
Quote:
Vesper kaže: Pogledaj post
Prepoznat ces bez brige...
Ne javljanje na mobilte kad si prisutan, izbrisane sve poruke (da ne nades nesto kad njuskas), spominjanje nekog vise od potrebnog, velicanje vrlina iste osobe, decki pocmu pridavati vise paznje izgledu (parfem, teretana i sl.), emocionalna hladnoca, izljevi krivnje u obliku neuobicajene paznje... Ima masa simptoma. Uglavnom primjetis po nekim stvarima koje iskacu od uobicajenog.
Slažem se s gore navedenim i dodajem samo da tu jako bitnu ulogu ima i koliko poznaješ svog dragog/u, ako ga poznaješ dobro i sam skužiš kad ti radi iza leđa, ne trebaš imati pouzdan dokaz, intuicija kaže svoje, a onda
Matahari is offline  
Old 21.10.2008., 18:40   #6
Quote:
Vesper kaže: Pogledaj post
Prepoznat ces bez brige...
Ne javljanje na mobilte kad si prisutan, izbrisane sve poruke (da ne nades nesto kad njuskas), spominjanje nekog vise od potrebnog, velicanje vrlina iste osobe, decki pocmu pridavati vise paznje izgledu (parfem, teretana i sl.), emocionalna hladnoca, izljevi krivnje u obliku neuobicajene paznje... Ima masa simptoma. Uglavnom primjetis po nekim stvarima koje iskacu od uobicajenog.
Ma... ...nemas nikakve sanse da saznas! ...osim ako ti ne kaze. ...naravno, netko od prijatelja.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 21.10.2008., 18:47   #7
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
Nemam iskustva, ali mi se nekako cini da to ovisi s kakvim tj. kakvom varalicom imas posla.
Neki se sigurno odaju, a neki nece nikada i nema sanse da prepoznas.

Pomiri se s time da u zivotu nema apsolutne sigurnosti.
gerbengoy is offline  
Old 21.10.2008., 18:54   #8
....skužiš po nekom filingu da neš ne štima....
....nekog posebnog recepta nema....
ninnocka is offline  
Old 21.10.2008., 18:59   #9
a da. ovisi od osobe do osobe i koliko je u stanju lagati.
frendicu je dečko pune 4 godine varao.
4..godine... ? ..
fakat previše.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 21.10.2008., 19:04   #10
Quote:
ninnocka kaže: Pogledaj post
....skužiš po nekom filingu da neš ne štima....
....nekog posebnog recepta nema....
... je, jee... ...skuzis kad je vec kasno i kad ste vec na prekidu veze, pa to priznanje joj dodje ka izgovor za prekid... ...a ti posli patis jos koju godinicu i prevrces sta si kriv? ... ... ... ...
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 21.10.2008., 19:28   #11
bilo bi ljepo da uvijek postoje neki konkretni znakovi da te druga strana vara.
ali često nije tako.
često se sazna prekasno,ili što je čest slučaj ljudi jednostavno ne žele sebi priznati znakove prevare koji postoje.
primjer.ona nađe kod njega kondome,a ne koriste ih uopće,on je više izvan kuće nego doma,ide vikendima van i dolazi u cik zore miriše na ženski parfem i na košulji ima mrlje od ženskog ruža,ima previše "ženskih frendica",sumnjive poruke i pozivi na mobu,i tak dalje.
prvo u vezi kreneš sa izgradnjom povjerenja,pa ono može te prevarit bilo di s bilo kim.
ali zajeb je kad počneš sumnjat,onda bolje provjerit nego se pravit glup.
ustvari čim počneš sumnjat to nije dobro.
Roly is offline  
Old 21.10.2008., 20:27   #12
Tocno tako, skuzis sam kad je sve gotovo ili ako imas dobre prijatelje malo ranije.
smarti is offline  
Old 21.10.2008., 21:51   #13
Ili uvedeš nasumična rambo ispitivanja na električnoj ogradi uz poligraf...to bi trebalo djelovati
Wolverine is offline  
Old 21.10.2008., 21:57   #14
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
bilo bi ljepo da uvijek postoje neki konkretni znakovi da te druga strana vara.
ali često nije tako.
često se sazna prekasno,ili što je čest slučaj ljudi jednostavno ne žele sebi priznati znakove prevare koji postoje.
primjer.ona nađe kod njega kondome,a ne koriste ih uopće,on je više izvan kuće nego doma,ide vikendima van i dolazi u cik zore miriše na ženski parfem i na košulji ima mrlje od ženskog ruža,ima previše "ženskih frendica",sumnjive poruke i pozivi na mobu,i tak dalje.
prvo u vezi kreneš sa izgradnjom povjerenja,pa ono može te prevarit bilo di s bilo kim.
ali zajeb je kad počneš sumnjat,onda bolje provjerit nego se pravit glup.
ustvari čim počneš sumnjat to nije dobro.
daj molim te,koji lik dolazi doma i mirise na zenski parfem?
kaj se kupa u njemu poslije seksa?
i crveni ruz..pobogu..
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 22.10.2008., 00:59   #15
hvala Bogu, napredna smo europska zemlja... iznajmi detektiva...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 22.10.2008., 10:04   #16
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
... je, jee... ...skuzis kad je vec kasno i kad ste vec na prekidu veze, pa to priznanje joj dodje ka izgovor za prekid... ...a ti posli patis jos koju godinicu i prevrces sta si kriv? ... ... ... ...
Pa ne mozes skuzit na vrijeme da te netko vara... Bilo kada, vec je jako kasno.
Vesper is offline  
Old 22.10.2008., 10:35   #17
Ovisi o inteligenciji partnera. Moj dragi i ja smo bili u sretnoj nevjernoj vezi. Ja sam znala da me vara, on nije znao istu stvar o meni. Ovisi i s kim se vara. Moji ljubavnici su bili ok pa mi nikad nije zvonio mob kad sam bila s deckom, nikad nisam dolazila u neko krivo vrijeme doma,... A on se izdao mobitelom, izlascima, brigom o izgledu,... i nije bio cak ni dovoljno pametan da opravda nesto sto sam nasla. Sad, to sto ga nisam osavila kad asm prvi put skuzila... to je druga prica. I moja pamet zamucena zaljubljenoscu u tom razdoblju. Prekinuli smo kad sam mislim peti put nasla dokaze.
__________________
Sreća je svjesni izbor, ne automatska reakcija. (Mildred Barthel)
Joanna4 is offline  
Old 22.10.2008., 11:45   #18
Slažem se da ovisi o inteligenciji i želji da vas se (ne) uhvati.
Netko može sasvim ležerno varati ako je dovoljno pametan da to sakrije (plus ne treba mu puno).

A druge će prevariti njihova ljubomora, a ne partner.
cura_ is offline  
Old 22.10.2008., 11:47   #19
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
ako netko zna varati nema tog savjeta koji ti pomogne

najbolje je ne zamarat se time

jer ionako se u 99% slučaja nakraju sve dozna

a tad su tvoje ruke čiste

__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 22.10.2008., 12:16   #20
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
to su gluposti da ima neka taktika prepoznati nevjeru...
u to se jednostavno mozes sam uvjerit...vidjet ili cuti....
mozda on/ona je s vama u vezi prevari vas dodje do svoje "ljubavi zivita" i ponasa se savrseno....i po tom ces skuzit??? ne..
sve opet ovisi o osobi...ali glupo kad mi daju teorije..ak je decko takav i takav odma te vara...pa nisu sve osobe iste...nece ti sve pokazat nezainteresiranost .....
ady- is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger