Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 14:24   #1
Talking Hoverboard - za djecu

E bok. Ne znam gdje bi pitala (oprema? Skolarci?) pa aj onda ovdje. Kupili bismo hoverboard 6godisnjem djetetu. Ali ne vidjam bas toliku djecu da to voze, samo stariju od cca 10-11 god -ne znam u cemu je kvaka? Misljenja iskustva?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:26   #2
Frendica je bila prije par mjeseci na Sardiniji i Korzici, kaže da su tamo viđali sve generacije na tome - i male i velike. I to u velikom broju.
Mislim da kod nas još to nije zaživjelo, a pitanje jel hoće
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:42   #3
Mislila sam da iz nekog razloga nije za mladje a ne kontam koji je razlog.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:27   #4
A gdje bi vozila? Meni se cini dosta nespretno bilo gdje s puno rinzola, grana, rupa, .... ma svih onih problema kao na rolama. Plus naravno obavezno puna zastitna oprema, s toga ljudi masovno padaju i lome se.
Nekako moram priznati da ja osobno ne bih kupila mojima (iako stvarno nisam neki "puritanac") vise volim da su na prijevoznim sredstvima na vlastiti pogon (iako.. imaju onaj autic na struju, i jedan mini kvad, nisam bas dosljedna )
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:44   #5
Mali od moje sestricne ga uredno voza....7,5god....
Neznam da ima neko dobno ogranicenje...
Moji sedmogodisnjaci mu ne zele ni blizu a mislim da im nebi bio problem jer voze sve od rola, romobila, skejta do bicikala....
Ali kad ih pitam kad smo kod njih zele li probati uredno kazu NE

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:09   #6
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
A gdje bi vozila? Meni se cini dosta nespretno bilo gdje s puno rinzola, grana, rupa, .... ma svih onih problema kao na rolama.
)
Plan je kupiti bajk 20", al s tim 100 problema: zapravo bajk nema kud voziti osim po ulici lokalno, a tu niceg nema, samo brdo. Za u auto treba kupiti i nosac. U tram/bus ne moze. U grad ne moze (nije svugdje spretno zavlaciti se ni ostavljati ga). HBoard kosta isto, a pokriva nasa kretanja. Jedino sto je na baterije. A radi li ipak tijelo nesto, to naginjanje upravljanje? Il zanemarivo?

Kosta isto ko bajk. I trajat ce vjeroj isto ko bajk, ovom crkne baterija ono preraste.


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:23   #7
Pa sad - da je neka vjezba voziti ga - cisto sumnjam. Malo se nagnes za upravljanje ostalo radi motor.
Jel ga ona uopce moze nositi okolo? imaju 10-ak kg.
A jeste razmisljali o nekom malo boljem romobilu, s vecim kotacima, sklopivim? S njim moze svugdje, pa i bus/tramvaj, i dulje traje od bicikla da preraste. A bogme itekako jure koliko sam vidjela
Ono ukratko cini mi se fora ali... nekako nisam bas sigurna da je previse praktican. Ali ako mislis da ce vam biti ok, zasto ne? Ja volim nove gadgete Samo dijete bi na to pustila iskljucivo u full zastiti - laktovi, koljena, dlanovi, kaciga.

PS kad preraste bike prodas ga za bar pola nabavne cijene, kad to ovo rikne mozes ga vjerojatno ravno u reciklazno dvoriste, pretpostavljam da se mora zbrinuti kao el. otpad...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:28   #8
Joj meni su bas fora
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 09:34   #9
Za klince 6-7-8 god treba uzeti sa vecim kotacima, bar 10 inca

Isprobano ovo ljeto

U svakom slucaju jako fora, mislim da ce ga dobiti za 7 rockas
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 09:34   #10
Za klince 6-7-8 god treba uzeti sa vecim kotacima, bar 10 inca

Isprobano ovo ljeto

U svakom slucaju jako fora, mislim da ce ga dobiti za 7 rockas
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2019., 15:55   #11
Ovo je jedan od najljepših rođendanskih poklona koje možete priuštiti svojim mališanima. Pazite samo da ima izmjenjive baterije i da računate na prostranstva bez previše nogostupa.
Mate20pr0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 16:23   #12
mi smo sinu kupilo havic za Prvu pricest, kcer je tada imala 7 godina i samo mogu reci da ga mala rastura - proaktala ga je za 2 dana i nakon tjedan dana je pocela plesati na njemu.

Ja sam probala stati na njega dva puta i odustala
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 14:32   #13
Pozz!
Imam K1 (tj. kćer ima)
Sad bih sinu kupio hoverkart, ili kako se to već zove. Ima ih od 200, 300, 500,...700+kuna.
Ima li tko, u čemu je razlika osim u cijeni od modela do modela itd?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 15:17   #14
Ima netko sa 6,5" kotačima?

Da li je tog puno teže voziti nego ovog od 10"?

jer baš je dosta razlika u cijeni
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2019., 13:11   #15
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ima netko sa 6,5" kotačima?

Da li je tog puno teže voziti nego ovog od 10"?

jer baš je dosta razlika u cijeni


Po mom mišljenju - što veći kotači, to bolji.
Jednako ih je za voziti, no manji kotač će zapeti o kamenčić, neravninu ili neku prepreku na stazi, dok će veći kotač prijeći preko. Udobnija je vožnja na ne-glatkoj stazi.

Ako će voziti isključivo po glatkoj, npr biciklističkoj stazi, bez neravnina, onda je apsolutno svejedno.

Btw, pogledaj si koohweel K1, vip ih je dijelio “za kunu” pa ih možda ima u preprodaji.
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.