Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2012., 22:47   #921


pohvaljujem ovaj fiksator! oooodličan!
drzi sminku na mjestu, dušu će dat u ove ljetne mjesece
najtoplije preporuke
AnAngel is offline  
Old 19.06.2012., 23:03   #922
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Hmm, morala bi opet testirat pa javim koji se duže zadržava
Al ako ne misliš stavljat na lice, onda ti nema smisla kupovat Nuxe, jer je skuplji a ne miriše ko krema i nema toliku hidrataciju.
Dobila sam kremu zadnji put na poklon za rođendan, u Splitu je koštala oko 150kn. Za Split znam da se tako kreću cijene u ljekarnama, a sad ću u Zagrebu provjerit u njihovom dućanu
hvala ti. javi kad testiraš pa ću onda se odlučiti...ali lerbolario svakako budem
S by rosse is offline  
Old 20.06.2012., 00:20   #923
Quote:
frogi kaže: Pogledaj post
ja moram pohvaliti ovdje jednu stvarčicu,iako nije mazalica mislim da nisam fulala temu,a radi se o visokoj frekvenciji...
to je elekt. uređaj koji... evo kaj sve radi:HF-struja pospjesuje izmjenu tvari, cirkulaciju i aktivira cjelokupne stanice i podrucje primjene struje. Tako se pospjesuje limfni tok, te se pojacava izmjena otpadnih tvari. Jaka snaga ozona, koja nastaje direktno na kozi, ima snazno dezinficirajuce djelovanje, bez da ostecuje tkivo. Stoga posjeduje dobar terapeutski ucinak kod mlohave, neciste ili koze s velikim porama...
ili drugim riječima u kućnoj primjeni kada dobijete prištić i tretirate ga visokom frekvencijom on ubrzo nestaje,bez ikakvih trackanja mackanja,samo ga malo skurite sa strujom i to je to, grubo rečeno...
koriste ga inače svi bolji kozmetički saloni,cijena kod nas mu je oko tisuću kn....na ebayu se da nabaviti za; mislim da sam ja platila oko 250-300 kn.
Kako se to čudo zove?
lanika is offline  
Old 20.06.2012., 00:39   #924
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
ako si imala to nuxovo zlatno ulje i tu kremu, koje je bolje što se tiče tog sjaja odnosno shimera? oduvjek planiram kupit taj nuxe al mi se nekak skup čini pa ne znam da li vrijedi te novce! može mala usporedba? hvala
Vjeruj da Lerbolario ima na milijune šljokica.. Zbilja sjaji, pogotovo kad pocrniš baš fini kontrast.. I niš se ne skida, tipa da se dotaknes po ruci/ nozi/ kroz neko vrijeme.. ne ostaje ti.. ostaje jedino kad se mažeš ali opereš ruke i to je to
nateee is offline  
Old 20.06.2012., 07:35   #925
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Rexona Linen Dry u spreju... ona s zlatno-krem kvačicom...

Oduševila me... bolja mi je i od Dovea i Nivee zajedno.
Miris je prekrasan i duuugo drži... isprobana je na baušteli, a gori test od toga ne postoji po ovakvom vremenu
taman je danas popust na deziće u Kozmu pa ću probati
bug_lady is offline  
Old 20.06.2012., 10:08   #926
visoka frekvencija...na kutiji piše portable high frequency LZ-006A
frogi is offline  
Old 20.06.2012., 15:36   #927
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
Vjeruj da Lerbolario ima na milijune šljokica.. Zbilja sjaji, pogotovo kad pocrniš baš fini kontrast.. I niš se ne skida, tipa da se dotaknes po ruci/ nozi/ kroz neko vrijeme.. ne ostaje ti.. ostaje jedino kad se mažeš ali opereš ruke i to je to
ok, super, tnx
S by rosse is offline  
Old 21.06.2012., 21:02   #928
kao i mnogi moram pohvalit Bioderminu sensibio H2O micelarnu otopinu..



kad sam ju probala, prvo sam mislila da mi stvara prištiće al nije komedogena, to nije bilo od tog...odlično čisti, imam osjećaj baš onak čistoće, nema neki miris, to mi je ok..
kaj ja znam, jednostavno mi ostavlja dobar osjećaj na koži.. ja s njom ne čistim šminku nego samo lice, i nije baš svaki dan, negdje 3-4 puta tjedno i kupila sam onu od 200 ml i potrošila tek par cm..
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Old 21.06.2012., 22:05   #929
...l

Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ma ako tebi sa suhom kožom paše i nesmeta ti ni za oči onda nema freke. idem ovaj tjean tamo pa ću to sve isprobati.
hvala ti na ponudi da mi pošalješ probice al da te negnjavim s tim,budem ja tamo sve ljepo pošnjofala i probala.
ma je gnjavis me uopce, posaljem ti ja, sam mi posalji adresu na pp. pokusavam ti poslat poruku al ti je pretinac pun - jel ti prodajes lieracovo ulje? sori na offu
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Old 22.06.2012., 09:37   #930
Sweet Gold pasta za depilaciju - puno bolja od Cleopatre, Isis roll..!



Balea nature fluid za umivanje - u mom bio&bio nije bilo john masters organics mlijeka za umivanje kojeg obožavam, pa sam ne znajući šta da kupim uzela ovo i mogu reći da je jako, jako dobro, pogotovo za osjetljivu kožu! A dođe samo 21,90 kn!

torrey is offline  
Old 24.06.2012., 19:19   #931


jedan od najboljih dezica koje sam koristila !

fino mirisi i sto je najbolje, uopce se ne znojim kad ga koristim a inace se pojacano znojim od ovih paklenih vrucina.
nanesem ga ujutro i navecer se jos uvijek osjecam svjeze. zakon !
Tonnie is offline  
Old 25.06.2012., 01:11   #932
gdje si kupila taj garnier roll on, u mulleru možda? ja sam u dm-u i premoćim od njega i po zimi,kamoli po ljeti! danas sam u mulleru kupila onaj nivein 48h dry comfort i držao je po današnjoj vrućini i mirišiiii, nježno ali fino. inače se od nivee također redovito usmrdim. izgleda da stvarno vrijedi ono da je mulleru kvalitetniji.
S by rosse is offline  
Old 25.06.2012., 13:06   #933
Quote:
AnAngel kaže: Pogledaj post


pohvaljujem ovaj fiksator! oooodličan!
drzi sminku na mjestu, dušu će dat u ove ljetne mjesece
najtoplije preporuke
Koja je cijena i gdje se može nabaviti? Hvala unaprijed.
Carla Marx is offline  
Old 25.06.2012., 13:08   #934
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Koja je cijena i gdje se može nabaviti? Hvala unaprijed.
evo ubacit ću se ako smijem, drži ga iris i dođe oko 140 kuna

kad sam već kod diego dalla palma stvari, koristim već drugu njihovu pincetu i to je stvarno stvarčica bez mane
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 25.06.2012., 15:06   #935
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
ma je gnjavis me uopce, posaljem ti ja, sam mi posalji adresu na pp. pokusavam ti poslat poruku al ti je pretinac pun - jel ti prodajes lieracovo ulje? sori na offu
draga ja kupila kremu
svejedno puno ti hvala na ponudi. kremia je zaista dobra,miris podnošljiv,ionako se osjeti samo na početku.
prodala sam lierac ulje.
jasmine is offline  
Old 25.06.2012., 20:29   #936


cijeli paket je savršen... tako lijepo miriše...koža bude mekana... divotica
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 25.06.2012., 21:30   #937
...

Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
draga ja kupila kremu
svejedno puno ti hvala na ponudi. kremia je zaista dobra,miris podnošljiv,ionako se osjeti samo na početku.
prodala sam lierac ulje.
super, bash mi je drago. bit ces super zadovoljna, vjerujem odlicna je krema. pocela sam eksperimentirati i na suhoj kosi, isto odlicno
shteta za lierac, obozavam to ulje a pri kraju sam
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Old 25.06.2012., 22:03   #938
Ne mogu dovoljno nahvaliti Sudocrem!

Ne samo da je odlican za akne, ponovno me spasio nakon predugog boravka na suncu, namazala obilno crvena ledja, drugi dan kao da nista nije bilo
Spejs is offline  
Old 26.06.2012., 19:49   #939
Odlicno ulje za osjetljivu kozu:


http://www.oshadhi.hr/shop/hr/uljne-...cial-30ml.html
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Old 27.06.2012., 08:07   #940
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
gdje si kupila taj garnier roll on, u mulleru možda? ja sam u dm-u i premoćim od njega i po zimi,kamoli po ljeti! danas sam u mulleru kupila onaj nivein 48h dry comfort i držao je po današnjoj vrućini i mirišiiii, nježno ali fino. inače se od nivee također redovito usmrdim. izgleda da stvarno vrijedi ono da je mulleru kvalitetniji.
k vragu
a baš sam se pitala zašto mi niti jedan od 5 različitih dezića kupljenih u Kozmu ne izdrži cijeli dan...prebacujem se na Muller. Šteta što nemaju nikakve knjižice ili kartice za sakupljanje bodova.
bug_lady is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.