Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2009., 15:35   #10041
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Ovaj Pavlović se i meni čini kao izgledno pojačanje odnosno prinova, htjeli su Jajala ali ih je odjebo, pa su išlo po drugog lijevaka tog Pavlovića. To šta igra u 2. švicarskoj ligi ne mora ništa nužno značiti jer dobar dio naših igrača je poteklo iz 2. HNL koja nije jača od švicarske 2. lige(valjda), navodno je tamo najbolji igrač te druge lige pa ćemo vidjeti. Nije nikakav lijevi bek nego krilo.
S time da bi volio čuti vijesti o novome desnom i lijevom beku.
Ja velim da je malo previše mladih igrača u Dinamu, previše za Europu i da bi se radije pretrgnuo i doveo Babića nego tog ekstra talenta koji s 21 godinom ima jedino iskustvo druge lige.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 03.06.2009., 15:41   #10042
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
Ja velim da je malo previše mladih igrača u Dinamu, previše za Europu i da bi se radije pretrgnuo i doveo Babića nego tog ekstra talenta koji s 21 godinom ima jedino iskustvo druge lige.
Ja tog Babića isto "želim" već dulje vrijeme, samo ne znam dal je igro nešto u Herthi. Ali kakav god da je, nije star nego u najboljim godinama i kao takav može poslužit i kao krilo i kao bek.
Najviše mi je žao što se više ne piše o Iličeviću, a on je em reprezentativac, em sjajan igrač i em ono najbitnije-želi u Dinamo...ili je barem želio.
Lux is offline  
Old 03.06.2009., 15:41   #10043
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Ovaj Pavlović se i meni čini kao izgledno pojačanje odnosno prinova, htjeli su Jajala ali ih je odjebo, pa su išlo po drugog lijevaka tog Pavlovića. To šta igra u 2. švicarskoj ligi ne mora ništa nužno značiti jer dobar dio naših igrača je poteklo iz 2. HNL koja nije jača od švicarske 2. lige(valjda), navodno je tamo najbolji igrač te druge lige pa ćemo vidjeti. Nije nikakav lijevi bek nego krilo.
S time da bi volio čuti vijesti o novome desnom i lijevom beku.
Ako je krilo jos bolje, jer nam lijevo krilo bas treba. Vidio sam da je zabio 5 golova, tak da mi je cudno bilo da je bek. Ali ne kuzim zasto bi htio novog desnog beka u dinamu. Pa imamo Tomecaka, Ettoa i Lovrena koji to moze odigrat po potrebi. Lijevo jos ajde, ali on bi trebao bit bolji od ova dva koja imamo, tako da bi Babic bio fenomenalna opcija.

Mirka u dinamo! Pod hitno
Šećer Babo is offline  
Old 03.06.2009., 15:44   #10044
Zove se Marko Babić.
Tomečak je krilo, Lovren je stoper, a Etto je nažalost propao. Trpati Tomečaka i Lovrena na beka će biti pogubno Europi, uostalom već smo vidli na primjeru Lovrena da je bilo pogubno.
Lux is offline  
Old 03.06.2009., 15:55   #10045
Fakat Marko Njega nisam ni vidio odkad je za repku igrao.

Neznam otkud ti da je Tomecak krilo? On je cisti desni bek, a Etto kao zamjena je bolje nego puno vecih i jacih klubova imaju. Cisti luksuz. Lovren je stoper, ali u slucaju ozlijede ove dvojice moze igrat beka, osobito u situaciji kad imamo 4 stopera, tako da za desnog beka nema ama bas nikakve potrebe, osim ako se radi o igracu koji je bolji od svih ovih, onda je dobrodosao, ali Tomecak ima potencijal da postane jedan od najboljih igraca dinama, tako da sumnjam da ce ga naci uskoro. Trebaju nam krila.
Šećer Babo is offline  
Old 03.06.2009., 15:58   #10046
neznam jesi ti gledao zadnje tekme di je jurcic povuko bas tomecaka na beka i on se totalno gubio...s tim da igra na desnoj strani a ne na lijevoj...tomecak mora igrat krilo
jägermeister is offline  
Old 03.06.2009., 16:13   #10047
Mozda zato sto je utakmice prije toga igrao na krilu. On je bek. To se vidi iz aviona. Odlican je u zavrsnoj fazi napada. Ima pas i osjecaj za gol, ali to nije ono sta bi trebao imat da bude odlicno krilo. Premalo ga ima u igri. Ceka bekovsi da mu netko gurne loptu, a to nije to. To mora radit kad igra beka. On bi mogao bit krilo u buducnosti, ali sad je bek. Sto se tice strane ntiko nije ni rekao da igra lijevo. Trebaju nam 2 krila i imamo kompletnu momcad, ovako to jos nije to.
Šećer Babo is offline  
Old 03.06.2009., 16:13   #10048
Tomečak je već sad ponajbolji igrač Dinama, ali na krilu. Na beku je odličan prema naprijed, a grozan u obrani. Nije ni čudno s obzirom na izgled.
Lux is offline  
Old 03.06.2009., 16:16   #10049
On je jos klinac, tako da nemozes ni ocekivat da bude siguran u obrani. Inace se mlade igrace uvijek gura naprijed da dobiju malo sigurnosti, jer je bilo koja obrambena pozicija dosta opasna, ali po meni ce se on iskristalizirat kao odlican desni bek, koji moze igrat i krilo. Sad on jos nije za krilo. Pa nema ga nigdje. Bolje da igra beka, pa da uletio onak ko lud svako malo, nego da stoji na krilu.
Šećer Babo is offline  
Old 03.06.2009., 16:32   #10050
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
kuzim ja sta sam napisao al jednostavno nogomet ne gledam kao navijac nego pokusavam biti realan....

jebiga ja gledam sa neke realne strane da vuk bude sit i ovce na broju koliko je to moguce...

cinjenica je da je manđa u formi ove zadnje polusezone al ne zaboravimo ko je on i nemoj se zavaravati njegovim karakterom....

frendovi su mi zestoki bbb i nisam jednom cuo o pijankama manđe u klinca selu po cajkama, a da ne govorim da mu navijaci zamjeraju da se napio u jednom kaficu i trazio parsto eura da igra za dinamo

naravno sad je dobio igrackicu q7 koju ne bi smio zakonski ni voziti i tih par stvari da bude miran al pokazao je karakter kad je na treptaj prvog kluba jaceg daje petama vjetra...

recite vi ljudi sta hocete ali 10 milja eura je lova, meni je jasno da vama kao navijacima dinama 10 milja koje ce u mamicev djep ne igraju veliku lovu i to mi je sasvim jasno, ali u vremenima kad jedan dzeko ima ponudu od bayerna 12 milja eura mislim da je 10 milja i vise nego previse...

a i nemojmo se zavaravati da ce mu cijena rasti, vec vidim ove majmune dolje u hajduku kako se tuku po glavi da su mogli uvaljat kalinica za 10 milja eura prosle godine

ti a kazes zamjene za mandzu nema, ima samo treba kupiti, mamic i razmislja na takav nacin, prodat zvijezdu, zaradit na njemu i kupit od a toga novih par koje ce prodati...

a opet treba gledati i da ce netko u novoj sezoni prosvirati i pokazati da je lola, a vidili smo ove godine da potencijala ima...

hajduk se ove sezone izdigao sa kupnjom 2 igraca kvalitetnija, ko kaze da to ne moze napraviti dinamo i s time napraviti prevagu u europi
ja govorim cisto u svojstvu navijaca Dinama,jer ne zelim da se najbolji igrac prodaje prije Eur.natjecanja,i nikako,ali nikako nemogu biti zadovoljan ako ode..
Ovo boldano..Mamic ce eventualno kupiti par potencijala,igraca koji ce tek za neko vrijeme nesto znaciti,nazalost to nisu pojacanja koja bi nam trebala odmah,ako se Mandjukic proda..vec sam stoput napisao evo uzmi primjer Zeca..Dobar je igrac ali nema nikakvog iskustva igranja u Europi,plus tko zna kako ce se snac u velikom klubu,sjeti se samo Rukavine..e sad,moze on zabljesnuti i odmah ove sezone biti najbolji strijelac Dinama i lige,ali to je jednostavno kockanje...da zavrsimo ovu temu,ja se ipak iz svog srca nadam da ce Mandjukic ostati,i da sa njim pokusamo ulazak u LP..

Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Ne volim procijenjivat igrače po par klipova ali se čini kao zanimljiv i dobar igrač.
Pogotovo to što na desnom beku imamo rupu. Samo ako je istina da se i Partizan interesira veća je šansa da će ić kod njih jer oni ove godine imaju otvoren put do LP.

Ali sve treba uzest s rezervom jer je to ipak index...

kad smo kod Sharbinija:
http://slobodnadalmacija.hr/Hajduk/t...6/Default.aspx
Da nevolim ni ja procjenjivati po tome al kad nema nis drugo..uostalom najbolji je igrac Mak.lige,zbilja se vidi da zna decko,,a sto se tice Indexa,procitao sam i u nekim Srpskim medijima da se Partizan zanima za njega..i mislim da je blizi njima,jer unatoc tome sto je nekoliko dobrih Makedonskih igraca vec igralo kod nas(Sedlovski),ipak su oni privrzeniji klubovima iz Srbije..
Alex84 is offline  
Old 03.06.2009., 17:26   #10051
Ovo se odnosi na hajdukovce.
Uglavnom...uzalud vam trud svirači...

http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11313
pynko is offline  
Old 03.06.2009., 17:51   #10052
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
osijek duguje svojim igracima jedno 3-4 place, a novinari pisu o vranjesima i babicima...
Mene čudi da Dinamo ne pokuša dovesti Vranješa i Baića, love imaju, a dobro bi im došli obojica,a ovima bi pomoglo oko eventualnog povratka u repku...

PS
No zamislite Osijek sa Vranješom,Babićem i oporavljenim Ljubojevićem, možda bi mogli ponoviti sezonu kada su bili jesenski prvaci?

Iako,opet imali bi i dalje šuplju obranu...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 03.06.2009., 17:57   #10053
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mene čudi da Dinamo ne pokuša dovesti Vranješa i Baića, love imaju, a dobro bi im došli obojica,a ovima bi pomoglo oko eventualnog povratka u repku...

PS
No zamislite Osijek sa Vranješom,Babićem i oporavljenim Ljubojevićem, možda bi mogli ponoviti sezonu kada su bili jesenski prvaci?

Iako,opet imali bi i dalje šuplju obranu...
ja sam za to da babica pokusaju dovest.
giovanni006 is offline  
Old 03.06.2009., 18:13   #10054
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mene čudi da Dinamo ne pokuša dovesti Vranješa i Baića, love imaju, a dobro bi im došli obojica,a ovima bi pomoglo oko eventualnog povratka u repku...

PS
No zamislite Osijek sa Vranješom,Babićem i oporavljenim Ljubojevićem, možda bi mogli ponoviti sezonu kada su bili jesenski prvaci?

Iako,opet imali bi i dalje šuplju obranu...
Vranješ i Ljubojević ne bi imali šta raditi u bilokojem ozbiljnom (HNL) klubu, osobito ne ovaj drugi. Babić je jedini od tih 3 dobar.
Lux is offline  
Old 03.06.2009., 18:50   #10055
http://www.youtube.com/watch?v=eKMqBqWpeko

Ovo je Pavloviću otac, Anto
na 0:30 ga spominje.
Lux is offline  
Old 03.06.2009., 18:54   #10056
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=eKMqBqWpeko

Ovo je Pavloviću otac, Anto
na 0:30 ga spominje.
cek jel ovo zajebancija neka ili?
Alex84 is offline  
Old 03.06.2009., 18:57   #10057
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
dajte ljudi pa nije moguce da se jos nije zavrtila prica o florinu cernatu

iscekujemo ju ko ozebli sunce

makar kad pogledam realno volio bi da lik dodje u hajduk, o njemu se zna sve i dolazi badava, di ces bolje
Mega jaka priče Da je to neka igračina pa da se o njemu priča već 3, 4 transfer rok zaredom, al kurac, to je igrač koji je procvao u tadašnjem Hajduku, Hajduku kojeg svi želimo zaboravit. Da ne govorin da je vrhunac debilizma razmišljat o prodaji Ibričića, dok s druge strane pričat o Cernatovom dolasku, igraču čije je radijus kretanja bija centralni krug

Al dobro...s druge strane mi je drago šta su to uglavnon priče novinara sa 4 utakmice u nogama
MEP is offline  
Old 03.06.2009., 19:21   #10058
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
ja sam za to da babica pokusaju dovest.
Ja sam za to da novinari prestanu srat a Osijek isplati plaće koje je dužan. I naravno, za mir u svijetu.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 03.06.2009., 19:36   #10059
Secer Babo pricas nebuloze. Ako je jendom igracu ofenziva jaci dio igre jel on ofenzivni igrac krilo ili bek? Tomecak cisto krilo.
Adriana Lima fan is offline  
Old 03.06.2009., 19:51   #10060
Quote:
Adriana Lima fan kaže: Pogledaj post
Secer Babo pricas nebuloze. Ako je jendom igracu ofenziva jaci dio igre jel on ofenzivni igrac krilo ili bek? Tomecak cisto krilo.
A otkud tebi to da je njmu ofenziva jaci dio igre? Istina je da se on odlicno snalazi u zadnjoj fazi napada, ali sta radi ostatak vremena? Koliko puta probije bok? Koliko igraca preijede? Koliko centarsuteva ima? To krilo radi. On sad igra krilo kao bek. Ceka nekog da mu gurne dugu loptu. To je sva sta sam ja vidio od njega na krilu. Trenutno je on u dinamu jedini igrac koji moze igrat desno krilo. Zato vi mislite da je on krilo, jer ste ga vidjeli u nekoliko utakmica da igra krilo. To ne znaci da on je krilo i da je tamo bolji.

Evo i sta u dinamu misle o tome: http://www.nk-dinamo.hr/igrac/prikaz/1441/default.aspx


wiki

Jasno ko dan. Pa slijepac vidi da je on bek. Ne kuzim zasto vi mislite da je on prirodno krilo
Šećer Babo is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.