Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2010., 16:13   #81
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
Prije pola godine sam napisala post u vezi skakutanja i treskanja moje Aristonice
pa evo samo da se nadovežem na to

dakle, tada MM podesio nožice malo bolje ali i dalje je tresla
i tako prije mjesec dana nađem na prvoj stranici o transportnim polugama koje možda nisam skinula
nisam vidila nikakve poluge, ali sam našla u uputstvima (kako to nisam prije vidila a pročitala sve, očito ne sve ) da moram skinuti neka 4 vijka (to su valjda te poluge )
i začepiti rupe plastičnim čepovima
i naravno skinem ja te vijke, ali nisam ih začepila sa tim plastičnim jer ih nisam našla (nemam pojma kako ih nemam )

i aleluja.....mašina radi kao sat, niti trese, nit skaće, tiha ....ma milina
ne čujem je ni kad je gotova a i uzela sam taj model jer je kao bila super silent
i sad stvarno i jeste,
(već sam mislila kako sam kupila sranje )

uf, koje olakšanje
samo valjda se neće dogoditi kakvo sranje jer nisam začepila te rupe

čudim se kak se već nije dogodilo neko sranje, i kak je uopće radila?
meni su rekli da to moram odmah maknuti jer neće okretati bubanj
Jasna 1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 18:15   #82
Quote:
Jasna 1963 kaže: Pogledaj post



čudim se kak se već nije dogodilo neko sranje, i kak je uopće radila?
meni su rekli da to moram odmah maknuti jer neće okretati bubanj

Misliš, kako je uopće radila sa tim vijcima , jer normalno je radila i bila tiha osim kod cenrifuge kad je plesala sve moguće plesove i tako pola godine
a i nitko mi nije ništa rekao

e sad me počelo mučit pošto nisam začepila te rupe, hoće li se dogoditi što lošega
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:30   #83
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
Misliš, kako je uopće radila sa tim vijcima , jer normalno je radila i bila tiha osim kod cenrifuge kad je plesala sve moguće plesove i tako pola godine
a i nitko mi nije ništa rekao

e sad me počelo mučit pošto nisam začepila te rupe, hoće li se dogoditi što lošega
mislim da se neće ništa dogoditi zato što nisi stavila čepove
meni su u dučanu gdje sam ju kupila rekli da obavezno maknemo te
poluge jer je to nekakva blokada i da ako ju uključimo a to ne maknemo
može doći do težih oštećenja koje garancija ne pokriva.
Ali eto tvoja perilica je radila i s blokadama i ostala živa
Jasna 1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 20:53   #84
ako itko zna bila bi zahvalna da ne moram plaćat majstora bezveze..
kad upalim perilicu za rublje ona jednostavno stoji, ništa se ne događa. što to znači? kvar na elektronici ili?! jel se to uopće isplati popravljat i koliko bi koštalo? zanussijeva je, stara 12god. možda previše pitam ali vrijedi probat hvala znalcima!
__________________
http://waitwhat.co/
superlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 13:37   #85
moja Candy kad ju upalim izbacuje vodu ispod onog odjeljka za deterdžent i to u mlazovima
jel zna netko o čemu je riječ?
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 13:43   #86
iščupala sam kadicu van i vidim da voda stoji, kao da je negdje cijev kojom voda ide u bubanj zaštopana
jel mogu ja nešto napraviti, ili moram zvati majstora?
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 16:08   #87
rješeno!
izgleda da se stvorila nakupina kamenca/deterdženta
uglavnom, nasula malo muscola, isprala, kasnije ulila cilita, malo proroštala po cijevi i voila!
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 02:32   #88
Perilica rublja ne zagrijava vodu..

Evo mog problema sa perilicom.. Naime, na programu za pranje bijelog rublja nece zagrijati vodu. Nakon sto skoro prodje program iskuhavanja i pranja bijelog rublja (95C), voda se polako pocinje zagrijavati, kad dodje do programa pranja sarenog rublja (60C i 40C), voda je zagrijana. Stavljen je novi grijac tako da nije do njega. Sta moze biti problem, neispravan termostat ili programator? Perilica je od Gorenja WA-904X, stara 11 godina i dilema je koliko se vise isplati ulagati u nju ako je veci kvar u pitanju..
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 13:25   #89
Quote:
superlight kaže: Pogledaj post
ako itko zna bila bi zahvalna da ne moram plaćat majstora bezveze..
kad upalim perilicu za rublje ona jednostavno stoji, ništa se ne događa. što to znači? kvar na elektronici ili?! jel se to uopće isplati popravljat i koliko bi koštalo? zanussijeva je, stara 12god. možda previše pitam ali vrijedi probat hvala znalcima!
meni se desilo isto kod gorenja perilice i bila je brava na vratima pa pokušaj ne dođe više od 20-30 kn i jednostavno se zamjeni
milomoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 02:10   #90
vidim da je netko vec spominjao, a niej dobio odgovor...uglavnom rijec je o problemu da nakon pranja u posudici za omeksivac ostane vode...podosta, a pa me zanima u cemu je problem...nadam se da nije nekakav kvar...perilica je nova, bosch
hvala svim akoji nesto znaju :-)
tennessee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 21:01   #91
jel znate koliko košta da mi dođe servis gorenje ?

pumpa ne izbacuje vodu!
da zovem gorenje servis ili nekog majstora,neznam....što je jeftinije i bolje?
mrcika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 12:38   #92
Uputstva za gorenje wa63121 - error 7?

Da li netko ima uputstva za perilicu rublja gorenje wa63121 pa da mi pogleda što znači error 7?

hvala unaprijed!
kukulele110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 00:53   #93
Quote:
tennessee kaže: Pogledaj post
vidim da je netko vec spominjao, a niej dobio odgovor...uglavnom rijec je o problemu da nakon pranja u posudici za omeksivac ostane vode...podosta, a pa me zanima u cemu je problem...nadam se da nije nekakav kvar...perilica je nova, bosch
hvala svim akoji nesto znaju :-)
I ja imam identican problem sa Whirlpool AWO/D 7700. Ima li netko pametan odgovor?
Posudica cista, redovito ju perem i struzem od nakupina kamenca, praska, sluzavih ostataka omeksivaca...
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 20:23   #94
problemi sa veš-imam mašinom

imam dvije veš mašine u prve neće bubanj da se okreće osim na centrifugi(vrti ko lud) a druga neće da prima vodu kad je uključena da pere bjelo a kad se uključi na šareno sve o.k.pumpa radi i prma vodu i još negrije vodu (grijač vjerovatno)
zemir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 12:25   #95
Na ovoj koja ne uzima vodu vjerojatni imaš dvostruki , ili trostruki ventil za vodu i pretpostavit je da jedan od njih neb radi. Ova kaj bubanj ne okreće pogledaj RSO filter ili motor , no može bit i kontakt sa programatora . moguće više elemenata u igri.
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 18:39   #96
stroj za pranje rublja ne vrti tijekom pranja

molim za pomoc, sve ostalo je u redu, ispiranje, zagrijavanje, centrifuga, izbacivanje vode, samo ne vrti tijekom pranja; programator?
model je Gorenje WA 482; unaprijed hvala
woyczek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 19:02   #97
El se čuje motort? To se nama desilo kad je stari nabijao po 10 kg rublja i šutao
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 19:04   #98
radi motor

i radi program od D (tj. onaj najkraci), svi prije ne vrte bubanj; nije bilo preopterecenja; mislim da bi najprije bio programator, ali bih volio da mi neko potvrdi ko je imao iskustvo;
woyczek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 23:18   #99
ja sam imo taj problem sa bubnjom nije htio da vrti osim na centrifugi i bio mi je crko kondezator

Zadnje uređivanje zemir : 04.05.2010. at 23:29.
zemir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 20:59   #100
Quote:
fiat doblo kaže: Pogledaj post
poštovane forumašice, imam nekoliko pitanja u vezi navedene veš mašine - model Candy Grando 148 - naime o čemu se radi....

ovo nam je treća Candy mašina, s time da prva koja je stara 35 god još uvijek normalno radi , pa prema tome naša lojalnost Candyu nije upitna ali...

1) prije smo imali Candy Elipso (5 kg, 400 okr) koja je radila tiho kao i svaka druga veš mašina, osim naravno na centrifugi, kada je bila malo glasnija. Ova mašina je 8 kg, 1400 okr, i problem nam je da nam se čini da je mašina neobično bučna - u toku rada (ne centrifuge nego samog pranja) ona zvuči kao ogroman komarac (visoko frekfentno zujanje) , i u stvari u tom je ciklusu daleko glasnija nego na samo centrifugi...da li je i kod vas tako ? I naravno, puno glasnija nego stara mašina...
pogledajte moj post https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=782

dostavljaci i monteri su obicno lijeni ili ne znaju postaviti zvucnu izolaciju koja tvornicki dodje u paketu. provjerite jesu li i vama postavili taj panel odozdo


Quote:
Kontesa1 kaže: Pogledaj post
Ja imam Candy ima tjedan dana i dobila je nadimak Zujko moja je CTD 1276 s punjenjem odozgo, 6 kg, srećom pa nije kraj sobe ali mislim da bi se navikla na zujanje makar nevolim komarce Moja odbrojava u minut koliko ima do kraja, ali ima i kg detektor koji unatoč programu u prve 4 minute pranja procjenjuje koliko će stvarno trebati vremena za pranje možda i tvoja to ima?
isti odgovor ko i fiatudoblou. ček d botom!
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.