Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2012., 18:46   #1
Previše ponosna i voli se igrati

Dakle ovako.
Bili smo u vezi 2 godine i rastali se pred 4 mjeseca.
Nismo se čuli dobra 3 mj. dok je nisam odlučio kontaktirati.. (fatalna greška)
Kad onako normalno započeli razgovor da se niš nije ni desilo prije 4 mjeseca,a bio je poprilično buran prekid. Svatko je otišao na svoju stranu iako ja,moram sad priznati da mi je još uvijek stalo do nje
Naravno..nismo u vezi i svaki od nas može raditi kaj poželi al ja ne,ona se zabavlja,ja ne jer jednostavno ne mogu. Kroz cijelo ljeto bio sam posvuda al jednostavno nije me zanimala nijedna cura jer sam u svakoj tražio nju,dok se ona raskošno zabavljala s drugima,tj. preboljela me. (tak se meni čini,mada tvrdi obrnuto) Kako god bilo.....uglavnom traži od mene pažnju i sve ono kao da smo u vezi a znam da švrlja s drugima okolo pod izlikom ''meni je sve to samo zabava dok mi ne bi mogli ponovo pokušati'' da,ja bih bio čak i tolko lud da bih bio natrag s njom. Da napomenem,ostavila me preko poruke i kasnije mi zalupila vrata pred nosom.
Predložila mi je FF odnos,što sam ja odbio jer znam da to radi i s drugima a opet..bila bi uz mene samo u krevetu a kad bih je zatrebao ne bi bila uz mene,tipično za nju. Kaže da je još premlada da bi se ponovo vezala za mene. (očito mora isprobati 15 tipova pa da vidi kaj je bolje) Njoj je 20godina a meni 23. U početku,veza nam je bila idilična nekih godinu i pol..dok kasnije su se počele javljati svađe. Postala je drska prema meni,vrijeđala me itd. Ukratko..postala je sasvim drugačija osoba a ja nisam htio protiv toga jer sam je zavolio i previše se vezao za nju.
Općenito joj sad služim kao rezerva,kao ispušni ventil za sranja. Kad je loše,ja je tješim jer je drugi odjebu,a čim je bolje,odjebe i mene. Previše ponosna,puna sebe i dere oblake kolko visoko diže nos. Znam da ispadam glup i jadan jer si to dozvoljavam al jednostavno mi fali i ne mogu bez nje,dok OPET ne bih mogao tolko nisko pasti da bih se odrekao veze s njom,odustao od toga i imao tek tako samo FF odnos. To me nikad nije zanimalo/privlačilo.
Dakle..meni je stalo do nje,još uvijek je volim ali ona je mene odavno prestala voljeti..ne znam točno sad kak napraviti da ju presječem u glavi i da me popusti kad me sve podsjeća na nju.
Xenon8 is offline  
Old 31.08.2012., 19:03   #2
Quote:
Xenon8 kaže: Pogledaj post
Znam da ispadam glup i jadan jer si to dozvoljavam al jednostavno mi fali i ne mogu bez nje,dok OPET ne bih mogao tolko nisko pasti da bih se odrekao veze s njom,odustao od toga i imao tek tako samo FF odnos. To me nikad nije zanimalo/privlačilo.
Dakle..meni je stalo do nje,još uvijek je volim ali ona je mene odavno prestala voljeti..ne znam točno sad kak napraviti da ju presječem u glavi i da me popusti kad me sve podsjeća na nju.
Onda nemoj imati FF odnos s njom. A veze se ionako ne odričeš budući da ona ne želi biti u vezi s tobom. Teško se maknuti, ali i sad kažeš da FF odnos nije ono što želiš. Uostalom, ako želiš sve presjeći u glavi, nije baš pametno biti u FF odnosu. Radije si pročitaj što si sam napisao:

Quote:
Xenon8 kaže: Pogledaj post
ostavila me preko poruke i kasnije mi zalupila vrata pred nosom.
Quote:
Xenon8 kaže: Pogledaj post
bila bi uz mene samo u krevetu a kad bih je zatrebao ne bi bila uz mene,tipično za nju.
Quote:
Xenon8 kaže: Pogledaj post
Općenito joj sad služim kao rezerva,kao ispušni ventil za sranja. Kad je loše,ja je tješim jer je drugi odjebu,a čim je bolje,odjebe i mene.
Na stranu sad što je ona mlada i nezrela, ali ne želiš li osobu koja će se prema tebi ponašati malo bolje od ovog opisanog?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 31.08.2012., 19:11   #3
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Onda nemoj imati FF odnos s njom. A veze se ionako ne odričeš budući da ona ne želi biti u vezi s tobom. Teško se maknuti, ali i sad kažeš da FF odnos nije ono što želiš. Uostalom, ako želiš sve presjeći u glavi, nije baš pametno biti u FF odnosu. Radije si pročitaj što si sam napisao:




Na stranu sad što je ona mlada i nezrela, ali ne želiš li osobu koja će se prema tebi ponašati malo bolje od ovog opisanog?
FF odnos je za mene sranje i neću to. Znam što sam naveo ali isto tako jasno stoji da je godinu i pol sve bilo idilično i savršeno. Jednostavno ne mogu izbaciti iz glave tu nadu da bi možda mogla biti ista onakva u kakvu sam se tad zatelebao...u tome je stvar.

Htio bih al ne mogu naći nijednu jer me sve osuđuju odmah po izgledu,nisam baš zgodnjak,eto. Ne kažem ja,kažu sve ostale s kojima sam se upoznao.
Xenon8 is offline  
Old 31.08.2012., 19:17   #4
Tvoje je pravo misliti da je FF odnos sranje, ali ona ti je rekla da ne želi vezu s tobom. Čak i da je ista kao kad si se zatelebao, ne želi te, ostavila te preko poruke i zalupila vrata pred nosom.
Nisam mislila da tražiš drugu, još nisi ni ovu prebolio, htjela sam te pitati ne želiš li da se osoba s kojom si ponaša bolje prema tebi nego što se ova ponašala. Ispada da se grčevito držiš ove jer te nijedna neće, a neće te ni ova. Ne žuri se. Dođi sebi prvo, preboli ovu vezu.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 31.08.2012., 19:19   #5
Bezobzira kako te neko vidi moras sebe da cenis i ne smes da dozvolis da te neko ponizava i obezvrednjuje...koliko god da nisi zgodnjikav moras sebe da postujes kao osobu i coveka...zatvori se pati , koliko god treba , preboli , digni glavu i idi napred...a od takvih slicnih njoj mi je muka , ali ajde da joj odbijemo na mladost , mada tesko kvalitetna osoba od nje.
deina is offline  
Old 31.08.2012., 19:27   #6
Ajde ne cmizdi nego digni glavu i kreni dalje. Imaš tek 23 godine, nije kraj svijeta, mislim da tebe više pati to što je ona cijelo ljeto tulumarila, jebavala se i šta ne, dok si ti sjedio kući i cmoljio. ''Volim ju'' bla bla bla.... mani se toga i kreni naprijed. Više si napisao loših stvari o njoj neg onih dobrih. I drži se tih loših stvari i bit će bolje i tebi i njoj. Ak ona neće vezu a ti očeš...jebiga 0 bodova. Kreni dalje.
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 31.08.2012., 19:41   #7
sad cemo jedan savjet kako bi ti rekli svi da si zensko a to ti bivsi radi haha
makni se od tog zla, ne treba ti u zivotu, ona je zenska svinja kako mozes voljeti uopce takvu ?
dodo89 is offline  
Old 31.08.2012., 19:48   #8
Jebena tragedija,bljuje mi se od takvih..al ajd mogu povjerovat zašto je još voliš..veza vam je bila idilična,pa valjda zato a to kaj je ona postala takva, jbg.
Čovječe..stari,budi sretan kaj si uopće bivši..jer tko zna kak bi ti tek sad bilo da ste još uvijek zajedno.
Could be worse than that.
amgboy63 is offline  
Old 31.08.2012., 20:04   #9
Cura ti je poslala sms u kojem ti je rekla da te ostavlja i još ti zalupila vrata pred nosom?
Koliko god to tebi bilo teško, moraš zaboraviti na nju i ne javljati joj se više.
Pa igra se sa tobom i očito uživa u tome.
Nemoj si to dozvoljavati.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Old 31.08.2012., 20:12   #10
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Tvoje je pravo misliti da je FF odnos sranje, ali ona ti je rekla da ne želi vezu s tobom. Čak i da je ista kao kad si se zatelebao, ne želi te, ostavila te preko poruke i zalupila vrata pred nosom.
Nisam mislila da tražiš drugu, još nisi ni ovu prebolio, htjela sam te pitati ne želiš li da se osoba s kojom si ponaša bolje prema tebi nego što se ova ponašala. Ispada da se grčevito držiš ove jer te nijedna neće, a neće te ni ova. Ne žuri se. Dođi sebi prvo, preboli ovu vezu.
upravo to. mislim da je to stvar preko koje niti jedan razuman čovjek ne smije, uz pretpostavku da je situacija točno ovako kao što je napisana.
GoGs is offline  
Old 31.08.2012., 20:26   #11
That woman is a legend!


Ok, zaozbač. Ne može te proć dok te ne prodje. Pusti vremenu da se odljubiš, a do tad možeš eksperimentirat s pristupima. Primjerice, ne udovoljavat baš svemu šta hoće. Već zna da od tebe može dobit mnogo, ali pod uvjetom da imate konkretan odnos.

Sumnjam da ćeš ukrotiti tu zvjerčicu, ali vjeruj, patnja ti neće trajat zauvijek.
Alexa is offline  
Old 31.08.2012., 20:31   #12
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
That woman is a legend!


Ok, zaozbač. Ne može te proć dok te ne prodje. Pusti vremenu da se odljubiš, a do tad možeš eksperimentirat s pristupima. Primjerice, ne udovoljavat baš svemu šta hoće. Već zna da od tebe može dobit mnogo, ali pod uvjetom da imate konkretan odnos.

Sumnjam da ćeš ukrotiti tu zvjerčicu, ali vjeruj, patnja ti neće trajat zauvijek.
ali definitivno nekad zna potrajat
GoGs is offline  
Old 31.08.2012., 21:40   #13
strpaj ju u kombi i kupi puno ducttapea.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 31.08.2012., 21:44   #14
budi rezerva dok ne nades drugu.

ja iz svog ponosa nikad ne bi bio rezerva. ali nekima to ne smeta. ljudi koji misle puno sigurno ne mogu bit rezerva. a oni koji se troferiraju.. vazno im je da je dobar komad i zadovljni su
MillionMan is offline  
Old 31.08.2012., 21:58   #15
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
strpaj ju u kombi i kupi puno ducttapea.
Na šta aludiraš ovdje?
Alexa is offline  
Old 31.08.2012., 22:24   #16
Poševi drugu, nemoj se otuširat i onda idi ševit nju..

Bit će ti super

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
strpaj ju u kombi i kupi puno ducttapea.
S ovim još bolje

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Na šta aludiraš ovdje?
Na zajedničke aktivnosti koje zbližavaju.. Popravljanje prometnih znakova je cool
__________________
Equi donati dentes non inspiciuntur.
Kaligula Napoli is offline  
Old 31.08.2012., 22:41   #17
Posveti se više prijateljima, nađi i nove prijateljice.
Bavi se nečim, te ćeš sve manje misliti na nju.
A kad dođu krize, jbga, nađi način da izduraš.

Pusti prošlost na miru, u jako sličnim smo govnima, tako da te razumijem.

A toj ženi da ti nije palo na pamet vraćati se, ljudi se samo izvana mjenjaju, iznutra su isti.

Makni taj ideal nje savršene koji imaš i sve bude ok
Darkwood2211 is offline  
Old 31.08.2012., 22:53   #18
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
That woman is a legend!


Ok, zaozbač. Ne može te proć dok te ne prodje. Pusti vremenu da se odljubiš, a do tad možeš eksperimentirat s pristupima. Primjerice, ne udovoljavat baš svemu šta hoće. Već zna da od tebe može dobit mnogo, ali pod uvjetom da imate konkretan odnos.

Sumnjam da ćeš ukrotiti tu zvjerčicu, ali vjeruj, patnja ti neće trajat zauvijek.
Ni ne pokušavam je ukrotiti,zajebana je to ličnost..iznenadio sam se kak može postati takva

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
strpaj ju u kombi i kupi puno ducttapea.
Mogao bi je strpati u kombi i gurnut u provaliju,mislim da bi to bilo najbolje rješenje.


[QUOTE=Kaligula Napoli;41085466]Poševi drugu, nemoj se otuširat i onda idi ševit nju..

Bit će ti super

Bogami nije ti loš prijedlog..uopće nije loš



Quote:
Darkwood2211 kaže: Pogledaj post
Posveti se više prijateljima, nađi i nove prijateljice.
Bavi se nečim, te ćeš sve manje misliti na nju.
A kad dođu krize, jbga, nađi način da izduraš.

Pusti prošlost na miru, u jako sličnim smo govnima, tako da te razumijem.

A toj ženi da ti nije palo na pamet vraćati se, ljudi se samo izvana mjenjaju, iznutra su isti.

Makni taj ideal nje savršene koji imaš i sve bude ok
Već odkad me otkantala radim to,družim se s frendekima i bolje mi je..jedino u noći zna biti zajebano al to se da preživit. Otišao sam iz tog mjesta u drugi grad raditi,tak da se odtad nismo ni vidjeli.

A taj ideal nje savršene u glavi je pomalo teško izbacit,jedino se mogu nadati da će vrijeme donjeti bolje dane.
Xenon8 is offline  
Old 31.08.2012., 22:57   #19
Quote:
Xenon8 kaže: Pogledaj post
A taj ideal nje savršene u glavi je pomalo teško izbacit,jedino se mogu nadati da će vrijeme donjeti bolje dane.
Ja se sjetim kako je bila grozna i odmah imam drugačiji stav.

Sjeti se loših stvari koje ti je napravila i jednostavno si kaži da te takva osoba ne zaslužuje, ima puno odličnih osoba, samo ih treba naći u pravome trenutku
Darkwood2211 is offline  
Old 31.08.2012., 23:00   #20
Quote:
Darkwood2211 kaže: Pogledaj post
Ja se sjetim kako je bila grozna i odmah imam drugačiji stav.

Sjeti se loših stvari koje ti je napravila i jednostavno si kaži da te takva osoba ne zaslužuje, ima puno odličnih osoba, samo ih treba naći u pravome trenutku

Nakon takve teške...da ne kažem sad kuje..izgubio pristup i od tad sam ko jebeni duh.
Mada klin se klinom ne izbija a niti neam živaca za vezati se.
Jednostavno se posvetiti drugim stvarima i kraj,trećeg nema.
Xenon8 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger