Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 08:29   #3701
Bok,nedavno sam saznala za premium concent ali ne znam sta to znaci kada s htjela stisnuti gumb add to ge rekli su mi da to trebam instalira rati gdje da to instaliram i kako?


Pitaju moje kceri ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lunahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 19:55   #3702
Quote:
lunahor kaže: Pogledaj post
Bok,ja imam Sims 3 University nastavak i u sunset valley ili bilo koji drugi grad želim postaviti kuglanu i dućan sa stripovima kada sam to htjela postaviti preko edit Towna nisu mi pokazivali da to mogu postavit.Kako da to postavim?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vjerovatno nema dovoljno velikih slobodnih Comunity lotova. Ili se treba dodati novi comunity lot i odabrati tip lota koji pristaje kuglani/dućanu sa stripovima i koji je potrebne veličine. Ili se treba neki stari lot porušiti i tamo staviti to, ili da se promjeni vrsta lota ako nema ništa na njemu a dovoljno je velik.

Quote:
lunahor kaže: Pogledaj post
Bok,nedavno sam saznala za premium concent ali ne znam sta to znaci kada s htjela stisnuti gumb add to ge rekli su mi da to trebam instalira rati gdje da to instaliram i kako?


Pitaju moje kceri ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Instalirati u igru? Obično sve što se kupi sa store-a se doda u game launcher i instalira.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 00:28   #3703
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Vjerovatno nema dovoljno velikih slobodnih Comunity lotova. Ili se treba dodati novi comunity lot i odabrati tip lota koji pristaje kuglani/dućanu sa stripovima i koji je potrebne veličine. Ili se treba neki stari lot porušiti i tamo staviti to, ili da se promjeni vrsta lota ako nema ništa na njemu a dovoljno je velik.



Instalirati u igru? Obično sve što se kupi sa store-a se doda u game launcher i instalira.
Ima i drugih, nelegalnih nacina... :evil:
JackWhiteIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 13:52   #3704
Quote:
JackWhiteIII kaže: Pogledaj post
Ima i drugih, nelegalnih nacina... :evil:
HUEHUEHUE. Samo o tome nesmijemo na ovoj temi. Ššš
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 20:59   #3705
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Zato uvijek postoje modovi koji čine čuda sa Simsima

Meni su neslužbeni patchevi sredili igricu da je to nezamislivo. Prije mi se Sims 3 stalno rušio, štekao, trebalo mu je pola sata i više da se učita, imala sam glitcheve sa zvukom koji se zaglavi pa ponavlja i tako, i onda sam malo prozujala google-om i pronašla svašta i između ostalog i neslužbeni patch, od tada je igra super. A modovi i dalje nastavljaju raditi i patcheve i svašta iako i Sims 4 izlazi. Dokaz tomu je što bez obzira što je Sims 2 odavno izašao ljudi još uvijek modove rade za tu igru i CC.

Al meni je genijalno kako su najavili zapravo te nove simse- PAMETNI! ČUDNI! ZADIVLJUJUĆI! NEZAMISLIV CAS KOJI STVARA TISUĆE JEDINSTVENIH SIMLJANA!- a zapravo su isti simsi ko i oni u Sims 3 sa čak manje traitova nego S3 i jedino kaj imaju te emocije koje su ko oni moodleti. A CAS nije niš tak bogzna kaj jedino kaj mi je sad lakše napraviti nos možda i usta ja imam mod na S3 koji dodaje razne funkcije u CAS pa se može mijenjati visina, držanje simsa, veličina oblik i visina stražnjice, visina i oblik grudi itd. I s time dobivam jednaku mogućnost stvaranja Kim Kardashian baš kao i u S4, samo što ju u S3 mogu napraviti kepecom kakav je s obzirom da imam i taj height slider. I sad cijeli S4 se vrti oko tih famoznih ekstrapametnih i nestvarno emocionalnih simljana, a nit' su toliko pametniji nit' imaju neke posebne emocije (preimenovali moodlete u emocije pa je to sad nešto ) jedino što su ih bolje animirali pa djeluju "emotivnije" ali nije to nešto posebno drukčije od S3. A i S3 po meni nudi puno više mogućnosti u gradnji nego S4.
Da modovi su jedini ostali za ispravljanje bugova u TS3.

A što se tiče TS4. Ta igra me uopće ne privlači. Previše je nazadna u odnosu na TS3. Više mi izgleda kao remake TS1.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 16:18   #3706
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Da modovi su jedini ostali za ispravljanje bugova u TS3.

A što se tiče TS4. Ta igra me uopće ne privlači. Previše je nazadna u odnosu na TS3. Više mi izgleda kao remake TS1.
Koji modovi? Daj mi link za neke da vidim?
__________________
Uživaj
kualjanin28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 16:23   #3707
Quote:
kualjanin28 kaže: Pogledaj post
Koji modovi? Daj mi link za neke da vidim?
Ovisno kakvu verziju igre imaš, da li je legalna ili ilegalna, a i nisam sigurna da li smijem ljepiti linkove ovdje. Postoje određeni patchevi (mislim da se zove nešto poput unofficial ultra patch ili tako nešto), koji je zadnje izašao za Into the future EP, i rješava brojne bugove koje igra ima (a bolji je čak od službenog patcha od EA games).

A kaj se tiče baš modova za igru, imaš hrpu toga na internetu. Najčešće se koristi Twallanov nRass.
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 17:21   #3708
za unofficial patcheve, modove i ostalo smiješ naravno dijelit linkove
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 17:27   #3709
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
za unofficial patcheve, modove i ostalo smiješ naravno dijelit linkove
Aha ok dobro da znam za ubuduće.

Evo ako netko želi instalirati modove, tu su najbolji i najkorišteniji modovi za TS3. Samo molim vas da pročitate sve unaprijed i sve lijepo piše tamo da ne bi bilo :"Ja sam si zeznuo/zeznula igru to su tvoji glupi modovi krivi".

A ako vam je već tamo prekomplicirano možda mogu ovak ja malo pripomoći.
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 18:10   #3710
I ja ću instalirati neke.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 18:50   #3711
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
I ja ću instalirati neke.


Mislim da ti piše na stranici ali nisam sigurna.. trebao bi bit link negdje koji vodi na stranicu od modthesims, i tamo na tutorial kako da se instalira folder sa modovima. Uglavnom kad taj folder instaliraš moraš staviti obavezno master controller, bez njega nema ničega, a onda možeš bilo kaj staviti uz njega.

Meni je jedan od najkorisnijih Traveler. On omogućava da se bilo koja lokacija posjeti kao vacation lokacija bez obzira što nije jedan od svjetova iz WA. A to mi je super, jer imam jednu obitelj s kojom sam htjela otić na odmor na Isla Paradiso, a nisam mogla.

Drugi najbolji je Story Progression koji dodaje custom story progression a disable-a EA story progression, i onda doslovno se stalno nešto mijenja u gradu- prekidaju susjedi, djecu dobivaju, sele se itd. Jedino što se mora isključiti da ti pokazuje za sve simse svaka promjena jer inaće se svakih 30 sec javljaju one poruke u čošku gore da se nekaj promjenilo.
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 20:42   #3712
Slažem se da su NRaas modovi najbolji. Mislim da sam probao skoro svih. Evo mojih top : 1.MasterConteroller 2.StoryProgression 3.Overwatch 4.Traveler 5.Woohooer 6.Dresser 7.ErrorTrap 8.Careers 9.Mover 10. DebugEnabler
Oprezzno s modovima. Lako vam mogu zeznuti cjelu igru! Nezaboravite izbrisati: CASPartCache.package, compositorCache.package, scriptCache.package, simCompositorCache.package, socialCache.packag prije svakog igranja igre
__________________
Uživaj
kualjanin28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 17:50   #3713
Quote:
kualjanin28 kaže: Pogledaj post
Slažem se da su NRaas modovi najbolji. Mislim da sam probao skoro svih. Evo mojih top : 1.MasterConteroller 2.StoryProgression 3.Overwatch 4.Traveler 5.Woohooer 6.Dresser 7.ErrorTrap 8.Careers 9.Mover 10. DebugEnabler
Oprezzno s modovima. Lako vam mogu zeznuti cjelu igru! Nezaboravite izbrisati: CASPartCache.package, compositorCache.package, scriptCache.package, simCompositorCache.package, socialCache.packag prije svakog igranja igre
Ja nisam nikad od toga ništa brisala, igra i dalje radi super.

Iako mislim da ću sad opet malo maknut modove, pošto mi sav taj CC i modovi malo uspore igru pa lagove imam.

Inaće nemam problema sa igrom ali sad pošto imam doslovno hiljadu gluposti dodatnih to mi zakrčuje igru nenormalno.
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 14:17   #3714
Da problem je sa modovima što jako usporavaju igru. Što ih je više, igra se sporije učitava i lakše ruši.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 15:10   #3715
Primjetila sam da mi je sve više manje dobro radi, ali neka 2-3 moda koja sam imala su igru baš jako usporavala. Od kad sam to maknula sve super radi. Biće da se kosio sa nraasom
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:48   #3716
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post


Drugi najbolji je Story Progression koji dodaje custom story progression a disable-a EA story progression, i onda doslovno se stalno nešto mijenja u gradu- prekidaju susjedi, djecu dobivaju, sele se itd. Jedino što se mora isključiti da ti pokazuje za sve simse svaka promjena jer inaće se svakih 30 sec javljaju one poruke u čošku gore da se nekaj promjenilo.
Nedavno sam instalirao simse pa nisam baš obračao pažnju, kako inače napreduje priča bez modova? Jeli se svodi samo na to da postojeće familije ostare i umru ili bar dođu neke nove?
gooby pls is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 20:08   #3717
Quote:
gooby pls kaže: Pogledaj post
Nedavno sam instalirao simse pa nisam baš obračao pažnju, kako inače napreduje priča bez modova? Jeli se svodi samo na to da postojeće familije ostare i umru ili bar dođu neke nove?
Ne dolaze nove obitelji, ali obitelji se medjusobno zenu i imaju djecu . s modom se obitelji rastavljaju itd.
__________________
Uživaj
kualjanin28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:34   #3718
Quote:
gooby pls kaže: Pogledaj post
Nedavno sam instalirao simse pa nisam baš obračao pažnju, kako inače napreduje priča bez modova? Jeli se svodi samo na to da postojeće familije ostare i umru ili bar dođu neke nove?
Ako imaš uključen story progression ( možeš ga uključit ili isključit u opcijama igre ) svi simsi žive svoj život u gradu igrao ti sa njima ili ne. I svi stare skupa.

Sami će ići na posao, u klubova, bavit se raznim aktivnostima, zaljubljivati se, ženiti, imati djecu itd ( ovisno o tome kakve traitove imaju i koji im je životni cilj )..

Odnosno cijeli svijet će izgledati živ. Ako isključiš story progression, samo simsi sa kojima ti igraš će napredovati, a ostali samo ako budeš igrao sa njima, inače ništa sami neće raditi.

Ja volim imati uključen story progression, jer se onda stalno nešto novo događa u igri ( slično kao što se i u stvarnom svijetu uvjek nešto događa ).
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:20   #3719
Meni je odlican taj story progression jer imam seasons i generations uz pets expanziju pa mi stalno zovu simljane na party , dobivaju pozive od susjeda ili dolaze obavjesti o njihovom zivotu.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:31   #3720
Od Twallana nRaas story progression, dodaje to da simsi sami nalaze nove poslove, daju otkaz, kupuju ljubimce, rastaju se, posvajaju djecu,dobe promotion itd. Dok u EA story progressionu se puno manje događa, simsi imaju posao, imaju obitelj, imaju curu/dečka šta već, ali neće u nikakve detalje ić story progression. Ako ti žive u jednoj kući tamo će stalno živjet, neće se preseliti, dok sa nRaasom se mogu preseliti neki prijatelji tvoji čak u drugi svijet skroz. Ako imaju posao u normalnom story progressionu, će nekoliko simsa biti u tom poslu, i ti ljudi se neće promjeniti osim ako netko ne umre onda se taj lik zamjeni, dok sa nRaasom će davati otkaze, dobivati unapređenja i sl. I tako ima puno tih sitnih detalja da ne pišem sve tu sad.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.