Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2009., 23:02   #1001
Možete li mi objasniti što to znači Legacy u The Sims 3? Kakva je to igra i kako ju postići, tj. Legacy?
Wictor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 10:59   #1002
Quote:
Wictor kaže: Pogledaj post
Možete li mi objasniti što to znači Legacy u The Sims 3? Kakva je to igra i kako ju postići, tj. Legacy?
Evo ti odgovor....=)


Quote:
Korana_Kory kaže: Pogledaj post
LEGACY CHALLENGE:
Napraviš jednog samog sima/simsicu, useliš na onaj lot od 14.700simoleonsa (u Sunset Valley) tako da ti ostane 1300 za kuću.
nesmiješ ga/nju ženit za nekoga koga si ti napravio
nesmiješ cheatove upotrebljavat.
Kad se oženi i ima djecu, odabereš nekoga za nasljednika te legacy, npr. neku kćer koju imaju i onda sa njom igraš da ona ima djecu itd...
I mora bit 10 generacija (moji možda budu i više...)

Ako nešto nisam spomenula, neka netko nadopuni.
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:04   #1003
I tvoji se simsi ne smiju miješati sa bogatima.
__________________
Njush Njush
Njushkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:34   #1004
BUBLICA, hvala ti na odgovoru. Zanimljivo mi to izgleda mada mi je teško izgraditi kuću s početnih 1300 simoleonsa. Mislim da sam negdje vidio tvoje pitanje da li su nam Simsi bili bolesni. Ja sam bio pročitao cijelu ovu temu i znam da je jedna napisala da je imala bolesnog Simsa i da je kliknula na Bolnicu te je ona otišla tamo na pregled i ozdravila.

Njushkalo - uh, znači, ako se otkrije u njihovoj biografiji da su Rich, zaobilaziti ih. A druga generacija se smije miješati sa bogatima i živjeti u istoj kući ili sve kuće moraju biti različite za svaku generaciju? I ne bi smjelo privremenog postaranja?
Wictor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:41   #1005
Da,svaka generacija treba zaobilaziti bogate,a što se tiče kuće svaka generacija ti mora živjeti u istoj kući,zato i trebaš uzeti ono najveće zemljište kako bi mogao širiti kuću.Kad odabereš nasljednika,onda ostalu djecu možeš iseliti kad odrastu.
__________________
Njush Njush
Njushkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 12:16   #1006
Quote:
Njushkalo kaže: Pogledaj post
Da,svaka generacija treba zaobilaziti bogate,a što se tiče kuće svaka generacija ti mora živjeti u istoj kući,zato i trebaš uzeti ono najveće zemljište kako bi mogao širiti kuću.Kad odabereš nasljednika,onda ostalu djecu možeš iseliti kad odrastu.
Hvala na odgovoru.
I koje koristi imaš od toga kada ispuniš veći posao? I kako to izgleda kada moraš izabrati nasljednika?
Zanimljivo mi to izgleda.
Wictor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 12:19   #1007
1. pitanje ti ne razumijem
2. ništa posebno,ti ga odabereš i iseliš ove ostale koje ti ne trebaju
__________________
Njush Njush
Njushkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 17:37   #1008
Evo Anna je odrasla u young adult i zatrudnila s nekim tipcem....poslje je prekinula s njim i bit će samohrana majka...=)....dal da joj nadjem nekog muža ili ne?
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 17:39   #1009
Ne, neka živi sama i ne plaća račune pa će joj uzeti bebu, a Anna će si prerezati žile od jada.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 18:25   #1010
Nije li postanje sarkastičnih komentara d.m.-ov posao?
__________________
Njush Njush
Njushkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 18:31   #1011
Kakvo pitanje, takav odgovor...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 18:55   #1012
jeej..dobila sam simsilinače...
anchyka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 19:26   #1013
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Ne, neka živi sama i ne plaća račune pa će joj uzeti bebu, a Anna će si prerezati žile od jada.
Hahaha.....da bar....ma pobjeći će ona u planine i ubijat sve policajce i one iz socialne službe....hahaha....

Quote:
Njushkalo kaže: Pogledaj post
Nije li postanje sarkastičnih komentara d.m.-ov posao?
Hahahaha.....čekat ću i njegov komentar....hh

Zadnje uređivanje Spectre : 14.07.2009. at 19:52. Reason: Dupli post, molim koristi Edit
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 19:37   #1014
Imam jedno pitanje.
Moja umirovljenica je odlučila otpustiti čistača i to klikom na Fire. I sve ok, više neće dolaziti. Kada ono iduće jutro dođe neki drugi čistač.
Onda sam skužio da to Fire očigledno pali samo kod onih čiji je posao loše obavljen. Kako mogu konačno prekinuti da mi uopće čistač dolazi?

I da, kada dođe socijalna radnica po bebu, kako dođe do toga? Samo se ne brineš za dijete? Kao inače?

Quote:
BUBLICA14 kaže: Pogledaj post
Evo Anna je odrasla u young adult i zatrudnila s nekim tipcem....poslje je prekinula s njim i bit će samohrana majka...=)....dal da joj nadjem nekog muža ili ne?
Tvoja odluka. Zavisi koliko ti se da igrati s više ljudi.
Wictor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 19:48   #1015
Quote:
Wictor kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje.
Moja umirovljenica je odlučila otpustiti čistača i to klikom na Fire. I sve ok, više neće dolaziti. Kada ono iduće jutro dođe neki drugi čistač.
Onda sam skužio da to Fire očigledno pali samo kod onih čiji je posao loše obavljen. Kako mogu konačno prekinuti da mi uopće čistač dolazi?

I da, kada dođe socijalna radnica po bebu, kako dođe do toga? Samo se ne brineš za dijete? Kao inače?



Tvoja odluka. Zavisi koliko ti se da igrati s više ljudi.
možeš nazvati "Services" i izabrati maid ili kak se to već zove na sims3 i tak onda otkažeš.
makar mi nije jasno jer kad sam ja kliknula na Fire, više nisu dolazili.

što se tiče socijalne radnice, vjerojatno ko i na TS2... ako je gladno i nedaš mu jesti, ako ima loše ocjene u školi i tako to... ili ako ga ostaviš samog doma i odeš na posao... bar mislim, nisam isprobavala, ali pretpostavljam da je tako.
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 22:58   #1016
iam pitanje...napravih dva čovjeka(muško i žensko) i spojim ih da žive u istoj kučici i čak je ženska zatrudnila.
i sad bi ja da njih dvoje stupe u brak..kak to??sve sam probala kaj sam se sjetila, al neće..poblesavit ću-.-
anchyka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 03:49   #1017
Quote:
Pearl21 kaže: Pogledaj post
možeš nazvati "Services" i izabrati maid ili kak se to već zove na sims3 i tak onda otkažeš.
makar mi nije jasno jer kad sam ja kliknula na Fire, više nisu dolazili.

što se tiče socijalne radnice, vjerojatno ko i na TS2... ako je gladno i nedaš mu jesti, ako ima loše ocjene u školi i tako to... ili ako ga ostaviš samog doma i odeš na posao... bar mislim, nisam isprobavala, ali pretpostavljam da je tako.
Da, zvao sam i otkazao i onda je sve bilo u redu.

Quote:
anchyka25 kaže: Pogledaj post
iam pitanje...napravih dva čovjeka(muško i žensko) i spojim ih da žive u istoj kučici i čak je ženska zatrudnila.
i sad bi ja da njih dvoje stupe u brak..kak to??sve sam probala kaj sam se sjetila, al neće..poblesavit ću-.-
Sve zavisi kakav karakter ima tvoj Sims. Nekome se uopće neće prikazati weeding opcija, a nekima hoće. Sve ovisi o karakteru tvojih Simljana.
A i isto tako neki Simljani mogu dobiti puse jedino preko cuddle poze. )
Wictor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 09:51   #1018
Quote:
Wictor kaže: Pogledaj post
Sve zavisi kakav karakter ima tvoj Sims. Nekome se uopće neće prikazati weeding opcija, a nekima hoće. )
ko te pita za čupanje drača u vrtu?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:36   #1019
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
ko te pita za čupanje drača u vrtu?
))))

Isprike. Mislio sam na wedding.
Wictor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 11:18   #1020
Quote:
Wictor kaže: Pogledaj post
A i isto tako neki Simljani mogu dobiti puse jedino preko cuddle poze. )
vrlo cudno


logicno bi bilo da puse mogu dobit dok jedan kuha a drugi je na wcu
Krusty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.