Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2012., 13:57   #1
I am Alive



konačno stigao i na PC, za sve one koji neznaju radi se o survival adventure igri

http://iamalive-game.ubi.com/iamalive/en-gb/index.aspx
http://www.youtube.com/watch?v=uUfBJrnrPNg
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 14:50   #2
ja imam neki problem, kad instaliram sve mi texture nestaju i random se pojavljuju
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 14:55   #3
neznam, probaj napraviti update drivera, ili je možda pak moguće da je grafa preslaba...obično igra pokrene onaj "validation" proces kod prvog pokretanja da vidi dal su sve komponente barem na minimumu, meni grafa sa laptopa nije prošla, al i dalje mogu bez brige igrat igru na manjim rezolucijama...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:29   #4
prošlo mi validation i automatski sve stavilo na medium/high postavke, probao sam i da smanjim sve na low. nije do grafe
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:53   #5
a onda neznam stvarno...probaj prčkat po postavkama za grafu, makni post-procesing, probaj rezoluciju mjenjat ili stavit najnovije drivere za grafu, ak imaš najnovije probaj stavit onu stariju verziju, dosta često driveri znaju bit problem za to...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 17:48   #6
morao sam mipmap level detail podesit. sad je sve u redu. idem isprobat
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:55   #7
checkpointi su preloši, izašao sam bio da odem večerat i pokrenem igru ponovo i vrati me skroz nazad...
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 13:35   #8
da...nema "ručnog" sejvanja, samo auto...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 15:42   #9
ma ne treba ručno, neg da su malo češći checkpointi. ovak mi nije baš neka sreća pogotovo jer imam određeni broj retry
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 18:22   #10
vjerojatno samo ja i ti igramo ovo...XD...btw. kasnije će ti biti žao, jer igra je poprilično kratka kakvih 5 sati...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 19:02   #11
Ja sam igrao 8 minuta i izbrisao sam igru

Penjem se tam po mostu onome na početku i roknem dolje zbog nedostatka stamine i add/remove programs
Tomica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:18   #12
Quote:
Tomica1 kaže: Pogledaj post
Ja sam igrao 8 minuta i izbrisao sam igru

Penjem se tam po mostu onome na početku i roknem dolje zbog nedostatka stamine i add/remove programs
Ovo puno više govori o tebi nego o samoj igri...

Nego..5 sati samo??? Izgledalo mi je interesantno ali ako traje 5 sati pa to je katastrofa...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 00:53   #13
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
vjerojatno samo ja i ti igramo ovo...XD...btw. kasnije će ti biti žao, jer igra je poprilično kratka kakvih 5 sati...
Odigrao na boxu, odlican. Pogotovo na najtezem settingu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 01:54   #14
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
vjerojatno samo ja i ti igramo ovo...XD...btw. kasnije će ti biti žao, jer igra je poprilično kratka kakvih 5 sati...
Sad smo trojica. Nego, prešao sam onu misiju gdje sam na onom brodu morao uzet tranzistor za onog lika u kolicima i klinku(Mei). Sad je na redu misija da spasim Meinu mamu(tako je barem naj lik reko). Prilično zabavna igra. O da, igra je prilično kratka, ali nastojim svaki kutak mape istražiti koliko mi dim dopusti. Pomogao sam čak nekim ljudima. Kako vi stojite s tim pomaganjem?
Mehaniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 11:22   #15
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Ovo puno više govori o tebi nego o samoj igri...

Nego..5 sati samo??? Izgledalo mi je interesantno ali ako traje 5 sati pa to je katastrofa...
probaj na hardu, možda se onda nešto produlji zbog težine...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 11:25   #16
Quote:
Mehaniks kaže: Pogledaj post
Sad smo trojica. Nego, prešao sam onu misiju gdje sam na onom brodu morao uzet tranzistor za onog lika u kolicima i klinku(Mei). Sad je na redu misija da spasim Meinu mamu(tako je barem naj lik reko). Prilično zabavna igra. O da, igra je prilično kratka, ali nastojim svaki kutak mape istražiti koliko mi dim dopusti. Pomogao sam čak nekim ljudima. Kako vi stojite s tim pomaganjem?
pa pmognem ako nađem koga i ako smatram da imam viška toga što traži, odnosno da meni neće trebati...inače to pomaganje puno više dolazi u prvi plan pri igranju na hardu kad je broj ponavljanja mali pa svakim pomaganjem dobite jedan broj više (nastavljanje igranja nakon smrti)...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 11:39   #17
ma ja sam mazohist, odma na hard. zato igram polako i pametno prvo pogledam gdje ću se penjat i šta, jer sam se 2 put zajebo
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 12:04   #18
Jel se isplati ovo?
Privlači me jako, ali ako je loš port neam volje za to
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 12:50   #19
što se mene tiče, odlična. i kontrole, i priče. jedino malo treba pripaziti sa checkpointovima. inače igra super. penjanje su napravili jako napeto. isplati se
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 14:52   #20
@holograf- ja sam isto pomogo par puta(najmanje mi je bilo žao kad sam onu bocu vina dao onoj babi i djedu jer bi mi oduzela stamina capacity), al sam se jednom zajebo kad sam nekom liku dao 2 nečega vrlo korisnog za staminu(a dao sam zato što sam uskoro kao trebao doći kod onog lika u kolicima a on je obećao da ima svašta kod njega. Ja došao tamo kad ono ništa za pojesti, luk sa jednom jebenom strijelom koju ne smijem izgubit, i medkit jedan i nešto vode.).

@So Lid-i ja se prvo okrećem i gledam, al kad dođeš kasnije do onog dijela kad moraš stalno bit gore zbog velikog dima, onda nema puno gledanja, samo se pentraj što višlje gore.

@marković car-isplati se, vjeruj mi, a i nije neka "ulaganje" tih 2 gb. znaš, ono, investicija, "ona trgovina" jel.......

Igra me jednostavno oduševila, pogotovo što moraš pazit na svaki metak, ako si potrošio 2 metka, a mogo se bezijednog ili s jednim, onda kasnije bude zajebano ako ne nađeš, a 4 komada te okruže.
Mehaniks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.