Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2009., 02:29   #101
kada dobivam zadnju uplatu porodiljnog - sad u trećem ili četvrtom mj ako sam rodila u četvrtom
kate17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 10:34   #102
porodiljna naknada se dobiva 20. u mjesecu za mjesec prije. dakle, ako to porodiljni ističe u travnju zadnju ćeš porodiljnu naknadu odbiti 20. svibnja
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:38   #103
..znači,.za dobit naknadu od hzzo za mene treba i uvjerenje o prebivalištu...
Može to uvjerenje muž podignut na mupu za mene? il trebam ja osobno...
I dal ko zna dal za prijavit prebivalište bebi na mupu treba još dokumenata...ili je dosta moja osobna? znam da treba bebin rodni list i domovnica..još nešto?
pugollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:14   #104
kopiram post koji sam napisala na trudnicama
Našla sam papir koji smo dobili na općini kada smo prijavljivali Marka,piše da se zahtjev za jednokratnu pomoć za dijete podnosi u HZZO po majčinom prebivalištu a potrebni dokumenti su preslika izvatka iz matice knjige rođenih djeteta i zdravstvena iskaznica majke.
__________________
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:15   #105
treba i majčina potvrda o prebivalištu i beba mora biti zdravstveno osigurana
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:58   #106
Naknada za bebu

Nadam se da sam pogodia pdf,uglavnom pitanje glasi:

Nakon rođenja bebe skupio sam nekakvu naknadu sa socijalnog, međutim izgleda da i grad(Split) isplaćuje nešto-nešto, pa me zanima di to podignit i kome se javiti. I da li se to može nakon 8 mjeseci,koliko sad ima bebać?
__________________
"Očito je da se prevelika sloboda neće izroditi ni u što drugo nego u pravo ropstvo, i za pojedinca i za državu. Dakle, vjerojatno je da tiranija neće nastati ni iz kakvog drugog ustroja nego iz demokracije, iz najveće slobode nastat će najveće i najokrutnije ropstvo." - Platon trolla SAD
Trumbettoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:46   #107
najbolje nazovi gradsko poglavarstvo i tamo se raspitaj (oni ce ti to najbolje znati reci)
mareija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:50   #108
Moraš ići u gradski kotar kojem po adresi stanovanja pripadate i odnit djetetov rodni list.
Oni šalju zahtjev na poglavarstvo, a onda ti iz poglavarstva doma stigne poštom obavijest da možeš doć po pare.
To je nekih 1200 kn.
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 13:44   #109
Fala lipa
__________________
"Očito je da se prevelika sloboda neće izroditi ni u što drugo nego u pravo ropstvo, i za pojedinca i za državu. Dakle, vjerojatno je da tiranija neće nastati ni iz kakvog drugog ustroja nego iz demokracije, iz najveće slobode nastat će najveće i najokrutnije ropstvo." - Platon trolla SAD
Trumbettoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 13:40   #110
Naknada za 3.dijete

Ispricavam se ako slicna tema vec postoji.
Da li netko zna od roditelja kako ide isplata nadoknade za 3.dijete,tj.kada ide,rjesenje imamo,medutim,ne znam kada se isplacuje.

Hvala unaprijed ako netko zna odgovor.
faktor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 13:44   #111
Quote:
faktor 2 kaže: Pogledaj post
Ispricavam se ako slicna tema vec postoji.
Da li netko zna od roditelja kako ide isplata nadoknade za 3.dijete,tj.kada ide,rjesenje imamo,medutim,ne znam kada se isplacuje.

Hvala unaprijed ako netko zna odgovor.
rok je 60 dana za isplatu. Mi smo predali krajem ožujka, i već krajem travnja smo dobili
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 13:54   #112
Ancica-hvala na odgovoru,ali prvu godinu smo dobili,ovo je 2.,medutim,nisam sigurna da li je trebalo nesto obnoviti od papira ove godine,iako po nekoj logici mislim da ne.
faktor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 13:56   #113
Ne, ne trebas nista obnavljati. Dobivas svake godine u isto vrijeme kao i prve.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 14:02   #114
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Ne, ne trebas nista obnavljati. Dobivas svake godine u isto vrijeme kao i prve.
e,hvala ti puno,to me zanimalo,jer je taj rok vec prosao
faktor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 14:48   #115
mi smo ove godine predali za četvrto dijete, i dobili za mjesec dana. A za treće nam je isto ove godine kasnila naknada dobrih mjesec dana. Inače smo ju dobivali svake godine iu isto vrijeme, ali ove godine je kasnila, ali stigla

tako da bez brige, stići će
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 17:18   #116
Ancica -hvala na odgovorima
faktor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:59   #117
Pozdrav...Ispricavam se ako ova tema vec postoji,znam da sam negdje davno procitala nesto o tome ali sad ne mogu naci!Ovako,zanima me naknada za bebe za grad Osijek.Znam dosta o tome ali me zanima,posto moj decko i ja nismo vjencani i ne zivimo na istim adresama,mislili smo se vjencati kad se beba rodi,a zivjeti kod njega kad kuca bude gotova.Ja sam trenutno u Osijeku vec 20-tak godina na istoj adresi i na toj istoj ce i dijete biti.Hoce li to stvarati problem oko dobivanja naknade?Mislim,to sto otac ne zivi na nasoj adresi?(al ga zakomplicirah)
CuteZara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 15:10   #118
koliko dugo treba imati prebivališe u Rijeci da bi se dobila naknada???
trenutačno smo prijavljeni na Kastvu, a preselili smo se u Rijeku i sad bi mjenjali adresu, al ne znam hoćemo li onda moć dobit naknadu od Rijeke jer ćemo bit prijavljeni tek mjesec dana na toj adresi!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.