Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2005., 18:20   #1
Fakultet za turizam, hotelijerstvo i menadžment - Zabok

zanima me kakva su vaša iskustva s tom podružnicom. Koji profesor je ok koji manje, kako s kim na zelenu granu?
loony.toon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2005., 01:07   #2
Re: fthm zabok

Quote:
loony.toon kaže:
zanima me kakva su vaša iskustva s tom podružnicom. Koji profesor je ok koji manje, kako s kim na zelenu granu?
a ti imam frenda iz bivšeg razreda koji ide na taj faks. Inače, faks ti je izrazito jednostavan, tako da ako upišeš nećeš imati nikakvih problema...
 
Odgovori s citatom
Old 13.02.2005., 03:46   #3
Navodno im se ispiti temelje na "iscrpnim" skriptama od, jao, 18 (slovima: osamnaest) stranica.

Debilizam na petu, šestu i svaku ostalu moguću potenciju.
Rion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 12:08   #4
Quote:
Rion kaže:
Navodno im se ispiti temelje na "iscrpnim" skriptama od, jao, 18 (slovima: osamnaest) stranica.

Debilizam na petu, šestu i svaku ostalu moguću potenciju.
Ne znam tko ti je to rekao, ali nije istina. Ja sam druga godina i nije lako. Kako koji ispit, kao i svuda. Profesori su više manje ok, ali uvijek se nađe neki kreten. Uglavnom, možeš ti imat skriptu od 18 strana, i možeš ju naučit, al ko ti garantira da u ispitu nećeš dobit nešto drugo.
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 22:09   #5
Prijamni ispit na fakultetu u Opatiji

Molim vas ljudi napišite mi što više informacija o fakultetu u Opatiji za hoteljerstvo i turistički menedžment????
dakle ne zanima me direktno fakultet u Opatiji nego njegova podružnica u Zaboku???
frendica mi govori da u Zaboku postoji odsjek sa istim smjerovima kao i u Opatiji i da se primaju studenti redovni uz plaćanje.
Molim da sve napišete što znate o toj podružnici i općenito o tome u zaboku jer se prijamni bliži a ja nemam baš sve potrebne informacije za prijamni ispit a niti za faks!!!
Puno hvala na svakoj pomoći
__________________
Work hard,study hard and then you can fix refrigirators and stuff
act_a_fool is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 22:11   #6
neam blage veze ali mozda ti pomogne www.hika.hr
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 23:17   #7
Baš sam danas tražila frendu nešto o tom faksu.. ali on će u Opatiju..
Uglavnom, sve informacije o upisu si skini sa http://www.fthm.hr/hrv/studentska_sl...%20upisima.pdf
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 12:37   #8
Question studirati turizam

Trazim informacije o fakultetu za turizam i hotelijerstvo tj. menadzment u Zaboku. Kakvim informacijama vi raspolazete i kakve su mogucnosti zaposlenja?
__________________
Lissa
Lissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 13:33   #9
http://www.hika.hr/hrv/zabok/nastava/nastava.html
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 13:46   #10
proucila sam stanicu i bila na faksu, ali me vise zanima stanje na terenu...
__________________
Lissa
Lissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 13:50   #11
Quote:
Lissa kaže:
ali me vise zanima stanje na terenu...
Hrpa diplomiranih ekonomista
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 13:55   #12
kratko i jasno!
__________________
Lissa
Lissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 20:50   #13
kao prvo, faks nije u opatiji nego i Iki (između Ičića i Lovrana), a ako treba neko smještaj, ja imam kuću 50 m od faksa

studentice imaju prednost



a inaće, živim i blizu zaboka, tako da opet, ako ima neka studentica da treba smještaj....
__________________
Ja sam onaj koji jesam
mali jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 20:58   #14
Quote:
mali jozo kaže:
kao prvo, faks nije u opatiji nego i Iki (između Ičića i Lovrana),
a ugl ljudi kazu "opatija" pogotovo jer je prije visa bila u opatiji u ex hotelu palme, al i ja ih uvijek ispravljam al sam se ovaj put suzdrzala nije neki big deal al ipak si ti iz ike pa moras reagirat, hehehe.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 23:31   #15
don t woory ljudi ja za par dana idem u zabok ispitat teren da vidim kakva je ekipa i sta se sve odvija tamo u 9. mjesecu jer vjerojatno idem na prijamni tamo.
__________________
Work hard,study hard and then you can fix refrigirators and stuff
act_a_fool is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2005., 20:54   #16
Moj frend je tamo studirao, kaze da je to raj na zemlji za studiranje. Trave u izobilju, jeftina cuga, druzenje po kljetima,........Gdje ces bolje!
__________________
Walk Like A Man, Talk Like A Man
G@f is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 23:03   #17
Quote:
G@f kaže:
Moj frend je tamo studirao, kaze da je to raj na zemlji za studiranje. Trave u izobilju, jeftina cuga, druzenje po kljetima,........Gdje ces bolje!

a od sveg najbolje su.... zagorske cure. nema boljih.
__________________
Ja sam onaj koji jesam
mali jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 23:07   #18
Quote:
*Girlie* rekoše:
a ugl ljudi kazu "opatija" pogotovo jer je prije visa bila u opatiji u ex hotelu palme, al i ja ih uvijek ispravljam al sam se ovaj put suzdrzala nije neki big deal al ipak si ti iz ike pa moras reagirat, hehehe.

čuj, Girlie.... Jel ti studiraš dole? Koja godina? Mislim, zanima me... Možda bi i ja
__________________
Ja sam onaj koji jesam
mali jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 00:22   #19
Quote:
mali jozo kaže:
kao prvo, faks nije u opatiji nego i Iki (između Ičića i Lovrana), a ako treba neko smještaj, ja imam kuću 50 m od faksa

studentice imaju prednost



a inaće, živim i blizu zaboka, tako da opet, ako ima neka studentica da treba smještaj....
Ako misliš ozbiljno za Iku i smještaj, moje dvije frendice su u potrazi za nečim povoljnim...
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 14:29   #20
Quote:
mali jozo kaže:
čuj, Girlie.... Jel ti studiraš dole
nisam ja na tom faxu, samo u istoj zupaniji
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.