Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2008., 21:50   #1
Koji sint do 6k kuna...

Kod sinta bi mi bilo bitno da ima što više ritmova kod kojih će bubanj biti kvalitetan(dakle,mora imati dobar aranžer).Sint bi koristio za live sviranje i neka kućna usnimavanja.
Unaprijed hvala!
bl4st3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:04   #2
Evo možda Korg PA50.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 10:55   #3
Thnx na preporuci! Sad mi samo jos reci pls u kojim sve ducanima mogu doc,pogledat i isprobat sint.(osim u ovoj audio pro artist).Pitam ovo zato sto mozda dodje do promjene budzeta,pa se odlucim na neku jacu verziju korga.
Pozz.
bl4st3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 11:22   #4
E,da.Mozes li mi pls nest reci o yamahama u tom rangu+gdje se yamahe mogu nabaviti u zg.
Thnx
bl4st3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 14:19   #5
Post

Quote:
bl4st3r kaže: Pogledaj post
Thnx na preporuci! Sad mi samo jos reci pls u kojim sve ducanima mogu doc,pogledat i isprobat sint.(osim u ovoj audio pro artist).Pitam ovo zato sto mozda dodje do promjene budzeta,pa se odlucim na neku jacu verziju korga.
Pozz.
Quote:
bl4st3r kaže: Pogledaj post
E,da.Mozes li mi pls nest reci o yamahama u tom rangu+gdje se yamahe mogu nabaviti u zg.
Thnx
Oprosti prijatelju,ali ja sam iz Splita pa ne znam gdje se može u Zagrebu doć isprobat synth osim u audio pro (imaju novu poslovnicu u Zagrebu).Ako se odlučiš na jaču verziju korga možeš uzet Korg M3,ali evo pogledaj ovdje cijelu ponudu.

Šta se tiče ovog drugog pitanja,ja bih ti sigurno preporučio ukoliko se misliš za ozbiljno bavit muzikom ili za studio yamahu motif,samo ne znam koja joj je cijena.Možeš nabavit yamahine proizvode kod njihovog generalnog zastupnika za RH-Euro Unit.Možeš ih nazvat ili otić u njihov prodajni centar u Zagrebu pa ih pitat šta te zanima i isprobat synthove.Eto toliko.Pozdrav.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 00:10   #6
Smile

Za Korgove pogledaj U THS ( ili TMS ) u Vukovarskoj u Zagrebu, ProAudio u Zagrebu, ili u Bedekovčini. Al se strpi ako ti nije hitno, i pričekaj KORG PA 500. Za 900 kuna više nadoplate, dobiješ barem dva puta jači i bolji sinth.

Pozdrav,

Svirko
svirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 11:58   #7
neki iz yamahine serije psr-a....odlicne stvari....ali ti bas hoces novo ili??? mozes uzeti tyrosa1 za 6-7 000 kn....
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 13:19   #8
Mislim da cu pricekati PA 500
Thnx!
bl4st3r is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.