Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2005., 06:05   #21
Quote:
Gulpa> Taman sam se mislio buniti, al' onda sam se predomislio k'o Dudekova babica

S vremenom ćeš naučiti da se na TV-u nitko ne buni zbog obrisanog posta.... (zbog ovog ili onog razloga )

Quote:
Kolovare> Eto, već i funkciju dobih. Fino.

Polako, još nisi u Koaliciji.

Quote:
Blacky>Stvarno smo se ulijenili...

Da, a inače smo tako prpošni i produktivni te efikasno raspolažemo slobodnim vremenom.


Nego da se i ja javim iz ranojutarnje (već dugo nisam ). Ispijam i pratim rast nove nam Oaze. Danas kad krene bit će krš.

Još kad bi se vratile i neke od žemskih članica Koalicije , ili barem navraćale ćešče. (houpi, Pritty, razmazoti, C'Tebo i ostale)


Eh i da ne zaboravim prije nego li se pojavi:

DOBAR JUTAR SLAFKO!!!!!!1111one
Icepick is offline  
Old 23.03.2005., 06:09   #22
Jutro Icepick
Gulpa is offline  
Old 23.03.2005., 07:48   #23
Quote:
Icepick kaže:
DOBAR JUTAR SLAFKO!!!!!!1111one
doma se baki po dnevnom borafku tak deri da joj gebis ispadne.
zapto su obrisani moji postovi?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.03.2005., 08:04   #24
Danas nebum vidil puno interneta, pa da odma pozdravim, kasnim na posaoooo
Almighty Watashi is offline  
Old 23.03.2005., 08:06   #25
nek ti bude kratki (poslovni) dan
Gulpa is offline  
Old 23.03.2005., 10:17   #26
Gnorts svima!
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 23.03.2005., 11:16   #27
Tek smo pola stranice nasrali...

Trebamo goniča robova da nas tjera pisati...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 23.03.2005., 11:31   #28
JRL!

Hoće ova oaza bi još "sporija" od stare?

E slafko, izgubio sam onaj CD sa pluginovima za Morrowind (a ako nisam, onda je dobro zametnut ).
kpt. Willard is offline  
Old 23.03.2005., 12:09   #29
Quote:
Icepick kaže: First things first…

Neph…. za uvodni post.
Imam svoje trenutke.

Quote:
Ali sad je proljeće i sad je lijepo vrijeme i sad se puno toga događa pa će ova Oaza zasigurno biti življa. (kako i ne bi kad joj je Neph mecena )
Ako treba sam ću ju vuć.
Nephrite is offline  
Old 23.03.2005., 12:12   #30
Quote:
mirrorball kaže: ...uvijek kad vidim mecena pred očima imam nekog debelog bogatuna, masne brade i sa purećim batakom u jednoj ruci i peharom vina (prstiju punih prstenja) u drugoj ruci, obučenog u crveni baršun...kak' se zval...Ilustrišimuš izIvice Kičmanovića...
Pa baš si me opisao. Sem ča ja imam dugu plavu kosu ko Fabio.
Nephrite is offline  
Old 23.03.2005., 12:13   #31
Quote:
Blackadder kaže: Neph,

Ne znam što bih drugo rekao.
Mogao bi mi isplatiti one zaostale plaće, ali nije da se bunim.
Nephrite is offline  
Old 23.03.2005., 12:21   #32
Ahh... evo i mene...
Kako je dobro biti na prvoj stranici...
OĆU NOVI STATUS OD ČK!!!111one molim ljepo...

Quote:
...ako netko nije zadovoljan ili nije spomenut neka iznese primjedbe koje će onda bogovi razmatrat, a BiB-ovi ispravljat
Pozivam se na ovaj članak. Mislim, jelte, pošto sam ja ovdje češće od nekih ljudi (pa dapače i od nekih Božanstava) molim neka se da na razmatranje moje unaprijeđenje u Koaliciji. Dapače da svratim pozornost, broj postova mi je prešao 100 što se rijetkim ČK-ima događa (Watashi!i!i!i, Almighty_ Watashy, Gabal, Glupinickname, Grejp) a ako smijem skrenuti pozornost svi imaju neke dužnosti. Tako i ja želim biti koristan. zapravo želim male zvjezdice na ramenu...

Eh da Neph jaaako dobar posao. Nikada nism sumnjao u tebe
Ribac is offline  
Old 23.03.2005., 12:43   #33
Quote:
Ribac kaže:
Ahh... evo i mene...
Kako je dobro biti na prvoj stranici...
OĆU NOVI STATUS OD ČK!!!111one molim ljepo...
Sve u redu, ali osim ako ne želiš dobiti čin "Član Koalicije Koji Oče Novi Status Od ČK" ili ČKKONSOČK daj prijedlog koju funkciju želiš obnašati, a u međžuvremenu ćemo i mi nešto smisliti, a ako ne, bit će gotovo sigurno prihvaćen tvoj prijedlog, a ako ga ne daš, bit će ovo gore.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 23.03.2005., 13:01   #34
Quote:
Ribac kaže: Eh da Neph jaaako dobar posao. Nikada nism sumnjao u tebe
M'da. Neki članovi s kraćim pamćenjem kašljucblackykašljuc bi možda i pali na to ali ja sam Memory Man i sjećam se svojih nemesisa!
Nephrite is offline  
Old 23.03.2005., 13:54   #35
Nemam inspiracije pa neću napisati ništa.
Samo ću vam mahnuti.
Nastassja is offline  
Old 23.03.2005., 15:09   #36
Quote:
kpt. Willard kaže:
E slafko, izgubio sam onaj CD sa pluginovima za Morrowind (a ako nisam, onda je dobro zametnut ).
kaj se tako ponaša prema stvarima koje sam ja mukotrpno skidao s 56k modemom? da nisi ćelava grdobina od mrcine od dva metra i stopedes kila, noge bi ti pokidal. na dva mjesta. svaku. otvoreni prijelom.

budući da jesi, platićeš ćevape kod čingača i dofuram ti drugi.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.03.2005., 17:41   #37
Opet sam promijenio avatar (nije mi dugo trajao...) Da vidim malo kako sada izgledam.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 23.03.2005., 20:15   #38
A hm... izgledaš sada vrlo . Bolje ga mijenjaj ako ne želiš navalu obožavateljica.
Nastassja is offline  
Old 23.03.2005., 21:33   #39
Quote:
Blackadder kaže: Opet sam promijenio avatar (nije mi dugo trajao...) Da vidim malo kako sada izgledam.
Moj avatar bi prebio tvoj avatar.
Nephrite is offline  
Old 23.03.2005., 21:35   #40
Quote:
Nastassja kaže:
A hm... izgledaš sada vrlo . Bolje ga mijenjaj ako ne želiš navalu obožavateljica.


[nonchalant mode on]
Neka navale.
[nonchalant mode still on ]

A tek da vidiš GaelaGarciuBernala.

*Hm, zar te žemske toliko padaju na izgled?*
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.