Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2012., 12:05   #41
@garfildd Ako imaš vremena i novca upiši se u školu glazbene produkcije i multimedija EMI. Tamo te nauče o svemu,od same teorije zvuka pa sve do live snimanja i obrade zvuka (produkcije) za bilo koji glazbeni pravac.

Cijena ti je oko 6000-10000 Kn.
Edukacija traje šest mjeseci (120 školskih sati)

http://www.emi.com.hr/
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 23:12   #42
Ako želite brzo i kvalitetno naučiti svirati električnu ili akustičnu gitaru slobodno se javite na [email protected]
Na području Istre!
UnknownSoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 23:34   #43
Želite li naučiti svirati gitaru brzo i kvalitetno, slobodno se javite na [email protected]

Na području Istre!
UnknownSoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 11:52   #44
Radionice : solfeggio i teorija glazbe

c/p sa mog facebook profila :

Poštovani kolege tamburaši, glazbenici i glazbeni entuzijasti, prijatelji i kolege, od siječnja 2013.g. krećem sa radionicama za «glazbeno nepismene» na kojima će se 2xtjedno po 2 školska sata raditi teorija glazbe i solfeggio. Radionice su namijenjene onima koji se glazbom bave aktivno a žele produbiti svoje znanje o gore navedenim područjima. Pošto planiram kretati od samih osnova više su nego dobrodošli i oni koji se do sada nisu bavili glazbom a to žele. Grupe će biti do max. 8 osoba a o točnoj lokaciji biti će te obaviješteni naknadno jer još sam u procesu pronalaska adekvatnog prostora. Cijena je 250kn/mj. Za ostale informacije slobodno mi se javite privatnom porukom ili na broj mobitela 098 922 55 78. Također, ako znate nekoga kome bi ova informacija mogla biti korisna molim vas da ju proslijedite. Hvala svima, lijepi pozdrav!

P.S. Zagreb i okolica
srdjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 15:37   #45
Ovisi gdje zivis, u Zagrebu su najskuplje cijene ali i u 99% slucajeva najbolji, nakvalitetniji i najobrazovaniji profesori. Jer se ljudi znaju malo zeznit, kada misle da netko tko jako dobro zna svirat gitaru, zna i poducavat. To su sasvim dvije razlicite vrste posla.
Znam profesore u Zagrebu koji su vrhunski i njima je 45min - 100kn.
Dealer999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 15:47   #46
Poduke za akustičnu i električnu gitaru na području Zagreba i okolice. (Sveta Nedelja, Samobor..)
Osnove sviranja, akordi, solo sviranje (sweep picking, tapping...),
osnove teorije, svi stilovi glazbe... od osnova do naprednog sviranja.
moje sviranje mozete vidjeti u prilozenom videu
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=5Qjj1I32HH8

50kn cijena punog sata. (kod mene ili kod vas ista cijena) [email protected]
Kajte Briga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 20:54   #47
Lightbulb Satovi pjevanja - Zagreb

Bok, već neko vrijeme bavim se pjevanjem, nisam potpuna početnica ali još uvijek se mogu svrstati u tu kategoriju.Nemam ni osnovni ni srednju glazbenu školu. Najviše volim rock i blues pa težim takvom stilu pjevanja. Zanima me dali znate za nekog tko drži kvalitetne privatne satove u Zagrebu? Pomozite već sam izgubljena, bila sam kod dvije profesorice, međutim bezuspješno, svaka pomoć bila bi dobro došla!
Lilit_h is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 21:46   #48
pa evo, ovdje je forumašica Piggy ostavila oglas, super pjeva, možda se možeš njoj javit pa vidi. nema veze kaj je klasični stil, pjevanje je pjevanje, naučiš tehničke stvari pa onda to lako primijeniš na stil koji želiš.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 23:12   #49
Cool Satovi pjevanja (Zg)

Pozdrav, sviram gitaru vec oko 3 godine i oduvijek me kočilo kada je trebalo zapjevati na tulumima ili curama jer mi većina pjesma ne odgovara jer su mi previsoke (možda se varam).

Uglavnom, zna li netko gdje mogu uzeti sate pjevanja ili upisati nešto tipa rock akademija, a da bude stvarno kvalitetna poduka pjevanja. Samo za Zagreb.
ruderfail is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:37   #50
Podzrav..Dajem poduke iz trube i bubnjeva (klasika i jazz) ,a osim toga i iz klavira.Cijena po dogovoru. Iz okolice Krapine sam.
bella-nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 15:56   #51
Tražim poduku iz gitare (ZG)

Bok. Ja sam malo starija cura, školovana pjevačica i poznajem note, ali ne sviram ništa. Imam gitaricu kupljenu u Lidlu i tražim nekoga da me podučava privatno jer mi se ne vraća na Pop-Rock Akademiju. Apsolutni sam početnik, hoću naučiti svirati kako bih samu sebe mogla pratiti na gitari dok pjevam. Uostalom, u bendovima se uvijek osjećam bedasto jer jedina ne znam svirati. Dakle, tražim nekoga tko ima strpljenja za početnicu i živi relativno blizu centra Zagreba. Ja sam u blizini ZG (s istočne strane) i važno mi je da na satove mogu dolaziti vlakom.
Ima koga?
Inbox, please.
InnyV is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:42   #52
Ovako zanima me dali neko daje kvalitetne instrukcije za upravljanje mixetom i slicnim spravama i programima, pogotovo sve vezano uz hip hop, rap i sva elektronika(dupstep, techno,house i sl.). Podrucje zg-a i blize okolice.
2_kotaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 16:30   #53
Učitelj pjevanja

Dobar dan da li netko daje sate pjevanja. Mislim da bi se dalo reci da puno znam o pjevanju za nekoga tko nikada nije bio profesionalno ucen tako da bi trebao eventualno par sati pjevanja da se neke stvari razjasne a dalje da mogu sam vjezbati?
filipusis182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 10:49   #54
PODUKA IZ BUBNJEVA - Zagreb

Bubnjar sa dvadesetpetogodišnjim iskustvom daje poduku iz bubnjanja za početnike.

Hrvoje 099 4242 212
PARADIDL is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 09:28   #55
student glaz akademije daje poduku iz rock,blues gitare(s tim se jako dugo bavim) za pocetnike i one s malo znanja zeljne uci u dubine improvizacije.
zagreb.detalji na pp. pozdrav
abaraxas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 23:06   #56
Instrukcije iz bubnjeva

Pozdrav!
Školovana sam bubnjarka, imam iskustvo od 10 godina u raznim stilovima. Dajem instrukcije iz instrumenta povoljno. Lokacija po dogovoru.

Evo linka s jednog jam sessiona na kojem sam svirala 2012:
http://www.youtube.com/watch?v=zW1cAfoZwjA

Kontakt: [email protected]

Zainteresirani, slobodno se javite!
brunathedrummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 12:55   #57
Quote:
abaraxas kaže: Pogledaj post
student glaz akademije daje poduku iz rock,blues gitare(s tim se jako dugo bavim) za pocetnike i one s malo znanja zeljne uci u dubine improvizacije.
zagreb.detalji na pp. pozdrav
To meni treba! lik, ima da živiš!

Izbrisale su se tri poruke što sam ti ih poslao frende, žao mi je što ih nečeš vidjet, ni trunke nečistoće nije bilo u njima!

Zadnje uređivanje EmaEmaEma : 17.02.2013. at 13:43. Reason: ?
EmaEmaEma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 12:41   #58
satovi pjevanja

Ako još niste našli nekog kod koga ste zadovoljni sa satovima pjevanja,javite mi se da Vam prezentiram moj način rada. Prvi sat je besplatan,pa ako se odlučite dogovorit ćemo se.Pozdrav!

Zadnje uređivanje petkov20 : 20.05.2013. at 13:19.
petkov20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 17:59   #59
Za područje ZG-a
tko daje sate pjevanja neka mi se javi
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 22:03   #60
Dajem poduku iz gitare za potpune početnike i već napredne gitariste. Svi stilovi- rock, blues, country, metal, pop i narodna glazba. Sve tehnike- sweep, tapping, slap, hybrid picking, legato, itd. Ne morate nositi svoju opremu, sve od gitare do DAW-a i raznih amp modeling software-a za snimanje vašeg napretka je tu. Prvi sat je za sve besplatan pa možete slobodno doći bez ikakvih obaveza.

Kontakt: [email protected]
091 455 2260
Poduka Gitare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.