Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2007., 18:46   #81
Quote:
Moonlight Cat kaže: Pogledaj post
Najzanimljivije iz Tantre je odgađanje ejakulacije (za muškarce), odnosno orgazam bez ejakulacije. Bijah skeptičan u početku, ali nakon poprilično vježbi i nekoliko mjeseci uspio sam postić određeni nivo. Sad jš da nabijem kondiciju, onda ću moći satima

Za žene je najzanimljivija stvar u tantri da se istrenira i izvježba postizanje vaginalnog orgazma koji se može produžiti uz tehnike disanja i zadržavanja daha.
Još jedna stvar za žene, uz svakodnevno ponavljanje vježbi može se regulirati menstrualni ciklus i smanjivanje efekta PMS-a.
KRIVO KRIVO KRIVO!!!
Nesmije se tantra tako gledati. Tantra nije tehnika. Ne vrti se oko orgazam i tehnike zadovoljavanje. Tantra je nesto puno vise od toga. Ono sto me privuklo prema tantri je da je i nesto duhovno. Vidim da je nas Spreher ekspert za orgazam, zene i muskarce... ali sve njegove stavove se baziraju na medicinu i znanost. Zve je fizicko: gdje je g tocka, kako ovo, kako ono.

Ono sto je bitno je i duhovna strana. U tantri se to jako izrazava. Vidjet ces, ako citas o tantri i ako naucis neke stvari, da ce tehnika prirodno doc. Uci se uz tantru naravno i tehnike i pozicije itd, ali tantra drzi jedan balans izmedu fizickog i duhovnog svijeta. Ono sto je cesto je da se samo trazi neka g tocka, ili neki fizicki nacin da se postige uzitak. To nije krivo, ali postoji drugi (i po meni, bolji) nacin... Tantra...
__________________
Afrika
TripleExpreso is offline  
Old 23.03.2007., 19:14   #82
Ne znam niš, nisam se još nikad tantrčila....
Maslina is offline  
Old 23.03.2007., 19:27   #83
Quote:
TripleExpreso kaže: Pogledaj post
KRIVO KRIVO KRIVO!!!
Nesmije se tantra tako gledati. Tantra nije tehnika. Ne vrti se oko orgazam i tehnike zadovoljavanje. Tantra je nesto puno vise od toga. Ono sto me privuklo prema tantri je da je i nesto duhovno. Vidim da je nas Spreher ekspert za orgazam, zene i muskarce... ali sve njegove stavove se baziraju na medicinu i znanost. Zve je fizicko: gdje je g tocka, kako ovo, kako ono.

Ono sto je bitno je i duhovna strana. U tantri se to jako izrazava. Vidjet ces, ako citas o tantri i ako naucis neke stvari, da ce tehnika prirodno doc. Uci se uz tantru naravno i tehnike i pozicije itd, ali tantra drzi jedan balans izmedu fizickog i duhovnog svijeta. Ono sto je cesto je da se samo trazi neka g tocka, ili neki fizicki nacin da se postige uzitak. To nije krivo, ali postoji drugi (i po meni, bolji) nacin... Tantra...
Vjeruj mi, pročitao sam sve živo dostupno na meni razumljivim jezicima i sve za mene korisno sam več naveo u gornjem postu.
Duhovna strana Tantre me nije baš previše impresirala, ali ova fizička strana me itekako zadovoljava. Što zbog mog vlastitog zadovoljstva, tako i zbog toga što mi moja draga manje gunđa kad je pukne PMS. Sorry, iskorištavam ono što mi odgovara. A hoće li se Davor Stančić naljutit, zaboli me. Kako on, tako i ona njegova duplo mlađa nedepilirana dama.
Moonlight Cat is offline  
Old 23.03.2007., 20:42   #84
Quote:
TripleExpreso kaže: Pogledaj post
KRIVO KRIVO KRIVO!!!
Nesmije se tantra tako gledati. Tantra nije tehnika. Ne vrti se oko orgazam i tehnike zadovoljavanje. Tantra je nesto puno vise od toga. Ono sto me privuklo prema tantri je da je i nesto duhovno. Vidim da je nas Spreher ekspert za orgazam, zene i muskarce... ali sve njegove stavove se baziraju na medicinu i znanost. Zve je fizicko: gdje je g tocka, kako ovo, kako ono.
ali ja sam svjestan da je to samo jedna strana... zato sam i odlučio dati priliku i ovom prema čemu sam bio skeptičan... Mislim da sam to u svom postu i rekao već bio...
Spreher is offline  
Old 23.03.2007., 21:21   #85
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ne znam niš, nisam se još nikad tantrčila....
:klap:
__________________


You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
love_peace is offline  
Old 24.03.2007., 09:09   #86
Quote:
Copycat kaže: Pogledaj post
a adresa gdje možeš svašta naći je www.google.com


ja ne znam nista o tantri
osim da je ona prirodna kad se opustis
 
Old 24.03.2007., 09:46   #87
dakle kreneš se seksati. dragom se ful digne. ti odeš u wc kao oprati se. tresneš glavom u štok. čini ti se da si u nekom drugom svijetu. vidiš ptičice, leptiriće i anđele. njemu je i dalje dignut. zato jer je narajcan, zato jer si pala gola pa se dodatno uzbudio, zato jer se on uzbudio ko što se muški normalno uzbude kad se nešto desi. tada nakon 15 min dovršite ono što ste prije počeli i eto tantre - sex sa odgodom svršavanja. valjda
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Old 24.03.2007., 09:58   #88
Nije se DESILO nego se DOGODILO :-)
__________________
Ne gledaj iza, planiraj buducnost...
LukaGTI is offline  
Old 24.03.2007., 16:26   #89
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Old 24.03.2007., 16:45   #90
Hahahha a ti shvati da forum nije ozbiljna stvar, nego mjesto di ljudi dodu dobro se nasmijat takvima ko ti. hahaha
__________________
Ne gledaj iza, planiraj buducnost...
LukaGTI is offline  
Old 24.03.2007., 22:48   #91
ne da mi se eksperimentirati, dobro mi je i ovako
ciganche is offline  
Old 25.03.2007., 01:17   #92
Moram priznati da nisam znala da postoji i "fizicka strana" u cijeloj prici....ja sam samo cula da je to vise duhovna tehnika....i u principu to je ono sto me zanima.....ali ak se "nudi" jos i nesto vise...super...necu se zaliti!!!!
__________________
People fear what they don't understand,
hate what they can't conquer
>>>>> Guess it's just the fury of man <<<<<
Nina82 is offline  
Old 25.03.2007., 01:24   #93
Dobro je to skroz...
Ali, moraš naći nekoga tko želi to s tobom vježbati, jer ako samo jedna strana prakticira tantrički sex, onda ga i nema
Mrack is offline  
Old 25.03.2007., 03:02   #94
Bez brige...imam..... !!!
__________________
People fear what they don't understand,
hate what they can't conquer
>>>>> Guess it's just the fury of man <<<<<
Nina82 is offline  
Old 25.03.2007., 04:20   #95
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ne da mi se eksperimentirati, dobro mi je i ovako
ali koliko će dugo biti dobro? mislim ako ne isprobavaš druge stvari može postati monotono. Uostalom zar stvarno da ti je dobro koliko god ne bi htjela da bude bolje? To mi nikad nije bilo jasno...
Spreher is offline  
Old 25.03.2007., 12:26   #96
cini se da ja to prakticiram a da nisam ni znala, valjda mi to urođeno

hm...zato i dozivljavam tolike orgazme...

djeluje! zaista djeluje!
jedna is offline  
Old 26.03.2007., 11:02   #97
Za sve koji se zanimaju za Tantru, ovdje će naći sve što im treba. http://tantra-klub.crolink.net/
Moonlight Cat is offline  
Old 09.04.2008., 10:49   #98
Quote:
Bizzgirl kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?
Put vama marge je dosta težak put. Da bi naučio mistični seksualni obred (maithuna) kod avtentičnog učitelja, moraš proči nekoliko stupnjeva. Ali več na prvom stupnju skoro svi odustaju. Ima puno testova na kojih je teško proči. Ne mogu si zamisliti kako bi bilo moguče naučiti seksualni obred bez cjelokupne prakse. Maithuna je samo jedan dio ove velike mudrosti.
Volio bi ti nešto više napisati o tome ali ne smijem.
shiva is offline  
Old 09.04.2008., 10:56   #99
napisi, zasto ne bi smio?
zanima i mene
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 09.04.2008., 11:08   #100
Tantra

Quote:
Bizzgirl kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?
Sama se još nisam bavila tantričkim seksom iako mi zaista zvuči zanimljivo i privlačno kao i kama sutra samo sa nekim bitnim razlikama između tog dvoje.

Nisam čula za takav tečaj u Zg ali ako i nađem javim, ili se i sama tamo učlanim .

Obožavam duhovnost na ovakvoj osnovi i dok se isprepliče sa energijom i senzualnošču, mislim da nije ništa ispunjavajuće više od ovakvog iskustva.

S vremenom se i tako sve svodi na to da se užitak, zajednički trenuci svedu na potpun sklad između dvije osobe.
__________________
Mrs. Gump: You're gonna have to figure that out for yourself. Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.
koraljno_more is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger