Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 20:48   #61
Quote:
gold_girl kaže: Pogledaj post
Da li je potrebna državna matura ili se može bez nje upisati kao izvanredan student na jedan od ovih smjerova?
Naravno da je potrebna, kao i za sve ostale fakseve...
realovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 11:41   #62
Quote:
realovka kaže: Pogledaj post
Naravno da je potrebna, kao i za sve ostale fakseve...
Samo jedna sitnica.. ovo nije fax jer traje 2 tj 3 godine.. postojale su priče da će ić na 3 + 2 no ništa od toga u bližoj, a čini se ni daljoj budućnosti..
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 20:51   #63
Quote:
`bubica` kaže: Pogledaj post
Samo jedna sitnica.. ovo nije fax jer traje 2 tj 3 godine.. postojale su priče da će ić na 3 + 2 no ništa od toga u bližoj, a čini se ni daljoj budućnosti..
OK, veleučilište je...Big deal.

U ovo da neće bit još 2 godine za javnu upravu nemoj bit tako sigurna.
realovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 16:00   #64
Quote:
realovka kaže: Pogledaj post
Naravno da je potrebna, kao i za sve ostale fakseve...
Ali ovo nije fakultet, zato sam i pitala. Našla sam na njihovoj stranici da stariji od 24 ne trebaju pisati maturu...a mlađi trebaju
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 23:28   #65
Wink a little help from my friends..

pozz i trebam malo Vašu pomoć, savjet, upute itd.,
naime, vraćam se na fax nakon 100god, uff.. i sad nemam pojma kuda opće krenuti
pa žicam tko mi može reći neke male tajne velikih studenata..
ostala mi još 2 ispita s 1.god : Nauka o javnoj upravi i Financiranje javne uprave pa lepo molim aktualne info; pitanja, skripte, literaturu, konzultacije i kod koga..
zahvalna na svakoj vašoj informaiji, bit će mi od velike pomoći, tnx!
fax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 16:48   #66
Pozdrav...
evo da ti malo olakšam.. pogledaj si ovu stranicu, sve ćeš tamo naći.. http://www.veleuciliste.hr/forum/
ateljs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 13:01   #67
Quote:
ateljs kaže: Pogledaj post
Pozdrav...
evo da ti malo olakšam.. pogledaj si ovu stranicu, sve ćeš tamo naći.. http://www.veleuciliste.hr/forum/
zzzuper, tnx!
fax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 01:22   #68
..pitanje...
dosta ljudi koga god pitam nije čulo za uopće ovaj fax....tako da bi zamolila one koji tamo studiraju da mi kažu par riječi...kakav je fax...(ili vidim neki ga ne nazivaju faxem) zašto? ... mene u prvom redu zanima javna uprava...stoga..molim pomoć...
unaprijed hvala
littlemarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 10:19   #69
ja ti studiram skoro dvije godine i još sam na 1. .. upisala sam faks jer sam mislila da je lagan, ali i zato jer me to stvarno zanimalo.. ugl. totalno razočarana... profesori imaju kvotu koju moraju rušiti na svakom ispitu, i ta kvota stalno raste, tako da ti je prolazak na ispitu čista sreća. ALI, još uvijek ima nekolicina onih koji uspješno redovno polažu ispite , ako izabereš javnu upravu, puno sreće ti želim
mala_sany is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 11:29   #70
Quote:
mala_sany kaže: Pogledaj post
ja ti studiram skoro dvije godine i još sam na 1. .. upisala sam faks jer sam mislila da je lagan, ali i zato jer me to stvarno zanimalo.. ugl. totalno razočarana... profesori imaju kvotu koju moraju rušiti na svakom ispitu, i ta kvota stalno raste, tako da ti je prolazak na ispitu čista sreća. ALI, još uvijek ima nekolicina onih koji uspješno redovno polažu ispite , ako izabereš javnu upravu, puno sreće ti želim
..a koja je razlika između ''fakulteta'' i ''veleučilišta'' .. i dali Javna uprava ima ono 3+2 ? ..
littlemarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 22:32   #71
Quote:
littlemarija kaže: Pogledaj post
..a koja je razlika između ''fakulteta'' i ''veleučilišta'' .. i dali Javna uprava ima ono 3+2 ? ..
Jedina razlika koja postoji je ona između sveučilišta i veleučilišta, a sve ostalo su gluposti...

Nema 3+2, eventualno 3+1 ako se odlučiš na tu jednu godinu u Splitu ili Osijeku.. U ZG-u za sada ništa iako se već dugo vremena najavljuje.. Kad pripoje naš faks pravu (vjerojatno od jeseni) lakše će se riješiti problem manjka kadra, a to je jedan od najvažnijih razloga zbog kojeg do sada nisu uveli te dvije godine.. Znači ima šanse, iako je moja osobna procjena da to neće tako brzo...
dibidus! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 19:58   #72
Quote:
fax kaže: Pogledaj post
pozz i trebam malo Vašu pomoć, savjet, upute itd.,
naime, vraćam se na fax nakon 100god, uff.. i sad nemam pojma kuda opće krenuti
pa žicam tko mi može reći neke male tajne velikih studenata..
ostala mi još 2 ispita s 1.god : Nauka o javnoj upravi i Financiranje javne uprave pa lepo molim aktualne info; pitanja, skripte, literaturu, konzultacije i kod koga..
zahvalna na svakoj vašoj informaiji, bit će mi od velike pomoći, tnx!
Sretno s ta dva predmeta, baš su ono... Ja sad moram počet učit nauku...

Ako ti još nešto treba, forum od DVZ-a je dosta dobro mjesto, registriraj se; imaš stara ispitna pitanja, savjete, dojmove itd. itd. Svaki kolegij sa svake godine ima svoj zasebni topic pa je stvarno detaljno...
realovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 01:12   #73
vidim da svi na veliko pljuju po tom faksu...meni je ko rezerva ak ne upadnem na politologiju/novinarstvo/pravo/soc.rad...ocjene mi i nisu bile baš najbolje,matura ono oko 80% pa me jako strah da nigdje neću od navedenog upast,a pauzirat ne kanim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:41   #74
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
vidim da svi na veliko pljuju po tom faksu...meni je ko rezerva ak ne upadnem na politologiju/novinarstvo/pravo/soc.rad...ocjene mi i nisu bile baš najbolje,matura ono oko 80% pa me jako strah da nigdje neću od navedenog upast,a pauzirat ne kanim
same here
__________________
nobody can steal your dreams!
photofreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:27   #75
Quote:
photofreak kaže: Pogledaj post
same here
ak niš,kolegice na javnoj upravi...to tak i tak ostane nepopunjeno svake god
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 00:13   #76
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ak niš,kolegice na javnoj upravi...to tak i tak ostane nepopunjeno svake god
ako bog da,nisam izbirljiva,samo da je zg
dogodine ću,čini mi se,opet pisati maturu
__________________
nobody can steal your dreams!
photofreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 00:39   #77
Quote:
photofreak kaže: Pogledaj post
ako bog da,nisam izbirljiva,samo da je zg
dogodine ću,čini mi se,opet pisati maturu
ja ništa osim zg-a nisam ni stavljala i sve kaj sam stavila je redovno ...a što se tiče mature,nznm kolko će mi se dat dogodine opet to pisat
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:16   #78
ja sam stavila javnu upravu i porezni studij kao ako ne upadnem na željeni faks...ali mislim da nakon ovih komentara lagano odustajem od tih "zamjenskih" opcija
__________________
I hope life isn’t a joke, because I don’t get it.
ledjenda882 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 19:47   #79
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ja ništa osim zg-a nisam ni stavljala i sve kaj sam stavila je redovno ...a što se tiče mature,nznm kolko će mi se dat dogodine opet to pisat
nisam ni mislila pisati kompletno maturu,nego vjerovatno samo engleski,jer sam od njeg očekivala najviše,a dobila najmanje

Quote:
ledjenda882 kaže: Pogledaj post
ja sam stavila javnu upravu i porezni studij kao ako ne upadnem na željeni faks...ali mislim da nakon ovih komentara lagano odustajem od tih "zamjenskih" opcija
nemoj tako razmišljati.ako nekom ne odgovara,ne znači da će i tebi biti isto.o ovome studijskom programu dosta pozitivno pišu na stranicama veleučilišta,dok je ovdje na forumu negativnije...
__________________
nobody can steal your dreams!
photofreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 00:37   #80
Quote:
photofreak kaže: Pogledaj post
nisam ni mislila pisati kompletno maturu,nego vjerovatno samo engleski,jer sam od njeg očekivala najviše,a dobila najmanje



nemoj tako razmišljati.ako nekom ne odgovara,ne znači da će i tebi biti isto.o ovome studijskom programu dosta pozitivno pišu na stranicama veleučilišta,dok je ovdje na forumu negativnije...
zna li mozda netko kad su upisi na veleuciliste?
mirna0708 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.