Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2012., 18:07   #381
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Sta da ti kazem? "Razmisljam "lokalno", djelujem globalno" U uzem smislu region Austrougarske. U sirem smislu djelujem po cijeloj Europi. Sto se tice Hr horizonta, svakako da je sastavni dio moga opceg setup-a.
Da, al' nije ti glavna baza ovdje...

Koliko ima tvornica automobila u Mađarskoj, 5-6, ja znam za: Suzuki, Audi, Ford, GM, rade i mislim motore za još nekoliko firmi, između ostalog Mercedese....itd..
Nek' me netko slobodno ispravi ako griješim!
Daj bože i kod nas, pa nam nabili i 700% trošarine na "uvoz" polovnih!

Dalje, Forinta..... Samo da mi netko ukine deviznu klauzulu na stambeni i ja se ne bih uopće brinuo za inflaciju ni devalvaciju! (kod njih ukinuta).

Mislim, ja nisam uopće uvjeren da Mađari žive bolje od Hrvata, tu smo, ali njihova je industrija puno jača od naše, zapravo naša industrija je misaona imenica....

Komparacija između Hu i Rh nema nikakvog smisla...

Dalje, prevare u smislu, u Austriji vratili kilometražu, u Poljskoj prodavali loša auta, popravili iz poplava, za nas u Hr izgledaju ko' dječja igra...
Daj bože da meni netko vrati kilometražu neznam 30.000Km, ja sretan!
Ovdje ti iz očiju KRADU, VARAJU, LAŽU..... i nikom ništa!
Tu smeće prodaju za smeće i traže ti tri puta više no što je to realno....
Neki dan mi je čovjek mrtav ladan za Golfa3 starog 18 godina tražio 3500 Eura
Jučer sam doznao da ga je prodao!
Kužiš? o čemu mi a o čemu ti....
Ja shvaćam ti si u EU filmu, misliš o neznam, postotku Co2 na 100Km i sl.

no hard feelings please....
Caljka is offline  
Old 29.01.2012., 18:38   #382
Neki ovdje pišu,totalno nešto drugo od onoga što ja pišem. Ja nigdje nisam napisao da anticpiram zakone i izmišljam pravila.

Cijene novih automobila u odnosu na prije 2 godine,su pale do 30%.
Leonas, i 10% na cijenu od 10 000E,nije nikako malo.Pogotovo ako se automobil plaća kreditom,a ne kešom. Pa za 10 godina tih 1000E je "ušteda" od 2000-3000E,tj manji trošak.

Kakvi zakoni će bit doneseni za uvoz automobila i kako će to u praksi izgledati,ja ne znam,jer se ne bavim pravom.Mogu samo pretpostavljati.

Ono što znam i to je za mene neupitno i tako će bit
; jest neimenovan pad cijena gotovo svega ,kako brašna,mesa ,automobila tako i nafte.
Nijedna od 10-ak,kako Wonder kaže, zemalja EU nije ušla u EU u doba ekonomske krize koja se prelijeva u depresiju. NIJEDNA,OSIM HRVATSKE!
Ne derem se,nego namjerno tako označavam indikativnu realnost.

Ono što vrijedi u doba ekonomske ravnoteže,ekonomskog rasta,pa i pada,ne vrijedi u doba krize i depresije. Ono što vrijedi u doba ekonomskog rasta,ne vrijedi u depresiji.Odnosno,zna se što vrijedi.
Automobili nemaju nikakvu intrizičnu vrijednost.

Da država poveća namete i 50%,sama cijena automobila će pasti i padati godinama,većom ili manjom stopom,novi i rabljeni automobili.
To se dogodilo i događa s nekretninama,hranom,tkaninom,valutama pa i automobilima koji nemaju nikakvu intrizičnu vrijednost.

Ja ovu temu više neću ni čitat,a kamoli pisat. Iz razloga što većina koja tu piše zna manje od mene o ekonomiji,a ja od onoga tko zna manje od mene nemam što naučiti. Idem "smarati" nekoga tko zna više od mene.
SEILON is offline  
Old 29.01.2012., 18:38   #383
Neki ovdje pišu,totalno nešto drugo od onoga što ja pišem. Ja nigdje nisam napisao da anticpiram zakone i izmišljam pravila.

Cijene novih automobila u odnosu na prije 2 godine,su pale do 30%.
Leonas, i 10% na cijenu od 10 000E,nije nikako malo.Pogotovo ako se automobil plaća kreditom,a ne kešom. Pa za 10 godina tih 1000E je "ušteda" od 2000-3000E,tj manji trošak.

Kakvi zakoni će bit doneseni za uvoz automobila i kako će to u praksi izgledati,ja ne znam,jer se ne bavim pravom.Mogu samo pretpostavljati.

Ono što znam i to je za mene neupitno i tako će bit
; jest neimenovan pad cijena gotovo svega ,kako brašna,mesa ,automobila tako i nafte.
Nijedna od 10-ak,kako Wonder kaže, zemalja EU nije ušla u EU u doba ekonomske krize koja se prelijeva u depresiju. NIJEDNA,OSIM HRVATSKE!
Ne derem se,nego namjerno tako označavam indikativnu realnost.

Ono što vrijedi u doba ekonomske ravnoteže,ekonomskog rasta,ne vrijedi u doba krize i depresije. Ono što vrijedi u doba ekonomskog rasta,ne vrijedi u depresiji.Odnosno,zna se što vrijedi.
Automobili nemaju nikakvu intrizičnu vrijednost.

Da država poveća namete i 50%,sama cijena automobila će pasti i padati godinama,većom ili manjom stopom,novi i rabljeni automobili.
To se dogodilo i događa s nekretninama,hranom,tkaninom,valutama pa i automobilima koji nemaju nikakvu intrizičnu vrijednost.

Ja ovu temu više neću ni čitat,a kamoli pisat. Iz razloga što većina koja tu piše zna manje od mene o ekonomiji,a ja od onoga tko zna manje od mene nemam što naučiti. Idem "smarati" nekoga tko zna više od mene.
SEILON is offline  
Old 29.01.2012., 18:49   #384
nego što nego predviđaš i bacaš grah po tanjuru?

kak drugačije objasniti tvoje baljezganje na temi o UVOZU auta u HR, a ti pričaš o smanjivanju cijena auta koji su već tu?
pa to samo neuk čovjek može napraviti, onu drugu kategoriju neću spominjati jer ćeš otić plakat kak te vrijeđam.

tebi kao velikom ekonomistu ne zvoni u glavi da cijena na tržištu rabljenih kod nas ovisi o cijeni tih istih rabljenih u njemačkoj kao zemlji iz koje najviše uvozimo? ma neeee. ti si veliki ekonomski stručnjak a neznaš zbrojiti dvije jabuke i dvije kruške jer nisu sa istog drva.
ajd, idi, bit će svima lakše.
I wonder is offline  
Old 29.01.2012., 19:27   #385
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post

Dalje, prevare u smislu, u Austriji vratili kilometražu, u Poljskoj prodavali loša auta, popravili iz poplava, za nas u Hr izgledaju ko' dječja igra...
Daj bože da meni netko vrati kilometražu neznam 30.000Km, ja sretan!
Ovdje ti iz očiju KRADU, VARAJU, LAŽU..... i nikom ništa!
Tu smeće prodaju za smeće i traže ti tri puta više no što je to realno....
Neki dan mi je čovjek mrtav ladan za Golfa3 starog 18 godina tražio 3500 Eura
Jučer sam doznao da ga je prodao!

Kužiš? o čemu mi a o čemu ti....
Ja shvaćam ti si u EU filmu, misliš o neznam, postotku Co2 na 100Km i sl.

no hard feelings please....
Vidiš sad dolazimo do poante zbog koje ja i kažem da rabljeni NEĆE POJEFTINIT!

naime ovi što sad uvoze mogu zaradit samo na tim zbog visoke kilometraže vrlo jeftinim autima u npr. Njemačkoj! ..ti su auti za razliku od onih kojima nije manipulirana kilometraža VRLO JEFTINI i daleko ispod tržišne cijene!


Naši šverceri dolaze i kupe ove sa brdom km!


E sad kad privatna osoba koja misli kupit takav auto dođe u Njemačku i traži ....vidjet će da ako kupi ovog sa stvarnom od 150.000km nema šanse da ga uveze JEFTINIJE! I ako ga uveze ...ako će ga za godinu dvije prodavat ...opet će tražit VIŠE ZA NJEGA ( jer je više i dao) ...a nekom samo hr tržištu znanom logikom i DRLOGE ĆE ZBOG TOGA IMAT VIŠU CIJENU! ( hoće li se prodat drugo je pitanje)

U biti shvatiti će da za ciljanu cijenu može nać samo DRLOGE S PUNO KM!

Ni jedan švercer da ne skida km nebi uspio pod povoljnim kondicijama uvest i dobro zaradit!


Kvalitetni auti s realnom kilometražom I VANI IMAJU SVOJU VISOKU CIJENU!

I nemojmo se zavaravat I OVDJE MADA JE KAZNENO DJELO SKIDAJU KM! Kazneno je djelo skinut km i ako auto ide u eksport ( neki kažu da onda nije kazneno djelo a tu nisu u pravu)


Evo za ilustraciju ...ovdje sam u tražilicu kod mojeg preferiranog ponuđača ZA KOJEG MOGU 100% biti siguran da nema vraćanja km....i koji daje garanciju i radi manje više samo za povratom leasinga...i tu su auti u top stanju! Kod kupnje možeš uzet TUV/ Dekra vještaka sa sobom na probnu vožnju!

Pa kad zaračunaš ( ovdje imaš cijene netto i sa njemačkim pdv!

Onda potraži tako nešto na mobile.de ......



Uploaded with ImageShack.us


A ovdje potraga na mobile.de ....manje više istovjetni auti .....ali vidi razlike u cijeni u odnosu na prijeđene km i godinu proizvodnje

Na mobile imaš jako puno šanse da naletiš na "trgovca" koji je neseriozan i koji je vratio km! Skoro pa sigurno ovdje mogu reč kojem je vraćena km ...a i samo trebam pogledat "trgovca" da znam koliko je sati!



Uploaded with ImageShack.us
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 29.01.2012. at 19:37.
Actros1841 is offline  
Old 29.01.2012., 21:14   #386
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Da, al' nije ti glavna baza ovdje...
Povremeno jeste. Nekad duze, nekad krace. Pored toga, svojevremeno sam i uvezao pa cak i izvezao novih vozila iz HR, tako da odlicno znam kako ide rock & roll sa papirologijom, i HR "procesijom" uvoza, a i izvoza novoga vozila.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Koliko ima tvornica automobila u Mađarskoj, 5-6, ja znam za: Suzuki, Audi, Ford, GM, rade i mislim motore za još nekoliko firmi, između ostalog Mercedese....itd..
Nek' me netko slobodno ispravi ako griješim!
Daj bože i kod nas, pa nam nabili i 700% trošarine na "uvoz" polovnih!
To sto su tvornice u Madjarskoj, nema nekakve velike koristi za madjarskog kupca. Nesto malo je bilo "koristi" kod modela Suzuki Swift (stari model) i Astra (stari model), ali vecim dijelom radi toga sto je oprema u tim vozilima, volan, mjenjac i tri pedale. I takva vozila se nisu mogla izvoziti.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Mislim, ja nisam uopće uvjeren da Mađari žive bolje od Hrvata, tu smo, ali njihova je industrija puno jača od naše, zapravo naša industrija je misaona imenica....
Komparacija između Hu i Rh nema nikakvog smisla...
Tocno je da Madjari ne zive bolje. Ja sam HR i HU komparirao iz jednog razloga. Od recimo 2000. godine po mnogo pitanja (opcenito po raznim temama) ono sto se dogadjalo u HU, u
svakodnevnici, poslije 2-3 godine se ponavljalo u HR. Kada sam govorio obitelji u HR, kakvi "valovi" idu i prema HR, nisu vjerovali, osporavali me u stilu "ma gdje ce to biti u HR". A kad su se te zivotne situacije pocele preslikavati i u HR, shvatili su da su bili u pogresnom ubjedjenju. Iskreno, ja sebi dan danas ne mogu "znanstveno" objasniti tu nekakvu cudnu "vezu" tj. poveznicu izmedju HR & HU. Ali da postoji, to je definitivno.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Ovdje ti iz očiju KRADU, VARAJU, LAŽU..... i nikom ništa!
Tu smeće prodaju za smeće i traže ti tri puta više no što je to realno....
Na koji nacin se kupci uvezenih vozila u HR varaju znam odlicno. Prije 5-6 godina je htjela jedna "autokuca" da kupuje vozila od mene, i u startu su mi rekli kakva vozila zele. Nisam ulazio u nikakve aranzmane s njima, jer ne radim sa takvom robom.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Neki dan mi je čovjek mrtav ladan za Golfa3 starog 18 godina tražio 3500 Eura
Jučer sam doznao da ga je prodao!
Kužiš? o čemu mi a o čemu ti....
Svi mi pricamo o istome. A kuzis li ti mene da se mnogo toga iz H "preslikava" u HR? Evo ti salata golf-ova preko 3000 € u Madjarskoj. Pazi, ne pricam o jednom vozilu, nego o mnogo vozila. Kada se klikne, pored cijene u Ft je i cijena u €.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Ja shvaćam ti si u EU filmu, misliš o neznam, postotku Co2 na 100Km i sl.
Sto se tice Co2 "filma", ja ga bas cesto ovdje spominjem, najvise iz razloga da se ljudi ne zavaravaju i ne budu u zabludi da ta stavka nece biti bitna. Ponovo kazem, to ce biti najbolnija stavka za one koji zele uvesti motor 2 ili 3 generacije stariji od aktualnog. A ako nas zakon bude slican slovenskom, onda ce biti vazni i kW-ti.
2004. ili 2005. su Rumunji imali "spektakl" od svoje vlade. Vjerovao ti meni ili ne, nije se mogao uvesti Golf 4 sa nekim varijantama motora. Pricam o Rumuniji (jos nije bila u EU), '04/'05 godine i Golf-u 4.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
no hard feelings please....
Hard feelings?.. Hajd' Zivjeli!
__________________
Take five

Zadnje uređivanje leonas : 29.01.2012. at 21:23.
leonas is offline  
Old 29.01.2012., 23:49   #387
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post

Tocno je da Madjari ne zive bolje. Ja sam HR i HU komparirao iz jednog razloga. Od recimo 2000. godine po mnogo pitanja (opcenito po raznim temama) ono sto se dogadjalo u HU, u
svakodnevnici, poslije 2-3 godine se ponavljalo u HR. Kada sam govorio obitelji u HR, kakvi "valovi" idu i prema HR, nisu vjerovali, osporavali me u stilu "ma gdje ce to biti u HR". A kad su se te zivotne situacije pocele preslikavati i u HR, shvatili su da su bili u pogresnom ubjedjenju. Iskreno, ja sebi dan danas ne mogu "znanstveno" objasniti tu nekakvu cudnu "vezu" tj. poveznicu izmedju HR & HU. Ali da postoji, to je definitivno. Na koji nacin se kupci uvezenih vozila u HR varaju znam odlicno. Prije 5-6 godina je htjela jedna "autokuca" da kupuje vozila od mene, i u startu su mi rekli kakva vozila zele. Nisam ulazio u nikakve aranzmane s njima, jer ne radim sa takvom robom.
Svi mi pricamo o istome. A kuzis li ti mene da se mnogo toga iz H "preslikava" u HR? Evo ti salata golf-ova preko 3000 € u Madjarskoj. Pazi, ne pricam o jednom vozilu, nego o mnogo vozila. Kada se klikne, pored cijene u Ft je i cijena u €.
Ovo nikako ne štima i ovo ništa ne dokazuje... naime ovo su u najskuplji modeli golfa sa jakom opremom, čak i cabrio modeli, tako da ovo sigurno ne dokazuje da su golfovi u mađarskoj skupi, jer ovakvi se kod nas kreću od 4 - 5 tisuća eura dakle skuplji su 30 do 50%... Inače pregledao sam neke druge aute i da, jeftiniji su nego u hrvatskoj...
johny5 is offline  
Old 30.01.2012., 00:32   #388
Evo ja tebi opisujem ovakva vozila, pazi kod nas u HR to dođe oko 3500 E
Nikakvi: Cabrio, Turbo GTI, Avantgarde, GT Special, i t d - i t s


http://http://www.autoscout24.it/ListGN.aspx?vis=1&state=A&atype=C&make=74&model=20 84&fregfrom=1995&pricefrom=1000&cy=I&page=3&result s=20&ustate=N,U&sort=price&zipc=I&mmvco=1&mmvmk0=7 4&mmvmd0=2084

Razlika je abnormalna.....
Caljka is offline  
Old 30.01.2012., 00:58   #389
alal ste namljelo...aj pitanje jedno

mi penetrišemo nagodinu u EU,i sad netko ide kupiti tamo auto koja su sva davanja

Odem gore,platim punu cijenu sa PDV-om(jer sto bih platio ovdje 25% kad je tamo 19% i jednom se plaća PDV ili ako kupujem od privatne osobe njemu platim punu cijenu)..sta onda?koje su još dađbine?tamo dobivam vjerovatno probne tablice za export,dolazim u RH radim tehnički i šta još onda plaćam na to?

samo trošarine?PDV nemoram jel sam ga platio u GER a carine već odavno nema!?
epox is offline  
Old 30.01.2012., 01:05   #390
Quote:
epox kaže: Pogledaj post
alal ste namljelo...aj pitanje jedno

mi penetrišemo nagodinu u EU,i sad netko ide kupiti tamo auto koja su sva davanja

Odem gore,platim punu cijenu sa PDV-om(jer sto bih platio ovdje 25% kad je tamo 19% i jednom se plaća PDV ili ako kupujem od privatne osobe njemu platim punu cijenu)..sta onda?koje su još dađbine?tamo dobivam vjerovatno probne tablice za export,dolazim u RH radim tehnički i šta još onda plaćam na to?

samo trošarine?PDV nemoram jel sam ga platio u GER a carine već odavno nema!?
He, pa oko toga se i vodi ovdje cijeli dijalog....
Ima ih koji kažu da će trebati platiti samo Trošarinu ( za polovno ) jer je PDV već plaćen.... dakle bit će povoljnije!
Ima ih koji kažu da će te trošarine biti toliko velike da se cijela operacija neće isplatiti, jer će bit preskupo!
A ima ih koji kažu da će biti nešto malo povoljnije nego sad, ali da će borba za fizičku osobu sa papirima biti nemoguća misija!

Pa sad, zapravo nitko ne zna i nitko ne može proricati i biti 100% siguran u to!
Caljka is offline  
Old 30.01.2012., 01:09   #391
slažem se,ovo je sve nagađanje.

ostaje nam pričekati i vidjeti šta će naši izmislit.

ali ovo je za PDV sigurno da ga nece biti,to je jedno tržište,u EU nema dvostrukog oporezivanja,a sad dali će oni za taj manji PDV podići trošarine da dođe na isto vidjeti ćemo.

kakva borba sa papirima?unajmim tvrtkvu koja se bavi uvuzom i hebe mi se,oni se sa time zajebavaju a ja dobijem riješen auto spreman za regu..

ali ja znam,ako cijene i budu iste ja cu ici u GER cisto da ovoj stoci ovdje nedam pare..
epox is offline  
Old 30.01.2012., 01:23   #392
Quote:
epox kaže: Pogledaj post
slažem se,ovo je sve nagađanje.

ostaje nam pričekati i vidjeti šta će naši izmislit.

ali ovo je za PDV sigurno da ga nece biti,to je jedno tržište,u EU nema dvostrukog oporezivanja,a sad dali će oni za taj manji PDV podići trošarine da dođe na isto vidjeti ćemo.

kakva borba sa papirima?unajmim tvrtkvu koja se bavi uvuzom i hebe mi se,oni se sa time zajebavaju a ja dobijem riješen auto spreman za regu..

ali ja znam,ako cijene i budu iste ja cu ici u GER cisto da ovoj stoci ovdje nedam pare..

Je, ali ako ideš opet preko dilera da ti on sredi papire, jer to oni i rade, onda ti je kod njih uvijek veća cijena vozila u konačnici!
I ja sam potpuno siguran da PDV-a na polovna neće i ne može biti, ali.....
Trošarine koje sada nisu za slabija vozila nešto strašno velike, mogle bi se povećati čitavim nizom, takozvanim "koktelom formula za izračun", ako takve trošarine budu sličile na one koje sada imaju Slovenci, Mađari, Austrijanci, eee onda smo u qujcu!

Eto ja se osobno nadam da neće doći do toga, ali kako državi love uvijek malo sve je moguće!
Caljka is offline  
Old 30.01.2012., 11:11   #393
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Ovo nikako ne štima i ovo ništa ne dokazuje... naime ovo su u najskuplji modeli golfa sa jakom opremom, čak i cabrio modeli, tako da ovo sigurno ne dokazuje da su golfovi u mađarskoj skupi, jer ovakvi se kod nas kreću od 4 - 5 tisuća eura dakle skuplji su 30 do 50%... Inače pregledao sam neke druge aute i da, jeftiniji su nego u hrvatskoj...
Usporedjujuci HR & HU trzista.("magicna" rijec koju je kontinuirano ponavljao Seilon) i kad izvucemo nekakav prosjek (Hr lista & HU lista) u toj kategoriji , za GOLF star 18 godina ('94/'95) godiste cijene su "tu negdje", 10-15% razlike, jeftinija vozila u Madjarskoj. I ta razlika u kategoriji cijena 2000-2500 € nije dramaticna. Extreme u tim listama (najjeftinija i najskuplja vozila) ne uzimamo u obzir.
Pored toga, razlika u ova dva trzista je ta sto VW nije Madjarima "U venama" kao sto je u HR. A time je i ponuda siromasnija. Zakon trzista je takav da tamo gdje je roba trazena cijene su vece. To je slucaj u HR. VW vozila skuplja...
Mislim da ce cijene u HR kada udje u EU biti slicne cijenama u H (ili SLO). A u te obadvije EU drzave su vozila skuplja nego sto su u D, B, ITL, A.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Evo ja tebi opisujem ovakva vozila, pazi kod nas u HR to dođe oko 3500 E
Nikakvi: Cabrio, Turbo GTI, Avantgarde, GT Special, i t d - i t s
http://http://www.autoscout24.it/ListGN.aspx?vis=1&state=A&atype=C&make=74&model=20 84&fregfrom=1995&pricefrom=1000&cy=I&page=3&result s=20&ustate=N,U&sort=price&zipc=I&mmvco=1&mmvmk0=7 4&mmvmd0=2084
Razlika je abnormalna.....
Prvo, kada trazis vozila na scot24 ili mobile, uvijek, ali uvijek prvu stranicu (najjeftinija vozila) odmah preskoci. Ne uzimaj je u obzir. Zdravije je... Drugo, ta ITL lista koju si ti izbacio nije OK.
Nisi postavio kriterij 18 godina stara vozila ('94/'95) Kada se postavi taj kriterij (o kojem pricamo), lista je ovakva. Lista vise nije tako "bajkovita"... A u toj listi pogledaj extreme (sa cijenama). Skuplje i od HR i od HU.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
I ja sam potpuno siguran da PDV-a na polovna neće i ne može biti, ali.....
A ja znam da PDV negdje mora biti placen. Ako je je placen u drzavi odkud se uvozi i nije povrativ, nece se placati u HR. U svakom slucaju izbjeci ga je nemoguce.
Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Trošarine koje sada nisu za slabija vozila nešto strašno velike, mogle bi se povećati čitavim nizom, takozvanim "koktelom formula za izračun", ako takve trošarine budu sličile na one koje sada imaju Slovenci, Mađari, Austrijanci, eee onda smo u qujcu!
Eto ja se osobno nadam da neće doći do toga, ali kako državi love uvijek malo sve je moguće!
Samo citati boldano
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 30.01.2012., 11:39   #394
jel se za novi auto proizveden u GER plaćaju trošarine ili jel to samo za polovne?
epox is offline  
Old 30.01.2012., 11:44   #395
Misliš kod uvoza u HR? Da plaćaju se kako na nova tako i na rabljena vozila. Jedino su na rabljena vozila trošarine veće (50 ili 100% zavisi jel manje od 1600 ccm ili više).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 30.01.2012., 11:52   #396
uffa al se forum vuče...

da kod uvoza..šta su zapravo te trošarine?isto porezi zakamuflirani pod drugim imenom?

i 100% se plaća?al im matere lopovske znaci npr kupis auto za 50 000E moras jos dati 50 000E bandi?
epox is offline  
Old 30.01.2012., 12:43   #397
Nema veze tvoj izlist, rekao sam ti da ne želim: Cabrio, Turbo GTI, Avantgarde, GT Special, a ti si sad samo takve izlistao.... pa pogledaj što ti je izašlo...

Znam da se prva stranica odmah preskaće jer je to ko neka spcijalna ponuda, a specijalna znači i mutna
Baza je u tome što Talijani i nemaju normalne trice od 18 godina uopće u ponudi, ja nisam našao ni jednu....
U stvari imaju ih nešto malo ali mi je cijena oko 700E
Moj izlist je korektan, automobili od 15-tak godina ne prelaze cijenu od 1500E
sad ako ti to ne vidiš, onda ja tu nisam kriv, zaista!
E sad, kad bi umjesto Golfa išao listati npr neki Fiat to godište i tako, jooooj pa cijene takvih ne prelaze ni 1000E..... jednostavno NEUSPOREDIVO sa Hr!

Zašto boldaš ono što sam ja napisao?
Ne kužim, What's the point?!
Pa valjda znam što pišem...

Pa znam i ja da PDV negdje mora biti plaćen, to se sporazumjeva, ali ako je vozilo polovno pa valjda je već negdje plaćen, mislim ne gledam neki VAN da ga je koristila nekakva firma i slično...

Neznam što sam se uopće uhvatio Golfa 3 nebitno!
Evo pogledaj ove Grande Puntiće:
http://www.autoscout24.it/ListGN.asp...I&ustate=N%2CU

Stari su 5-6 godina a pogledaj cijene, mislim ne kužim ako ti ne vidiš razliku sa Hr onda, stvarno!
Razlike su u prosjeku za isto godište 2000E

Zadnje uređivanje Caljka : 30.01.2012. at 13:19.
Caljka is offline  
Old 30.01.2012., 13:10   #398
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Misliš kod uvoza u HR? Da plaćaju se kako na nova tako i na rabljena vozila. Jedino su na rabljena vozila trošarine veće (50 ili 100% zavisi jel manje od 1600 ccm ili više).
Objektivnosti radi, treba napisat čovjeku da se na polovna i nova ne plaća CARINA, ukoliko su proizvedena u EU, te se od 01.07.2013.g nebi trebao plaćati ni PDV na polovna, ukoliko je isti plaćen kod kupovine u bilo kojoj članici EU a trošarine i dalje stoje....

I sad dolazi majka svih sporova na forumu oko ove teme gdje se napisalo već 397 postova.... "Hoće li trošarine ostati nakon 01.07.2013.g iste kao što su sada ili će se uvećati sa "koktelom formula za izračun" koje obuhvaćaju čitav niz parametara, od potrošnje do ekologije, snage, itd itd.....
Caljka is offline  
Old 30.01.2012., 14:26   #399
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Jebeno krivo interpretirano, NE REGISTRIRA AUTO NA TEBE, napravio je izvoznu dokumentaciju i PRODAO TI CARINSKE TABLICE ..STRANAC U NEKOJ DRŽAVI EU BEZ PREBIVALIŠTA U ISTOJ NE MOŽE REGISTRIRAT VOZILO NA SEBE!!!!!
ah opet ti, pa znam valjda proceduru i razliku izmedju carinskih i normalnih tablica. auto salon je za mene odradio registraciju i tablice i tehnicki, ko sto rekoh. nemam nikakve carinske tablice i slicne gluposti, pito me koju registarsku oznaku hocu, pogledo sam na netu jel slobodna i to je to.

i nisam bez prebivalista u EU, otkud ti to?! primjer je bio uvoz iz EU u EU.

Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ovoga gore bi se posramio i klinac u kindergartenu!
Nisam bio u kindergartenu pa nebi znao

A nista, onda cu kolegama u firmi objasnit da voze virtualne aute jer to nisu mogli napravit jer je Actros tak rekao. Mozda im nestanu prek noci

Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Da oprema nije ista, njemački stručni novinari su utvrdili da je za istu cijenu oprema kod AUDI, VW, BMW i drugih proizvođaća u Belgiji, NL, Danskoj BOGATIJA NEGO U NJEMAČKOJ!
Ovisi kaj je tebi bogatija oprema. Neke stvari dobis u danskoj koje ne dobis u njemackoj u istom paketu opreme kod istog proizvodjaca. Meni je to drugacija oprema, a ne bogatija, al dobro.

Zadnje uređivanje crótach : 30.01.2012. at 14:34.
crótach is offline  
Old 30.01.2012., 15:21   #400
@Caljka
Usporedjivati cijene u Italiji (ITL proizvoda) sa cijenama u HR nema logike. Isti slucaj sa usporedjivanjem cijena u D (njemackih prozivodjaca) sa cijenama u HR. Takodjer se ne mogu usporedjivati niti cijene rabljenih u SK, A, SLO, H sa cijenama u domicilnim drzavama proizvodjaca (ITL & D). Vece su. A sve te drzave su clanice EU.

Golfa3 se nisam ja uhvatio, nego si ti naveo primjer (extremno extreman) pa sam na brzinu uradio GRUBU usporedbu slicnih vozila PO GODINI PROIZVODNJE. U pravu si po pitanju punoljetnog golfa u Italiji. Skoro da ga nema... Ne znam da li si pogledao one dvije liste vozila iz HR i HU i pogledao "normalna" vozila bez da je GTI, cabrio i slicno. Tu su razlike u cijenama male.

Malo mi je cudno to sto si rekao "Talijani nemaju normalne trice". Kakva je to "normalna trica" stara 18 godina? Bilo koje vozilo staro 18 godina ne moze biti normalno. Za normalnu voznju.

Bez bilo kakve uvrede, ali niti tvoj izlist Grande Puntota nije niti pravilan, niti realan. Iz razloga sto ti je kriterij samo jedan: cijena. Pa u tom izlistu imas vozila koja su presla 46 tisuca km a i vozila koja su presla 200000 km. Motori razliciti, neki imaju, a neki nemaju klimu. Znaci opci rusvajs. Kada se uradi precizna lista (recimo godiste '05/'06, max. 100000 km, sa klima uredjajem, tip motora) tek onda se dobije realna polazna slika cijena koje su osjetno vece od cijena kako je u tvojoj listi. (Diesel-i pocinju od 4500€, benzicni pocinju od 4000€, a ne 3000€.) A da je sve to jeftinije nego u HR, to je fakt.

Quote:
Caljka kaže: Pogledaj post
Trošarine koje sada nisu za slabija vozila nešto strašno velike, mogle bi se povećati čitavim nizom, takozvanim "koktelom formula za izračun", ako takve trošarine budu sličile na one koje sada imaju Slovenci, Mađari, Austrijanci, eee onda smo u qujcu!

Eto ja se osobno nadam da neće doći do toga, ali kako državi love uvijek malo sve je moguće!
Prije nisam pravilno boldao. Sada je OK. Svatko da procita. Najbolje (prorocanski, sazeto & uciknkovito) sto je napisao bilo tko od nas u ovoj temi. Je l' ti sada jasno zasto sam boldao?
__________________
Take five

Zadnje uređivanje leonas : 30.01.2012. at 15:27.
leonas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.