Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2009., 23:41   #1
Novi Monkey Islandi!

Sjećate se onih Monkey Island igara? One preodlične avanture gdje tip želi postati gusar, ali mu baš i ne uspjeva

Najavili su danas novi nastavak koji se zove Tales of Monkey Island i remake prve igre The Secret of Monkey Island Special Edition. Gdje će biti ljepša grafika od one prve u DOS-u.

Meni je to ful jak serijal tako da me ova vijest skroz obradovala

Evo ovdje više infoa o ove dvije igre na hrvatskom
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=3098&select=17

ima i nešto slika iz tog Tales of Monkey islanda, i izgleda mi cool.

Šta vi kažete?
Snyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 09:57   #2
TO SMO CEKALi
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 15:59   #3
Najlošiji model Guybrusha u svemiru.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 17:06   #4
e da, vidio sam tu vijest i napokon da se nešto događa, iako je jedna od igara remake, ali barem ćemo sada moći odigrat igru, jer vjerojatno stara većini nije radila.

a ova druga, epizodna isto zanimljivo izgleda, očito da je budućnost avantura u epizodama ili je to trenutni đir...
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 19:45   #5
Budi uspomene na 1997 kad sam jos imao instaliran dos
Zakon su obje igre i bas sam neki dan razmisljao da ih ponovo odigram. A, zvuk iz kucista pici :P
FFshocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 20:03   #6
Zakon
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 20:12   #7
voice acting mi baš ne ulijeva povjerenje
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 00:29   #8
Pa zašto ne? Meni zvuči dobro, još će na glasu Guybrusha raditi neki tip koji ga je originalno sinkronizirao još rije skoro 20 godina ( ako sam dobro skužio neke stvari ).

Ai u onom traileru govore da su se dosta posvetili zvuku pa i voice actingu.
Snyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 02:23   #9
Quote:
Snyp kaže: Pogledaj post
Pa zašto ne? Meni zvuči dobro, još će na glasu Guybrusha raditi neki tip koji ga je originalno sinkronizirao još rije skoro 20 godina ( ako sam dobro skužio neke stvari ).

Ai u onom traileru govore da su se dosta posvetili zvuku pa i voice actingu.
Na glasu Guybrusha radi onaj koji mu je jedini i davao glas kroz ove igre, Dominic Armato, i ne vidim kako bi se ovo moglo napravit bez njega. Taj glas ipak daje nekakav poseban štih u igri, nezamjenjivo
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:38   #10
meni njegov glas ne paše

kad sam igral prva 2 dijela, zamišljal sam ga skroz drugačije
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 13:03   #11
Sto nisi igrao Curse of Monkey Island, tu sam prvu od Monkey Island serijala igara igrao i afkors Dominic Armato je davao glas Guybrushu i ne mogu zamislit nikog drugog
Zakon, pogotovo sto vidim da ce i na Xboxu doc, ane necu igrat i tamo
__________________
Tko satovi Satljude?
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 13:07   #12
igral sam ih sve

a jebiga, prvo sam igral prva dva dijela pa sam sebi u glavi stvoril kak bi likovi trebali zvučati i sad mi ne paše niš drugo
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 21:27   #13
Odigrao sam prvi nastavak i meni je ok. Ne preteske,ali logicne i zanimljive zagonetke,ok grafika(makar je po meni trojka nenadjebiva sto se toga tice),ima i humora dosta(sto je ionako trademark serijala)....sad en mogu docekat nastavak
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 19:14   #14
Tražim temu "Tales of Monkey Island", ali nema je nigdje na podforumu osim ove i jedne koja se zove Tales of ... 101, ova ima više postova pa ću tu pisati.

Danas sam dovršio treću epizodu, koja me čak više iznenadila od prve dvije, koje su bile zaista dobre. Puno dobrog humora, zanimljiva radnja, dobre i ne preteške zagonetke...a tek odjava I vratili su Murraya!

Je li još tko igrao?
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 19:20   #15
nisam baš fan druge polovice serijala

Trojka još prolazi (na pol sam ju igral, pa mi se javil neki problem, ne sjećam se ), a četvorka je žalosna.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 19:56   #16
Nisam mislio na stare Monkey Island igre (i meni je četvorka bila loša), već na Telltaleove "Tales of Monkey Island" epizode (do sada ih je izašlo 3, još su dvije preostale).
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 21:01   #17
Odigrao sam jucer trojku i nije losa,al je najkraca i najlaksa do sad(bar meni). Frat ekipa mi je bezveze,face off i manatee talk podsjecaju na insult swordfight i svida mi se kak su izvedeni. No,lokacija je malo,te su zagonetke relativno lagane,al logicne. Character change dio je super,a odjava je...
Mwuahahahha
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 18:32   #18
Ej ljudi imam problema sa Launch of the Screaming Narwhal.Ide mi prespooro.
Komp je:
Intel Core 2 Quad 2.4 GHz
2,5 GB RAM
500 GB(358 GB slobodno)
nVidia GeForce 8800GT i ATI Radeon HD 4870(Mjenjao sam grafičku.)
Windows XP Service Pack 3
__________________
Moj novi komp:2x VGA SAPPHIRE ATI HD5870 1GB DDR5 HDMI, DVI, DISPLAY PORT DX11,HDD 500GB WD SATA-300 16MB 5000AAKS,MB GIGABYTE EX58-UD4P Sck.1366,2x DDR III 4GB (2X2GB) 1600MHz Patriot Extreme Series PGS34G1600ELK,INTEL CORE i7-920 BOX 4x 2.66GHz 8MB L3 Sck.1366
Super64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 22:18   #19
Monkey Island je prebolestan za mene
von Hotzendorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 01:23   #20
Ma ove nove epizode su predobre. Ja sam umiro od smijeha . Ono kad pokuca na vrata i pita ga lik iznutra: WHAT IS THE WORD??? A Guybrush: BIRD IS THE WORD!!! hahahaha, pa mu ladno zalupi vrata.

Uglavnom fora je što su oživjeli stari dobri zabavni i humoristični serijal . Ni meni se četvorka nije svidjela, ali ovo mi je totalno o.k.
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.