Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2003., 15:40   #1
Question Dodaci za Operation Flashpoint?

Završio sam OFP: Cold war crisis, a čuo sam da postoje neki add-oni u kojima možeš igrati za Ruse... Kak se to zove jel zna netko?
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 19:32   #2
ja znam za dva expansion packa.

red hammer - radnja se dogadja usporedno sa radnjom originala, na istim otocima. jedina je razlika što sada igraš kampanju sa ruske strane.

resistance - malo opširiniji add on. malo bolja grafika, nove jedinice i oružja, igraš kao član pokreta otpora protiv rusa koji zauzimaju neki novi otok. radnja se dogadja par godina prije originala.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 22:36   #3
Imaš i Operation Flashpoint:Game of the Year izdanje u kojem imaš sve expansion packove a igra ti je na verziji 1.91.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 20:52   #4
Question

E da... a ta 3 otoka na kojima se OFP događa... Na njima mjesta imaju francuska imena, članovi pokreta otpora imaju češka imena a to se sve događa 1985. u nekom moru/oceanu ali ništa se ne zna gdje... Jel ima netko ikakvu ideju gdje bi se ta igra trebala odvijati?
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 22:09   #5
Quote:
Aux1 kaže:
E da... a ta 3 otoka na kojima se OFP događa... Na njima mjesta imaju francuska imena, članovi pokreta otpora imaju češka imena a to se sve događa 1985. u nekom moru/oceanu ali ništa se ne zna gdje... Jel ima netko ikakvu ideju gdje bi se ta igra trebala odvijati?
Malden, Everon i Kolgujev? Izmišljeno brate!
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 22:50   #6
Quote:
kozz kaže:
Malden, Everon i Kolgujev? Izmišljeno brate!
Ok, prva dva da, ali Kolgujev stvarno postoji negdje skroz na sjeveru Rusije, na oko pola puta između Novaye Zemlya-e i Murmanska... E sad da li baš teren na njemu izgleda kao u igri, ne bih znao... Ja si gore više zamišljam led, stijenje i one debele morževe i tuljane. Kad smo kod toga, trebali su u OFP ubacit i živine na ispaši po livadama, da mogu masovno stradavat od "collateral damage"-a za vrijeme borbi (zajebavam se... )
Nego, da se vratimo na otoke, iako su izmišljeni dok sam igrao igru cijelo sam vrijeme imao neki podsvjesni feel da sam recimo na sjevernom Pacifiku, blizu Aleuta ili tak nekak...

Nego, još nekaj, znam da sigurno na netu postoje tone user-made misija i kampanja a zanimaju me one koje su fakat dobre i i popularne... pa ako ste ih već našli, recite da ne tražim nasumce... a ako niste, it's searching time!
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 23:38   #7
Evo ja danas pošto sam nedavno obnovio kantu,ponovo sve to reinstalirao.neki kažu da sam malo previše zakačen na tu igru,no što ja mogu kad je nešto najbolje što sam ikad igrao.

Moj savjet za upotrebu je da nabaviš oba dodatka,daklem i Red Hammer i Resistance.Nakon,što njih instaliraš,da skineš sa neta patch 1.90,pa onda krek za njega i tek onda ideš igrati.Ima i patch 1.91,no nije toliko potreban,kao ovi jer te rješavaju većine sranja što su ih napravili i dosta olakšavaju igranje.

Najljepše od svega je što ima gomila freakova koji su totalno ludi za igrom,pa rade dodatne misije,čak i kampanje,a da ne govorim o raznim dodatcima u obliku raznih oružja,borbenih vozila i letjelica,a i ludim autima kao BMW M5.

Evo ti link,pa prošvrljaj malo http://ofp.gamezone.cz/


Ako ti treba kakav savjetić,samo pitaj.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 23:45   #8
Talking

Quote:
Aux1 kaže:

Nego, da se vratimo na otoke, iako su izmišljeni dok sam igrao igru cijelo sam vrijeme imao neki podsvjesni feel da sam recimo na sjevernom Pacifiku, blizu Aleuta ili tak nekak...

E da mi je vidjeti kako ćete zinuti nakon što kliknete na ovaj link(naročito,kad vidite Everon)!

http://www.theavonlady.org/theofpfaq...ealislands.htm
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 13:30   #9
Ha, ha ,ha. Ludilo!

To im je valjda od ljetovanja po Jadranu.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 13:33   #10
Quote:
STINGer kaže:
,a da ne govorim o raznim dodatcima u obliku raznih oružja,borbenih vozila i letjelica,a i ludim autima kao BMW M5.
Ja sam napravio par tenkića sebi za gušt.
Skinite is Oxygen2Light u kojem se rade 3D modeli ( Bohemia Interactive ga je učinila dostupnim običnim smrtnicima ), naučite osnove C++ i uživajte.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 23:18   #11
Talking Shilka rulez!

E, upravo sam rasturio cijelu neprijateljsku bazu i sve pol kilometra oko nje sa jednim čovjekom, pod veteran difficulty!
To vam je misija "Saboteur" kad sa Gastovskim sa satchel chargeovima morate uništiti tenkove u onoj bazi, gdje ih ima oko 5 komada i gdje je Mi17 helić na zemlji. Uglavnom, dopuzio sam iz šume do one grupe tenkista oko vatre i stavio im bombu (da ne uđu u tenkove), onda sam stavio ostale pod neke od tenkova i odpuzio do Shilke na drugi kraj baze, onda sam sa MP5 pobio njenu posadu i jednog vojnika sa bazukom (da me ne raspuca kad budem u Shilki). Onda sam detonirao bombe i ušao u Shilku na mjesto gunnera, rasturio jedan BMP u blizini, pričekao da dođu 2 Mi24 i počeo pucati na njih, i pogotci su ih tako stresli da nisu stigli zapucati po meni, i srušili su se. Onda sam ušao na vozačevo mjesto i vozikao se po bazi dok nisam uništio sva preostala vozila i vojnike (jedan tenk je čak krenuo na mene ali sam ga sa 25mm depleted uraniumom izbušio kao sir ). Uglavnom, Shilka je nešto najluđe što sam vozio u ovoj igri jer se može boriti protiv svih jedinica, i tenkova i helića... jedino što joj je dosta slab oklop. Ali, jedva čekam da se domognem koje dok ću imati squad, pa da nas bude svih 3 unutra!
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 13:28   #12
Čakaj dok dođeš do one misije (sa Gastovskim) kad trebaš otkriti novonastali nepriajteljski bazu/aerodorm. Tri parkirana Hinda, pobiš tiho sve ljude okolo, uđeš u Hind, izmasakriraš sve u bazi, digneš ga još malo i izmasakriraš sve u okrugo od 3 kilometra, kad potrošiš municiju - spustiš se u baz po novi Hind i sve ispočetka. Ludilo jedna od najboljih misija.

Nego, Operation Flashpoint je nelinearna igra, jel' netko igrao kampanju na različite načine?
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 00:14   #13
Talking

Quote:
kozz kaže:
Čakaj dok dođeš do one misije (sa Gastovskim) kad trebaš otkriti novonastali nepriajteljski bazu/aerodorm. Tri parkirana Hinda, pobiš tiho sve ljude okolo, uđeš u Hind, izmasakriraš sve u bazi, digneš ga još malo i izmasakriraš sve u okrugo od 3 kilometra, kad potrošiš municiju - spustiš se u baz po novi Hind i sve ispočetka. Ludilo jedna od najboljih misija.

Nego, Operation Flashpoint je nelinearna igra, jel' netko igrao kampanju na različite načine?
Ma prošao sam ja igru već jednom... nego samo sam htio vidjeti kako je to biti u Shilki... Uglavnom, totalni zakon kako super rastura heliće!

Hehe, isto kao u misiji "escape from prison" kad me dopeljaju sa mi24 pa rus kaže da ga slijedim u šator, a ja se okrenem i uđem u helić opet prije nego zapucaju, pa odem uništit cijeli otok

P.s. kak točno misliš, na razl. načine?
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 00:46   #14
Quote:
Aux1 kaže:
Ma prošao sam ja igru već jednom... nego samo sam htio vidjeti kako je to biti u Shilki... Uglavnom, totalni zakon kako super rastura heliće!

Hehe, isto kao u misiji "escape from prison" kad me dopeljaju sa mi24 pa rus kaže da ga slijedim u šator, a ja se okrenem i uđem u helić opet prije nego zapucaju, pa odem uništit cijeli otok

P.s. kak točno misliš, na razl. načine?
He,he, i ja sam to napravio. Hebiga, nije mi se dalo orijentirati po zvijezdama.

Pa neke misije ovise o načinu na koji je završila prethodna misija.
Ja znam samo za jedan slučaj - kad ideš po noči čistiti Montignac ( ono kad imaš raznobojne flareove ) iako nisam baš siguran da je ta ( igrao sam davno ). Meni su sqad u toj misiji totalno poklali da je slijedeća misija bila povlačenje ( u konvoju ) sa Everona. Kad mi squad nisu poklali došlo je do one situacije kad dođe Hind pa se sam moraš povući sa otoka. Oba načina, inače, završavaju isto tj. zarobe te pa onda dođe pokret otpora pa te oslobodi.
Zanima me dal' ima koja druga misija sa alternativnim putevima, npr. ona kad si još na prvom otoku i ideš očistiti neko selo uz podršku dva tenka ( čini mi se ), kadli ono dođu nekoliko T-80. Ja sam ko Rambo pokušavao sve uništiti, al sam na kraju izgubio živce te se povukao kako je i bilo naređeno.
Inače, i sam demo OF-a je imao alternativni završetak ( ne znam ako si ga igrao). Naime mogao si se povući ( kava je i bila naredba ), al' si mogao uništiti sve ruske tenkove (doduše, jako teško) i obraniti selo.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 00:32   #15
Jeeeeee. Postavljen je sajt za Operation Flashpoint 2.
Douše, na njemu još ničeg nema, al' jedva čekam!
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 19:07   #16
Thumbs up

Quote:
kozz kaže:
Jeeeeee. Postavljen je sajt za Operation Flashpoint 2.
Douše, na njemu još ničeg nema, al' jedva čekam!
A ja se nadam da će popraviti one dijelove grafike koja loše izgleda (OFP je igra koja istovremeno izgleda super i loše, mada ipak mnogo češće super ). I nadam se da će napraviti i bolji close-quarters fighting. Trebali bi se potruditi da Borbe u gradu izgledaju bar izbliza kao u MOHAA. Kad bi imala to i veliki otvoreni teren kao što OFP već ima, to bi bila Über-igra, najbolja ikad bez premca!!! Česi, držimo vam fige!
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 19:42   #17
Quote:
Aux1 kaže:
A ja se nadam da će popraviti one dijelove grafike koja loše izgleda (OFP je igra koja istovremeno izgleda super i loše, mada ipak mnogo češće super ). I nadam se da će napraviti i bolji close-quarters fighting. Trebali bi se potruditi da Borbe u gradu izgledaju bar izbliza kao u MOHAA. Kad bi imala to i veliki otvoreni teren kao što OFP već ima, to bi bila Über-igra, najbolja ikad bez premca!!! Česi, držimo vam fige!
A čuj, morali su malo grafiku skresati ( mali broj poligona, niska reza za teksture itd.) da bi mogli potjerati tako veliki prostor.
Glavno je da igra ima napredni koncept, a ne samo šminkerski izgled.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 19:58   #18
Arrow

Quote:
kozz kaže:
A čuj, morali su malo grafiku skresati ( mali broj poligona, niska reza za teksture itd.) da bi mogli potjerati tako veliki prostor.
Glavno je da igra ima napredni koncept, a ne samo šminkerski izgled.
Ma mene samo smeta ono kad vidiš npr. generala Gubu izbliza pa je sav zgužvan poligonski i čudan nekako ispod glave... Inače, vozila su odlično modelirana a i na teren nemam pritužbi... Jedino što toj igri još treba je dobar close contact... I možda eventualno da bude više poligona u modeliranju terena, npr. da možeš ući u rov ili nešto, ili se skrivati iza kamenja po terenu...
Al nadam se da i ekipa u Bohemiji to zna. A možda im pošaljem i mail da ih podsjetim!

(Tak sam jednom pitao Raven zašto Srbi u Soldier Of Fortune-u govore ruski, i ispričali su mi se... )
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 02:42   #19
Morao sam izvući ovaj topic jer sam upravo sa frendovima odigrao jedan opak multiplayer sešn.

Ok, a sad za ozbiljno: Operation Flashpoint 2 izlazi krajem 2004.
Prvo predstavljanje na ovogodišnjem E3, 14-16.V.

Trudit će se da ne umrem do tog datuma.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 13:03   #20
Strah me da če trebati uložiti 1000-2000 kuna u obnavljanje kante za uživanje u svim blagodatima koje će nam donijeti.Nešto sam čuo da se radnja prebacuje u Vietnam?!
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.