Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2004., 19:14   #1
Nisam nikad... (poljubio nekoga, imao curu, vodio ljubav)

PROCITATI PRIJE UPOTREBE:

Ovu temu otvorio je forumas Cronaldo 2004. godine. Buduci da se doticni forumas vec dvije godine ne pojavljuje na forumu, nema smisla odgovarati na pocetni post koji se nalazi ispod ovoga.

Tema je postavljena kao top-tema zato sto se svako toliko netko pojavi sa slicnim problemom, a pokazalo se da je korisno sve topice slicne problematike objediniti na jednom mjestu. Drugim rijecima, kad odgovarate na ovu temu, koncentirajte se na postove novijeg datuma koji se nalaze na kraju teme.

MM
1.6.2007.

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 01.06.2007. at 19:01.
Mrtva mrkva is offline  
Old 29.10.2004., 19:16   #2
Re: pomoc!savjet!

Quote:
cronaldo kaže:
mislim da je sada vec kasno ionako da se poljubim prvi puta
Da. Sad bi trebalo počet od trećeg puta.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 28.09.2007., 10:30   #3
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Da. Sad bi trebalo počet od trećeg puta.
Poz!
SAWA is offline  
Old 29.09.2007., 00:21   #4
ma evo citam ovde usamljena srca i to...i samo ti zelim rec da nije nista nemoguce..dodje mi da nadjem sve vas samce i svima vam dam noc ljubavi inace, imam momka, 2.5 godine vec..ali sam i ja nekad mislila da sve to nikad nece doc..al eto je...vjerojatno ljudi kada ga vide misle da ni on nema nikoga, malo mi se razdebljao i to al ja ga svejedno volim..i zaista mislim da za svakoga postoji netko samo treba malo potraziti..imam priju koja se boji popricat s muskim i tako stoji doma, ima 23 godine i nikad se nije poljubila..nije neka ljepotica al nije ni ruzna..prosjecna cura, zabavna, pametna, simpaticna al se boji zivota..hebiga, treba se trgnuti i potrudit se za nesto sto zelis
lorena_5 is offline  
Old 29.10.2004., 19:43   #5
Re: pomoc!savjet!

Quote:
cronaldo kaže:
imam 24 godine,osjecam se samo.nemam bas prijatelja,najbolja (jedina koju imam)prija zivi daleko od mene.a sada se gotovo vise niti ne cujemo,
Nikada nisam imao curu,niti ista slicno(mislim da je sada vec kasno ionako da se poljubim prvi puta).Fax sam na prvoj godini i neznam sto dalje,nikako se ne uspjevam uklopiti,drzim se podalje od sviju.
Molim neki savjet.
Savjet dana: Uživaj u sunčanom danu!
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Old 29.10.2004., 19:51   #6
Re: pomoc!savjet!

Quote:
cronaldo kaže:
...Nikada nisam imao curu,niti ista slicno...
__________________
For sale - cattle & horses
For rent - horses and rigs
Goats and donkeys neither bought nor sold
We don´t rent pigs!
Frame is offline  
Old 29.10.2004., 19:58   #7
Re: pomoc!savjet!

Quote:
cronaldo kaže:
imam 24 godine,...mislim da je sada vec kasno......
24 godine ?

Definitivno prekasno.
Gotovo.
Prošo voz.
I baba s kolačima.
Zbogom zauvijek.


aktovka is offline  
Old 29.10.2004., 20:01   #8
znam da je kasno,zato znam da nikada necu imati nekoga sada vise nemogu.
cronaldo is offline  
Old 17.09.2006., 17:07   #9
Talking

Quote:
cronaldo kaže:
znam da je kasno,zato znam da nikada necu imati nekoga sada vise nemogu.
joj daj molim te,pa uvijek ima vremena za sve!
lunaticangel is offline  
Old 21.11.2006., 00:20   #10
Quote:
cronaldo kaže:
znam da je kasno,zato znam da nikada necu imati nekoga sada vise nemogu.
hej to su gluposti poznajem ja i neke od tridesetak koji su bili non tacta pa su sad sretno ozenjeni s djecicom ne brini naletit ce netko kad se budes najmanje nadao pa makar i tomica iz big brothera
marčelina is offline  
Old 30.03.2007., 12:40   #11
Quote:
cronaldo kaže: Pogledaj post
znam da je kasno,zato znam da nikada necu imati nekoga sada vise nemogu.
Stari virujen da se malo više potrudiš sigurno bi naša nešto za povalit toga ti bar danas ima di oćeš pa ako triba i plati!
kreso-st is offline  
Old 01.11.2007., 21:59   #12
Quote:
cronaldo kaže: Pogledaj post
znam da je kasno,zato znam da nikada necu imati nekoga sada vise nemogu.
Zbog cega bi to bilo kasno,kao da imas 87 godina ,a ne zivot ispred sebe.Za sve postoji vrijeme ,nekom prije nekom kasnije,to sam bog odluci.Ne slusaj ove velike hebace koji ti svasta pisu,jer oni samo umisljaju, ako su imali par cura da su frajeri.Doci ce vrijeme kad ces ti biti puno sretniji od njih.Za svih postoji netko na ovom svijetu,pa mozda bas netko u ovom trenu razmislja o tebi .Ne padaj u nikakav bed ,zivot je tek ispred tebeeeeeeeee.


Ajd malo baci pogled na datum posta na koji odgovaras. A mogla bi malo bacit pogled i na uvodni post. A ne bi bilo lose obratit paznju i na forumska pravila koja su ti zakvacena kao top-tema. Da ne bi bilo "nisam znala".

MM

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 01.11.2007. at 22:42.
eden is offline  
Received Warning
Old 09.11.2007., 23:33   #13
Quote:
cronaldo kaže: Pogledaj post
znam da je kasno,zato znam da nikada necu imati nekoga sada vise nemogu.
Hej, nemoj dozvoliti da te to "sad je kasno" unisti... mozda su svi vec presli s ove teme, ali eto ja ju prvi puta citam... nikad nije kasno... kasno je jedino kad umremo. Ti si jedan od rijetkih, ali ne i jedini. Ja imam decka vec 4 i pol godine i mislim da je onda bilo i suvise rano... a ti da je sad kasno... NE NE NE! Rano je onda kada se ti osjecas da je rano... a ne po nekim godinama ili slicno. Pa tako nije niti kasno zato sto imas 24 godine...
Ljubav dodje sama od sebe, ona te ne pita niti godine niti koliko si se puta u zivotu poljubio... Ti se jedino potrudi da postanes drustven... pitaj kolege na faxu neku skriptu, zanimaj se za nesto oko faxa, pa barem je to mjesto gdje je lako stvoriti projateljstva... i ja studiram i vjeruje mi, na prvoj godini je najlakse upoznati ljude... sto vrijeme vise odmice to je sve teze jer se ljudi vec polako grupiraju u neke skupine. Vjerujem da si sada vec 2. godina ( s obzirom na starost tvoga posta) ali jos ti nije kasno... najbitnije u svemu je da ne odustajes i ne poklones i zapamti... NIKAD NE RECI NIKAD... I NIKAD NIJE KASNO!!!!

Sve najbolje...
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 09.11.2007., 23:40   #14
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Hej, nemoj dozvoliti da te to "sad je kasno" unisti... mozda su svi vec presli s ove teme, ali eto ja ju prvi puta citam... nikad nije kasno... kasno je jedino kad umremo. Ti si jedan od rijetkih, ali ne i jedini. Ja imam decka vec 4 i pol godine i mislim da je onda bilo i suvise rano... a ti da je sad kasno... NE NE NE! Rano je onda kada se ti osjecas da je rano... a ne po nekim godinama ili slicno. Pa tako nije niti kasno zato sto imas 24 godine...
Ljubav dodje sama od sebe, ona te ne pita niti godine niti koliko si se puta u zivotu poljubio... Ti se jedino potrudi da postanes drustven... pitaj kolege na faxu neku skriptu, zanimaj se za nesto oko faxa, pa barem je to mjesto gdje je lako stvoriti projateljstva... i ja studiram i vjeruje mi, na prvoj godini je najlakse upoznati ljude... sto vrijeme vise odmice to je sve teze jer se ljudi vec polako grupiraju u neke skupine. Vjerujem da si sada vec 2. godina ( s obzirom na starost tvoga posta) ali jos ti nije kasno... najbitnije u svemu je da ne odustajes i ne poklones i zapamti... NIKAD NE RECI NIKAD... I NIKAD NIJE KASNO!!!!

Sve najbolje...
Nadahnula si mnoge.
Istrafree is offline  
Old 09.11.2007., 23:44   #15
Quote:
Istrafree kaže: Pogledaj post
Nadahnula si mnoge.
LOL... sad ponovo citam svoje duboke misli i brate mili kad mi pukne za pisanje mogla bi knjigu napisati... stvarno sam otisla u jagode... ali zao mi je ljudi koji za sebe misle... ja ne mogu ovo, ja ovakav ja onakav... ma daj covjece PA TAKAV SI KAKAV SI... SIGURNO NA SVIJETU POSTOJE LJUDI KOJI TE CIJENE I VOLE BAS TAKVOG KAKAV JESI... opusti se i uzivaj... zivot je jedan i koliko god da traje- KRATKO TRAJE!!!

Pozdrav svima koliko vas ima
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 10.11.2007., 20:00   #16
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Hej, nemoj dozvoliti da te to "sad je kasno" unisti... mozda su svi vec presli s ove teme, ali eto ja ju prvi puta citam... nikad nije kasno... kasno je jedino kad umremo. Ti si jedan od rijetkih, ali ne i jedini. Ja imam decka vec 4 i pol godine i mislim da je onda bilo i suvise rano... a ti da je sad kasno... NE NE NE! Rano je onda kada se ti osjecas da je rano... a ne po nekim godinama ili slicno. Pa tako nije niti kasno zato sto imas 24 godine...
Ljubav dodje sama od sebe, ona te ne pita niti godine niti koliko si se puta u zivotu poljubio... Ti se jedino potrudi da postanes drustven... pitaj kolege na faxu neku skriptu, zanimaj se za nesto oko faxa, pa barem je to mjesto gdje je lako stvoriti projateljstva... i ja studiram i vjeruje mi, na prvoj godini je najlakse upoznati ljude... sto vrijeme vise odmice to je sve teze jer se ljudi vec polako grupiraju u neke skupine. Vjerujem da si sada vec 2. godina ( s obzirom na starost tvoga posta) ali jos ti nije kasno... najbitnije u svemu je da ne odustajes i ne poklones i zapamti... NIKAD NE RECI NIKAD... I NIKAD NIJE KASNO!!!!

Sve najbolje...
sad bi rado rekao nesto jako sarkasticno...ali necu.
__________________
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. ''
Friedrich Nietzsche
choko_milk is offline  
Old 29.10.2004., 20:02   #17
Re: pomoc!savjet!

Quote:
cronaldo kaže:
Nikada nisam imao curu,niti ista slicno.
Nemoj jebat da ti nisu ni papigu kupili dok si bio mali?
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Old 29.10.2004., 20:05   #18
Zasto kasno?
Imas ti jos vremena sve to nadoknaditi.
Daphne is offline  
Old 29.10.2004., 20:08   #19
Quote:
cronaldo kaže:
... sada vise nemogu.
Pa naravno da ne možeš, tko se nije oženio do 24, taj više nema šanse.

Da imaš 23 i pol, još bi se nešto dalo napraviti u tih pol godine, ali ovak je gotovo zauvijek.

Eh, da si se bar javio pol godine prije.
Vječna šteta.

aktovka is offline  
Old 29.10.2004., 20:12   #20
Re: Re: pomoc!savjet!

Quote:
aktovka kaže:
24 godine ?

Definitivno prekasno.
Gotovo.
Prošo voz.
I baba s kolačima.
Zbogom zauvijek.


Stvarno nisi normalna,možda će čovjek sad stvarno počiniti samoubojstvo...
Malaja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.