Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2013., 14:34   #81
Pozdrav društvo, evo imam i ja nešto što neznam objasniti a htjela bi ćuti i vaše mišljenje ...

dečka sam upoznala prije 4 godine, ima obiteljsku kuću koja je kad sam prvi put ušla u nju pomislila sam - prekrasna, raj na zemlji, ima li ista ljepse od ovog... no kad sam prvi put ostala sama u toj kući - hmmm, nije meni tu nesto pasalo, osjecaj tip - bas je tužno tu. Mi smo u toj kuci sami, njegovi roditelji umrli su prije 6 godina, dakle 2 godine prije nego sam ja prvi put tu krocila.... ispocetka nisam tome pridodavala neku veliku pažnju... a onda kada smo poceli zivjeti zajedno, kad bih bila sama osjetila bi neciju prisutnost, uvijek na istom mjestu u kuci (nista fizicko, nikakvi zvukovi, nista) jednostavno kad znas da je netko tu i bila sam uvjerena da je to njegova mama, i osjecala sam se jako ugodno, osjecaj je bio kao da mi zeli reci sad si ti tu s njim i ja mogu ici, sad sam mirna.... e onda sam ostala trudna , bebu sam izgubila u visokoj trudnoci, sada u toj istoj kuci (u kojoj se ruku na src enikad nisam osjecala bas najugodnije) ja vise ne mogu biti... to je zivi uzas ... imam knedlu u grlu, tezinu u prsima, na plecima, srce mi lupa ..... kao da me nesto opsjeda... decko mi je predivan, veza ok, ali ja naprosto u toj kuci ne mogu zivjeti.... mozete li mi malo reci svoje misljenje o tome i sta da radim...

i jos jedna mala sitnica, vidjela sam da se pisalo o tome, vec tri godine na isti datum mi se dogadaju ruzne stvari ....
__________________
I mnogo malo je, a malo mnogo je!!!!
ronhill_slims is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 13:26   #82
gubitak bebe nema veze s kucom, postoje mase obrazloženja o kojima bi se dale pisati stranice i stranice (zdravstvenih, duhovnih) da bi došla do odgovora na pitanje zašto...tako npr. dr. helen wambach je u jednom od svojih radova napisala da duša ulazi u tijelo fetusa u vecini slucajeva od 6 mj. trudnoce do rođenja, u toj fazi ima mogucnost ulaziti i izlaziti iz tijela fetusa, utjecati na "dušu" majku vezano uz pobacaj kako bi mogla odabrati drugo tijelo u kojem ce se osjecati udobno, koje smatra prikladnijim za život na svijetu na koji treba doci...
zdravstvene razloge vjerojatno znaš i sama i dobila si odgovor od ljudi koji su strucni po tom pitanju...
što se kuce tice u njoj sigurno ima energije suprugovih roditelja ali ta energija nije loša niti ti želi/može naštetiti, to je ono što osjecaš kroz neobjašnjivo prisustvo, ugodu al, imaš sigurno i masu negativne energije koju zraciš sama svojom tugom, deprom, lošim raspoloženjima, kao i energije svih tužnih i ružnih događaja, ljudi koji su prošli/ušli iz raznih razloga kroz kucu... što u tebi koja si ocito super senzibilna osoba izaziva taj grc, težinu itd....
zato opusti se, nije ništa opasno ni strašno, sve je stvar tvoje osobne percepcije, par stranica prije sam pisala nacin kako možeš ocistiti tu tešku energiju pa potraži ako te zanima, ako ti nešto nije jasno slobodno pitaj...nemoj raditi brzoplete poteze i donositi brzoplete odluke...da ti kasnije ne bude žao..
drži se
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 19:43   #83
tanita hvala na odgovoru ali mislim da bas nisi razumjela moje pitanje!
__________________
I mnogo malo je, a malo mnogo je!!!!
ronhill_slims is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 21:15   #84
Quote:
ronhill_slims kaže: Pogledaj post
tanita hvala na odgovoru ali mislim da bas nisi razumjela moje pitanje!
možda, a, možda si i ti malo brzopleto donijela zakljucak..ovo što sam ti napisala za "ciscenje" bio je prijateljski savjet i isproban "lijek" koji ne košta ništa a, donosi puno...a, sve ostalo je naravno stvar tvog izbora....
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 21:43   #85
Thumbs up

Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
možda, a, možda si i ti malo brzopleto donijela zakljucak..ovo što sam ti napisala za "ciscenje" bio je prijateljski savjet i isproban "lijek" koji ne košta ništa a, donosi puno...a, sve ostalo je naravno stvar tvog izbora....
Ma sve 5... htjela sam reci da si krivo shvatila dio oko djeteta u biti dosta si se na to vezala.. a ja njisam u postu hjtela reci da povezujem gubitak djeteta s kucom i energijom u njoj.. htjela sam reci da ta vibra postoji od prvog dana .. gubitak djeteta je mene oslabio pa me mozd amalo vise pere ta energija ali nikako ne mislim da je utjecala na moju trudnocu .. NE! s trudnocom i gubitkom mi je sve savrseno realno jasno.... nadalje nisam negativna osoba pogotov ne spram te kuce jer uvijek sva sretna idem u nju a vec nakon par sati je koma..

tvoje ciscenje sam provela! i bolje je! lakse je..
__________________
I mnogo malo je, a malo mnogo je!!!!
ronhill_slims is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 22:16   #86
Quote:
Miceki kaže: Pogledaj post
Ja se ponekad znam "igrati" sa svojim anđelom/anđelima u smislu da kažem u sebi: Ok, ako stvarno postojiš i čuvaš me, onda ću danas dobiti cvijeće. I padne mi na pamet da ću dobiti ruže. I ja kažem: Ok, neka budu ruže... i smijem se jer si mislim da sam zadala težak zadatak anđelu jer nema šanse da dobijem ruže poznavajući mog muža koji mi je u 10- ak godina možda 3 puta donio cvijeće. I jbt, vraća se moj muž od moje mame gdje je pokupio našeg sina toga dana i nosi buket crvenih ruža...poslala mi mama
Ovo sam isto probala, nakon sto sam ocistila prostor... i danas je upalilo!!! Nevjerojatno... sretna sam sto sam navratila na ovaj forum... jer sam si olakšala PUNO!!!

Prekjucer sam rekla - ako ima ista u ovoj kuci ili itko, nek mi da neki znak, nek mi dragi kupi nesto, donese s puta (nikad mi ne kupuje i nis ne donosi)... i evo ti njega veceras s jaknom blooooouppp hahahahhaha coool.. nek on nosi jakne sta god da bilo hahaha
__________________
I mnogo malo je, a malo mnogo je!!!!
ronhill_slims is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 08:52   #87
Quote:
ronhill_slims kaže: Pogledaj post
Ma sve 5... htjela sam reci da si krivo shvatila dio oko djeteta u biti dosta si se na to vezala.. a ja njisam u postu hjtela reci da povezujem gubitak djeteta s kucom i energijom u njoj.. htjela sam reci da ta vibra postoji od prvog dana .. gubitak djeteta je mene oslabio pa me mozd amalo vise pere ta energija ali nikako ne mislim da je utjecala na moju trudnocu .. NE! s trudnocom i gubitkom mi je sve savrseno realno jasno.... nadalje nisam negativna osoba pogotov ne spram te kuce jer uvijek sva sretna idem u nju a vec nakon par sati je koma..
normalno je da te nakon gubitka djeteta pere depra, i nije stvar u tvojem okrivljavanju vec u osjecajima koje imaš nakon takvog događaja i, 1000 pitanja koje si postavljamo kad nam se to desi...jer htjeli mi to priznati ili ne, nije nam svejedno...
i krivo si shvatila, nisam rekla da si ti negativna osoba, ti negativnu energiju samo jace osjecaš , što nije ništa loša, kao što nije ništa loše ni to što sve oko nas, kuca, predmeti ...itd upijaju svu našu tugu,radost, bol, srecu,suze...itd...
možda sam pogriješila što sam ti odgovorila al, to je bilo samo iz razloga da ti pomognem da to riješiš sama a, ne da ti kvazi vidovnjaci, magovi, mediji itd uzmu hrpu love jer u ovakvim situacijama lako postajemo "naivni" i dopuštamo drugima da nas uvjere kako smo žrtve. još jednom sorry i
Lp,
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 22:29   #88
Desilo mi se nešto neobično, nije da sada tu tražim nekakvu simboliku ili poruku, no priznajem da me zaintrigiralo.
Bila sam kod dragog od kojeg sam se udaljila, on je sada s drugom, no između nas postoji još nešto što nas veže, sjedili smo na trosjedu, skinula sam svoj ručni sat, odlužila na stolić pokraj trosjeda, bila sam jako emotivno nabijena, grlili smo se, ja sam jako plakala, on je bio pomalo zbunjen, ali je bio jako nježan i pažljiv, njegov mačak došao je do mene, mirisao je moju suknju, gledao me i lagano mijaukao, puno puta sam bila kod dragog , mačak mi nije prilazio, no nije caka u mačku, caka je u mom ručnom satu, kada sam ga stavljala na ruku sat je stao na nekih pola četiri, možda koju minutu poslije, probala sam ga postaviti na točno vrijeme, išao je par sekundi i stao, pomislila sam ok, idem sutra u njega staviti drugu bateriju.Drugi dan nisam ni uzela sat kada sam krenula od kuće, navečer sam uzela sat kako bih ga stavila u torbu i išla sutra zamjeniti bateriju, sat je i dalje stajao a ja sam ga onako iz fore išla opet namjestiti na točno vrijeme i sat je krenuo, prošlo je od tada dva tjedna , sat još uvijek uredno radi.
Slučajnost? najvjerojatnije je slučajnost, ali eto sat je stao u znakovito vrijeme,baš kada sam bila u iznimno snažnom emotivnom stanju.
Kestenjarka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.