Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2014., 22:11   #1
RAŠLJARENJE

Ljudovi,dogadja mi se nesto cudno!Trebam pomoc!Prije jedno 7,8 godina dosla je kod mene gospodja sa rasljama,trazila je vodene zile,te smo na jednoj iskopali bunar dubok 16 metara,a vodu smo vec nasli na 9.Ja sam joj iz zajebancije uzel raslje,tj.vrbine sibe i krenul sam oponasati nju,i meni se isto pocele raslje spustati ko i njoj.Ja sav zbunjen,a ona mi veli da to ne moze bilo tko.Danas sam zakljucil da imam jos nesto zajednicko ko i ona.Kud god hodam i kada uhvatim za metal,staticki elektricitet se izbije iz mene.Nije nista opasno,al je. Malo neugodnoo.Na metalnom dijelu tusa u kadi me trese lagana struja,a nju osjecam tak da mi oci lagano titraju.Dolazil mi je i elektricar i mjeril sa instrumentimai rekel mi da sam ocito lud.Sve je to doslo do tih granica da sam si na ebayu moral kupiti narukvicu za eliminaciju statickog elektriciteta.Znam da neki misle da sam lud,al bi molil nekog,bilo kog,barem nekog elektricara o cem se radi.cesto se iz dosade znam tresti nabijenim kondenzatorima,jer mi.nema ljepseg osjecaja od tog,pa neznam dal bi to od toga bilo.
blazenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 16:06   #2
Nemoj da te ta tvoja trešnja strujom košta života jer je moguće da je u bojleru negdje probilo pa te trese tuš. Malo pažljivije sa strujom...
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.