Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2014., 21:05   #1
Snaga uma

Ovako,primjetila sam da,kada zaista nesto zelim to ce se dogoditi.
Evo recimo jedan,pomalo smijesan ali istinit primjer.
U osnovnoj skoli sam imala profesoricu koju nikako nisam mogla smislit,mogla bih cak rec i da sam ju mrzila jer je bila uzasna osoba.
Jedan dan me toliko nazivcirala da sam,onako iz zezancije,desetak minuta u sebi govorila kako zelim da se spotakne i padne.Da napomenem,ja sam to stvarno zeljela i zelja je bila velika.Nakon sto sam zavrsila sa tim,nije proslo ni 5 minuta,a profesorica se spotaknula o torbu i pala.Nisam mogla vjerovat da se to stvarno dogodilo.
Ili,bila sam na kavi s frendom i on je stvarno htjeo upoznat neku curu.Ja sam ga gledala nekih pet minuta,i rekla:upoznat ces ubrzo neku curu i imat ces nesto s njom.
On se samo nasmijo i vjerojatno mislio da sam luda.
No,iducu noc me nazvo i ispricao kako je upozno neku curu i da se sa dogovaraju za van.

Moje misljenje je da,svi ljudi svojim zeljama i umom mogu svasta.Snaga uma je cudna ali djelotvorna stvar.
Voljela bi cut vasa misljenja i dali ste imali slicna iskustva?
OKP123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 18:04   #2
Istina da
samo nije dovoljno rec ja zelim ovo ili ono i to je to
osjecaj treba bit stvaran
sama pomisao na to treba stvarat trnce koji prolaze tjelom
osjetit toplinu i srecu u srcu
kao da se vec ostvarilo
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 18:15   #3
Pazite ljudi i zelite vise dobra. Samo zato sto nam se netko ne svida, ne znaci da ga treba unesreciti. Najveca je osveta biti bolji i uspjesniji bez obzira na dogadanja oko nas. Osveta je Pirova pobjeda, sve se vraca, sve se placa. Koristite svoje darovitosti u pozitivnom smjeru, da vam se vrati jos gore nego ste pozeljeli nekom drugom.
CEBELICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 09:31   #4
Zato se kaže pazi šta želiš da ti se nebi ostvarilo
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.