Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 13:16   #2821
U Barci sam pocetkom 4 mjeseca na 7 dana,pitanje glasi jel se isplati jedan dan odvojiti za Sitges?
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 13:22   #2822
Nemaš nešto posebno tamo za vidjet, jedino ako baš hoćeš na plažu... Bolje je taj dan odvojit recimo za Monserat. Ili Tarragonu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 13:55   #2823
Ok,proucit cu onda malo Tarragonu,dvoumim se jel se uopce isplati odvojit jedan dan za otici van Barce ili se bolje maksimalno posvetit Barceloni s obzirom da volim hodat ko lud i obici cim vise grada.
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 14:18   #2824
Meni nije bilo dosta 7 dana... Ali ja to volim polako... U svakom slučaju, možeš to tamo isplanirat, do Tarragone imaš regionalne vlakove, kartu ne treba kupit unaprijed, tako da ako ti ostane vremena - odi. U povratku se možeš zaustavit i u Sitgesu, 2 sata tamo ti je čisto dosta.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 14:20   #2825
Quote:
madmat kaže: Pogledaj post
Ok,proucit cu onda malo Tarragonu,dvoumim se jel se uopce isplati odvojit jedan dan za otici van Barce ili se bolje maksimalno posvetit Barceloni s obzirom da volim hodat ko lud i obici cim vise grada.
Za 3-4 dana ti možda i ne bih to savjetovao, ali ak si tamo 7 dana, obvezatno se "odmori" od Barcelone na jedan dan.

Skoro pa da bi se moglo reći da svih 7 dana i nemaš kaj po Barci obilazit.

OK, pretjerujem, naravno da imaš, ali nakon što "izžmičeš" sve najatraktivnije stvari, nakon 3-4 dana, preostat će ti manje-više samo stvari od kojih je Montserrat sigurno atraktivnija.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 14:32   #2826
Proucit cu okolna mjesta pa odlucit na licu mjesta,kod mene je fora kaj volim dozivjet grad i van onih uobicajenih turistickih mjesta.Jer meni neki grad ne cine samo turisticke lokacije i turisticke znamenitosti jer na taj nacin se ipak ne dobije potpuna slika grada.Zato volim maksimalno puno hodat pa od jedne do druge lokacije doci pjeske kako bi vidio i sve ono izmedu....zato mislim da bi me mogla Barca okupirat svih 7 dana,ali ako ostane vremena skoknuo bi i negdje pored Barce kaj je vrijedno da se posjeti.
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:48   #2827
Nemaš kaj raditi u Sitgesu, osim kupanca kad je toplije, jedino ako voliš gledati dvoje muških kako se drže za ruke i kako se grle e onda je to mjesto za tebe
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:44   #2828
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Nemaš kaj raditi u Sitgesu, osim kupanca kad je toplije, jedino ako voliš gledati dvoje muških kako se drže za ruke i kako se grle e onda je to mjesto za tebe
E taj baš nisam......a i bolja polovica(ženska) je samnom
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 14:35   #2829
Ako volis hodati k'o lud, kako si naveo, onda definitivno neces imati potrebu i vremena da se maknes iz Barcelone. Ja takodjer volim hodati, prosle godine sam bio 9 dana i imao apsolutno ispunjeno vrijeme od jutra do navecer, stalno smo negdje zujali, obilazili... A isto smo imali u planu da jedan dan negdje maknemo iz Barce... Medjutim, nismo stigli...
Samo Sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:16   #2830
Quote:
Samo Sa kaže: Pogledaj post
Ako volis hodati k'o lud, kako si naveo, onda definitivno neces imati potrebu i vremena da se maknes iz Barcelone. Ja takodjer volim hodati, prosle godine sam bio 9 dana i imao apsolutno ispunjeno vrijeme od jutra do navecer, stalno smo negdje zujali, obilazili... A isto smo imali u planu da jedan dan negdje maknemo iz Barce... Medjutim, nismo stigli...
To sam si i mislio.....ali dobro je uvijek čuti još par savjeta i iskustva....
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:23   #2831
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Nemaš kaj raditi u Sitgesu, osim kupanca kad je toplije, jedino ako voliš gledati dvoje muških kako se drže za ruke i kako se grle e onda je to mjesto za tebe

A ovog ćeš se nagledat i u Barci :-)
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:00   #2832
Quote:
jall kaže: Pogledaj post
A ovog ćeš se nagledat i u Barci :-)
A dobro u Sitgesu ima i posebna plaža gdje se skupljaju momci sa roza kupačim gačicama
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 23:10   #2833
Krivo si gledao, nije samo jedna, ima ih 3.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 10:26   #2834
Messi živi u Sitgesu.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 10:31   #2835
Nisam ga sreo na plazi...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 11:07   #2836
Na kojoj ga plaži nisi sreo?
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 11:59   #2837
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Krivo si gledao, nije samo jedna, ima ih 3.
Ma ja sam prolazio sam pokraj jedne, pa tako zapamtio
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 12:10   #2838
Thumbs up

Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Messi živi u Sitgesu.
Brijem da Messi živi u Castelldefels-u
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 12:21   #2839
Bio i tamo, ništa posebno. Apartmansko naselje.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 13:00   #2840
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Bio i tamo, ništa posebno. Apartmansko naselje.
Ma sve mi se ćini da ću ja ostat sve dane u Barceloni i pokušat vidjet ćim više od grada i onog turističkog djela i onog manje turističkog....uostalom oduvijek mi je Barcelona bila velika želja pa tamo idem sa baš velikim zanimanjem.....
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.