Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 15:52   #1581
evo mene opet, da svama podjelim svoju muku
ma stvarno su mi kao droga, jednostavno sam ovisna o njima, ali stvarno
odgledala sam do 18 epizode, mučila sam se gledajući 12 epizodu, ali moram reći da mi ove od 13 do 18 i nisu tako loše kako sam mislila da će mi biti obzirom da ih nema skupa u istom kadru. ima malo sapunjastih dijelova, ali budem oprostila scenaristicama.
gledam na balkanju unaprijed i sad ste me iznenadile da nema šamarića u 20. to sam doduše vidjela na youtube ali na turskom, tak da bih stvarno voljela vidjet to s prijevodom
ono što mi je nevjerovatno da će nova prepoloviti epizode, pa što je njima, izgubit će na gledanosti, evo već su mene izgubili, rađe gledam ovak unaprije!
još jednom ću vam reći da ste mi sve zakon.
volim vaše komentare, sličice, linkove, ajme super ste
stvarno!!!!!!
garavalinda is offline  
Old 14.01.2013., 15:54   #1582
Quote:
roska kaže: Pogledaj post
pitanje za xavi
u onoj epizodi kad on bude ranjen i izgubi pamćenje,jeli onda ona njemu kaže da ga je oduvijek voljela? on to čuje jel?samo se ne sjeća ko je ona?
nisam Xavi, ali sam prisutna, pa ako mogu...

čuje on nju i koda se probudi jedino čega se ne seća je šta mu se to desilo, zašto je u bolnici i ko je Emre...ostalih dogadjaja i ljudi se seća...samo je u jednoj sekundici zaboravio ime deteta, Sila je malog donela u bolnicu i kada doktor pita za ime, Boran se premišlja, ali u tom momentu Sila izgovori, Berdihan i on onako ushićeno to ponovi....

rekla mu je da ga voli od momenta kada ga je videla pred česmom i još svašta i na kraju mu govori - da se nisi usudio da me napustiš...tu se on budi...

o tome pričaju tek neku epizodu kasnije, sad da me ubijete ne znam koja, kada on njoj dok leže onako zagrljeni to spomene i pita da li je to što je rekla istina, da ga voli od prvog susreta
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 14.01.2013., 15:58   #1583
E jesu ga upetljali. Kratkoročna amnezija + Emre. Kog je upoznao prije valjda godinu dana. Ili ga je to njegova podsvijest pokušala potisnuti. Možda bi tako bilo i bolje. Nije mu doktorica po tom pitanju baš napravila uslugu.
blenta is offline  
Old 14.01.2013., 16:01   #1584
Quote:
YES&NO kaže: Pogledaj post
To je vjerojatno zato sto si gledala seriju na nekim od onih kanala gdje je serija skracivana..pa fale nek kljucne scene...kao naprimjer ta na plazi di se svadjaju tj sila se dere i malo ga samara a onda sljedi grljenje
Sljedeći puta gledam na oyu s prijevodom pa ćemo vidjeti. Znam tu scenu s filmića s yt-a, pa sam ju i očekivala u epizodi, kad ono šipak.

Quote:
plava ruža kaže: Pogledaj post
Ja sam skontala da joj na kraju 19.e kaže kako će pričekati s provođenjem odluke plemena dok se dijete ne rodi?!

Xavi je napisala da je ipak ono što sam pretpostavljala, da nije napravio zbog nje, nego zbog djeteta, a njoj se faca smrza " kako ti znaš za dijete??"

Blenta, Sila dovodi u školu bratovo dijete, a Boran dovodi malog što raznosi čaj u firmi (ili onaj što je pucao u Silu) nisam više sigurna...
Kakvo bratovo dijete?? Dovodi svog brata, Emira, a Boran dovodi maloga šta ju je htio upucati. Kad ga vidi, Sila se malo odmakne od njega.


Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
U 18 Narin ce ga nazvati i reci mu.
Potom ce on nazvati Silu i reci joj da se pazi, ali ce ona srati nesto.
Pa ce se on baciti da je spasi i ranit ce ga.
Potom ce Abayu reci: jesam li ti rekao za bebu?
Abay: bebu?
Boran: sila je trudna Abay, postat cu otac.


Ovo mi je takooooo slatttkkkooooooo. Bio je presladak tu, smiješio se, baš je bio happy.
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
sad malo gledam, dobro da su bas Makifa izabrali za ulogu Borana, jer su prije ulogu Borana ovom tipu nudili.
http://www.imdb.com/title/tt0875103/trivia
gledanost bi bila 1%
Omg, ništa ne bi bilo od Sile, da su njega izabrali.

Quote:
dimanado kaže: Pogledaj post
Pa kad je najbolja, zašto ju krate i stavljaju glupu Laru???? Glupi su, uzimaju ljudima ono što žele gledati i turaju pod nos onu dosadu koja je trebala biti gotova još u prvoj sezoni. Šta hoće od nje napraviti Santu Barbaru?

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Radi se o ovom prilogu. Na 13:27 se u pozadini čuje kako ona povikne "Mehmet!". Računaj da je ovo negdje nakon mjesec i pol dana snimanja, po odjeći mislim da je riječ o 7.epizodi, tad još nije bilo došlo do sukoba.
Čula sam!!!! Ma ja ne vjerujem da su oni bili posvađani ili nešto. Možda su morali glumiti zbog onog njenog da kao nisu dobri. Jer ne bi mogli odglumiti sve one scene onako dobro da nije bilo kemije.

Još jedna stvar koja me smeta i stavlja seriju baš u prave sapunjare su oni njihovi detektivi koji im šalju slike koje su slikane s 10 cm udaljenosti. Mislim, jasno se vidjelo u Emreov stan kako ona leži na kauču, pije čaj.......a Emre je prije toga pričao s tog svog balkona koji je na 5.,6. katu??? Pa gdje se popeo detektiv?? Na rasvjetni stup? I kad je on u autu s Gizem, doslovno je slikano s 30 cm udaljenosti. A kao bili su na pustom mjestu gdje nije bilo ni drveta ni grma da se netko negdje sakrije.

Zadnje uređivanje lady.godiva003 : 14.01.2013. at 16:58.
lady.godiva003 is offline  
Old 14.01.2013., 16:06   #1585
Quote:
roska kaže: Pogledaj post
hvala ti upravo gledam
samo,nije mi jasno to sjeckanje
ddizi je neki turski sajt i aktuelne epizode postavljaju maltene isto veče, sa par sati zakašnjenja u odnosu na live prenos i oni izbacuju sve reklame, dobija se čista epizoda....kada se gledaju epizode on line imaš gomilu dugih, dosadnih reklama, koje naravno ubace u najzanimljiviji deo same epizode, pa onda čekičaš neki 10 do 15 minuta da vidiš šta je bilo..... ko je nekada pratio serije i tako sve mu je jasno...ovi naši su amateri za reklame....i moguće da je došlo do nekog prekida emitovanja baš u tih par minuta, da su pogrešno spojili te delove epizode i verovatno da ne bi čekali sa podizanjem cele, odlučili se da je ostave tako osakaćenu....na ove druge kanale je neko drugi postavljao epizode i tu postoje i ti delovi...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 14.01.2013., 16:37   #1586
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Ma ja ne vjerujem da su oni bili posvađani ili nešto. Možda su morali glumiti zbog onog njenog da kao nisu dobri. Jer ne bi mogli odglumiti sve one scene onako dobro da nije bilo kemije.

Juhu,nisam jedina koj misli tako..Vjerovatno su to i novinari preuveličali kao i uvijek..
Aginicaa is offline  
Old 14.01.2013., 16:48   #1587
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Još jedna stvar koja me meta i stavlja seriju baš u prave sapunjare su oni njihovi detektivi koji im šalju slike koje su slikane s 10 cm udaljenosti. Mislim, jasno se vidjelo u Emreov stan kako ona leži na kauču, pije čaj.......a Emre je prije toga pričao s tog svog balkona koji je na 5.,6. katu??? Pa gdje se popeo detektiv?? Na rasvjetni stup?
Jao umrla sam od smijeha.........
Mabrouka is offline  
Old 14.01.2013., 16:59   #1588
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
čuj.. vidim da ti veze koje život znače= internet da gledaš što ti srce želi ne nedostaje pa aki zapadne.. kud ćeš bolja isprika( samo da je toplo i eventualno koji čaj ili kuhano vino)..

Dakle.. Narin izbacila.. nevjera ju muči Samo neznam zašto je i nečastan??


http://img443.imageshack.us/img443/3547/18silineoptuzbesmall.png

Uploaded with ImageShack.us

a nisam baš vidjela da se on sjetio tih riječi da 20... neznam da li kasnije to vrti
Veza koja zivot znaci uvijek postojana zivio smarthphone

Ovo kaj mu predbacuje da je nevjeran,a i necastan,mozda misli kak ju jos nije koknul,pa znaci jos nije vratio cast pa je necastan Kad je cula da se vraca u Mardin imala sam osjecaj da joj je zao kaj ju vise ne planira ubiti,kaj je ljubomora,bolje da mene lovi pa neka je razlog i ubojstvo,nego da se s drugom presetava

E,i ovo hocu vec danima pitati pa zaboravim,podsjeti me sinocnja epizoda na novoj.Ovako,kad su prvi put trebali pobjeci Azad se uredno o tome konzultira sa Dzelilom,raspravljaju kaj kako zasto i u badu su jer je bijeg propao... i tak... i dode vrijeme kad fakat uspiju pobjeci i onda se Dzelil sokira i zdvaja,place,urlice,cvili i tu je meni nekoliko upitnika iznad glave.Kaj se promijenilo od zadnjeg pokusaja bijega pa je tamo skoro organizirao bijeg,a kad se isti dogodio umalo ga herc copio.Ili je to ono teoretski super ideja,a kad se realizirala onda se u...o od straha,Dzelil mislim.Cini se meni da nitko tamo bas jasno ne poznaje zakone Tore osim onih par glavonja kaj zasjedaju i Kevser naravno
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 14.01.2013., 17:52   #1589
pregledala 18.-tu strasna, ali straaaaasna epizoda jedino mi je malo bezveze kad je Borana upucao onaj mali, i ovaj se digao 3 sek. poslije hahahahahha cak sam i snimala mobitelom neke scene kad ovi namjeravaju postaviti prevod za 19.-tu, i za ove koji su malo bolje upuceni, kad Boran govori Abayu za bebu ?
Nudji is offline  
Old 14.01.2013., 17:53   #1590
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
nisam Xavi, ali sam prisutna, pa ako mogu...

čuje on nju i koda se probudi jedino čega se ne seća je šta mu se to desilo, zašto je u bolnici i ko je Emre...ostalih dogadjaja i ljudi se seća...samo je u jednoj sekundici zaboravio ime deteta, Sila je malog donela u bolnicu i kada doktor pita za ime, Boran se premišlja, ali u tom momentu Sila izgovori, Berdihan i on onako ushićeno to ponovi....

rekla mu je da ga voli od momenta kada ga je videla pred česmom i još svašta i na kraju mu govori - da se nisi usudio da me napustiš...tu se on budi...

o tome pričaju tek neku epizodu kasnije, sad da me ubijete ne znam koja, kada on njoj dok leže onako zagrljeni to spomene i pita da li je to što je rekla istina, da ga voli od prvog susreta
aaaa super si,hvala ti
roska is offline  
Old 14.01.2013., 18:01   #1591
i meni je isto kemija između njih tako da naprosto nemogu virovati da nisu bili u dobrim odnosima
vidićemo kako će biti u sljedećim nastavcima
roska is offline  
Old 14.01.2013., 18:18   #1592
Quote:
roska kaže: Pogledaj post
ma u kojoj minuti mu Narin kaže da će biti tata? nema toga u 18. epizodi
I ja sam to jedva našla 76:25
KANTARIOL is offline  
Old 14.01.2013., 18:52   #1593
Ja čekam 19. i ne mogu dočekati. Ma što jedan drugom ne trče u zagrljaj.... Mislim iz aviona se vidi da žele biti skupa. Ne razumijem, sad kad su se vidjeli i čuli... U čemu je problem?
Mabrouka is offline  
Old 14.01.2013., 19:15   #1594
Može li mi neko reči u kojoj epizodi je Boran ranjen (mislim na taj dio sa gubitkom pamćenja) ?
Aginicaa is offline  
Old 14.01.2013., 19:23   #1595
Dobro vas našla sve!
Evo još jedne ovisnice!
U 12 epizodi na 10:31 ide naslovna pjesma, ali sa drukčijim početkom, eh baš mi je on najbolji
Ima netko riječi, link na pjesmu? Pomagajte!!!!!!!!!

" Ovdje moja čežnja neće propasti,
moja se jadikovka ne čuje,
pred mojim Boranom ne prolijeću mi godine"
__________________
TPW

Zadnje uređivanje lilly1966 : 14.01.2013. at 19:25. Reason: zaboravila dodati
lilly1966 is offline  
Old 14.01.2013., 19:27   #1596
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
ddizi je neki turski sajt i aktuelne epizode postavljaju maltene isto veče, sa par sati zakašnjenja u odnosu na live prenos i oni izbacuju sve reklame, dobija se čista epizoda....kada se gledaju epizode on line imaš gomilu dugih, dosadnih reklama, koje naravno ubace u najzanimljiviji deo same epizode, pa onda čekičaš neki 10 do 15 minuta da vidiš šta je bilo..... ko je nekada pratio serije i tako sve mu je jasno...ovi naši su amateri za reklame....i moguće da je došlo do nekog prekida emitovanja baš u tih par minuta, da su pogrešno spojili te delove epizode i verovatno da ne bi čekali sa podizanjem cele, odlučili se da je ostave tako osakaćenu....na ove druge kanale je neko drugi postavljao epizode i tu postoje i ti delovi...
zora, srce si, hvala

daj reci, sto s abayem, s kime on zavrsi na kraju? citam da ce na vjencanje dovest onu direktoricu, a kasnije s drugom ceka dijete? kaj ce se direktorici dogodit?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 14.01.2013., 19:40   #1597
Quote:
Aginicaa kaže: Pogledaj post
Može li mi neko reči u kojoj epizodi je Boran ranjen (mislim na taj dio sa gubitkom pamćenja) ?
a tamo negdje u 50.-tim epizodama
roska is offline  
Old 14.01.2013., 20:07   #1598
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Valjda je cura iz Istanbula udata na prevaru i na silu za nekog agu u Mardinu, pa je bježala, brojni rođaci je tražili da je ubiju, ali je aga bio brži jer se zaljubio i onda se i ona zaljubila u njega i živjeli su sretno do kraja života. Trebalo bi naći tu priču.



Dakle, tema je iz istinite price. Jao sto volEm ovo cuti...divno...

Molim dame koje znaju turski da nama koje nemamo tu srecu pronadju i prevedu koji clanak o ovome.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 14.01.2013., 20:07   #1599
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post

ps.
pollys
Doletila i ti vamo, aaa,

Quote:
Nudji kaže: Pogledaj post
kad ovi namjeravaju postaviti prevod za 19.-tu, i
Valjda sutra navečer. Eto, recimo, teorija relativnosti na djelu. Njima je to USKORO!!, a meni se čini kao vječnost.
PollyS is offline  
Old 14.01.2013., 20:19   #1600
Evo ovo našla na fb pa da podijelim s vama
Boran (Mehmet) je za vrijeme snimanja bio u vezi sa Leylom Beşak (Jezda) ,a Sila (Cansu) sa Cemom.Cansu je rekla da u životu nije ljuta na nikoga.(tako da su laži ono što govore novinari ) Evo vam jedan intervju di su oni ,al cuje se smo pjesma i pitali su Silu bi li snimala jos nesto sa Boranom .Boran je rekao da : "Ljubav je za njega: predanost i samopouzdanost.
Voli pokazivati ljubav i žena koja je sa njim ce se u svakom trenutku osjecati voljenom i sigurnom.
Žena koja ce mu biti supruga je ona žena sa kojom ce odmah poželjeti imati djecu."
https://www.youtube.com/watch?v=zW47UdhHTcE
__________________
Vulpes pilum mutat, non mores.
dimanado is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.