Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 13:31   #1
Problem s prijateljicom oko moje i njezine veze, savjet... molim vas!

Ovak... u vezi sam god i 7mj. imam dobrog,pouzdanog dečka, koji mi je uvijek bio podrška, savjetovao me, volio, sve mi je pružio i to je najbitnije za mene
međutim, javlja se tu jedna moja frendica koja je u vezi oko pol godine ima ful dečka, dobro izgleda i onak dobrica je, bas bas dobrica, ali nije nesto pretjerano intelgientan i ne razgovara s njom kako bi ona zeljela.
kad nas dvije razgovaramo o vezama, ja uvijek nju podupirem, dajem joj savjete i trudim se reci joj u sto boljem svijetlu stvarnost i realnost, a ona svaki put kad ja spomenem svog decka, ali doslovno svaki put ili negoduje ili prevrce ocima ili se izruguje ili joj ne stima to kaj pricam ili joj smeta moj decko ili govori nesto negativno za njega, uvijek nesto samo da nije pozitivno.
meni se to zaista ne svidja i pocelo mi je stvarat komplexe da sam se zapitala jel to stvarno tako kaj ona prica...
jednom prilikom je rekla da joj se moj tip ne svidja ful kao osoba, da ne voli bas takve osobe, ali da ako je to moj izbor da ga ona postuje...
nisam zaista opsjednuta tudjim misljenjima al kad ti netko stalno soli nekaj negativno zapitas se dal je to fakat istina..
neki dan mi je rekla da je cula lose price o mom decku, savjetovala sam se s roditeljima i oni su me ono uravnotezili... ne znam, kaj vi mislite o svemu
Ploom la is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 13:41   #2
zato nama muskarcima kazu...ne pokusavajte razumjeti zene, one se medusobno razumiju i mrze se
ljubomorna je...
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 13:41   #3
Mislim da ti svog decka ipak bolje poznajes od nje... Tak da te neki njeni komentari ne trebaju dirati...
Ok ovo da je cula ne znam sta o njemu, to mogu biti tracevi ali i istine. Nemoj slijepo vjerovati... Neka tebi ona lijepo kaze di je to cula i od koga...
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 13:56   #4
I nije ti bas neka prijateljica, ak je tak kak si napisala
jabadabadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:17   #5
omalovazavajuci njega,omalovazava i tebe.....
slijedeci put joj nabroji sve sto se tebi ne svidja kod njenog,ali si bila preobzirna da joj to prije kazes.....i da sjasi s tvog odabira....i sta ce to takva prija?
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:18   #6
ja mislim da ste vi djeca koju vjecno netko uci. prvo vrtic pa osbnovn apa srednja pa faks pa vas obucavaju za rad.

u meduvremenu vas uce zivotnim skolama. a isto tako kao da su vas programirali to da morate imat decka.

budite solo na 5 minuta i napokon naucite mislit svojom glavom
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:32   #7
zašto dozvoljavaš da ti "prijateljica" tako sije te crve sumnje i nesigurnost?
meni je dobrobit prijatelja važna i ako smatram da im partner na neki način šteti ja ću to reći, ali iskreno, izravno i bez okolišanja. i to ako imam dokaze ili barem neku osnovanu sumnju.
ovo mi zvuči kao klasična ljubomora i miniranje tuđe veze
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:32   #8
Quote:
Ploom la kaže: Pogledaj post
jednom prilikom je rekla da joj se moj tip ne svidja ful kao osoba, da ne voli bas takve osobe, ali da ako je to moj izbor da ga ona postuje...
To je nešto što se može reći jednom i onda zauvijek šutiti. Jel, da se pjesnički izrazim.
Kurac ona poštuje i tebe i tvoj izbor ako stalno sere.

Ja sam dvjema frendicama rekla da mi njihov lik nije sjeo, zato zato i zato i da nisam sigurna ili ne podržavam (kako kojoj) taj odnos u smislu - neću šutiti pa da ispadne da se slažem.
No, daljnje akcije su nepotrebne, neću joj srati ne želim da se opravdava, sve što vidim odšutim, neću njoj soliti i bok.
Ako je ona sretna, to što je taj lik meni idiot ili ga ne mogu smislit pored mene, jebiga, nije moja stvar. Ja se družim s njom, ne s njim. Nisu čule slovo ružnoga, niti sam ih krstila epitetima, ali nemam ni potrebu ni želju družiti se s njima. Ako joj to ne paše, a bed, ne trpim, ali ni ne kenjavim.

Da im se dogodi nešto novo, radikalno (tipa, da kaže da ju je ošamario ili tako nešto) da ok, tu bih vjerojatno isto skometirala ako imam što, ali zbilja, to što meni netko nije legao, nije nešto s čim je ok 'soliti pamet' i 'prosvjetljivati'.
Ne jebem se ja s njim, nego ona. Ako me explicitno pita za mišljenje, reći ću, dok ne pita, to mišljenje je samo moje i dok je ona sretna, odlično.

Ako se razlete, neću ići kenjaviti sa 'jesam ti rekla', nego ću nastojati biti podrška.

Tako nekako ja vidim 'poštujem tebe i tvoj izbor, slagala se s njim ili ne'.

Edit: u ovakvoj sceni bih ja toj frendici rekla 'ok, koji tebe kurac muči, daj se ispuši da čujem, primim na znanje' i kad kaže, ako nije ništa što nalazim problematičnim, bih joj rekla 'ok, hvala, a sad me poštedi svog mišljenja, jer mi se to ne sluša i jer ne vidim ni trunke poštivanja ni mene ni mojih izbora ako ćeš mi kenjati - ako ne možeš biti sretna sa mnom, onda me nemoj zamarati'.
Varijaciju na temu. Možda sam malo alergična na popovanja
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:39   #9
Ljubomorna je jer si bolje prošla od nje.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:44   #10
Mislim da bi se trebala zapitat kakva ti je to prijateljica, a ne kakav ti je momak! Ona se ponaša bezobrazno i ljubomorno jer joj izgleda nedostaje ono što ti imaš u svojoj vezi i onda ovakvim ponašanjem pokušava to omalovažavat da se ona osjeća bolje. Ako je stvarno smatraš prijateljicom (a s prijateljima uvik možeš otvoreno razg o svemu) reci joj da ti to smeta i pitaj je zašto se tako ponaša i amen...
__________________
"Volim živjeti. Ponekad se osjećam divlje, očajnički, doista jadnom, izmučena tugom, ali usprkos svemu tome još uvijek prilično sigurno znam da je biti živ veličanstveno." -Agatha Christie :D
Posejdona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:50   #11
I to ti je FUL prijateljica?
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 16:33   #12
ŽENE NEMOGU BIT PRIJATELJI međusobno,al nemogu skužit zažto?
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 16:40   #13
e daj ti reci nama

jel to samo radi otkako si sa ovim deckom??

ili je i ranije to činila??

ako je i ranije..

zapitaj se u njenu iskrenost..
__________________
*U svakom čovjeku nalazi se usnuli div. Kada se div probudi, čuda se događaju*
Dalia Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 16:48   #14
mozda ce zvucati sokantno, ali samo zato sto nam je netko prijatelj, ne znaci da nam njihov izbor partnera treba biti po gustu.

doduse, ne bi se trebalo nabijati na nos. previse. trijezan.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 16:54   #15
Quote:
Ploom la kaže: Pogledaj post
ne znam, kaj vi mislite o svemu
Čekaj, jel se tu radi o nekoj starijoj i zreloj ženskoj?
Nakon ovog pročitanog ta tvoja frendica se ponaša ko neka ljubomorna klinka koja nije u stanju prekinuti nešto što joj i više nego očito ne paše.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 17:44   #16
Quote:
šljaker22 kaže: Pogledaj post
ŽENE NEMOGU BIT PRIJATELJI međusobno,al nemogu skužit zažto?
zato što se međusobno stalno natječu i ljubomorne su!
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 17:57   #17
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
To je nešto što se može reći jednom i onda zauvijek šutiti. Jel, da se pjesnički izrazim.
Kurac ona poštuje i tebe i tvoj izbor ako stalno sere.

Ja sam dvjema frendicama rekla da mi njihov lik nije sjeo, zato zato i zato i da nisam sigurna ili ne podržavam (kako kojoj) taj odnos u smislu - neću šutiti pa da ispadne da se slažem.
No, daljnje akcije su nepotrebne, neću joj srati ne želim da se opravdava, sve što vidim odšutim, neću njoj soliti i bok.
Ako je ona sretna, to što je taj lik meni idiot ili ga ne mogu smislit pored mene, jebiga, nije moja stvar. Ja se družim s njom, ne s njim. Nisu čule slovo ružnoga, niti sam ih krstila epitetima, ali nemam ni potrebu ni želju družiti se s njima. Ako joj to ne paše, a bed, ne trpim, ali ni ne kenjavim.
To je to.
Ako stvarno imam razlog zašto mi ne sjeda nečiji partner (bilo je situacija) reći ću što mislim (samo ako ima smisla i ako mislim da tim savjetom pomažem prijateljici, a ne da mi netko ne sjeda jer je recimo panker, a ja takve ne volim, bubam), a nakon toga nemam više što pametovati ili "pljuvati" po njemu (osim ako se dogodi izvanredna situacija ili me prijateljica direktno pita za mišljenje o nekoj situaciji).
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:15   #18
Quote:
Ploom la kaže: Pogledaj post
a ona svaki put kad ja spomenem svog decka, ali doslovno svaki put ili negoduje ili prevrce ocima ili se izruguje ili joj ne stima to kaj pricam ili joj smeta moj decko ili govori nesto negativno za njega, uvijek nesto samo da nije pozitivno.
meni se to zaista ne svidja i pocelo mi je stvarat komplexe da sam se zapitala jel to stvarno tako kaj ona prica...
jednom prilikom je rekla da joj se moj tip ne svidja ful kao osoba, da ne voli bas takve osobe, ali da ako je to moj izbor da ga ona postuje...
nisam zaista opsjednuta tudjim misljenjima al kad ti netko stalno soli nekaj negativno zapitas se dal je to fakat istina..
neki dan mi je rekla da je cula lose price o mom decku, savjetovala sam se s roditeljima i oni su me ono uravnotezili... ne znam, kaj vi mislite o svemu
I meni nekad neki ljudi ne "sjednu". Naravno, iskreno to kažem. Ali ne treba stalno piliti... neukusno je. Mada, imam frendica kaj stalno tule da im je dečko ovakav i onakav, i ne znaju kaj da naprave... ja im kažem iskreno, savjetujem ih a one i dalje ništa ne poduzimaju. To je drugi slučaj, ali opet se neću ponavljati... reći ću da zna moje mišljenje i to je to.
Ti o svom dečku imaš samo riječi hvale tako da ne znam kaj se tu ima kritizirati... o čemu se konkretno radi?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:39   #19
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
To je to.
Ako stvarno imam razlog zašto mi ne sjeda nečiji partner (bilo je situacija) reći ću što mislim (samo ako ima smisla i ako mislim da tim savjetom pomažem prijateljici, a ne da mi netko ne sjeda jer je recimo panker, a ja takve ne volim, bubam), a nakon toga nemam više što pametovati ili "pljuvati" po njemu (osim ako se dogodi izvanredna situacija ili me prijateljica direktno pita za mišljenje o nekoj situaciji).
Moji 'zato' za ove dvije su bili da smatram da ih degradiraju, otresaju se na njih i nisam osjetila nimalo paznje, ali puno podjebavanja. Rekoh. One su rekle da ih ne razumijem, da on nije takav.
I ok, njihov izbor. Al neka ne ocekuju da se druzim s njima, i sve 5. I ne ocekuju i ok, nema problema.

Nije mi ona prestala biti draga. Za par godina mozda opet popricam s likovima pa cu tad vidjeti kako mi tad sjedaju.

Nek uzivaju i izvuku najbolje iz tih odnosa. Simple

Hocu reci - moje nesjedanje nije bilo jer meni ne stima lik u odnosu na mene, nego jer mi nikako nije sjelo kako ih tretiraju. Da, nazalost, tretiranje je ispravan opis, jer to ne mogu zvati 'kako se odnose'. Al ako njih to veseli, pa nek cure probaju, uzivaju i uce na svojoj kozi.

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:46   #20
Quote:
Ploom la kaže: Pogledaj post
Ovak... u vezi sam god i 7mj. imam dobrog,pouzdanog dečka, koji mi je uvijek bio podrška, savjetovao me, volio, sve mi je pružio i to je najbitnije za mene
međutim, javlja se tu jedna moja frendica koja je u vezi oko pol godine ima ful dečka, dobro izgleda i onak dobrica je, bas bas dobrica, ali nije nesto pretjerano intelgientan i ne razgovara s njom kako bi ona zeljela.
kad nas dvije razgovaramo o vezama, ja uvijek nju podupirem, dajem joj savjete i trudim se reci joj u sto boljem svijetlu stvarnost i realnost, a ona svaki put kad ja spomenem svog decka, ali doslovno svaki put ili negoduje ili prevrce ocima ili se izruguje ili joj ne stima to kaj pricam ili joj smeta moj decko ili govori nesto negativno za njega, uvijek nesto samo da nije pozitivno.
meni se to zaista ne svidja i pocelo mi je stvarat komplexe da sam se zapitala jel to stvarno tako kaj ona prica...
jednom prilikom je rekla da joj se moj tip ne svidja ful kao osoba, da ne voli bas takve osobe, ali da ako je to moj izbor da ga ona postuje...
nisam zaista opsjednuta tudjim misljenjima al kad ti netko stalno soli nekaj negativno zapitas se dal je to fakat istina..
neki dan mi je rekla da je cula lose price o mom decku, savjetovala sam se s roditeljima i oni su me ono uravnotezili... ne znam, kaj vi mislite o svemu
Frendica ti je ljubomorna kaj ti imaš dobrog dečka a ona idiota. Toga je svjesna i sama pa pljuje po njemu.
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger