Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2007., 11:23   #1001
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
pitaj dečke na sam svoj majstor - oni su eksperti
Hvala
muhha is offline  
Old 02.11.2007., 11:23   #1002
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Hvala!
Evo boje gornjih (bijelih+ mocca s cime je cijeli gornji uokviren, a takvi su svi donji):

link na vecu sliku:

linka na mocca (veliku sliku)
Vikica, i boje su odlicne. Sve mi je bas super.
fonemf is offline  
Old 02.11.2007., 12:47   #1003
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
zato što kao prvo nisam u njega mogla pošteno posložiti suđe za pranje, a kao drugo bio je u kombinaciji sa nisko monitiranom pipom, što je bila ubojita kombinacija .... uvijek sam uspjela zaprskati i napravit svinjac

pa meni u ovaj moj stanu i one najveće tepsije za pećnicu, a s obzirom da imam tu visoku pipu fakat sve mogu lijepo prati...a to kaj se malo zalije okolo...ah, kaj sad...to mi se događalo i kad sam imala dupli pravokutni sudoper, a nižu pipu od ove
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 02.11.2007., 14:36   #1004
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
pa meni u ovaj moj stanu i one najveće tepsije za pećnicu, a s obzirom da imam tu visoku pipu fakat sve mogu lijepo prati...a to kaj se malo zalije okolo...ah, kaj sad...to mi se događalo i kad sam imala dupli pravokutni sudoper, a nižu pipu od ove
onda super ... ovo su bila dva bazena ... ne baš velika i ta niska slavina koja je izluđivala

u novu kuhinju definitivno pravokutni ... iako mora biti kutni
elegant is offline  
Old 02.11.2007., 15:24   #1005
Ja imam okrugli sudoper i odličan mi je ! S time da je moja slavina ona tuš-slavina.
Isa is offline  
Old 02.11.2007., 15:55   #1006
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
onda super ... ovo su bila dva bazena ... ne baš velika i ta niska slavina koja je izluđivala

u novu kuhinju definitivno pravokutni ... iako mora biti kutni
a si vidjela one kutne sudopere?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 02.11.2007., 16:08   #1007
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Ja imam okrugli sudoper i odličan mi je ! S time da je moja slavina ona tuš-slavina.
I meni je to bio kriterij! Bez tuš slavine nema šanse da ju uopće gledam
vikica is offline  
Old 02.11.2007., 16:43   #1008
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
a si vidjela one kutne sudopere?
u živo ... sve 5 osim cijene
elegant is offline  
Old 02.11.2007., 16:48   #1009
pa kolka im je cijena?
ak ga već stavljaš u kut onda će ti sigurno bolje izgledati taj kutni...ili ne?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 02.11.2007., 16:50   #1010
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
pa kolka im je cijena?
ak ga već stavljaš u kut onda će ti sigurno bolje izgledati taj kutni...ili ne?
1.500 - 2.000 kn
elegant is offline  
Old 02.11.2007., 16:57   #1011
elegant
To mi još izgleda jeftino, ima još puno skupljih . Naguraju cijene gdje god stignu.
Isa is offline  
Old 02.11.2007., 17:02   #1012
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
elegant
To mi još izgleda jeftino, ima još puno skupljih . Naguraju cijene gdje god stignu.
ima, ali one od 5.000kn me ne zanimaju ... tražim nešto raelno, iako teško da se i ovo može nazvati tako
elegant is offline  
Old 02.11.2007., 17:16   #1013
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
1.500 - 2.000 kn
Hehe, toliko i pipe dođu! ma nova kuhinja je sitnica za đžep!
vikica is offline  
Old 02.11.2007., 17:21   #1014
vikica
Ma nova kuhinja je katastrofa! Ja sam najviše potrošila za kuhinju. Za drugi namještaj ne namjeravam ni približno toliko potrošiti. A što ćemo, mi žene volimo naše kuhinje .
Isa is offline  
Old 02.11.2007., 17:27   #1015
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Hvala ti elegant na trudu i slikici (i razumijem da ti se više ne da crtati). Prenijet ću frendici sve sugestije ovdje iznesene, hvala svima
samo ti daj .... ideja nikad previše
elegant is offline  
Old 02.11.2007., 21:21   #1016
dragi svi, eto priključujem se i ja slatkim mukama oko slaganja kuhinja.
ja se uskoro selim u novo stanče, u kojem mi bude kuhinja odvojena od boravka, veličine je cca 6,5 kvadrata, mjere 210*313, ulaz je iz hodnika-nema vrata, samo prolaz; i nasuprot njega je prozor-sjeverna strana. sve u svemu kuhinjica za mene jednu sasvim dovoljna, ter će služit i kao mini blagovaona za 2-3 ljudi...
pročitala sam sve kaj ste dosad napisali pa eto iako vidim da neki gube volju i inspiraciju (opravdano ) pliz nabacite koji savjet i u mom smjeru...dakle napravila sam dve varijante-boje su još diskutabilne iako naginjem ka iveralu u nekoj boji tipa tamni orah i sl. problem je raspored jer su totalno bedasto napravljene instalacije, pa su mi voda i plin na suprotnim stranama i to relativno daleko. zato namjeravam stavit staklokeramičku ploču pa bi mogla biti na istoj strani gdje i voda, a na drugoj bi onda bio samo fridž i par elemenata. ispod prozora bi trebalo ostati dosta mjesta za mali stol/šankić za klopu. druga varijanta bi bila neko slovo U, al u tom slučaju imam dva ćoška, a gubim neko pamjetno mjesto za fridž...pa eto, pomagajte!
http://www.facebook.com/album.php?ai...f&id=534308402
Mr LightBlue is offline  
Old 02.11.2007., 23:41   #1017
Ovo rješenje sa 2 kutna elementa mi se čini jako stisnuto, a u ovoj drugoj varijanti imaš sve što želiš + normalan prostor od 90cm između dva niza kuhinjskih elemenata (ako sam dobro skužila dimenzije). Dodatno, prostor je u toj varijanti već na prvi pogled puno 'prozračniji'.
Iveral, tamni orah....hmmm..bojim se da će ti to biti pretamno u ovakvom malom prostoru. Onda barem kombiniraj sa svijetlijim gornjim elementima da smanjiš efekt 'zatvaranja' tamnom bojom.
laella is offline  
Old 03.11.2007., 20:45   #1018
je, i meni je nekako draža dvostrana varijanta, ova sa ćoškovima je nastala zbog rasporeda instalacija - jer tada bi mogla koristiti plin za kuhanje, kad je već na tak bedastom mjestu.
kaj se tiče boje, toga sam svjesna da nebi sve moglo biti tamno, vjerojatno budu gore svijetli elementi. lijepa bi mi bila i kombinacija dolje tamno a gore neka lijepa zelena u visokom sjaju, a l malo se bojim da bi mi dosadila, pa reko bolje da takve neke boje unosim u detaljima tipa stolnjak, zavjese, jedan zid...
Mr LightBlue is offline  
Old 04.11.2007., 11:19   #1019
Quote:
Mr LightBlue kaže: Pogledaj post
je, i meni je nekako draža dvostrana varijanta, ova sa ćoškovima je nastala zbog rasporeda instalacija - jer tada bi mogla koristiti plin za kuhanje, kad je već na tak bedastom mjestu.
kaj se tiče boje, toga sam svjesna da nebi sve moglo biti tamno, vjerojatno budu gore svijetli elementi. lijepa bi mi bila i kombinacija dolje tamno a gore neka lijepa zelena u visokom sjaju, a l malo se bojim da bi mi dosadila, pa reko bolje da takve neke boje unosim u detaljima tipa stolnjak, zavjese, jedan zid...
imaš savršeno dobro postavljenu kuhinju! baš taj raspored instalacija ima savršenog smisla ... treba samo minimalno pomaknuti vodu i dobiješ vrlo funkcionalnu kuhinju u koju stane čak i klasičan okrugli stol
elegant is offline  
Old 05.11.2007., 13:58   #1020
Quote:
Mr LightBlue kaže: Pogledaj post
je, i meni je nekako draža dvostrana varijanta, ova sa ćoškovima je nastala zbog rasporeda instalacija - jer tada bi mogla koristiti plin za kuhanje, kad je već na tak bedastom mjestu.
kaj se tiče boje, toga sam svjesna da nebi sve moglo biti tamno, vjerojatno budu gore svijetli elementi. lijepa bi mi bila i kombinacija dolje tamno a gore neka lijepa zelena u visokom sjaju, a l malo se bojim da bi mi dosadila, pa reko bolje da takve neke boje unosim u detaljima tipa stolnjak, zavjese, jedan zid...
sve je to jako lako ... i izgleda odlično
elegant is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.