Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 12:10   #8421
Quote:
Aaya kaže: Pogledaj post
Spičkane žene pohode cajke, ok. Znači ne može se imati ukusa i biti tip-top.
Oprosti, fale tagovi za sarkazam. Nije odmah bilo jasno, nadam se da sad jest.

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Imao je temu gdje je pisao da mu se cura ne može svidjeti ako nema tenisice poznate marke. Mislim da to sve govori.
Nda.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 07.06.2017., 12:11   #8422
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Oprosti, fale tagovi za sarkazam. Nije odmah bilo jasno.



Nda.


Meni je najjače što su mnogi mislili da trollam, ali ne, ja sam samo rekao istinu kako je.
mark 88 is offline  
Old 07.06.2017., 12:19   #8423
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Meni je najjače što su mnogi mislili da trollam, ali ne, ja sam samo rekao istinu kako je.
Pod pretpostavkom da ne trollas, citajuci tvoju temu samo ti mogu reci da ova alternativka je totalno krivi odabir za tebe jer ces je pokusati promijeniti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 07.06.2017., 12:23   #8424
Htio bih ti dokazati da je sve istina, al to mogu jedino uživo da dan provedeš sa mnom haha.
Neću je htjeti promjeniti, nego ću biti nezadovoljan, što će naravno i ona s vremenom primjetiti i onda slijedi amen.
Ma nisam ja uopće loš dečko, samo imam neka čudna razmišljanja. Psiha je zajebana stvar.
mark 88 is offline  
Old 07.06.2017., 12:29   #8425
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Htio bih ti dokazati da je sve istina, al to mogu jedino uživo da dan provedeš sa mnom haha.
Neću je htjeti promjeniti, nego ću biti nezadovoljan, što će naravno i ona s vremenom primjetiti i onda slijedi amen.
Ma nisam ja uopće loš dečko, samo imam neka čudna razmišljanja. Psiha je zajebana stvar.
Nemas kaj samnom provodit dan - tip sam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 07.06.2017., 12:31   #8426
Hahahah, pa skužio sam da si tip, al šta ne mogu se dva tipa podružit jedno popodne, sprdat, razgovarat?
mark 88 is offline  
Old 07.06.2017., 12:42   #8427
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jedna alternativka, no kad bolje razmislim bolje da se ništa ne pokušava, jer mi se ne sviđa njezin stil, a i sumnjam da bi se uklopila u moje društvo.
A baš je lijepa cura, no psiha kaže NE. Jednostavno nebi mogao biti s curom, koja ne da ne drži do sebe, cura sigurno 101% higijenski normalana osoba, nego se ne oblači kao većina žena, ono.. nema tu nikakvog sređivanja, šminkanja, nose se vansice one užasne, nikakve majice, nedo bog dekoltea, više fura hoodice, ono.. totalno kontra od mene. neki bi rekli muškobanjasta.
Kad bolje razmislim, čemu ulazit u takvo nešto, bolje bit sam i čekat da se netko novi pojavi.
Sviđa mi se, ali joj fali pun kurac stvari koje treba promijeniti da bi bila kao druge i da bude normalna. Sinko, odrasti.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 07.06.2017., 12:44   #8428
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Hahahah, pa skužio sam da si tip, al šta ne mogu se dva tipa podružit jedno popodne, sprdat, razgovarat?
Prestar sam, previse mrzim svijet, trebam se gejmat, lijen sam - uglavnom ne stignem.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 07.06.2017., 12:49   #8429
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Prestar sam, previse mrzim svijet, trebam se gejmat, lijen sam - uglavnom ne stignem.
Poštujem !
mark 88 is offline  
Old 07.06.2017., 12:58   #8430
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Glavno da su tenisice marka, a ne neke žnj, zar ne? Koliko se sjećam, ti si na nekoj temi pisao da ti se ne može svidjeti cura koja nema tenisice neke poznate marke.

Ne razumijem, ako ti se cura sviđa, zar je stvarno bitno što se oblači drukčije nego što se tebi sviđa.
A joooj, pa da! Hvala ti Sad su stvari puno jasnije
calea is offline  
Old 08.06.2017., 10:03   #8431
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A joooj, pa da! Hvala ti Sad su stvari puno jasnije
Haha, ja bi rekao da je meni svakim danom sve manje toga jasno
mark 88 is offline  
Old 09.06.2017., 16:39   #8432
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Cim vidis da pocnu linkanja PUA ekipe, pricanja da je MGTOW sasvim ok i da nema nis lose bit solo... Znas da se i dalje nista ne mijenja.
moji linkovi nisu PUA niti MGTOW ako se na to odnosilo...
Clandestine is offline  
Old 12.06.2017., 15:26   #8433
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
moji linkovi nisu PUA niti MGTOW ako se na to odnosilo...
Nisam mislio na tebe, sorry ako je tak ispalo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.06.2017., 17:47   #8434
Je li za vas djevičanstvo problem, ili tek usputna stavka?
Pa pomalo i je, no pokušavam jako da se ne opterećujem time.

Opterećuje vas?
Da, no ne mogu to na silu promjenit, 24 godine imam i djevac sam.

Mislite da ćete zauvijek ostati nevini?
Iskreno ne mislim, a s druge strane vrlo lako moguće!

Je li vas gubitak nevinosti promijenio? Na bolje, na gore? Ili ste ostali isti?
Ne znam, još nisam izgubio nevinost.
FilipWoggy is offline  
Old 16.06.2017., 21:41   #8435
Iz "autoportreta" jednog brazilskog pisca:
Quote:
From [my father] I inherited shyness and a certain solemn air, which has deprived me of the sympathy of many people. Some of them women, which is regrettable.
[...]
Celibate and without religious beliefs. Two grave gaps in my character. I hope, however, to convert to catholicism before death comes.
Bredon is offline  
Old 21.06.2017., 20:46   #8436
Zaljubio sam se. Naravno, nesretno. Za ljude poput mene ovo stanje je slicno kronicnoj bolesti. Ne mogu funkcionirati normalno, probava mi je u kurcu, nisam raspolozen/depresija, moram je gledati svaki dan na poslu. Imam jos 2-3 mjeseca apatije prije nego ode ca, kojima se iznimno radujem. Ako nista, izgubit cu koje kilo zbog sekirancije, da ne bi bilo da je sve u negativnom tonu.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 21.06.2017., 22:22   #8437
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Zaljubio sam se. Naravno, nesretno. Za ljude poput mene ovo stanje je slicno kronicnoj bolesti. Ne mogu funkcionirati normalno, probava mi je u kurcu, nisam raspolozen/depresija, moram je gledati svaki dan na poslu. Imam jos 2-3 mjeseca apatije prije nego ode ca, kojima se iznimno radujem. Ako nista, izgubit cu koje kilo zbog sekirancije, da ne bi bilo da je sve u negativnom tonu.
Gadna situacija jer se naprosto nemaš gdje "skloniti" tih osam (ili koliko već) sati. Sreća pa odlazi za kratko vrijeme.

Zanimljivo je to - na poslu sam okružen sa zaista mnogo prekrasnih djevojaka no otkada radim tamo mi se nikada nije dogodilo ovo što ti proživljavaš. Ta se nepotrebna sranja na mene, srećom, baš nikako ne lijepe.
Dođem, odradim svoje što imam i ciao.

Sve što ti mogu poručiti je da izdržiš. Sretno!
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Old 29.06.2017., 12:05   #8438
Iskrena djevojka objavila video:Zašto se trebamo riješiti ružnih ljudi

https://www.youtube.com/watch?v=WsrE4ucHHoo
Clandestine is offline  
Old 29.06.2017., 20:05   #8439
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Iskrena djevojka objavila video:Zašto se trebamo riješiti ružnih ljudi

https://www.youtube.com/watch?v=WsrE4ucHHoo
E samo to sam čekao.
drumforce is offline  
Old 02.07.2017., 13:00   #8440
Moć izgleda:Jeremy Meeks(višestruki kriminalac za kojega su žene plaćale i kumile vlastima da ga puste)napustio suprugu i sada je sa bogatašicom:
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...loe-Green.html

Quote:
Unatoč činjenici da je prekršitelj zakona, žene su doslovno poludjele za njegovim sexy licem, tetovažama i tirkiznim očima, nakon što je njegova slika završila na službenoj Facebook stranici kalifornijske policije. I ne samo žene, već i modni svijet.
http://www.index.hr/rouge/clanak/naj...ti/980342.aspx

Zadnje uređivanje Clandestine : 02.07.2017. at 13:37.
Clandestine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.