Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 14:37   #2221
Quote:
lena lee kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ponavljam oglas od prije;
..dakle, tražim si frendicu, za izlaske, kave, shopping i sl.
Stara ekipa se malo raspala pa eto...
Iz Splita sam,30 god. Slobodno se javite u inbox.
Još vrijedi oglas,

plus, tražim tipa iz Splita, ok osobu, normalnu.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:53   #2222
Neka osoba do 25 godina za dopisivanje...
__________________
...ja sam je gledao u svitanje dana...
mike lowrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 22:03   #2223
Eyooo

Nakon trčanja sub tropskim podravskim arealom, više nego umjereno dehidriran, blago hipertermičan, kaj je najvažnije hipersenzibiliziran onim divnim neurotransmiterima od dopamina pa do endogenih opioida, i dok mi mozak uživa u najboljem biokemijskom koktelu poznatom vrsti Homo sapiensa krenuh pisati oglas. Kak bi najpoznatiji trusitelj martinija i lomitelj žanskih srdaca rekao "You only live twice". A bogami nakon današnjeg susreta s hematofilnim komarcima genetski modificiranih s DNA tam nekog žitelja planeta na rubu poznatog svemira, antagonistički nastrojenih mušica s tendencijom da se nastane u lakrimalnom kanalu i obadima na proputovanju iz Pripyata si nekak mislim da prvi lajf ispucao.
Dakle, ovdje jedinka xy kromosoma, koja se u visinu proteže 183 cm, opterečuje zglobove masom od 75 kg u opadanju (radi proglašenja beskompromisnog rata prema naslagama trbušnog masnog tkiva). Oči zelene ko trava koju je u proljetno jutro kosio Tim Finnegan na irskim poljanama. Njemačko-zagorsko-podravskih gena, i naravno kod mene se sve Mendelovski iskrižalo da su se fenotipski očitovale samo vrline navedenih :P. Apsolvent veterine, na ovim paklenim temperaturama pripremam predzadnji ispit i motiviram se time da budem radio osobno najbolji posao ikad i još budem za to plaćen, go figure. Pomažeš predivnim stvorenjima i na kraju dobiješ lovu za to, nema bolje . Zaljubljenik u biciklizam i po svim parametrima bi se reklo ovisnik o trčanju. Nema dana, bilo sunce, padala tuča, nema boljeg nego spaljivati zalihe glikogena za dopamin. Kak bi Murakami rekao volim se izlagati fizičkoj i psihičkoj patnji, čim ekstremniji uvjeti tim ugodnije na kraju. Smatram da nema boljeg osjećaja nego probijati vlastite fizičke i mentalne granice. Uz to, ne postoji bolja terapija za svakodnevni stres. Od onog ostalog vremena koje ostane dok se katabolizira mliječna kiselina sviram gitaru (skill razine dvoprstog ljenivca) i spoznajem kulturološke razlike između ljudi na Steamu :P.
Ljubitelj sarkazma, crnog humora, ironije i Stephena Kinga i anesteziologije. Panker u duši , ateist, progresivnih pogleda, bježim od svega konzervativnog, vjerujem samo u empirijski dokazive činjenice i ne povodim se pseudoznanostima. Prebivam u gradu Čokolina i Lino lade s povremenim migracijama u Zagreb.
Ne tražim nužno ništa ozbiljno, ionako je prevruće pa treba biti čim više chill. No imam afinitete prema jedinkama xx kromosoma, alternativnih pogleda koje nisu religiozne ili konzervativne, opuštenost überall...
Udaljenost i sl. ne igra neku ulogu, ak je mogao Philippides onoliko trčati ili Pantani pedalirati na Col du Galibier sve je ostalo trivijalno . Stoga ako trebaš savjet zakaj pes ima smanjen apetit, nisi sigurna dal je Danzig ili Graves bio bolji vokal u Misfitsima, ili trebaš partnera za napucavanje u Borderlands-u vrata ove Inbox klinike su otvorena ko 7- Eleven u Tokyu.

Shalom
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:07   #2224
Volio bih upoznati udanu ženu. Ja sam oženjen, 40 god. iz Zagreba
brzitom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:22   #2225
Tražim osobu koja osjeća život na način na koji ga ja osjećam.

Tražim curu koja hoda kroz život sa određenom dozom melankolije, sjete. Koja gleda u oblačno nebo i divi se prizoru, no u isto vrijeme osjeća neku vrstu čežnje. Ne nužno tuge, već pozitivne melankolije. Tražim onu koja će ove riječi razumjeti, koliko god se pretenciozne možda one na prvi pogled činile, jer se u njima pronalazi.

Tražim ženu koja se ne srami svoje seksualnosti, i koju nije briga za društveno nametnute norme koje joj govore kako bi se ona trebala ponašati. Ženu koja je senzualna i strastvena na sebi svojstven, pomalo mračan način. Koja bi radije ostala pod toplim plahtama sa posebnom osobom tijekom hladnog kišnog dana, nego partijala vani u fensi klubovima sa glasnom, zatupljujućom i uvijek istom glazbom. Onu kojoj pjesme slične ovoj približno dočaravaju što ovdje pokušavam izraziti, ili u najmanju ruku ju ne čine ravnodušnom. Tražim onu koja cinično odbacuje koncept romantike i srodne duše, no duboko u sebi želi da ju pronađe. Tražim puno znam, a za uzvrat dajem cijelog sebe, sa svim svojim manama i vrlinama.

Ja sam muškarac/dečko/momak iz istočnog dijela zemlje, u srednjim dvadesetima. Neću se ograničavati na lokaciju i godine, iako je dakako blizina meni u objema prednost, stoga ako smatraš da sam sa ovime opisao upravo tebe, javi se. Nisam ovdje da ubijam vašu dosadu, niti sam ovdje za beskonačno dopisivanje bez granica. Izmjena riječi je super, ali dokle god ona ima svrhu. Konačni cilj je ipak upoznavanje, ako si kliknemo. Također nisam od onih koji traže esej od osobe u početnoj poruci, javi se kako želiš, dokle god znaš što želiš. Više informacija o meni ćeš naravno saznati razgovorom, jer mislim da sam rekao ono što je stvarno bitno najbolje kako sam mogao. Nikad nije lako izraziti osjećaje putem riječi, a da to nešto znači. Ako tebi nešto znači, javi se.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 23:57   #2226
Oglas: samo za dobre cure

U potrazi sam za curom koja je općenito dobra osoba, i odana toliko da ni ne gleda druge muške kad zauzeta, također neka koja ima manje samopouzdanja (da nije umišljena kao druge, otvorenog uma, spremna da nekome vjeruje), tražim znači slobodnu, koja nije imala više od jednog dečka u 10mj do ~10 god., koju iskreno zanima upoznavanje i izlasci, koja nema predrasuda gdje se upoznamo jer su vani u mnoštvu male ili nikakve šanse da naletimo jedan na drugog, i neka kojoj je izgled inače manje bitan od osobnosti. -Ne tražim one koje su imale površne izbore samo po izgledu, po statusu, ili zbog marke auta kojeg ima i tome slično.
Iz Zagreba ili okolice.
Ako si se prepoznala u nečemu ili svemu čekam te.

Molim da se NE javljaju:
Cure koje su nedavno izašle iz veze, povrijeđene ili koje traže utjehu u drugome.
Koje skrivaju "pravo lice". Ako nemate namjeru biti potpuno iskrene sa mnom nemojte se javljati.
Koje žele da bude sve po njihovom.
Površne, Narcisoidne, Samoopsjednute, Egocentrične.
Koje su imale avanture, varale dečke.
Biseksualke.
Koje imaju naviku pobjeći kad stvari postanu preteške i pronađu si drugog da zadnjeg tj mene zaboravi.

O sebi ću jedino kroz dopisivanje sa onom koja mi se javi.
Prednost dajem prvoj ako bude više poruka. Ako zastari oglas a neka ga upravo čita i sviđa joj se, može mi se još javiti ako želi da provjeri da li sam zauzet pošaljite mi privatnu poruku, ako budem zauzet javit ću vam se nakon upoznavanja sa trenutnom ako nije išlo.
Svakoj dajem max tjedan dana da se upoznamo da vidimo hoće li biti nečega između nas.
To može trajati i kraće, to zavisi od drugih. Moja vjernost je neupitna što se povjerenja tiče, takav sam, ostale neću crniti no od svih prijatelja preporučio bi jedino sebe jer jedino sebi vjerujem.
Imam Skype za upoznavanje-dop, običan mail ako nekoj bude draže (nick>profil>info), i besplatne smsove (sms paketi). Ako preferirate nešto drugo javite mi što to da vidim ako već imam.
Komentatore molim da se ne javljaju...
Cure koje su tu zbog upoznavanja slobodno.

Zadnje uređivanje Don Michael : 25.06.2017. at 00:14.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:27   #2227
Curu za upoznavanje i vezu

Tražim curu za moguće upoznavanje i vezu ,za pocetak dopisivanje. Imam 36 godina, prosjecnog sam izgleda i u invalidskim sam kolicima (paraplegija). Eto, pa kome to ne smeta slobodno se javi porukom.
Brane28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:57   #2228
Just lonely... (mladmjesec/PMS/ružnovrijeme/lošakonstelacijazvijezda/otapanjeledenjaka/štogod )

Ž, 40+
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:08   #2229
Jbt kaj ovo,požuda proporcionalna vrućini

Svi traže
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 00:34   #2230
Imam 27 godina, iz Zg, radim, visok sam, mrsaviji {lagano bradat}
Volim bit opusten, volim otic na kavu u bilo koje doba, nastojim sto jednostavnije postivati dogovore, u pocetku sam povuceniji, poslije se opustim i raspricam.

Volio bih da mi se jave djevojke od 20 i koje do 30 i koje godine, setnjice, kavice, sah, kadopi, elba, dnintonba, niste...ma kaj god, hrabro i opusteno {za ugodne ljetne dane}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 15:02   #2231
Da probam i ja prvi put
Volio bih upoznat biseksualnu ženu :klap:
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 00:46   #2232
Ajte ljudi s milim bogom...

Ono, valjda ipak ima bar jedna normalna osoba koja ovdje zalazi - ili ipak nema?

Oni bi veze a možda i nebi, te se drogiraju, te ne znaju di su, te ne odgovaraju na pitanja....
- ajde makar netko suvisao uz one uvjete koje sam već naveo...za početak...

Znam da tražim nemoguće, jbg...ALI

Pa nemojte se javljati pobogu ako vam se neda, ak ste bedaci i slično...
Trošite mi vrijeme na bedastoće.
Bolje onda nitko da se ne javi, nikad.
Mislim zbilja...
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 15:14   #2233
Pozdrav
Muško, 33 godine, živim u Zagorju i već skoro deset godina radim u Varaždinu. Ove godine se selim u Varaždin čime ću imati više mogućnosti. Tražim žensku osobu za ozbiljnu vezu i zajednički život. Poučen iskustvima, za sebe znam da sam mirna i nježna osoba. Ovisno o raspoloženju, volim raditi na vrtu, biti vani u prirodi ili otići u mrak kina poslije posla. Volim slušati druge jer time učim nova iskustva, korisne savjete. A mene samo pitaj o vampirima i vukodlacima, razbrbljam se. Imam kolekciju i dok mogu, nadopunjavati ću je. Većinom strip albumi, igre i filmovi da budu komplet. To je moj osobni gušt. Volim životinje i planiram opet imati mačku ili psa kad se smjestim u novi prostor. Nemam previše ambicija, zanima me samo da imam redovitu plaću, plaćene račune, miran život s više manje svojim problemima i obavezama.
Nemam nekih kriterija, izgled mi nije toliko bitan. Bitno mi je da si zadovoljna sobom, da znaš što želiš i da se voliš opustiti poslije posla ili preko vikenda. Godine preferiram od 28 na dalje. Ne smeta mi ništa dok tebi ne smeta i to što drugi misle o meni. U vezi zajedničkog života ako do toga dođe, ne treba se brigati za mene. Dovoljno sam star i iskusan, jedino bi htio da noću mogu spavati bez slušnih aparatića.
Usput, tražim i novo društvo u Varaždinu. Muško ili žensko za prijateljstvo. Interesi su mi filmovi, stripovi, serije, ps4, vrt, puzzle, knjige i slično. Nisam osoba za večernje izlaske, ali volim se družiti na pijači poslije posla, putovati ili društvene igre. Ili pomagati. Tako da, ako vas zainteresira oglas, slobodno se javite.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:26   #2234
Exclamation

Imam 24 godine i živim u Zg.

Završio sam Tehničku Školu Zagreb i sada se bavim freelancingom u 3D modeliranju i grafičkom dizajnu, a slobodno vrijeme volim provodit u prirodi i izradom raznih umjetnosti poput 3D modela, tekstura, uređivanja slika i ostalog na računalu.

U potrazi sam za curom svojih godina koju želim usrećit kao što i ona može mene.

Meni je veliki plus ako ta cura ne guši previše i ako zna rasporedit kad stvari mogu bit po njenom a kada po mom tako da smo oboje zadovoljni!

Idealna cura za mene je pametna, inteligentna, jednostavna, odana, iskrena, poštena i dobra. Sve ostale vrline su bonus

Zainteresiranu djevojku s navedenim karakteristikama vodim na kavu i častim!

Za ostale informacije me pitaj u inbox!

Zadnje uređivanje FilipWoggy : 27.06.2017. at 23:47.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:31   #2235
Ćao. Ovdje jedan zanimljiv i nekonvencionalni dečko iz Rijeke. Imam 27 godina, upravo završavam fakultet i bavim se pisanjem. Imam puno interesa i zanimacija u životu. Oko 178 cm, smeđe-crna kosa i smeđe oči.

Neka mi se jave cure koje zanima ugodno druženje, provod, izlasci, šetnje, hodanje po trgovačkim centrima, uz obalu ili na nekim drugim mjestima. Sada po ljeti ima izbora za uživanje.
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:59   #2236
Ne znam je li ova tema baš mjesto za moj oglas, ali valjda me ništa ne košta probati.

Iz više razloga, krug prijatelja mi se s godinama dosta smanjio pa sam odlučio pokušati ovim putem barem upoznati nove ljude, čak ako se i ne razvije neki dulji odnos.

Imam 26 godina, iz (okolice) Zagreba sam, studiram još neko kraće vrijeme, radim uz faks... Ne znam što puno više napisati o sebi ovako ukratko.
Nisam neki usamljenik, samo sam uvijek bio osoba s malo jako dobrih bliskih prijatelja, pa kada jedan ili dvoje više nisu toliko u blizini, ostaje neka praznina.

Znači ukratko, tražim nove poznanike/prijatelje, muške, ženske, nije bitno. Ne očekujem puno od ovog, tako da se jako veselim svakoj poruci u inbox
dr frik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:59   #2237
Student star 20 godina traži žensku osobu za ubijanje dosade.
Opisivati se neću što vas zanima pitajte
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:55   #2238
Žensko sam, 41 god, ako ima netko sličnih godina, za kavu u Zg nek se javi.
JustPassingBy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:18   #2239
pretraga i potraga se nastavlja

Quote:
kikica00 kaže: Pogledaj post
Tražim ekipu, za druženje. Cura sam, 26 godina, dobi kad se moja ekipa blago razvodnjuje (čitaj ženi/udaje/radi do besvjesti).

Volim izlaziti i slušati dobru glazbu, ići na jednodnevne ili višednevne izlete.
Duge razgovore, priče o kozmosu uz čašu pive.

Ako postoji netko, ili više ljudi koji su jednostavni i opušteni, otvorenog uma i duha neka mi se jave, trebamo se udružiti
to be continued...
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:28   #2240
Cura, 24 godine, Zagreb.
Nakon višemjesečnih propalih dogovora, frustrirana pasivnošću svoje ekipe kojoj je domet otići na ljeto na Strossu i ne da im se nigdje, tražim društvo, muško, žensko, nebitno, koje ide ili bi išli na koncerte i festivale u i oko Zagreba (Tabor, Feragosto, Šoderica, Velvet, Špancierfest, što god), kojima nije problem zaletit se za vikend na more ili u neku prirodu, koji vole glazbu, događanja i žele se družiti.
Alt blondie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.