Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 13:28   #121
Mene zaista nije briga što su drugi prošli i koliko im je bilo gore.

Neki se raspadnu zbog sitnice, nekima moral ne sruše sve nedaće ovog svijeta. Ja nisam među potonjima.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:32   #122
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Mene zaista nije briga što su drugi prošli i koliko im je bilo gore.

Neki se raspadnu zbog sitnice, nekima moral ne sruše sve nedaće ovog svijeta. Ja nisam među potonjima.
To je teško ljudima objasniti!

Treba se zapitati zašto su ljudi na ovoj temi potonuli,nismo svi isti,ali opet,vjerujem da nekima treba neki manji poticaj da ih digne kako ih je i spustila za nekoga bezazlena stvar.

I čitam sve više mladih ljudi ovdje s sličnim problemima,a to definitvno nemože biti dobro.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:43   #123
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
To je teško ljudima objasniti!

Treba se zapitati zašto su ljudi na ovoj temi potonuli,nismo svi isti,ali opet,vjerujem da nekima treba neki manji poticaj da ih digne kako ih je i spustila za nekoga bezazlena stvar.

I čitam sve više mladih ljudi ovdje s sličnim problemima,a to definitvno nemože biti dobro.
Ljudi masovno tonu jer omjer uloženog i vraćenog nije isti. Jebemo se svi sa poslom, učenjem, ulaganjem u vezu, obitelj, prijatelje, društveni život, kulturni život, tjelovježbu itd.

No omjer vraćenog je za kurac. Posla nema, prijateljstva se raspadaju, ostajemo sami, stari, debeli, neuki i neiživljeni. U manjoj ili većoj mjeri.

Bez smisla.

Bez nade.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:02   #124
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Ljudi masovno tonu jer omjer uloženog i vraćenog nije isti. Jebemo se svi sa poslom, učenjem, ulaganjem u vezu, obitelj, prijatelje, društveni život, kulturni život, tjelovježbu itd.

No omjer vraćenog je za kurac. Posla nema, prijateljstva se raspadaju, ostajemo sami, stari, debeli, neuki i neiživljeni. U manjoj ili većoj mjeri.

Bez smisla.

Bez nade.
Istina.

A nažalost,doba interneta je omogućili vidjeti kako je nekima jako dobro,a nekima užasno loše.

Ja sam izgubio vjeru u bilo što,i kad vidim ljude koji gaze po drugima,kradu,lažu...a svakim danom im je sve bolje.

I ono što si ovih dana postavljam pitanje:Ako je život nepravedan,zašto bi ja trebao biti pravedan ?
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:15   #125
Život je besmisleno sranje i tako ga treba i shvatiti dok traje.
Ništa više ne planiram, zamišljam da sam u Trumanovom showu i živim po inerciji.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 02:05   #126
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Život je besmisleno sranje i tako ga treba i shvatiti dok traje.
Ništa više ne planiram, zamišljam da sam u Trumanovom showu i živim po inerciji.
zivot je smisleno cudo i tako ga netreba shvacati. Sve planiram i ne umisljam si nista te radim i zivim kako (JA) zelim
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 20:01   #127
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Život je besmisleno sranje i tako ga treba i shvatiti dok traje.
Ništa više ne planiram, zamišljam da sam u Trumanovom showu i živim po inerciji.

Blago tebi.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 14:03   #128
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
I čitam sve više mladih ljudi ovdje s sličnim problemima,a to definitvno nemože biti dobro.
Ljudi uglavnom ne dolaze na forum pricati o tome kako nemaju probleme.
addx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 12:52   #129
Ako kog zanima...


Nastavila sam sa fakultetom. Prekinula s dečkom.

U međuvremenu sam uspjela sjebati bilo kakve prijateljske odnose. Dobila sam i novu dijagnozu, uz psihozu i pp, paranoidni poremećaj. Trenutno se osjećam otupljeno od svih tableta koje pijem i žudim za nekim normalnim ljudskim odnosima. Onako, da je nekome stalo do mene, a da nije moja mama.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.