Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 13:05   #8241
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kolika je širina kolica bebetto murano?!
Molim ako ih neko ima nek mi javi.
Tehničke specifikacije na dnu
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:10   #8242
Fiju taman sam u + za 10 cm sta se hodnika tice

Hvala
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 00:09   #8243
Pozdrav svima!

Molim vas za pomoć i savjet oko odabira kolica. Beba stiže početkom studenoga, danas sam prvi put išla malo po trgovinama gledati kolica. Imam preporuke prijateljica za maxi cosi mura, peg perego mislim nešto S i bebetto. Teta u trgovinimije pokazala još i preporučila ABC design condor s i mutsy evo. Ja se apsolutno uopće ne kužim i sad sam na 100 muka. Ima li netkokoja od navedenih pa da može nešto preporuciti ili ne preporuciti?

Ono sto je važno jest da živimo u stanu, ali u prizemlju i nemamo niti jednu stepenicu do stana. Htjela bih 2u1 ili 3u1, točkovi od pjene ili na pumpanje, da je prostrana košara, nulti položaj, da se može okretati smjer... i ne znam jel još sto 🙈 To su isto preporuke prijateljica s iskustvom.

Svaki savjet i pomoć su dobrodošli! 😊
lanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:40   #8244
lanica

Mura - velika kolica, udobna, dobra za sve terene. Minus im je što sjedalo nije četvrtasto pa kada se spusti u ravni položaj, on nije potpuno ravan. Također su veoma velika i glomazna, osim ako niste hronični hodalica poput mene, ova kolica će vam brzo biti prevelika. Teška su i za gurati uz brdo, zauzet će vam cijeli gepek.

Bebetto je izuzetno popularan u zadnje vrijeme. Isto velika kolica, pa meni upitne kvalitete dugoročno gledano. Ako mislite kupiti nova, pa ih prodati poslije. Super je što imaju izuzetno mnogo dezena. 2 godine je garancija, najčešće bude problema sa kočnicom. Klasična velika kolica koja prvenstveno igraju na dezen.

ABC je dobra firma, Condor im je kao gradski model. Srednja veličina kolica, fino se sklapaju. Dobra za stalno korištenje.

1. Budi iskrena prema sebi po pitanju korištenja kolica. Ako većinu stvari obavljaš pješke ili biciklom, a ne autom, ako planiraš ići u kupovinu sa bebom i kolicima...onda će ti i trebati velika kolica sa velikom košarom.

Ako ti kolica trebaju za šetnjicu po kvartu i parku, vjeruj mi ne trebaju ti velika kolica.

2. Veličina automobila. Mi imamo karavana i sa prvim djetetom nije bio toliki problem voziti u gepeku velika kolica (Quinny Freestyler XL), ali kada dođe drugo biće problem, pa smo kupili kišobran kolica.

3. Manervisanje po gradu, trgovinama, javnom prevozu. Vjeruj mi male trgovine i kafiće odmah prekriži sa velikim kolicima.

Računaj i da većina djece nakon 1,5 godinu neće da se voze u kolicima. Moj obožava se voziti, ali sa 2 godine hoće i da hoda sam ili se vozimo biciklom. Tako da velika kolica više nemaju smisla, osim kada ide sa mnom da šetamo psa.

Ja svuda idem pješke, velika kolica sam koristila do skoro za sve. Išla sam sa njim u kupovinu, šetati psa, na planinu... Volim da hodam, a on voli da se vozi. Nisu sva djeca takva.

Moj savjet je da kupiš dvoja kolica ili jedna posudi, a druga kupi. Velika kolica sa sjedalom koje se okreće ti trebaju 6-7 mjeseci. Za poslije si uzmeš šta skontaš da ti više odgovara.

Tipa: klasična kolica, ali kompaktna. Tipa Condora ili Maclaren XLR ili Quinny Buzz.
Veća kišobran kolica tipa Chicco Liteway ili Maclaren Quest ili Quinny Zapp.
Ili klasična kišobran kolica da su što lakša i da ne zauzimaju mjesta.

Razumijem da ti je sad sve to too much i htjela bi sve što prije riješiti, ali ne brini sve jento normalno i vjeruj mi što manje love potrošiš bićeš zadovoljnija. Znam šta pričam jer sam promijenila 7 kolica sa prvim, trenutno imam troja (Hartan Skater, Quinny Freestyler i Maclaren Volo za more i auto).

Plus može ti se desiti da shvatiš da ti se više dopadaju sportska kolica trokolice, tipa ABC Design Cobra ili Salsa ili Quinny Speedi.

I ne zaboravi da živiš u stanu, nevjerojatno je koliko prostor zatreba. Imam kuću sa dvorištem i garažom, kolica koja se koriste stoje ispod stepenica, pored psećeg ležaja, sa autićem, biciklom, romobilom i konjićem.


Sent from my 6045K using Tapatalk
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:59   #8245
Rastko wow svaka čast

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:17   #8246
Usporedba Mure, Pp Switch i nekih jeftinih posudjenih s dvije rucke.

Mura su nam definitivni favorit, velika kosara, udobno sjedalo, za sve zive terene (bili cak i na kamenju na Velebitu s njima). Al su velika, ne znam kaloko bi stala u manji bunker i najskuplja od troje navedenih. Za njih se odlucite ako puno hodate, imate makadam u blizoj okolici il cete ici njime i imate dovoljno velik prtljaznik.

Peg perego imam SI Switch i odlicna su za grad, al nikako za makadam. Manja su i slozena stanu i u manje bunkere. Sklapa se sportski dio skupa sa sjedalom, kod mure nije tako. Bila su mi odicna dok smo se drzali grada, za selo nisu.

Ove zadnje sam stavila samo kao upozorenje za mame. Naime, ako ce beba prosvjedovati u voznji dvije rucke nisu prakticne jer cete tesko voziti i bebu u rukama i kolica. Takodjer, ova se nisu dala bas lagano sklopiti, sto kod ovih gore nije problem (kod mure i kotaci idu jednim klikom dolje, a pp se skoro pa sklopi u manje od minute). Imali ih dok smo bili kod frendova,ne bih vise...

Zena ti je dobro rekla, vazno je koliko hodate, po kakvim povrsinama, koliki bunker imate. Moja frendica je nakon mjesec dana nekih freeon kolica poludila i kupila maclaren jer je za ove zicala susjeda da ih ostavlja u garazi, a u bunker od njenog mini auta nisu stala. Uzela je ona neka koja idu skroz u lezeci i prezadovoljna.
Meni je za moj makadam Mura bila spas, a i cini mi se da je izrada nesto kvalitetnija od pp.
__________________
Nekad sam bila ja, sad sam mi...
Teatrichalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:34   #8247
Quote:
rastko kaže: Pogledaj post
Bebetto je izuzetno popularan u zadnje vrijeme. Isto velika kolica, pa meni upitne kvalitete dugoročno gledano. Ako mislite kupiti nova, pa ih prodati poslije. Super je što imaju izuzetno mnogo dezena. 2 godine je garancija, najčešće bude problema sa kočnicom. Klasična velika kolica koja prvenstveno igraju na dezen.


Moram se nadovezati na ovo i reći da su meni moja Bebetto Holland ispunjenje svih snova.

Velika jesu. Teška jesu. Ali su čvrsta, masivna i u ovih godinu i pol aposlutno nikakvih problema nismo imali s njima. Kočnica je još uvijek uredna (iako sam ja x puta znala krenuti dok je ona spuštena pa bi se samo nabila na ručku )

S obzirom da smo outdoor tipovi, redovno su išla po makadamu Maksimira i Sljemena koliko smo mogli te kod mojih staraca doma. Točkovi su veliki i masivni koje pumpaš kao automobilske na benzinskoj i prešla su nekoliko puta preko stakla i ništa im nije (za sad, kuc kuc od stol ).


Ne bih ih mijenjala ni za šta jer upravljanje jednom rukom je lagano do besvijesti.


Moja su crno-siva tak da ih nismo kupili zbog dezena
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 21:59   #8248
Imala sam muru s prvo dvoje djece, ogromna i teska kolica. Moja djeca su jako visoka pa su ih cak i brzo prerasla i glava im je udarala u kupolu (mrvu isto prekratka). Prodala sam ih. Za trece sam odlucila kupit stokke xplory a imam i maclaren xt kojo obozavam za poslije.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:46   #8249
Pozdrav! Dali je netko naručio kolica sa stranice mojabeba.hr? Kakva su Vam iskustva?
Majdaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 18:25   #8250
Ja sam naručila bebetto holland i stižu mi preksutra, ali tremin je tek za sedam tjedana pa je još rano za dojmove. Što se tiče dizajna meni su to trenutno najljepša kolica na tržištu. Obišla sam i proučila sve. Prvi uvjet je bio da mi se kolica sviđaju, ali ne i glavni i jedini. ali kad sam ih ugledala i isprobala niti jedna se s njima nisu mogla mjeriti u nikojem pogledu. Njih sam pogledala zadnje, jer ih u mom gradu nema kupiti, pa sam morala potegnuti do West gatea da ih vidim uživo. Potrošila sam skoro tisuću kuna na put, što goriva i cestarine, a što usputnog troška, ali mi nije žao jer sm pročitala super iskustva o tim kolicima. Čak se ne bi složila da ne drže cjenu. Naprotiv, jako dobro drže cjenu i kao polovna ako ih želiš kasnije prodati. Ja ih mislim čuvati za drugu bebu i zato sam se odlučila za kvalitetu. Budimo realni, teško je dobiti nešto malo i lagano za nošenje, a da udovoljava kvaliteti i udubnosti. To je kao da tražite mali gradski auto za parking, a opet bi htjeli udobnost, brzinu i sigurnost na autocesti. Jednostavno ne ide jedno s drugim. Mislim da su ova kolica daju optimalno što se tiče težine i volumena kad se sklope, a uzevši u obzir stabilnost, udobnost i kvalitetu. Imaju sve ove dodatke što i ostala kolica u najboljoj opremi tipa pokrov za kišu, komarce, obostranu vožnju, sklapanje sa sportskim dijelom itd. Kotači mi djeluju odlično za vožnju po svim terenima.Jedini nedostatak je što nemaju isofix za jaje, pa sam uzela 2u 1, i maxi cosi sjedalicu te nadoplatila 100 kuna za adaptere, tako da i jaje maxi cosi može na kolica. Super je i onaj naskuplji model murano, ali ne daje puno više za toliku razliku u cijeni, a eko koža na košari meni nije prednost, već nedostatak jer su mi rekli da to moram održavati krpicom, a kod hollanda mogu sve lijepo ubaciti na 30 osjetljivo i rješen problem,pa je eto to presudilo što sam uzela holland, a ne murano.
lea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 22:47   #8251
Hvala svima na odgovorima i savjetima, a posebno @rastko! Svaka čast na iscrpnom odgovoru! Muru sam sad prekrižila, trenutno se dvoumim između ABC design condor i Mutsy evo. Nadam se da mi se neće još koja svidjeti i otežati kupovinu 😎

Dakle, živim u Osijeku, 10ak min hoda od centra. Većinom sve u gradu obavljam pješke jer mi se ne isplati paliti auto i tražiti parking, a tako sam blizu. Imamo golfa 6, gepek je ok, ali nije neki ogroman tako da bebetto i Mura zbog tog ne prolaze..

Kod ABC mi se svidjela ta neka pjena u košari, mekano je za bebu i udobno. Moram još jednom ići ispitati sve i ponijeti bilježnicu da si pišem pro i cons za oboja. Te tete trgovkinje to sve ispričaju brzo, a ja se ne kužim pa mi je Way too much info odjednom 🙈 A ne bih htjela požaliti brzinsku kupnju. Beba stiže početkom studenog pa imamo još vremena, ali ne želim čekati ni zadnji tren.

Trokolica su mi nekako ružna kolica... polovna sam gledala, ali nekako ne bih, ovo mi je prvo dijete i jako se radujem (kao i svi), ali možemo si priuštiti nova kolica, svi se još i nude kupiti tako da ćemo ipak nova uzeti, a kasnije možda polovna kad ova preraste ili ako joj ne budu odgovarala (čitam da se dosta djece ne žele voziti u nekim kolicima pa je sve moguće očito) 🙂

Hvala puno još jednom, pratit ću i dalje temu i javljati se 😊😎
lanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:32   #8252
Quote:
lea13 kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila bebetto holland i stižu mi preksutra, ali tremin je tek za sedam tjedana pa je još rano za dojmove. Što se tiče dizajna meni su to trenutno najljepša kolica na tržištu. Obišla sam i proučila sve. Prvi uvjet je bio da mi se kolica sviđaju, ali ne i glavni i jedini. ali kad sam ih ugledala i isprobala niti jedna se s njima nisu mogla mjeriti u nikojem pogledu. Njih sam pogledala zadnje, jer ih u mom gradu nema kupiti, pa sam morala potegnuti do West gatea da ih vidim uživo. Potrošila sam skoro tisuću kuna na put, što goriva i cestarine, a što usputnog troška, ali mi nije žao jer sm pročitala super iskustva o tim kolicima. Čak se ne bi složila da ne drže cjenu. Naprotiv, jako dobro drže cjenu i kao polovna ako ih želiš kasnije prodati. Ja ih mislim čuvati za drugu bebu i zato sam se odlučila za kvalitetu. Budimo realni, teško je dobiti nešto malo i lagano za nošenje, a da udovoljava kvaliteti i udubnosti. To je kao da tražite mali gradski auto za parking, a opet bi htjeli udobnost, brzinu i sigurnost na autocesti. Jednostavno ne ide jedno s drugim. Mislim da su ova kolica daju optimalno što se tiče težine i volumena kad se sklope, a uzevši u obzir stabilnost, udobnost i kvalitetu. Imaju sve ove dodatke što i ostala kolica u najboljoj opremi tipa pokrov za kišu, komarce, obostranu vožnju, sklapanje sa sportskim dijelom itd. Kotači mi djeluju odlično za vožnju po svim terenima.Jedini nedostatak je što nemaju isofix za jaje, pa sam uzela 2u 1, i maxi cosi sjedalicu te nadoplatila 100 kuna za adaptere, tako da i jaje maxi cosi može na kolica. Super je i onaj naskuplji model murano, ali ne daje puno više za toliku razliku u cijeni, a eko koža na košari meni nije prednost, već nedostatak jer su mi rekli da to moram održavati krpicom, a kod hollanda mogu sve lijepo ubaciti na 30 osjetljivo i rješen problem,pa je eto to presudilo što sam uzela holland, a ne murano.

I naš odbir je holland i nadam se da ćemo uskoro po njih. Reci mi molim te, ove detalje oko isofix-a, ja taj dio baš ne kužim, čitam, proučavam i nikako da skužim. Planirali smo uzeti 3u1 u tom bi slučaju imali i sjedalicu za auto, ili nebi?
Silver09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:41   #8253
Ja bih naručila Jane Epic micro koos kolica, jel ima netko iskustva s tim kolicima?
Majdaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:52   #8254
Quote:
lanica kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima i savjetima, a posebno @rastko! Svaka čast na iscrpnom odgovoru! Muru sam sad prekrižila, trenutno se dvoumim između ABC design condor i Mutsy evo. Nadam se da mi se neće još koja svidjeti i otežati kupovinu 😎

Dakle, živim u Osijeku, 10ak min hoda od centra. Većinom sve u gradu obavljam pješke jer mi se ne isplati paliti auto i tražiti parking, a tako sam blizu. Imamo golfa 6, gepek je ok, ali nije neki ogroman tako da bebetto i Mura zbog tog ne prolaze..

Kod ABC mi se svidjela ta neka pjena u košari, mekano je za bebu i udobno. Moram još jednom ići ispitati sve i ponijeti bilježnicu da si pišem pro i cons za oboja. Te tete trgovkinje to sve ispričaju brzo, a ja se ne kužim pa mi je Way too much info odjednom 🙈 A ne bih htjela požaliti brzinsku kupnju. Beba stiže početkom studenog pa imamo još vremena, ali ne želim čekati ni zadnji tren.

Trokolica su mi nekako ružna kolica... polovna sam gledala, ali nekako ne bih, ovo mi je prvo dijete i jako se radujem (kao i svi), ali možemo si priuštiti nova kolica, svi se još i nude kupiti tako da ćemo ipak nova uzeti, a kasnije možda polovna kad ova preraste ili ako joj ne budu odgovarala (čitam da se dosta djece ne žele voziti u nekim kolicima pa je sve moguće očito) 🙂

Hvala puno još jednom, pratit ću i dalje temu i javljati se 😊😎
Mutsy Evo imaju jako malu, ali zaista jako malu kupolu na sjedećem djelu a to je meni vrlo važno jer smo cijelo ljeto bili vani, a i ti ćeš obzirom na datum poroda

I nešto mi sa cijelim njihovim sjedećeim djelom ne štima, puno bolje je to bilo prije riješeno na 4Rideru ili Transporteru
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:05   #8255
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mutsy Evo imaju jako malu, ali zaista jako malu kupolu na sjedećem djelu a to je meni vrlo važno jer smo cijelo ljeto bili vani, a i ti ćeš obzirom na datum poroda

I nešto mi sa cijelim njihovim sjedećeim djelom ne štima, puno bolje je to bilo prije riješeno na 4Rideru ili Transporteru
E zato sam i došla ovdje da čujem iskustva drugih mama, puno to znaci kod ovakvih stvari. Mislim da mi je i teta u trgovini rekla da su ABC prostranija kolica od Mutsy. Imate li još neka za preporuciti možda?

Zna li netko gdje ih je najpovoljnije kupiti? Mislim da u Magic baby imaju 10% popusta na sve iznad 500kn. To nije loše.
lanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:34   #8256
Mutsy je super (novi model ima veliku kupolu), ali u BiH košta 600 do 700 eur, vjeruj mi to ti je previše (čak i ako nije problem).

Moj problem sa ABC kolicima su materijali, ne dopadaju mi se na dodir, suviše su sintetički.

Pogledaj Maclaren XLR, to je njihov naveći model. Super je za od prvog dana, lijepo se sklapa, laganija su, 4 točka, ok korpa ispod, dobra kupola na novim modelima. I trajaće ti duže nego klasična kolica, jer su manja. Plus dobra su za ljeto, a i zimu, osim kada padne dubok snjeg.

I pogledaj Quinny Buzz, meni je smetalo to što nemaju korpu ispod, već samo neku glupu dorbicu, ali sama kolica su super pokretljiva i agilna.

Znam da mlade majke obično vole uzeti nova kolica, ali vjeruj mi da se to uopšte ne isplati kada su u pitanju veoma skupa kolica (preko 400 eur). Jedino ako je baš kvalitetan model, a planirate ubrzo imati još djece.



Sent from my 6045K using Tapatalk
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 13:59   #8257
Da ponovno kupujem kolica, uzela bi neki Mutsy samo podvozje i košaru, a kad bi beba prerasla, prodala bi to i kupila Maclarena xlr
da se beba rodi u proljeće/ljeto, ne bi ni kupovala Mutsy, samo Xlr i vozi miško

Ova sva velika kolica su kasnije samo napor i gnjavaža

Maclaren rules
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 16:16   #8258
Quote:
Majdaaa kaže: Pogledaj post
Ja bih naručila Jane Epic micro koos kolica, jel ima netko iskustva s tim kolicima?
Majdaaa, gdje si ih mislila naruciti?
Mene isto zanimaju ta kolica. Nisam ih vidjela uživo, ne znam ni hocu li moci... Ima li tko iskustva s njima? Svidaju mi se i Jane muum. Pa ako netko zna koja su bolja za razlicite terene, uzbrdice/nizbrdice i sl., bila bih zahvalna da podijeli svoje iskustvo🙂
Mun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:23   #8259
Quote:
Silver09 kaže: Pogledaj post
I naš odbir je holland i nadam se da ćemo uskoro po njih. Reci mi molim te, ove detalje oko isofix-a, ja taj dio baš ne kužim, čitam, proučavam i nikako da skužim. Planirali smo uzeti 3u1 u tom bi slučaju imali i sjedalicu za auto, ili nebi?
Tri u jedan znači da imaš košaru za novorođenče, sportski dio za kasnije i autosjedalicu ili popularno zvano jaje zbog oblika. Dva u jedan je bez autosjedalice. Meni se jako svidjela njihova autosjedalica, ali nemaju predviđen isofix. To ti je baza koja se stavi na sjedalo i onda to jaje ti samo stavljaš ili vadiš na tu bazu jednim klikom. Ako nemaš isofix onda moraš vezivati jaje siguronosnim pojasevima. E tu mi je bio problem, jer mi je sigurnost najvažnija, pa razmišljam ako ne vežem dobro jaje pa se nešto dogodi.... di sam onda?. S tim da računaj da je baza skuplja od same autosjedalice, i da ti auto mora imati predviđene rupice za isofix, ali to sad imaju svi novi auti, a i većina starijih. Naš Peugeot 207 star 8 godina ima. Pogledaš u knjižicu od auta , a i vidi se na stražnjem sjedalu da ima predviđeno za isofix. To ti je jaje do jedne godine djetetova života ili 13 kg, pa kasnije kupuješ novu autosjedalicu, ali ti baza ostaje,pa ako opet kupiš maxi cosi ona ti ide na tu bazu, ne moraš ni nju vezivati pojasevima. Odi na strance Babylanda, utipkaj dječja oprema, pa pod autosjedalice otvori isofix baze. Nači ćeš you tube prikaz kako se stavlja i kako to sve izgleda pa će ti sve biti jasno. Zato sam ja uzela kolica koja su me s popustom došla 3059 kuna. Dali su mi 15 posto popusta na sve. uzela sam maxi cosi sjedalicu ( 1249 kn bez popusta) i isofix basu( od 1649 kuna bez popusta). Kad uzimaš sjedalicu drugog proizvođača onda moraš kupiti adaptere ( koštaju oko 100 kuna) tako da, ako želiš djete voziti u jajetu montiraš na kolica isto na klik. To se preporuča samo za kratke relacije, inače koristiš košaru. Dakle bebettto holland 2 u 1 ( košara i sportski dio, a uzela sam i suncobran koji se nadoplačuje mislim 129 kuna plus popust) i maxi cosi sjedalica s isofix basom i adapterima ukupno s popustom su me došla 5717 kuna.
Meni su u dućanu rekli da će bebtto početi raditi i svoje isofix baze, jer im ovako ljudi neće kupe 3 u 1 i da bi mogli biti u prodaji u lipnju, ali meni nije bilo sigurno čekati, jer se ipak na kolica čeka 6 tjedana, pa nisam htjela riskirati. Provjeri s njima tu informaciju.
lea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:16   #8260
Quote:
Mun kaže: Pogledaj post
Majdaaa, gdje si ih mislila naruciti?
Mene isto zanimaju ta kolica. Nisam ih vidjela uživo, ne znam ni hocu li moci... Ima li tko iskustva s njima? Svidaju mi se i Jane muum. Pa ako netko zna koja su bolja za razlicite terene, uzbrdice/nizbrdice i sl., bila bih zahvalna da podijeli svoje iskustvo🙂


vidjela sam ih uživo u bubamari (ali oni imaju samo ljubičasta) i jako mi se sviđaju! Mislila sam ih naručiti sa stranice mojabeba.hr, ali kao da su odjednom nestala sa stranice...čula sam se emailom s njima 20.6. baš za taj model i rekli su mi da dostavljaju... I Jane muum sam vidjela, ali ne sviđaju mi se baš u babycentru kod nas imaju izložena jane muum, a moguće je naručiti i jane epic micro koos kolica.
Majdaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.