Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 11:42   #221
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Pa to isto i ja govorim
Samo naglasavam da nije samo zenska strana u tom odnosu za osudu.
Rak samac & moruzgva. Savrsena simbioza
Naravno da nije. Kak se kaže za tango je potrebno dvoje.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:43   #222
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Možeš ju s malo više riječi opisati osim divna?
O čemu ste razgovarali? I ono kako je ona uopće završila u sidru?
Teleportirala se. A ti bi o tim dimenzijama da pričam. Hm, nisam siguran želim li to, jer previše je duboko.
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:46   #223
Quote:
libertarijan kaže: Pogledaj post
Teleportirala se. A ti bi o tim dimenzijama da pričam. Hm, nisam siguran želim li to, jer previše je duboko.
Podjeli sa pukom. Siguran sam da joj nebi smetalo.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:50   #224
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Pa to isto i ja govorim
Samo naglasavam da nije samo zenska strana u tom odnosu za osudu.
Rak samac & moruzgva. Savrsena simbioza
Joj kak si lijepi primjer našla Točno tak!
Meni ni u džep ni iz džepa, ak njima paše, nek ljudi razmjenjuju dobra koja imaju kako žele Neki vole ljude, neki vole novce, sto ljudi dvjesto bubrega i to.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:53   #225
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Uopće me ne čudi ponašanje od tog lika. On je svjestan da je njegov novac njegov najveći atribut jer je očito ovak jadan, i zato sve nade polaže upravo u taj svoj novac.
Da.
Ali ni sponzice nisu skroz bez kriterija. On ocekuje od cure da je stalno doma, brine za kucu, cisti, kuha mu kak on diktira (to napominje), rodi mu 5 djece.. Bez slobode vlastitog razmisljanja/zelja. Vrlo zaostao mentalitet.

Pitam ga "Zakaj bi bilo koja cura pristala na to?". Odgovara "Pa sve ima pruzano, nis ne radi lagodan zivot". Jer ono, dovoljno je da ima njega i pun frizider.


Uz bedast stav, cak ni lova ne pomaze pretjerano.

Zamisli nase labudice s novcima. Cura mu hoce u soping s frendicama.. a on sav nesiguran.. "Kaj se druzis s tim sponzorusama droljama. Fuj!!"
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:56   #226
autor teme nije ništa novo izmislio, logičan je čovjek i nema razloga da ga se napada

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...GTo4PP1BmQT2Jg
__________________
John_Wayne: Ajmo rednecksi, ajmo seljacine, ajmo krezubi, ognjistari i pecinari!!
yamunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:04   #227
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Podjeli sa pukom. Siguran sam da joj nebi smetalo.
Pa dobro onda. Svaki muškarac, a pritom da je riječ o nekom normalnom tipu, ma što god normalnost zapravo bila, jer riječ je o subjektivnom poimanju, koji je imao priliku i skupio muda(labudova) prići jednoj ženi koja mu se sviđa, ili više žena tokom godina, znati će što sve proživljavamo ako nismo dovoljno opušteni i ako pretjerano razmišljamo o prilasku toj, valjda(u tom trenutku, naravno) najdivnijoj, najjebozovnijoj, najboljoj, naj,naj,naj ženi od šta ima u kozmosu, neki od nas čak idu toliko daleko da počnu odmah zamišljati u daljoj budućnosti s njom, čisto iz nedostatka držanja za ruku, jer ipak želiš to i svjestan si toga iako potiskuješ takve stvari u sebi jer si naučen tako i onda se, eto, počneš šepurit sam sa sobom i pred sobom, uništavajući tako sve ono što želiš ali nisi u stanju poduzeti akciju nakon koje će uslijediti reakcija. I tako, stojiš s pićem u ruci i dobro ti je samo razmišljajući o takvim stvarima, ali i dalje si na mjestu, a ove misli ti prolaze glavom. Dok ne poduzimaš - ništa. A ona, očito čeka da joj priđeš i, moguće je da ima slična razmišljanja kao i ti i moguće je da se boji, pa i ona izigrava nešto sama od sebe pred sobom, šepuri se. A tako smo zapravo krhki oboje i čekamo taj sudar svjetova kojem težimo, svi mi, kao ljudi. E u tom trenutku napraviš korak i nakon par rečenica shvatiš da imate slične svjetove.
















































No sve propadne jer niste bili 10/10.

Ili jeste.
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:11   #228
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Majke mi mile, nije mi se dalo sve čitati ali dali netko može biti stvarno toliko iskompleksiran i imati tako nisko mišljenje o sebi. I to sa davanjem ocijena.
Zbog takvih stvari nemaš uspjeha a ne zbog svoje "nedovoljne" atraktivnosti.
Osim toga nisi čuo onu ljepota je u očima promatrača? Nemoj ostavljati dojam očajnosti, da pod bilo koju cijenu moraš upoznati curu sa kojom se vidiš za oltarom. Upoznaj neku zato jer ju želiš upoznati a ne zato jer želiš imati nekoga i onda će i one drugačije gledati na tebe. I zaboga najvažnije, imaj nešto samopoštovanja. Ne znam kako izgledaš no na samom kraju je nebitno.
Bitno je kakvo ti imaš mišljenje o sebi, kako ti sam sebe vidiš, kako zračiš.
Dakle osim ako ovo nije trolerska tema gdje ti je cilj samo zajebavanje ljudi prvo poradi na svojem viđenju sebe. Kad se počneš više cijeniti to će i drugi vidjeti, i tek ćeš onda vidjeti neke promjene...
koje floskule

sta ja znam, covjek prica o zakonu ponude i potraznje. jednostavno. to je nesto sto je svima nama vise manje jasno da postoji jos od visih razreda osnovne skole, a vi mu pricate o ''zracenju''

edit: autore, ne mogu ti pomoci, ne znam gdje naci trice i cetvorke na nekom grupnom okupanju. sori
Amalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:20   #229
Svi ljudi su jedanki, sve je to stvar ukusa, ne postoje objektivno privlačni i manje privlačni ljudi,ako slučajno misliš drugačije od ovog napisanog, onda si dno dna, jebala vas ta politička korektnost, normalno je da će nas privući različiti ljudi, pa će mi tako biti privlačna cura iz kvarta kao i glavna glumica iz zadnjeg filma kojeg sam gledao, ako zbarim curu iz kvarta a ova glumica mi je privlačnija, ja sam govno posto nisam išao na najbolje, ili samo zato što sam priznao da postoji skala u kojoj netko može biti više ili manje privlačan, po vama imaju samo privlačni i ne privlačni, ovi koji su privlačni, ti su svi isti, kako da ne, ali danas je moderno prodavati sranja, svi smo mi isti
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:32   #230
Vidim ja sve je vama OK i prihvatljivo, čak i neki sponzorski odnosi, samo zašto vam nije prihvatljivo da dvoje ljudi koji fizički ne odudaraju puno jedan od drugoga budu zajedno, nego bih trebao pokušavati i sa misicama i sa ispodprosječnima?

Dozvolite mi da se limitiram u odabiru ako ja to hoću. Niti se ne mogu zamisliti u vezi sa ljepoticama, osjećao bih se sam sebi smiješno i nakaradno hodajući s takvom.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:02   #231
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Pa bas to. Nema tu nevinasca. Cisti biznis odnos u kojem nikoga ne treba zaliti. Meni je zapravo vise zao tih sponzi, svasta one moraju trpiti
Kak misliš "moraju"? Znaš neku sponzorušu koju njezin sponzor drži zavezanu u podrumu?

Ako joj smeta njegova bahatost ili to što ima previše novaca, slobodno može otići od njega.

Inače, ova me tema razveselila jer sam po tablici skužila da sam 6/10. Prije uvida u tablicu bila sam uvjerena da sam 4 ili 5.

A ona muška tablica je skroz bez veze. To bih ja sve ispremiješ(t)ala.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:04   #232
Quote:
Amalka kaže: Pogledaj post
sta ja znam, covjek prica o zakonu ponude i potraznje. jednostavno. to je nesto sto je svima nama vise manje jasno da postoji jos od visih razreda osnovne skole, a vi mu pricate o ''zracenju''
To je jasno ko dan svima, osim forumskoj ekipi
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:40   #233
Jao našao sam još jedno mjesto danas. Bude mi tamo je prosjek neka trojka. Idi u City centar istok! Prestrašno. Osječal sam se ko Brad Pitt tamo ,a vjeruj mi u Arena centru se osječam ko Rowan Atkinson! Sretan lov!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:10   #234
Ako ništa ne uspije u idućih 7-8 godina onda spuštam kriterije do 1/10.
Ako ni to ne upali onda odustajem, znajući da sam barem pokušavao.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:26   #235
bas pogledah kategorizaciju u slikama.


autore teme, vrlo je jasno da trojki iz ove tablice tesko nalazis, to su vrlo ruzne zene (jedinice i dvojke su pozivi za vojsku, takvih zgaba rijetko vidam)

cetvorki, petica i sestica pun zagreb (pretpostavljam, kao i bilo koji drugi grad). to su prosjecne zenske.

gdje gledas?
ne, nemoj mi reci, izades van i prosjecno u veceri vidis na jednom mjestu, 10 lijepih zena? izades li zaista van ili sjedis doma i mastas?

tema je trolerske jel? :lampica:
Amalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:44   #236
Quote:
Amalka kaže: Pogledaj post
bas pogledah kategorizaciju u slikama.


autore teme, vrlo je jasno da trojki iz ove tablice tesko nalazis, to su vrlo ruzne zene (jedinice i dvojke su pozivi za vojsku, takvih zgaba rijetko vidam)

cetvorki, petica i sestica pun zagreb (pretpostavljam, kao i bilo koji drugi grad). to su prosjecne zenske.

gdje gledas?
ne, nemoj mi reci, izades van i prosjecno u veceri vidis na jednom mjestu, 10 lijepih zena? izades li zaista van ili sjedis doma i mastas?

tema je trolerske jel? :lampica:
Petice i šestice su isto izvan i iznad mojeg interesa, a četvorke i trojke je lutrija sresti osim na cesti. Ima ih ali u starijoj životnoj dobi.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:05   #237
aha, ti trazis prilicno ruzne zene?

savjet? iako ga nisi trazio
prosjek ti je najbolji. jednostavno - ima ih najvise

sretno.
Amalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:30   #238
Quote:
Amalka kaže: Pogledaj post
aha, ti trazis prilicno ruzne zene?

savjet? iako ga nisi trazio
prosjek ti je najbolji. jednostavno - ima ih najvise

sretno.
Vidiš meni nisu prilično ružne. Ružne su mi samo jedinice i eventualno dvojke.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:35   #239
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Vidiš meni nisu prilično ružne. Ružne su mi samo jedinice i eventualno dvojke.
Ja sam osoba A .....forumas i troll...
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:53   #240
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ja sam osoba A .....forumas i troll...
Drago mi je da si se predstavio i dao konstruktivan savjet na temu
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.