Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 06:37   #6801
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Idemo brojati afijone na nebesi!
To su ti kemtrejlzi, nesrećo! :horror:

Budeš li predugo gledala u njih, svašta će ti se dogoditi: počet ćeš pisati kriptične postove natopljene anglizm... oh, wait...
Lord Byron is offline  
Old 23.06.2017., 06:54   #6802
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Piskili smo
Jeste?! Jeste!

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
počet ćeš pisati kriptične postove natopljene anglizm... oh, wait...
No way, Jose!
Almost Rosey is offline  
Old 23.06.2017., 07:36   #6803
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Piskili smo
Jeste?! Jeste!

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
počet ćeš pisati kriptične postove natopljene anglizm... oh, wait...
No way, Jose!
Almost Rosey is offline  
Old 23.06.2017., 13:46   #6804
Majke ti mile kako su stari ljudi prije 50-tak godina funkcionirali bez klima? Sjeća li se tko(pinokijo) tih vremena još? Kad sam izašel iz klime danas točno u podne skoro me likvidiralo! Prestrašno! Ja bi te sve klime zabranil zakonom. Ima jedan dućan kaj klimu nafrlji valjda na polarnu temperaturu. I onda je užitak iz njega preč u pekarnicu koja ja na tropskoj! Tim tempom ne bu meni smanjenje škembe omogućilo da dočekam 100 godina zavaljen u neku fotelju u holu staračkog doma u Klaićevoj!
Joshua is offline  
Old 23.06.2017., 14:05   #6805
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Majke ti mile kako su stari ljudi prije 50-tak godina funkcionirali bez klima? Sjeća li se tko(pinokijo) tih vremena još? Kad sam izašel iz klime danas točno u podne skoro me likvidiralo! Prestrašno! Ja bi te sve klime zabranil zakonom. Ima jedan dućan kaj klimu nafrlji valjda na polarnu temperaturu. I onda je užitak iz njega preč u pekarnicu koja ja na tropskoj! Tim tempom ne bu meni smanjenje škembe omogućilo da dočekam 100 godina zavaljen u neku fotelju u holu staračkog doma u Klaićevoj!
Prije 50ak godina sam bila dijete, pa sam ljeta provodila na selu blizu mora. I nije bilo ovako pakleno vruće kao ovih dana.
Martian7 is offline  
Old 23.06.2017., 14:11   #6806
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Prije 50ak godina sam bila dijete, pa sam ljeta provodila na selu blizu mora. I nije bilo ovako pakleno vruće kao ovih dana.
ALi zamisli ove kaj su šljakali po gradovima i to bez klime? Pa to je šou bil ali su se nekak prilagodili. Da, nisu bile možda baš ovolke vručine ali sigurno je i tad bil pakao. Ugasil bi sve klime promptno. Mislim da bi mi lakše bilo se adaptirat na te velke vručine.
Joshua is offline  
Old 23.06.2017., 16:27   #6807
Zahvaljujuci klimama svako ljeto zavrsim ili s upalom sinusa ili s bronhitisom tako da sam od onih koji klimu nemaju ni doma , a i da imam jos mi nisu te vrucine na kojima bih ju ukljucila . Al opet , kuca ima dobru izolaciju , kuham u ljetnoj kuhinji , furam neke ljetne fizure pa ne ukljucujem fen i jedino se oznojim dok peglam
Zato sam na poslu pod klimom , al na stropnoj namjestim ona krilca da ne pusu po meni i gdje god dodjem namjestam se sto dalje od tih hladnih vjetrova .
A kad u trgovini prolazim pored frizidera tu sam gotova nevidljiva zbog brzine .
Al meni je ovo tek zagrijavanje . Daj mi hladne vode i sladoleda i sve ok i koju hladnu pivu navecer .Previse mi je tamo kad dodje do 40 .
Difference is offline  
Old 23.06.2017., 16:58   #6808
...s neba pa u rebra pa na temu klima......i razvije se tema cijela...
kawhy is offline  
Old 23.06.2017., 17:06   #6809
Priključujem se ovima koji ne vole klime. Slična Difference po pitanju osjetljivosti (tramvaj, ured i puhanje i odmah imam problema sa sinusima ili vratom) i potpuno različita po pitanju opremljenosti stana, stara kuća, nikakva izolacija a ja u potkrovlju znači ovaj tjedan je prestrašno niš ne pomaže, pokušaji da se sve otvori pa da se isprovocira nekakav propuhić, niš od toga
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 24.06.2017., 10:24   #6810
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Kako ono ide, ako padne drvo u sumi u kojoj nema nikog da cuje da je palo, kao da i nije palo. Ili to nije bilo drvo?
voljela bi ti da ti drva padaju čuo netko ili ne.
ovisi o karakteru hoće li i koliko drva pasti.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Očito. Kam slijedeće putuješ? Po morima?
bavarska jezera su mi in ovog ljeta.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Majke ti mile kako su stari ljudi prije 50-tak godina funkcionirali bez klima? Sjeća li se tko(pinokijo) tih vremena još?
čega nema bez toga se može (mora )
nikakav problem nemam s kretanjem po vrućini, pogotovo na bajku.
koliko iscuri kroz kožu, toliko (pa i nešto više) dotočiš.
__________________
1N73LL1G3NC3

Zadnje uređivanje pinokio2000 : 24.06.2017. at 10:48.
pinokio2000 is offline  
Old 24.06.2017., 12:37   #6811
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
voljela bi ti da ti drva padaju čuo netko ili ne.
ovisi o karakteru hoće li i koliko drva pasti.



bavarska jezera su mi in ovog ljeta.



čega nema bez toga se može (mora )
nikakav problem nemam s kretanjem po vrućini, pogotovo na bajku.
koliko iscuri kroz kožu, toliko (pa i nešto više) dotočiš.
Jesi obišao sve dvorce? Jesu najljepši što mogu biti? Koji su najljepši? Sve nam reci
calea is offline  
Old 24.06.2017., 12:56   #6812
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Priključujem se ovima koji ne vole klime. Slična Difference po pitanju osjetljivosti (tramvaj, ured i puhanje i odmah imam problema sa sinusima ili vratom) i potpuno različita po pitanju opremljenosti stana, stara kuća, nikakva izolacija a ja u potkrovlju znači ovaj tjedan je prestrašno niš ne pomaže, pokušaji da se sve otvori pa da se isprovocira nekakav propuhić, niš od toga
Meni isto klima smeta jer imam problema sa sinusima. Jučer me cijeli dan boljeli sinusi upravo zbog klime.
A ljeto, ljeto ne volim i ne vidim nikakav gušt u ovim vrućinama. Baš nikakav. :mrgud:
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 24.06.2017., 16:50   #6813
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
bavarska jezera su mi in ovog ljeta.
Se može točat noge u njima? Ili čak možda cijelo tijelo?
Joshua is offline  
Old 24.06.2017., 18:19   #6814
Tamo na nekoj od tema se počesto savjetuje imanje psa kao dobar preduvjet za upoznavanje novih ljudi .
Lažu .
Mene samo neki klinci pitaju koja je pasmina .
A moja ludojka zaobilazi mušku čeljad , a šnjofa samo neke curke koje se onda hihoću .
Bit će da ta fora s upoznavanjem pali samo kad ju sin vodi u šetnju ?
Difference is offline  
Old 24.06.2017., 20:54   #6815
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Tamo na nekoj od tema se počesto savjetuje imanje psa kao dobar preduvjet za upoznavanje novih ljudi .
Lažu .
Mene samo neki klinci pitaju koja je pasmina .
A moja ludojka zaobilazi mušku čeljad , a šnjofa samo neke curke koje se onda hihoću .
Bit će da ta fora s upoznavanjem pali samo kad ju sin vodi u šetnju ?
Pa krivo ekipa to savjetuje. Moraš imat preslatkog ili bar atraktivnog pesa. Ne možeš sa mješancem privuć ljude da ga češkaju i usput i vlasnika zamjete.
Joshua is offline  
Old 24.06.2017., 21:50   #6816
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa krivo ekipa to savjetuje. Moraš imat preslatkog ili bar atraktivnog pesa. Ne možeš sa mješancem privuć ljude da ga češkaju i usput i vlasnika zamjete.
Nemoj ti tu sada vrijeđati moju pesicu . Ona je baš slatka .Ima pjegice po nosu .
Difference is offline  
Old 25.06.2017., 05:19   #6817
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Nemoj ti tu sada vrijeđati moju pesicu . Ona je baš slatka .Ima pjegice po nosu .
A ne znam .Očito je onda problem u nečem drugom. Nije mi jasno kako ne privlači i ostale ljude da ju češkaju ak je tak slatka kad ju šečeš. Možda je istrenirana da ne voli muškarce da joj prilaze?
Joshua is offline  
Old 25.06.2017., 06:33   #6818
Bumbari znaju ne biti raspoloženi za ranojutarnji fotosession na grmu lavande.
Tek što je svanulo, nešto sam naučila.
Almost Rosey is offline  
Old 25.06.2017., 09:15   #6819
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jesi obišao sve dvorce? Jesu najljepši što mogu biti? Koji su najljepši? Sve nam reci
nisam, ima ih poprilično. uspio sam 4 obići do sada.
Neuschwanstein glasi kao najljepši na svijetu i fakat je predivan.
još malo pa ću postati građanin Minhena onda će mi biti lakše i brže sve obići.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Se može točat noge u njima? Ili čak možda cijelo tijelo?
aha, čak i pišu je dozvoljeno namakati.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 25.06.2017., 09:37   #6820
Kaj si prešel za stalno ili si samo na proputovanju? Sečam se da si bil pričal da buš možda išel van delati?!
Joshua is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.