Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 13:46   #1021
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Budući da živim u celibatu već dulje vrijeme, svim bi ženama preporučila da poodbijaju koga god mogu, ako im nije stvarno zanimljiv, i da također rade na svojem izgledu, pameti, općoj kulturi
A što kad imaš sve to pa svejedno nisi zanimljiv ženama, jer nemaš BMW?
Revolucion is offline  
Old 23.06.2017., 13:46   #1022
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
A na čemu treba poraditi žena? Samo raširiti noge ili?
Di si devetka.


Isto kao i muski.

Mislis da zene nisu odbijene? Dobro.. mozda ne od njeznjih labudova.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 23.06.2017., 13:47   #1023
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Najbolje da svi dignemo revoluciju!
Žene, dižite muškima kite, a ne revolucije!!!

__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 23.06.2017., 13:48   #1024
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Kada netko u tvojim godinama zaglibi u situaciji gdje mu je situacija najbliža seksu: nasrtanje na komad plastike nalik na humanoida ženskog spola...

Gdje točno ostaje prostor za mogućnost da je problem u svim ženama ovog svijeta, a ne upravo u tebi?
Pa naravno da je u meni problem, krunu od trnja sam već stavio i šibam se bičem po leđima.
drumforce is offline  
Old 23.06.2017., 13:48   #1025
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Žene, dižite muškima kite, a ne revolucije!!!

U tome i je problem. Dignu a ne zeli spustit.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 23.06.2017., 13:49   #1026
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
A što kad imaš sve to pa svejedno nisi zanimljiv ženama, jer nemaš BMW?
Kao što nas muških ima ovakvih i onakvih, tako i njih ženskih ima ovakvih i onakvih.

E sad, ako ti ne možeš doprijeti i zainteresirati ni ovakve ni onakve... Je li baš problem u kompletnoj svjetskoj ženskoj populaciji ili možda pak u tebi?
someonesomewher is offline  
Old 23.06.2017., 13:50   #1027
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Kao što nas muških ima ovakvih i onakvih, tako i njih ženskih ima ovakvih i onakvih.

E sad, ako ti ne možeš doprijeti i zainteresirati ni ovakve ni onakve... Je li baš problem u kompletnoj svjetskoj ženskoj populaciji ili možda pak u tebi?
Mislim da je u kompletnoj svjetskoj ženskoj populaciji.
Revolucion is offline  
Old 23.06.2017., 13:50   #1028
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Mislim da je u kompletnoj svjetskoj ženskoj populaciji.
A u tebi?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 23.06.2017., 13:50   #1029
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa naravno da je u meni problem, krunu od trnja sam već stavio i šibam se bičem po leđima.
Ma jok. Ti samo trolaš, ali razumijem da je nekima to baš sve što im i preostaje.

Ponekad iritantno, ali generalno - jako tužan način za provesti život.
someonesomewher is offline  
Old 23.06.2017., 13:52   #1030
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
A u tebi?
Kod sebe ne vidim probleme.
Revolucion is offline  
Old 23.06.2017., 13:53   #1031
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Ma jok. Ti samo trolaš, ali razumijem da je nekima to baš sve što im i preostaje.

Ponekad iritantno, ali generalno - jako tužan način za provesti život.
Na forumu.hr nikad nije tužno.
Ne brini o mojem životu.
drumforce is offline  
Old 23.06.2017., 13:57   #1032
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Kod sebe ne vidim probleme.
Nisam ja lud!
Ja sam savršeno normalan!
Nije lepo da budem lud, a da to ne znam.


Isječak iz Balkanskog Špijuna.
someonesomewher is offline  
Old 23.06.2017., 14:18   #1033
Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
Jedna moja bivša "pametna" kolegica rekla kako bi ona bogatog dečka, a da ona ne mora ništa nego samo raširiti noge kad dečko dođe doma.

Ima možda i muškaraca koji bi se trebali više potruditi, ali ima i žena koje ne znaju ništa osim raširiti noge. Gleda se stalno na muško žensko ravnopravnost, a kad se i treba odraditi nekakav posao koji je ajmo reći muški, onda opet ne valja.
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
A što kad imaš sve to pa svejedno nisi zanimljiv ženama, jer nemaš BMW?
Na jednoj drugoj temi sam i napisala da su pare i auti, po mom skromnom mišljenju, glupi kriterij. Pravi kriteriji su s nekim osjetiti povezanost, zajedničke strasti i ciljeve, slične vrijednosti i svjetonazori, i tako to.

Problem je u tome što jako puno muških s kojima se ja vidim nema neku osobitu strast u životu, pa su dosadni. I onda mi jednostavno nisu privlačni. A ljute se im nisam dala priliku za nešto što su htjeli (ponekad je to samo seks, a ponekad su očekivali nešto i više).

Nažalost puno tih "dobrih dečki" očajnički pokušava shvatiti kako se svidjeti curama, a zapravo ni sami ne znaju tko su, što žele, što im treba, i tako to.

To što ima sponzoruša, to ne mijenja stvarno stanje stvari. Puno je nas koje ne marimo za materijalno, pa opet odbijamo sve redom. Jer su dosadni, bezlični, i lutaju u pokušajima da ispune očekivanja okoline. Ujedno vezu doživljavaju tek kao sredstvo redovnog seksa.
ToBeMyself is offline  
Old 23.06.2017., 17:14   #1034
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Zbog ovakvih stvari sam, osim uskog kruga ljudi, prestao sebe opisivati kao normalnog ili dobrog.
Nakon teme o najgorim dejtovima, to jest onog penis-kava incidenta, dobro da si prestao.


Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Na kraju se menii planovi zakompliciraju i kava otpadne (tad smo zivjeli u razlicirim gradovima, tj ja dva i pol sata busom udaljena). Dobijem poruku da i bolje da se nismo nasli jer bi me odvukao kod sebe doma i dirao po sisama jer vec danima drka na moje slike. Citiram!
Nikad se vidili, nista mu nisam slala, a na fejsu nemam nudes, pa cak ni slike u badicu .

Velim ja njemu da je to creepy i cudno, on meni da je pijan pisao poruku i tu je komunikacija nastavila u nekom normalnijem tonu.
Do trenutka kad je saznao tko je moj bivsi, pa me odlucio izvrijedjat jer ja biram biti lose i biram ne preboliti prekid od prije dva tjedna.
I jos prekid S NJIM, njim TAKVIM. Ja patim za TAKVOM osobom.
Droljo.

Javio se par mjeseci kasnije sasvim negirajuci da se to desilo, but bitch I didn't delete the convo. Nemos mi lagat pored zdravog pamcenja!
Ponovno sam ispala luda i neuroticna jer ne zelim da me njezni labud odvuce u svoj podrum .
Sori ali
I ti si se još nakon prvog incidenta nastavila dopisivati



Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što jako puno muških s kojima se ja vidim nema neku osobitu strast u životu, pa su dosadni. I onda mi jednostavno nisu privlačni. A ljute se im nisam dala priliku za nešto što su htjeli (ponekad je to samo seks, a ponekad su očekivali nešto i više).
Kakvu strast bi trebao imati, to jest strast za čime?
Nečovjek is offline  
Old 23.06.2017., 21:22   #1035
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Na jednoj drugoj temi sam i napisala da su pare i auti, po mom skromnom mišljenju, glupi kriterij. Pravi kriteriji su s nekim osjetiti povezanost, zajedničke strasti i ciljeve, slične vrijednosti i svjetonazori, i tako to.

Problem je u tome što jako puno muških s kojima se ja vidim nema neku osobitu strast u životu, pa su dosadni. I onda mi jednostavno nisu privlačni. A ljute se im nisam dala priliku za nešto što su htjeli (ponekad je to samo seks, a ponekad su očekivali nešto i više).

Nažalost puno tih "dobrih dečki" očajnički pokušava shvatiti kako se svidjeti curama, a zapravo ni sami ne znaju tko su, što žele, što im treba, i tako to.

To što ima sponzoruša, to ne mijenja stvarno stanje stvari. Puno je nas koje ne marimo za materijalno, pa opet odbijamo sve redom. Jer su dosadni, bezlični, i lutaju u pokušajima da ispune očekivanja okoline. Ujedno vezu doživljavaju tek kao sredstvo redovnog seksa.
Ovo ne mogu da ne prokomentiram.

I muški i ženski rod je pao pod pritiskom socijalno nametnutog stereotipa.

Danas je malo moderniji barem kad su u pitanju želje žena. Prije su bili sponzoruše koje traže sponzora. Bogatog dečka "frajera" koji ima pare, nebitno da li su naslijeđene ili teškim trudom zarađene, samo da plaća njihove želje.
Danas malo moderniji stereotip pored klasičnog sponzorstva. Želja da muškarac ima strast u životu za nekim poslom koji je uspješan i opet financira putovanja, stan copy paste klasičnog.

Muškarci s druge strane su toliko postali feminizirani na način da ženama toleriraju njihove gluposti i daju razumijevanje ali to prelazi granice normalnog i samopoštovanja.

I onda je taj presing na muškarcu da zaradi pare da je uspješan i da ima strast u životu.

Ljudi koji imaju strast u životu obično su posvećeni 100% toj strasti koja je obično vezana za posao ako su uspješni da ne razmišljaju o vezama jer ih strast okupira. Veza dođe više spontano kad naleti normalna cura ili sponzoruša koja se prodaje kao "normalna".

Ali danas kao i prije 100 godina potrebno je jako puno vremena, truda, odricanja da bi postao uspješan ako krećeš iz nule i nisi naslijedio nešto. A ova naša zemlja je takva da je 95% ekipe upravo bez nasljedstva i kreće iz nule. Da ne spominjemo da smo prije 50 godina bili vukojebina i da nema investicija i tek smo se počeli razvijati i nećemo još 50 godina sustići s plaćama zapad. Tako da treba 7 puta duplo više raditi da osiguraš poželjno.

Normalne cure, žene ne mare za time koje su skromne. Ali što si bogatiji to si razmaženiji pa ti rastu i očekivanja i želje.

I to se svelo da se ovdje ta ekipa koja ima želje ali ne dovoljno para da ispuni očekivanja žena i muškaraca dopisuje tu po forumu i traži bolju polovicu i kuka, samo sažaljava se i ne zna šta bi i kako bi.

Odite vani među ljude jebo vas forum.hr


I FYI dečki cure ne zanimaju auti osim sponzoruša, a takve vam vjerujte mi ne trebaju jer nemate pare za njih i ako imate bacate pare. Vozim novi auto do sad su se samo frajeri okretali ni to vam ne igra ulogu osim ako cura nije nabrijana na automobile.

A autorici citiranog teksta, ima puno dečki koji traže vezu ne samo radi sexa nego radi emocija, bliskosti, druženja, maženja samo ti tražiš na krivom mjestu.
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje oss : 23.06.2017. at 21:39.
oss is offline  
Old 23.06.2017., 21:42   #1036
Da li je vec bio advice da se krene u teretanu?

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 23.06.2017., 21:45   #1037
to po zimi, sad treba ici dvoriti zidare
ZgSash is offline  
Old 23.06.2017., 22:17   #1038
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Ovo ne mogu da ne prokomentiram.

I muški i ženski rod je pao pod pritiskom socijalno nametnutog stereotipa.

Danas je malo moderniji barem kad su u pitanju želje žena. Prije su bili sponzoruše koje traže sponzora. Bogatog dečka "frajera" koji ima pare, nebitno da li su naslijeđene ili teškim trudom zarađene, samo da plaća njihove želje.
Danas malo moderniji stereotip pored klasičnog sponzorstva. Želja da muškarac ima strast u životu za nekim poslom koji je uspješan i opet financira putovanja, stan copy paste klasičnog.

Muškarci s druge strane su toliko postali feminizirani na način da ženama toleriraju njihove gluposti i daju razumijevanje ali to prelazi granice normalnog i samopoštovanja.

I onda je taj presing na muškarcu da zaradi pare da je uspješan i da ima strast u životu.

Ljudi koji imaju strast u životu obično su posvećeni 100% toj strasti koja je obično vezana za posao ako su uspješni da ne razmišljaju o vezama jer ih strast okupira. Veza dođe više spontano kad naleti normalna cura ili sponzoruša koja se prodaje kao "normalna".

Ali danas kao i prije 100 godina potrebno je jako puno vremena, truda, odricanja da bi postao uspješan ako krećeš iz nule i nisi naslijedio nešto. A ova naša zemlja je takva da je 95% ekipe upravo bez nasljedstva i kreće iz nule. Da ne spominjemo da smo prije 50 godina bili vukojebina i da nema investicija i tek smo se počeli razvijati i nećemo još 50 godina sustići s plaćama zapad. Tako da treba 7 puta duplo više raditi da osiguraš poželjno.

Normalne cure, žene ne mare za time koje su skromne. Ali što si bogatiji to si razmaženiji pa ti rastu i očekivanja i želje.

I to se svelo da se ovdje ta ekipa koja ima želje ali ne dovoljno para da ispuni očekivanja žena i muškaraca dopisuje tu po forumu i traži bolju polovicu i kuka, samo sažaljava se i ne zna šta bi i kako bi.

Odite vani među ljude jebo vas forum.hr


I FYI dečki cure ne zanimaju auti osim sponzoruša, a takve vam vjerujte mi ne trebaju jer nemate pare za njih i ako imate bacate pare. Vozim novi auto do sad su se samo frajeri okretali ni to vam ne igra ulogu osim ako cura nije nabrijana na automobile.

A autorici citiranog teksta, ima puno dečki koji traže vezu ne samo radi sexa nego radi emocija, bliskosti, druženja, maženja samo ti tražiš na krivom mjestu.
Čuj dragoviću, djeluješ simpa, ali nešto ti moram reći

Ja sam uložila dosad ogroman novac, vrijeme, energiju ne bi li se školovala. Moji su uložili novac, vrijeme, energiju, ne bi li od mene napravili građanku svijeta, a ne kokoš iz susjedstva koja samo zna pričati o šminki

Sada zarađujem koliko u Hrvatskoj mogu i borim se za bolje.

Zar ću svoje emocije, bliskost, maženje, druženje pokloniti n ekome tko je bio prelijen da nađe u sebi neki smisao života, nešto što voli, tko rinta ne bi li životario za plaću, pa mu je smisao života da ode na pivu s frendovima i da nogometna ekipa za koju navija pobijedi, a misli da su moji prijatelji iz drugih dijelova svijeta bez veze, i da je sve što ja radim glupo?

Pa radije ću živjeti u doživotnom celibatu i nikad ne vidjeti muškarca, nego tako nešto

Sorry, reci da sam new age sponzoruša, ali ako ulažem svoj trud u nešto, onda hoću partnera koji ulaže jednako, a ne manje
ToBeMyself is offline  
Old 23.06.2017., 22:41   #1039
Koji sam ja broj? Gdje su te tablice?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 23.06.2017., 22:43   #1040
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Koji sam ja broj? Gdje su te tablice?
Ti si čista trojka! Al ono top!
Joshua is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.