Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2017., 19:04   #101
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Odgovori sebi na pitanje: zašto si rođen?
Onda dalje.
treba ti psihološka pomoć
Nisi "lud"
Ali treba te pogurat da zavoliš život.
Da nekom napravim korist,nekome štetu.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 19:05   #102
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Da nekom napravim korist,nekome štetu.
Nemoj gledati na "nekoga"
Samo na sebe trenutno
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 19:06   #103
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Nemoj gledati na "nekoga"
Samo na sebe trenutno
Izvini,ali pitanje je glupo.

Otkud ja znam zašto sam rođen ?

Zašto je rođen onaj koji s 2 godine oboli ?Zašto je rođen onaj koji pogine s 15 godina ?

Ne vjerujem više u ništa.

I da li treba nešto da me pogura malo u životu ? Da ! Ali na sve doživljeno,ne nadam se tome više nimalo.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 19:11   #104
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Izvini,ali pitanje je glupo.

Otkud ja znam zašto sam rođen ?

Zašto je rođen onaj koji s 2 godine oboli ?Zašto je rođen onaj koji pogine s 15 godina ?

Ne vjerujem više u ništa.
Srećice
znam lika koji već 34 godine ima dijabetes
radi, živi, bori se, pjeva prekrasno, ima milijun hobija, voli život
imam frendicu, ima multiplu, treba magistrirati, radi 5 poslova, bori se
oboje se "bodu" svaki dan, tj. daju si lijekove
Molim te, prestani, zdrav, mlad, sposoban, a da ovako se*eš...ili trolaš...nebitno
odustajem
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 20:45   #105
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Srećice
znam lika koji već 34 godine ima dijabetes
radi, živi, bori se, pjeva prekrasno, ima milijun hobija, voli život
imam frendicu, ima multiplu, treba magistrirati, radi 5 poslova, bori se
oboje se "bodu" svaki dan, tj. daju si lijekove
Molim te, prestani, zdrav, mlad, sposoban, a da ovako se*eš...ili trolaš...nebitno
odustajem
Opet

i sam cijenim te ljude i divim im se.

Ali takve primjere imaš u čitavom svijetu.

Kao što spominješ tih 5-10% ljudi koji su nažalost takvi,isto možemo o onih 5-10% Todorića,Gates-a....

Život je u sredini,ne uspoređujem se s onim niti ekstra bogatim niti ljudima koji su na neki način hendikepirani (teška riječ,slažem se).
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 11:16   #106
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Donekle si u pravu,ali postoji razlog zašto je tako tekao-ne mislim samo na težinu škovonja.

Savjet nije loš,ali teško ostvariv.U današnjem svijetu i uz svoje uvjete,ne mogu si dopustiti gubljenje vremena i novca koji praktički ni nemam.
Kako sam znala da ćeš naći neki izgovor Zašto je to gubljenje vremena, na koje to pametnije stvari ti trošiš vrijeme? Na rad da bi dobio bolji posao i veću plaću? Zašto kažeš da si siromašan, na što ti ode plaća? Jako si misteriozan, čini mi se da postoji nešto važno što nam prešućuješ u cijeloj ovoj priči
wadle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 14:11   #107
Quote:
wadle kaže: Pogledaj post
Kako sam znala da ćeš naći neki izgovor Zašto je to gubljenje vremena, na koje to pametnije stvari ti trošiš vrijeme? Na rad da bi dobio bolji posao i veću plaću? Zašto kažeš da si siromašan, na što ti ode plaća? Jako si misteriozan, čini mi se da postoji nešto važno što nam prešućuješ u cijeloj ovoj priči
Nije izgovor niti išta prešućujem.

Pa nemogu napustiti bilo kakav posao (koji nije baš toliko loš,ali to nije ni tema) i ići uživati negdje.

Uglavnom su dva tipa ljudi koji to rade.Oni koji imaju neko zaleđe i oni koje ne misle što će biti sutra.Što kad se vratim nazad bez love ?
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 07:19   #108
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Nije izgovor niti išta prešućujem.

Pa nemogu napustiti bilo kakav posao (koji nije baš toliko loš,ali to nije ni tema) i ići uživati negdje.

Uglavnom su dva tipa ljudi koji to rade.Oni koji imaju neko zaleđe i oni koje ne misle što će biti sutra.Što kad se vratim nazad bez love ?
haha, ja ti pratim na fejsu stranicu o putovanjima, i večina su upravo to, sa zaleđem.
i jedna jednom napiše one plitke, bezvezne, glupave naslove, tipa, sve novce treba uložiti u putovanje, baš sve.
i ja pitam, zar zbilja sve? i za obrazovanje? odjeću? krov nad glavom? što sa zdravstvenim? i to?
imaju sve to, pa misle da je to normalno da imaš, a višak koji im ostane, ulažu u putovanja ) još se uvredile što ih se pita realna pitanja.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 13:45   #109
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
haha, ja ti pratim na fejsu stranicu o putovanjima, i večina su upravo to, sa zaleđem.
i jedna jednom napiše one plitke, bezvezne, glupave naslove, tipa, sve novce treba uložiti u putovanje, baš sve.
i ja pitam, zar zbilja sve? i za obrazovanje? odjeću? krov nad glavom? što sa zdravstvenim? i to?
imaju sve to, pa misle da je to normalno da imaš, a višak koji im ostane, ulažu u putovanja ) još se uvredile što ih se pita realna pitanja.
Imaš dvije osnovne skupine.

One koji ne brinu što sutra nosi i troše što god imaju, i oni koji su malo pametniji (ili gluplji -to je isto relativno).

Ovi koji troše sve,svjesno ili nesvjesno u mnogim slučajevima imaju neko zaleđa.Od očekivanog nasljeđa,roditelja koji rade i ubijaju se od posla za "djecu" do dobro dobivenih (u mnogo slučejeva "kupljenih" poslova).

Ali,u krivu sam-znam
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.