Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 03:24   #61
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Je, ali trebala si bolje pazit u skoli kad se to ucilo a ne tipkat na mobitel ispod klupe.
Sad ti je gotovo.

Isla sam guglat.

play it by ear

to decide how to deal with a situation as it develops, rather than acting according to plans made earlier:
We can't make a decision yet. Let's just play it by ear.

Koji dio upucuje na to da on ne zeli da ostanes noc duze?
Na tvoje kompliciranje covjek je odgovorio najpametnije sto je mogao.

Kaze:" Aj ne zajebavaj, samo ti dodji pa cemo onda mislit se za dalje."
Vidi se da se čovjek bavi muzikom
Autorice - samo prati ritam muzike 😉 Nadamo se da ste oboje sluhisti 😊
Ertrinken is offline  
Old 05.06.2017., 07:33   #62
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa nije da se druže prvi put. Mislim da su već izmjenjivali međusobno slinu ak se ne varam.
Aha, nisam dugo bila na ovom pdfu, pa nisam pratila samo sam reagirala kad sam vidjela da je rijec o alice. Ma onda je sve u redu

Najteze je samog sebe iskontrolirat kad zabrijes, dogodi se svima... meni djeluje prespavat ako je jednostavna stvar, a ako je slozenija onda moram malo i truda i gnjavaze frendova... plus prespavati

Alice, ides u posjet decka koji ti se svida, i ti ocito njemu, plus ti pase bliskost s njim... uzivaj u tome, samo uzivaj!
Tutankhamon is offline  
Old 05.06.2017., 10:03   #63
Pa dobro kaj je sad ovo? Kaj ćemo analizirati njegovu rečenicu koja može biti iz spektra "i sam imam tremu, jer ne znam hoće li ti se svidjeti pjesma koju sam ti napisao" pa do "hladan sam i oprezan englez"??
Prestani razmišljati. Čovjek ti se sviđa. Ti se sviđaš njemu. Bivali ste skupa cijele dane gdje ste se obostrano sviđali jedno drugome. Ne seciraj mu rečenice i ne traži "što ako" i "presavršen je da bude istinit" nego odi na lijepo i ugodno druženje i zabavi se!

E da. I najbitnije od svega. Javi nam se!
calea is offline  
Old 05.06.2017., 10:06   #64
Prvo kaj mi je palo na pamet na ovoj temi je.. Alice in wonderland.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 05.06.2017., 10:08   #65
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa dobro kaj je sad ovo? Kaj ćemo analizirati njegovu rečenicu koja može biti iz spektra "i sam imam tremu, jer ne znam hoće li ti se svidjeti pjesma koju sam ti napisao" pa do "hladan sam i oprezan englez"??
Prestani razmišljati. Čovjek ti se sviđa. Ti se sviđaš njemu. Bivali ste skupa cijele dane gdje ste se obostrano sviđali jedno drugome. Ne seciraj mu rečenice i ne traži "što ako" i "presavršen je da bude istinit" nego odi na lijepo i ugodno druženje i poseksaj se!

E da. I najbitnije od svega. Javi nam se!
Fixed that for you
sljeme1234 is offline  
Old 05.06.2017., 10:17   #66
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Fixed that for you
Am se razme. Al primarni cilj nam je da ga očara i da bude opčinjen s njom, a onda ne bu sam od sebe mogao držati ruke daleko od nje Ne ide ona samo na seks vikend, tu su i osjećajčići u igri
calea is offline  
Old 05.06.2017., 10:31   #67
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Am se razme. Al primarni cilj nam je da ga očara i da bude opčinjen s njom, a onda ne bu sam od sebe mogao držati ruke daleko od nje Ne ide ona samo na seks vikend, tu su i osjećajčići u igri
Ma kužim, pretpostavljam da se znate i da ste si super, al mora neko sa strane malo i provocirat Imam dobre namjere pa mi je oprošteno
sljeme1234 is offline  
Old 05.06.2017., 10:38   #68
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Ma kužim, pretpostavljam da se znate i da ste si super, al mora neko sa strane malo i provocirat Imam dobre namjere pa mi je oprošteno
Ma naravno da je Pa nisi ni ti stranac Čekamo da se nama naša Alice javi s novostima!
calea is offline  
Old 05.06.2017., 10:39   #69
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma naravno da je Pa nisi ni ti stranac Čekamo da se nama naša Alice javi s novostima!
Kak bi josuha rekel "I bebacom".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 05.06.2017., 10:41   #70
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kak bi josuha rekel "I bebacom".
Kaj je već do bebača stiglo?! O jebote kak sam u zaostatku?!
Pa mislila sam da tek svadbu planiramo!
calea is offline  
Old 05.06.2017., 10:45   #71
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Kaj je već do bebača stiglo?! O jebote kak sam u zaostatku?!
Pa mislila sam da tek svadbu planiramo!
Nije ti danas moderno udavat se ak ne cekas bebaca.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 05.06.2017., 10:58   #72
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nije ti danas moderno udavat se ak ne cekas bebaca.
A nekak sam mislila da to vrijedi samo za brdoviti Balkan
calea is offline  
Old 05.06.2017., 11:21   #73
Jao, bas ste mi optimizam ulili sad, hvala vam svima
Naravno da cu se javiti. Najkasnije u ponedjeljak navecer. Ako me do utorka nema, nesto je poslo po zlu

Calea, znajuci njegovu glazbu, moze mi bilo sto prodati pod "moju" pjesmu, meni je sve to isto
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 05.06.2017., 11:21   #74
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Zaljubljena sam vec (pre)dugo u tipa koji je krasna i kvalitetna osoba, ali je takodjer i picka, tako da ne vidim buducnost s njim.
Ali ovo nece biti tema o njemu.
Probala sam ga izbaciti iz sebe na nekoliko nacina. Imali smo i duzi prekid svake komunikacije, ali nije mi uspjelo. Izlazila sam s drugim muskarcima, niti to nije uspjelo. Sad opet komuniciramo, ali meni je sve jasnije da se nikad necemo realizirati onako kako bih ja zeljela, tako da je to skoro pa zavrsena prica za mene. Pomirila sam se s cinjenicom da ce dio mene uvijek patiti za njim, ali zivjet cu s tim nekako.

Dakle, ova tema je o drugom tipu. Zapoceko je nekako klasicno. Dejting sajt, vidjeli se nekoliko puta. On zivi dosta daleko, ali uvijek je spreman doci negdje blize meni da odemo na cugu. Svidjam mu se, on se svidja meni, blabla... Kod mene nije jos bio, niti ja kod njega. Dogovor je da ja dodjem kod njega ovaj vikend, prije nego sto odem u Zg.
Rekla sam mu da mogu ostati od petka do nedjelje. Super mu je to, taman.
Ali, neki dan sam si bukirala let za Zg i bukirala sam u ponedjeljak navecer jer je cijena duplo jeftinija nego za nedjelju.
Rekla sam mu to uz napomenu da mi je malo neugodno i da ga ne zelim ometati i da tu zadnju noc imam alternativu, tj da mogu prespavati kod mame od prijateljice. Njegov odgovor me blago receno zbunio.
Napisao mi je da se jako veseli vikendu i sto cemo provesti kvalitetno vrijeme zajedno da se bolje upoznamo, ali let's play it by the ear (jel ima hrvatski izraz za ovo?), super je sto imam opcije, jer tko zna kako cemo se oboje osjecati do ponedjeljka

Je li moguce da ja pretjerujem? Osjecam se kao neko siroce koje ide na sud i pitam se sto mi je to sve trebalo.

Inace, ovaj mi se stvarno svidio. I to ne samo kao rebound, mislim da ima jako dobar potencijal za vise. Prvi put sam nakon tipa s pocetka price osjetila kemiju. Voljela bih da uspijemo, ali s ovakvim odgovorom me sjebao skroz
Nemas razloga da budes "sjebana".... covjek ocigledno ostavio opcije otvorene kako za tebe tako i za njega.... mozda je shvatio da ti za svaki slucaj imas rezervu ako ne bude sve ok s vama dvoma....

Opusteno samo
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 05.06.2017., 11:24   #75
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Nemas razloga da budes "sjebana".... covjek ocigledno ostavio opcije otvorene kako za tebe tako i za njega.... mozda je shvatio da ti za svaki slucaj imas rezervu ako ne bude sve ok s vama dvoma....

Opusteno samo
Pa nije da mi je rezerva drugi muskarac, vec stara I bolesna gospodja
Mogu se uvijek i kod sebe vratiti, ali daleko mi je i bilo bi mi komplicirano zbog leta u ponedjeljak i kofera koji bi morala tegliti
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 05.06.2017., 11:25   #76
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Jao, bas ste mi optimizam ulili sad, hvala vam svima
Naravno da cu se javiti. Najkasnije u ponedjeljak navecer. Ako me do utorka nema, nesto je poslo po zlu

Calea, znajuci njegovu glazbu, moze mi bilo sto prodati pod "moju" pjesmu, meni je sve to isto
Ne sitničari. Cijeni činjenicu da si muza!
Kaj sad ak baš nije najljepša na svijetu. Osim ak ih imaš kolekciju i svako malo ti netko napiše pjesmu, nemaš se kaj bunit
calea is offline  
Old 05.06.2017., 11:26   #77
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne sitničari. Cijeni činjenicu da si muza!
Kaj sad ak baš nije najljepša na svijetu. Osim ak ih imaš kolekciju i svako malo ti netko napiše pjesmu, nemaš se kaj bunit
Ali ne znam jos jesam li muza
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 05.06.2017., 11:34   #78
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Pa nije da mi je rezerva drugi muskarac, vec stara I bolesna gospodja
Mogu se uvijek i kod sebe vratiti, ali daleko mi je i bilo bi mi komplicirano zbog leta u ponedjeljak i kofera koji bi morala tegliti
Rezervu za prenociti sam mislio a ne za sex
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 05.06.2017., 11:35   #79
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ali ne znam jos jesam li muza
ma daj, on vec uvjezbava For Alice u studiju.
A nije mu dugo do petka ostalo.. mora da napise i rijeci

budi sretna da ti ijedan text napise do tad.... covjek je busy za popizdit
jamesbond is offline  
Old 05.06.2017., 11:39   #80
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ma daj, on vec uvjezbava For Alice u studiju.
A nije mu dugo do petka ostalo.. mora da napise i rijeci

budi sretna da ti ijedan text napise do tad.... covjek je busy za popizdit
Ma kakvi. Bas se javio da se vraca iz Newcastlea. Sad me ceka poduka iz geordie accenta

Kud ste svi navalili na pjesme, ja cu biti sretna ako me ne izbaci
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.