Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 19:13   #61
Ne želim čak ni biti sretna.

Želim samo da moj život čini 2% normalnih stvari poput zagrljaja, odlaska na sladoled, kino u kojem nisam bila ne sjećam se otkad, druženje, potpora, saslušanje, vrijeme za knjigu, za posjet rodbini, da se ne budim uz vriskove svako jutro (i tuđe i svoje), da mi plahta nije iz 1965. i raspada se, da vodim ljubav ili se barem ljubim.

Da imam osjećaj kako ima nekih lijepih sitnica na tom svijetu koje će me držati dok ništa nije dobro.

Previše tražim?
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 19:19   #62
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
I meni treba poticaj. Baš mi treba netko tko će mi reći da je sve ok.

Ne može to psihijatrica. Ona pokušava složiti nered kojeg imam u glavi, ali i sama je svjesna da sam usamljena i da to samo produbljuje osjećaj neželjenosti.

I taj dečko... Ne želi više ni pričati sa mnom jer sam mu rekla da bi mi jedan zagrljaj riješio 60% problema. Ista stvar je i kad se obratim tati ili nekome. Jednostavno me otpile i kažu da sam luda i psihotična. A cijelo vrijeme im ponavljam da trebam pomoć i da nisam dobro.

Zar sam toliko odvratna?

Tužna sam. Baš sam jako tužna. Ljudi oko mene umiru, ja stagniram, a normalne stvari poput odlaska na kavu ili spavanja mogu brojati na prste jedne ruke (tokom godine). Želim i ja biti voljena.
S obzirom da sam i sam u takvom sličnom stanju znam kaj pričaš i razumijem te

Ali,kao i ti psihijatri,oni pogode dijagnozu..ništa više.

I ovdje ima ljudi koji su dobri u tome (Radical change je jedan od njih) i on je rekao pametnu rečenicu (koja i za mene vrijedi),a to je da ovim upisima mi želimo neku pažnju privući-da,u pravu si.

Ali,rješenje je ono kaj fali,a bojim se da ga dobiti od nikga nećemo,a sami snage nemamo-i to je ta razlika između onih koji se pokrenu i ovi koji su ovdje gdje jesu.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 19:41   #63
Slucajno se zacitah na ovu temu.. pod broj jedan nisi Ti uopste sve sjebala

To kad sve sjebes na kraju te nose i ne ides nigde dok traje kazna...ili si mrtva..onda si stvarno sjebala!!!

Decka nisi imala jer Ti je prevelika predrasuda prema samoj sebi kako vidim..treba da shvatis da nas ima svakakvih i svako moze naci sebi odgoarajucu osobu samo da prvo budemo otvoreni ka toj ideji..naravno nikad nije lako do kraja u ljubavi znaj a vera tu puno pomaze veruj mi.

Sto bi Ti strogo preporucio je da prestanes pod hitno piti te tablete jer od njih nista ne osecas a tako nikad neces preci preko icega..to bi vec svi trebalo da su skontali ali nazalost nam danasnji sistem lecenja ne zeli zaista dobro.

Ima raznih vezbi..yoga.. disanje..cajevi..moras se potruditi ..bataliti se tv-a svakako a malo i kompjutera ..sport...nabaviti nekog malog dzukca..voditi ga u setnju..ne presminkati se da te svi gledaju jer sljastis iz daleka..prilagodi se sama sebi da bi mogla naci decka.

Dok ne volimo sami sebe ne mozemo prihvatiti ni tudju ljubav!

Znam da je u danasnjem svetu gde sve prsti od plastike fantastike tesko prihvatiti svoj zivot jer zapravo niko ne zivi tako..to je fotoshoop tj holywood..

Najbitnije je da Ti u glavi uspes osvetliti stvari i uvidis kako ovaj svet nije najlagodnije mesto nikome ..mozda dok udobno spavamo ali sem toga svakoga nesto tisti i muci.. a opet ima ljudi pred smrt u bolovima pa su i dalje pozitivni..zato sto im svetli "svetlo u glavi".......
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:40   #64
Sve je to lijepo napisano.

I neka normalna osoba,kojoj je ok u životu,može većinu toga napraviti i možda se poboljšati na još nekim poljima.

Ali,osoba koja neznam kamo krenuti,koja je napuštena,depresivna,izgubljena teško će naći pomoći u gore nabrojanom,ili bilo kojom drugom dobivenom savjetu.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:50   #65
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Ali,osoba koja neznam kamo krenuti,koja je napuštena,depresivna,izgubljena teško će naći pomoći
...bilo gde sem u samoj sebi tesko da ce naci pomoci.. ili citav zivot da joj neko posveti vec ako sama sebi nece...

I odluci se jel lepo napisano ili nadrobljeno!?
__________________
end

Zadnje uređivanje iormas : 08.06.2017. at 21:01.
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:53   #66
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post

I neka normalna osoba,
Imam velikih problema sa tim poimom..oces mi definisati molim te normalnu osobu..

Meni su npr neki klosari normalniji od nekih u odelu.. normalniji mi onaj koji ne gleda tv.. normalniji mi onaj koji ne jede meso..normalniji mi onaj koji nece uzimati hemijske lekove na slepu veru doktoru.. jesam li onda ja nenormalan?

Mislim da je vecina ipak danas luda skroz.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:11   #67
Ma kakvo samoubojstvo kraljice, svima je tesko, bori se. Ali tendencija mi je da se slozim sa Radical Change.

Koliko si zapravo ruzna, odakle si? Aj postaj sliku na pm.
windsguideme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:14   #68
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
...bilo gde sem u samoj sebi tesko da ce naci pomoci.. ili citav zivot da joj neko posveti vec ako sama sebi nece...

I odluci se jel lepo napisano ili nadrobljeno!?
Negdje sam sada napisao kako su mnogi ljudi glupi za neki posao pa su naučili.

To me podsjetilo za slučajeve par osoba,koje znam jako dobro,i mogu slobodno reći da nisu sposobniji nego ja-ali su zahvaljujući nečijoj pomoći dobili pristojne poslove,bolji život i oni su sada bolji od mene.

Ne kažem da nema ljudi koji su se baš sami snašli i došli do nekih "veza",pomoći sami,ali većina je imala neki poticaj na početku.

Iz Srbije si,vidim,misliš da možeš doći u Beograd na studij i kroz par godina imati prvi posao kao direktor marketinške agencije ? (mislim da znaš o kome pričam,da ne pričam o imenu).

Nisi nadrobio,lijepo si napisao,ali sve su to neki savjeti koji teško mogu nekoga pokrenuti,možda jednu stabilnu i sretniju osobu -mene definitivno ne.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Imam velikih problema sa tim poimom..oces mi definisati molim te normalnu osobu..

Meni su npr neki klosari normalniji od nekih u odelu.. normalniji mi onaj koji ne gleda tv.. normalniji mi onaj koji ne jede meso..normalniji mi onaj koji nece uzimati hemijske lekove na slepu veru doktoru.. jesam li onda ja nenormalan?

Mislim da je vecina ipak danas luda skroz.
Pod normalnu sam mislio na osobu koja ima normalan život.Slažem se,pojam je subjektivan,ali po njemu je normalna ona osoba koja ipak ima život koji je bolji nego moj.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:31   #69
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Negdje sam sada napisao kako su mnogi ljudi glupi za neki posao pa su naučili.

To me podsjetilo za slučajeve par osoba,koje znam jako dobro,i mogu slobodno reći da nisu sposobniji nego ja-ali su zahvaljujući nečijoj pomoći dobili pristojne poslove,bolji život i oni su sada bolji od mene.

Ne kažem da nema ljudi koji su se baš sami snašli i došli do nekih "veza",pomoći sami,ali većina je imala neki poticaj na početku.

Iz Srbije si,vidim,misliš da možeš doći u Beograd na studij i kroz par godina imati prvi posao kao direktor marketinške agencije ? (mislim da znaš o kome pričam,da ne pričam o imenu).

Nisi nadrobio,lijepo si napisao,ali sve su to neki savjeti koji teško mogu nekoga pokrenuti,možda jednu stabilnu i sretniju osobu -mene definitivno ne.



Pod normalnu sam mislio na osobu koja ima normalan život.Slažem se,pojam je subjektivan,ali po njemu je normalna ona osoba koja ipak ima život koji je bolji nego moj.
Ma mozes biti sposoban koliko hoces ako si skeptican ili je neko tebi blizak skeptican prema tebi...

mnogo mi ne vidimo u svetu oko nas .. mnogo energija misli koje uticu na ishode dogadjaja!!!

Svejedno ako se osvestimo i poradimo na svim tim stvarima moze se poceti recimo napredovati ..mada je i to pitanje jel napredak materijalno sticanje tipa devojka , decko , kuca , kola, jahta , jakna..... posto kao sto kazes normalan je onaj koji ima bolji zivot od mog a sta je bolji zivot..

pa kad je covek zdrav u miru i lagodi a takvih je najvise pored Gangesa u Indiji koji ni za leba nemaju i svaki dan ustanu kao da je jedini taj dan i puni su mira i ljubavi.

Odakle sam to uopste nije bitno u vezi ovih tema a sta mislim to bas pisem.. i ne bi bio menadzer u Bg svakako ..pre bi prodavao hladne napitke od domaceg sirupa zednim ljudima na plazi... bar bi dotle i ja bio na moru

Svakako sami mozemo odluciti ocemo se nervirati ili opustiti..a borba je svakako ..rad i strpljenje!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:37   #70
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Ma mozes biti sposoban koliko hoces ako si skeptican ili je neko tebi blizak skeptican prema tebi...

mnogo mi ne vidimo u svetu oko nas .. mnogo energija misli koje uticu na ishode dogadjaja!!!

Svejedno ako se osvestimo i poradimo na svim tim stvarima moze se poceti recimo napredovati ..mada je i to pitanje jel napredak materijalno sticanje tipa devojka , decko , kuca , kola, jahta , jakna..... posto kao sto kazes normalan je onaj koji ima bolji zivot od mog a sta je bolji zivot..

pa kad je covek zdrav u miru i lagodi a takvih je najvise pored Gangesa u Indiji koji ni za leba nemaju i svaki dan ustanu kao da je jedini taj dan i puni su mira i ljubavi.

Odakle sam to uopste nije bitno u vezi ovih tema a sta mislim to bas pisem.. i ne bi bio menadzer u Bg svakako ..pre bi prodavao hladne napitke od domaceg sirupa zednim ljudima na plazi... bar bi dotle i ja bio na moru

Svakako sami mozemo odluciti ocemo se nervirati ili opustiti..a borba je svakako ..rad i strpljenje!
Dobro,sad smo prešli na filozofiju

Mogao bi ja još i danas živjeti predivno s roditeljima,ali to ima vrlo kratak rok trajanja-maksimalno godinu dana i onda počinje još suroviji život.

Onda mi valjda jedino preostaje Indija.

Nije ni bitno od kuda si,mislio sam da iz medija znaš na koga sam mislio...nevjerovatno sposobna osoba,koja je imala nekoga da ju pogura na početku,ali i kasnije.

Možda u nekim uređenim društvima je bolje po tom pitanju,ali ovdje kod nas na Balkanu je užasno teško srediti život samostalno,a pogotovo pošteno.

Ali i previše pažnje sam dobio,idem odavde.

I nemožemo sami odlučiti hoćemo se nerviriti ili opustiti...barem ja,nažalost,nemogu.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:52   #71
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Dobro,sad smo prešli na filozofiju

Mogao bi ja još i danas živjeti predivno s roditeljima,ali to ima vrlo kratak rok trajanja-maksimalno godinu dana i onda počinje još suroviji život.

Onda mi valjda jedino preostaje Indija.

Nije ni bitno od kuda si,mislio sam da iz medija znaš na koga sam mislio...nevjerovatno sposobna osoba,koja je imala nekoga da ju pogura na početku,ali i kasnije.

Možda u nekim uređenim društvima je bolje po tom pitanju,ali ovdje kod nas na Balkanu je užasno teško srediti život samostalno,a pogotovo pošteno.

Ali i previše pažnje sam dobio,idem odavde.

I nemožemo sami odlučiti hoćemo se nerviriti ili opustiti...barem ja,nažalost,nemogu.

Ma Ti odlucujes gde ces i kako da zivis..sem sto nas drzave tj banke podkradaju ludacki i sistem nas laze..svejedno mi biramo kud i kamo.

Medije ne pratim otp. od kako sam na forumu.. ni filmove ni serije ni igrice.. bas biram sta cu gledati.

U tim uredjenijim drzavama kako kazes je ustvari puno vise pritiska, depresije i nesloge samo da znas.

Eh ako Ti sam ne mozes odluciti os se nervirati ili ne pa ko moze!?..gluposti.

Ako uveris sebe da se ne mozes kontrolisati naravno da to neces ni moci.

I nije tu nihc filozofije samo pokusavamo oraspoloziti Apple Pie
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 22:12   #72
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post

Ako uveris sebe da se ne mozes kontrolisati naravno da to neces ni moci.

I nije tu nihc filozofije samo pokusavamo oraspoloziti Apple Pie
Neznam u kojem smislu kontrolirati ?

Nekako mislim da nama nema pomoći,i od lijepih riječi smo već razočarani.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 22:40   #73
Sve optimistične, joga, meditivne stvari sam probala.

Šećem kera redovito.

Next.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 22:43   #74
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Sve optimistične, joga, meditivne stvari sam probala.

Šećem kera redovito.

Next.
Nema prijedloga.

Moje mišljen je je da je sve u glavi,a ako nismo do sada,ne vjerujem da ćemo i u budućnosti.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 01:34   #75
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Sve optimistične, joga, meditivne stvari sam probala.

Šećem kera redovito.

Next.
Ovako i moja stara. Ubija me to.

Nju je njena stara smlavila jos u djetinjstvu, ko tinejdzerica se pokusala samoubit, udala se i napravila mene i brata samo da se makne od nje i da ispuni tu neku prazninu, i citav je zivot prazna. Ker je ne ispunjava, moja djeca je ne ispunjavaju, kazem joj gledaj film, citaj knjigu, imas sad love obuci se, nasminkaj se, uzmi fini parfem, daj si oduska ako nista u tim povrsnostima, zivi jebote sad pred penziju kad te vise niko ne moze jebat u mozak, putuj, hodaj, bilo sta, ali ne mozes, ne dopire. Prazna, umorna od zivota, za sve nadje neki izgovor, ne mogu je ubijedit u ista niti natjerat na ista.

Ja bi vama ljudi stvarno nekako pomogla da mi je samo neki hint, neka povratna informacija, nesto, zao mi je sta ne vidite potencijal pred sobom jer je on svugdi, ne znam ko da invalidu govorim hodaj covjece tu su noge samo ih ti ne vidis, tako se osjecam kad pricam s depresivcima.
Meni je iskreno najiskrenije iako te ne poznajem zao sta si usamljena, sta se ne znas voljet, sta ne vidis nista lijepo u sebi i oko sebe i ne znam zapravo sta konstruktivno da kazem a da ne ode u neki bezdan, da ne zgazis na te moje rijeci i nastavis dalje tumarat u mraku. Evo. Ne znam.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 01:56   #76
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ovako i moja stara. Ubija me to.

Nju je njena stara smlavila jos u djetinjstvu, ko tinejdzerica se pokusala samoubit, udala se i napravila mene i brata samo da se makne od nje i da ispuni tu neku prazninu, i citav je zivot prazna. Ker je ne ispunjava, moja djeca je ne ispunjavaju, kazem joj gledaj film, citaj knjigu, imas sad love obuci se, nasminkaj se, uzmi fini parfem, daj si oduska ako nista u tim povrsnostima, zivi jebote sad pred penziju kad te vise niko ne moze jebat u mozak, putuj, hodaj, bilo sta, ali ne mozes, ne dopire. Prazna, umorna od zivota, za sve nadje neki izgovor, ne mogu je ubijedit u ista niti natjerat na ista.

Ja bi vama ljudi stvarno nekako pomogla da mi je samo neki hint, neka povratna informacija, nesto, zao mi je sta ne vidite potencijal pred sobom jer je on svugdi, ne znam ko da invalidu govorim hodaj covjece tu su noge samo ih ti ne vidis, tako se osjecam kad pricam s depresivcima.
Meni je iskreno najiskrenije iako te ne poznajem zao sta si usamljena, sta se ne znas voljet, sta ne vidis nista lijepo u sebi i oko sebe i ne znam zapravo sta konstruktivno da kazem a da ne ode u neki bezdan, da ne zgazis na te moje rijeci i nastavis dalje tumarat u mraku. Evo. Ne znam.
Ne vidimo potencijal jer je postojala ta jedna točka gdje se čovjek samo ugasi. I da je ne znam što lijepo pred njime - nije više lijepo.

Želiš pomoći mami? Super, ona ima tebe. Igraj na emocije. Nemoj tražiti od nje da vidi ljepotu gdje vidi ispraznost. Nemoj je tjerati da sama nešto napravi. Neće nikad. Neće nikad biti sretna. Jer sama ne može. U depresivaca sve kreće od nas samih, a mi ne možemo.

Mislim, evo, kod mene jedino neka emocija pali. Kad me netko takne dovoljno duboko da oživim, da osjetim. Da vidim tu drugu stranu, tu dobru stranu. Jel zagrliš majku? Jel je iznenadiš cvijećem? Jel joj kažeš koliko ju voliš? Cijeniš?

Ja sam baš premorena od života. Imam osjećaj da sam toliko bježala od sebe, a dala se drugima, da sad kada skupljam dijelove sebe po cesti nema nikog tko bi barem rekao: bravo!

Sad idem zagrlit jadnog mačka, pravit se da me voli, isplakat se i ujutro dići na posao.

Hvala svima na odgovorima...
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 02:18   #77
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Ne vidimo potencijal jer je postojala ta jedna točka gdje se čovjek samo ugasi. I da je ne znam što lijepo pred njime - nije više lijepo.

Želiš pomoći mami? Super, ona ima tebe. Igraj na emocije. Nemoj tražiti od nje da vidi ljepotu gdje vidi ispraznost. Nemoj je tjerati da sama nešto napravi. Neće nikad. Neće nikad biti sretna. Jer sama ne može. U depresivaca sve kreće od nas samih, a mi ne možemo.

Mislim, evo, kod mene jedino neka emocija pali. Kad me netko takne dovoljno duboko da oživim, da osjetim. Da vidim tu drugu stranu, tu dobru stranu. Jel zagrliš majku? Jel je iznenadiš cvijećem? Jel joj kažeš koliko ju voliš? Cijeniš?

Ja sam baš premorena od života. Imam osjećaj da sam toliko bježala od sebe, a dala se drugima, da sad kada skupljam dijelove sebe po cesti nema nikog tko bi barem rekao: bravo!

Sad idem zagrlit jadnog mačka, pravit se da me voli, isplakat se i ujutro dići na posao.

Hvala svima na odgovorima...
Jesam, stalno joj ponavljam da ima mene i da me je napravila i odgojila u dovoljno pametnu, suosjecajnu i snaznu osobu i da barem zbog toga ne zali svoj zivot. Opcenito sam jako zastitnicki nastrojena prema njoj. Moram je grlit i cesce, ostavilo je to defekta i na mene, nemam nikakve dijagnoze ali su mi emocionalni kapaciteti mali. Radim na tome da ih povecam, ali prioritet su mi djeca, ostalo onda potrosim na muza i na nju. Ali evo dala si mi dodatnog poticaja.



Ja bi ti rekla da ne cekas niciji bravo! Znaci bravo! puno, ali probaj dobit taj bravo za pocetak od sebe, taj je najvazniji, svi ostali su nevazni kad ga ne dobijas od sebe.
Ali ja ne znam kako je kad prodje toliko vremena da ama bas niciju potvrdu ne dobijes. Mogu samo zamislit kakve rane na dusi to ostavlja. Kad te zakopa dovoljno duboko da se sam jednostavno vise ne mozes iskopat. Zivot je sranje. S druge strane, ja sam optimist, u svom mom cinizmu i nihilizmu iskreno najiskrenije vjerujem da covjek moze i sam, osobno iz toga crpim snagu.
A ne znam, mogu samo ovako srat teoretski.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 02:42   #78
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Jer sama ne može. U depresivaca sve kreće od nas samih, a mi ne možemo.

Mislim, evo, kod mene jedino neka emocija pali. Kad me netko takne dovoljno duboko da oživim, da osjetim. Da vidim tu drugu stranu, tu dobru stranu. Jel zagrliš majku? Jel je iznenadiš cvijećem? Jel joj kažeš koliko ju voliš? Cijeniš?
Verujem i da te nadje nekako decko posto si verovatno zatvorena po tom pitanju ili mozda, si birac pa uvek budes otirac..no i da te nadje i kupi Ti cvece i kaze Ti koliko te voli i pokaze na sve nacine da te voli ne bi mu verovala..ni recima ni cvecu ni nicemu.

Bas zato sto je sve u tvojoj glavi kao sto kazes...moze Ti neko pokazivati ljubav ogromnu a da Ti to pritom shvatis svakako nekako ..to se veoma cesto i dogadja na ovome svetu...

Kao sto rekoh ako neko moze mozes Ti ali ljubav primit ne meres dok samu sebe ne voles! u svakom slucaju ako redovito setas psa ne fali tebi nista samo nemoj pit tablete da bi mogla imat koju emociju.. koje su inace dosta bitne kako bi se bolje osecala naravno da bi ista osecala jer dok ih pijes ne osecas nista..ne bi se ni trebala zaliti jer stim samo dodatno privlacis sazaljenje ostalih koje Ti ne pomaze nikako...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 02:51   #79
Kao osoba koja želi biti pisac jednog dana, smatram da jako lijepo pišeš i prenosiš emocije.
Mada moje mišljenje zasada ništa ne vrijedi. Zanimljiva si, ponovit cu i bila bi ti prijatelj da si bliže.
Ne znam jesi li ružna i koliko, okreni to u svoju korist. Ljeppota je u oku promatrača. znam puno ljudi
za koje svi kazu da su ružni, a meni su jako privlaačni samo zbog svoje energije, a isto tako tako znam i obrnutee situacije.
Ja sam debela, možda smršavim, a možda ostanem debela. Vidjet ćemo kako će ić ovo lljeto. Radi na sebi, možeš ti to.
Nšta, to je sve što ti zasada mogu reći i kao jedna od boraca protiv depresije i osobe koja će uvijek imat neku dozu mraka u sebi.
Ali svi imamo mrak u sebi, no svijetlo se može nać i tu je. A mraka se ne boj, uvijek će bit tu negdje uz tebe, to je život.
Ja i mrak smo si sad cool. Mrak je dio mene i mnogih ljudi i to je ok, kohabitiramo i u zadnje vrijeme ide.
Nauči poštovati svoj mrak u sebi, a svijetlo ce doći, samo se trebaš malo potruditi i izaći iz zone komfora.
Bridgetjones97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 08:55   #80
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Sve optimistične, joga, meditivne stvari sam probala.

Šećem kera redovito.

Next.


E jest ti terapija kao za sponzorušu kojoj nije upalo pa je cijela depresivna.


Bejbe. Jel ti pijes AD?
Ja sam ti nedavno bila zavrsila na max dozi ad-a, znas koji good feeling, kao da sam si ne znam kakav sus droge sasula, ma milina. Samo sto mi nisu pticice u glavi cvrkutale i anđelčići letili uokolo. Sve "roza i prekrasno" .

Zakon, pozitiva trip samo takav.
Sva sam plahutala od srece i euforije

Mislim da ti to treba

I daj rijesi se onog decka.
Ja sam isto tako skupljala otpatke od drustva oko sebe, sve one koji nisu mogli naci frendove, ja sam ih skupljala kao djecicu. Patoliski sam pokusavala brinuti se o nekom nemocnom, jer to daje osjecaj potrebe, zasluge, dominacije i uzdize samopouzdanje.

Ali s druge strane to je sranje, jer te takvi ljudi kad tad povuku na svoje dno i tamo te drze.
Makni se od toga kako god uspijes.

__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.