Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 17:56   #121
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Dobre ljude. Točka. ��
Tak je.
Nasmijan is offline  
Old 19.06.2017., 18:15   #122
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nisi bio ni daleko
Možda sad dobimo obrazloženje što su kurve, a što drolje
anđeo tame is offline  
Old 19.06.2017., 19:21   #123
Smatram da cura nije "dobra" ako ne zna bit kurva i drolja onda kad treba...
deboto po bota is offline  
Old 19.06.2017., 19:45   #124
Kurvu platiš valjda. Drolja da svakome.
Osim njemu.
Zek0slav is offline  
Old 19.06.2017., 20:18   #125
Ste našli mjesto gdje se nalaze dobri ljudi i komadi? Ja znam sam jednog opako dobrog komada na forumu!
Joshua is offline  
Old 19.06.2017., 20:44   #126
Pa ja sam se nekako nadao da budu ljudi sličnih pogleda na svijet dojurili ovamo i dali svoja mišljenja i tako (koji kuže da danas svijet nameće malo glupave norme oko kojih ljudi puno previše razmišljaju i brinu, a sve su to stvari koje sam naveo, a koje više manje ne bi trebale bit bitne ak se dvoje ljudi slaže i poštuje i ima smisao za kompromise i kreativnost).

Nemam niš protiv da ljudi svih pogleda na svijet kažu svoje stavove, al nekak je baš tema potegla u čisto drugom smjeru Mislim da bi se cure već zbog konteksta riječi koje se tu koriste mogle naći uvrijeđene iako nema veze s njima čak i ako imaju skroz odgovorne poglede na život, ili ih možda takav razgovor u temama odbija.
Nasmijan is offline  
Old 19.06.2017., 23:59   #127
Nije jako

Poslano sa mog GM 5 Plus d koristeći Tapatalk
yen is offline  
Old 20.06.2017., 02:01   #128
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ste našli mjesto gdje se nalaze dobri ljudi i komadi? Ja znam sam jednog opako dobrog komada na forumu!
hvala na komplimentu, g. Joshua, ali osjećam se dužan pitati otkuda vam ta informacija o meni? ja to naime brižno skrivam, a vi me onda ovako nespretno raskrinkate.
nezgodan2 is offline  
Old 20.06.2017., 09:51   #129
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
hvala na komplimentu, g. Joshua, ali osjećam se dužan pitati otkuda vam ta informacija o meni? ja to naime brižno skrivam, a vi me onda ovako nespretno raskrinkate.
Ko da citam tajni dnevnik Adriana Molea :
space_xd is offline  
Old 20.06.2017., 10:25   #130
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
hvala na komplimentu, g. Joshua, ali osjećam se dužan pitati otkuda vam ta informacija o meni? ja to naime brižno skrivam, a vi me onda ovako nespretno raskrinkate.
Molim lijepo. Iako nisam imao Vas baš na pameti drago mi je da sam Vam udjelil kompliment. Onda sada poznajem dva dobra komada na forumu!
Joshua is offline  
Old 20.06.2017., 11:47   #131
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Meni cura može biti lijepa u licu ili lijepe građe (a da mi je simpatična) i svidjeti će mi se. Može biti s većim ili manjim oblinama, svejedno mi je, sve ima svoje čari i nikad nisam generalizirao niti sam kad sam u vezi imao osjećaj da bi kontru od one koja mi se sviđa. Međutim odgovor na tvoj komentar bio bi karakter, to mora imati,osmijeh na licu, ono istinska dobrota i vedar pogled na svijet, gdje je ne muće tračevi tko ima kakav posao, što tko misli o nama, je li ja imam veću plaću ili zašto ona ima veće obrazovanje. To su gluposti, razumiješ? Kad je netko divna osoba dosta ti je samo da ste si vi simpa i bit će vam baš dobro. Kroz život mi se sviđala masa cura baš zato što su divne osobe bile.
prihvaćam ispriku.

iskreno jako me iritira i smara tvoj pristup,upravo iz tvog pristupa tj. iz tvojih upisa se može isčitati kako si dosta naporan,prgav,ograničen i samodopadan dečko.
sve ove tvoje plahte od tvojih postova - ˝što sve cura mora imati,do osmijeha na licu,one istinske dobrote i vedrog pogled na svijet,gdje je ne muče gluposti˝ - su isključivo tvoje želje.
pritom jako zaboravljaš na : raznolikost,slobodu,kompromis,prilagodbu i uzajamnu kompenzaciju.
život nije jackpot koji ispunjava sve što mi poželimo.
upravo su te tvoje vlastite želje zarobile,ograničile i dovele do ogorčenosti,tuge,samoće i upravo ta ograničenost ti ne da - da prepoznaš dobrotu u ljudima.
kažeš da si dobar dečko - zapitaj se kome si dobar?
sam si krojač svoje sreće i na tom putu jedino trebaš pripaziti da ne povrijediš bespovratno sebe i druge.
opusti se,oslobodi se svega i usudi se u svemu pronaći nešto dobro.....
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 20.06.2017., 14:38   #132
S obzirom na kolicinu mizoginije - kljuc.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.