Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2009., 20:59   #61
Nikakvih problema nebi trebalo biti!

Quote:
Loznka kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.. Planiram ovog leta s drustvom da budem u Brelima, pa me zanima da li bi imali problema s obzirom da smo gosti iz Srbije?
Mislim da nebi nikakvih problema bilo!

Pozdrav
Zora
www.casa-viter.com
Ninimaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 22:28   #62
Quote:
Loznka kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.. Planiram ovog leta s drustvom da budem u Brelima, pa me zanima da li bi imali problema s obzirom da smo gosti iz Srbije?
Nikakvih. Niste ni prvi ni zadnji.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:55   #63
zavisi imate li teritorijalnih pretenzija
coroskop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 10:53   #64
Izbori 2009.

Izbori se približavaju.
Ajmo malo o njima iz Breljanske perspektive.
viperFX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:41   #65
ovaj post po tematici ne spada pod turizam nego pod pdf "Lijepa nasa" ili pod "Politika"
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 14:22   #66
Last minute - Brela
Apartman za 2 do 5 osoba u terminu od 13.06 do 20.06, za boravak ovih 7 dana plaćate 6 dana - 1 dan gratis!

info na pm!

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 04.06.2009. at 16:52.
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 20:06   #67
Evo ljudi ako netko trazi jos u brelima smjestaj...
Iznajmljujemo apartmane i sobe u samom centru Brela , predio Soline. Sve sobe i apartmani su renovirani 2007. godine te raspolažu sanitarnim čvorom, vlastitom kuhinjom i balkonom te su klimatizirane i raspolažu TV SAT uređajem. Na raspolaganju je svim gostima i velika terasa koja služi za sve vrste sportova i rekreacijkog sadržaja. Za goste sa automobilom ćemo rado osigurat parkirno ili po želji i garažno mjesto.

Sve informacije i rezervacije možete uputit na moj pm
Posjetite Brela, perlu jadrana i provedite nezaboravan godišnji odmor

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 17.06.2009. at 14:21.
fiivanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 16:03   #68
Mene zanima, kakvo je vaše iskustvo sa Bluesun hotel marina i maestral u Breli?
Kojeg bi mi više priporučili?
kukomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:43   #69
Eto mojeg iskustva iz Brela.
Bila tamo na ljetovanju prije više godina. I odlučila sada i nikad više. Uglavnom Brela su za one koji više vole umirovljenički odmor. Ostala su mi u uspomeni kao najlošije ljetovanje i potpuni promašaj.

Uglavnom mjesto je jako jako malo, sve se dešava na na obali, praktički nekog grada ili gradića u pravom smislu riječi tamo nema. Bili smo bez auta i sjećam se da navečer nismo znali kuda bi sa sobom. U principu ono što imaš za prošetati prođeš jako brzo. Navodno čuli da postoji šetnica do Baške vode, nismo tamo išli, a ako i postoji kada smo mi bili uglavnom taj dio je bio neosvjetljen. Tako da baš i nije za šetnju.

Da sve skupa upotpunidogađaj, najbolje kad vas bus ostavi gore na magistrali, sjećam se da kada nas je ostavio tamo na nekoj pustari na magistrali, niti kuće niti ničeg, a Brela su smještena poprilično niže, pa se snalazi kako znaš.

Jedina dobra stvar Brela su plaže kojih zaista ima dosta, velike šljunčane, a barem kada smo mi bili tamo, i nije bila nekagužva. Ok je bio i smještaj privatno, sjećam se da smo jeli u nekom restoranu, imena se ne sjećam, no hrana je biladosta loša.

Još ako ste s autom pa ajde još možete skoknuti do makarske ili drugih mjesta na makarskoj rivijeri, mada osobno i nisam pobornik tih stalnih vozikanja kada sam na odmoru. Više se volim smjestiti na jednoj lokaciji, pa onda bas ako mi se da negdje otić automi, ali uglavnom tamo gdje jesam da mi je ok.A nažalost Brela to barem za mene nisu bila.

Uglavnom mjesto iznimno malo, navečer dosadno, uglavnom za one kojima je samo do mora i sunca i ranog odlaska na spavanje.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 21:14   #70
bio ja ovo ljeto,tj prije dva tjedna tamo
sto se tice vecernjih izlazaka PAULA123 je dobro napisala,toga nema u tamo, ima par kafica i slasticarni i to je to. Meni je smijestaj bio ok, plaze prva liga, bilo ljudi,ali ne previse. Setnica prema Baskoj vodi postoji, osvijetljena je i jako "prometna",tako da nema straha,ako ga je kod nekog i bilo. Sto se tice vecernjih izlazaka Baska voda je jako dobar izbor, a kako sam imao auto, islo se i do Makaraske i Tucepa,tako da nije bilo dosadno. Trgovina u Brelima ima nesto,uglavnom su to marketi,koji su jako skupi i u njima se u pravilu kupuje samo kruh.Za sve ostalo treba se odvesti do Keruma ili Konzuma do Baske Vode,jer u tim,doticnim marketima cijene su paprene.
eto toliko
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 22:49   #71
Quote:
bushido kaže: Pogledaj post
Trgovina u Brelima ima nesto,uglavnom su to marketi,koji su jako skupi i u njima se u pravilu kupuje samo kruh.Za sve ostalo treba se odvesti do Keruma ili Konzuma do Baske Vode,jer u tim,doticnim marketima cijene su paprene.
eto toliko
U centru Brela je Konzum, ali iza one pizzerije sa drvenim stolovima, pa nije baš uočljiv. Nije ni to spas od visokih cijena. Bio prije par dana u Konzumu u Orebiću, a cijene do neba! Mislio sam da su cijene iste kao u ZG. Malo morgen. Tga za Jug (vino) je triput skuplje nego u Konzumu u ZG!
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 13:07   #72
Paula, ne kužim kako niste "pronašli" šetnicu prema Baškoj vodi
Brela su prekrasna, a da si se malo raspitala, saznala bi da je to tipično obiteljsko ili penzionersko mjesto, to večina ljudi zna, ovako si, na žalost fulala, ali nisu zato Brela manje ljepša ili lošija.

Nego, imam pitanje.
Idem na 4 dana u hotel u 9. mj., slobodnih soba ima u slijedeća dva: Maestral i Berulia? Koji je bolji? Znam da prvi ima 3*, a drugi 4*, no ne mora to nužno značiti da je ovaj s 4 bolji.
Koji je bliže Baškoj i bliže šetnici, moru, plaži, gdje je bolja hrana?
Ima netko tko je boravio u tim hotelima?
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 13:26   #73
Pošto imam vikendicu u Brelima, tamo ljetujem skoro svake godine. I ne znam ko ide u Brela i onda plaće za noćnim životom, zaboga pa to je selo. Što je tak teško malo proguglat kamo ideš prije nego što odeš...uostalom Makarska je blizu, pa u krajnjoj liniji mozes busom navečer u Makarsku..ne vidim u čemu je problem. A ni Baška voda nije loše rješenje za otić navečer..ne znam kak se ne može nać šetnica za Bašku vodu zaboga..ti Paula ak se tamo nisi snašla kaj bi ti se tek desilo u malo većem mjestu.

Kaj se tiče Maestrala i Berulije. Maestral je baš u Brelima, plaža ti je pod nosom, doslovno, kao i šetnica. Isto kao i kod Berulije. Tak da blizina plaže nije faktor jer su hoteli praktički na samoj plaži. Berulija je na pol puta do Baške Vode, čak malo i bliže Baškoj nego Brelima. A i čini mi se da sam vidio na tabli da Berulija ima 3 zvjezdice, al nisam ziher. Kaj se tiče hrane ne znam. Najbolji restoran u Brelima je Volat koji nije na obali već na cesti koja vodi prema Baškoj Vodi.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 13:34   #74
...

Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Paula, ne kužim kako niste "pronašli" šetnicu prema Baškoj vodi
Brela su prekrasna, a da si se malo raspitala, saznala bi da je to tipično obiteljsko ili penzionersko mjesto, to večina ljudi zna, ovako si, na žalost fulala, ali nisu zato Brela manje ljepša ili lošija.

Nego, imam pitanje.
Idem na 4 dana u hotel u 9. mj., slobodnih soba ima u slijedeća dva: Maestral i Berulia? Koji je bolji? Znam da prvi ima 3*, a drugi 4*, no ne mora to nužno značiti da je ovaj s 4 bolji.
Koji je bliže Baškoj i bliže šetnici, moru, plaži, gdje je bolja hrana?
Ima netko tko je boravio u tim hotelima?
Berulija je bolje smještena i bliže Baškoj vodi a i plaža hotela ima plavu zastavicu, u biti Baška Voda je odma iz ugla... od Berulije do centra Baške Vode imaš 15-ak minuta laganog hoda šetnicom uz more, a isto toliko do najlipše plaže u Europi, po Forbesu, Punta Rati u Brelima samo hodaš od hotela na suprotnu stranu...
demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 15:09   #75
Quote:
demon kaže: Pogledaj post
Berulija je bolje smještena i bliže Baškoj vodi a i plaža hotela ima plavu zastavicu, u biti Baška Voda je odma iz ugla... od Berulije do centra Baške Vode imaš 15-ak minuta laganog hoda šetnicom uz more, a isto toliko do najlipše plaže u Europi, po Forbesu, Punta Rati u Brelima samo hodaš od hotela na suprotnu stranu...
mislim da od berulije do punta rate ima jedno pol sata hoda najmanje. 15 minuta ak trčiš.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 18:33   #76
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
Pošto imam vikendicu u Brelima, tamo ljetujem skoro svake godine. I ne znam ko ide u Brela i onda plaće za noćnim životom, zaboga pa to je selo. Što je tak teško malo proguglat kamo ideš prije nego što odeš...uostalom Makarska je blizu, pa u krajnjoj liniji mozes busom navečer u Makarsku..ne vidim u čemu je problem. A ni Baška voda nije loše rješenje za otić navečer..ne znam kak se ne može nać šetnica za Bašku vodu zaboga..ti Paula ak se tamo nisi snašla kaj bi ti se tek desilo u malo većem mjestu.

Kaj se tiče Maestrala i Berulije. Maestral je baš u Brelima, plaža ti je pod nosom, doslovno, kao i šetnica. Isto kao i kod Berulije. Tak da blizina plaže nije faktor jer su hoteli praktički na samoj plaži. Berulija je na pol puta do Baške Vode, čak malo i bliže Baškoj nego Brelima. A i čini mi se da sam vidio na tabli da Berulija ima 3 zvjezdice, al nisam ziher. Kaj se tiče hrane ne znam. Najbolji restoran u Brelima je Volat koji nije na obali već na cesti koja vodi prema Baškoj Vodi.

Gle, ne moraš se brinuti ne bum se ja izgubila u malo većem gradu - ajd zezam se malo, da ne shvatiš ozbiljno, (sad redovno tako i tako idem u veće gradove, u Brela više nikad). U Brelima sam bila prije 12 godina, točnije 1997.g. onda još interneta gotovo i nije bilo i znam ja gdje je bila šetnica, isto tako znam da u tom dijelu uopće nije bilo ljudi i da je bilo mračno. Znači bilo je to prije 12 godina. A i napisala sam u postu da je to bilo prije više godina.

Priznajem da sam se zeznula, no sada znam, Brela zaobilazim u širokom luku.

Ali ovo s busom bas se ne bi slozila s tobom (nismo imali auto) jer znam kak je to na našoj obali, zadnji autobus uglavnom kreće oko 8 sati navečer, tak da ak nemaš auto, oprosti se sa izlascima. Kažem neću tvrditi za Makarsku, ali uglavnom na našoj obali je tako, tak da se pouzdati u bus za večernji izlazak ne bi baš.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 15:50   #77
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Brela su prekrasna, a da si se malo raspitala, saznala bi da je to tipično obiteljsko ili penzionersko mjesto, to večina ljudi zna, ovako si, na žalost fulala, ali nisu zato Brela manje ljepša ili lošija.
Upravo tako. Nekima odgovara tako proveden odmor. Di je mir i di nema buke i vreve.

Ko voli noćni život on će ići u 'Oseke', u Bašku Vodu, a ko voli do zore taj će u Makarsku.
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Koji je bliže Baškoj i bliže šetnici, moru, plaži, gdje je bolja hrana?
Ima netko tko je boravio u tim hotelima?
Cesc je reka sve. 'Berulija' je na samom ulazu u Bašku Vodu, a 'Maestral' baš u centru Brela.
Nisam bio u 'Voltu', al moja preporuka za restoran je 'Feral', u samom centru Brela, di se barke vezuju.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 17:09   #78
[QUOTE=spyker22;22219270]Upravo tako. Nekima odgovara tako proveden odmor. Di je mir i di nema buke i vreve.

Ko voli noćni život on će ići u 'Oseke', u Bašku Vodu, a ko voli do zore taj će u Makarsku.

Gle, ja imam svoj ukus, netko drugi ima svoj, tuđi ukus se poštuje ali ga se zbog toga ne napada jer tako? Ja sma iznijela svoja iskustva i svoje viđenje, a ne mogu reći da mi je tamo bilo super kad mi nije bilo super. I to je sve. I normalno onaj tko voli miran odmor ići će tamo tko ne voli neće ići tamo. I sva mudrost.

A što se tiče odlaska u Makarsku, što je već netko tu spomenuo, da ali samo ako imaš auto, jer svi znamo kakva je povezanost busom u kasnim noćnim satima po Jadranu, i kada kreću zadnji bus, a isto tako dobro se sjećam koliko su Brela udaljena od magistrale i gdje busevi da i voze (a mislim da ne voze tako kasno navečer) stoje.

Ne znam zaista u čemu je problem. Valjda u tome da se ne može prihvatiti tuđe mišljenje. Ljudi smo i različiti smo, zar ne.

Nisam nikog tu napadala nego sam iznijela svoje viđenje, a ne razumijem zbog kojih interesa se netko tu osjeća prozvanim.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 18:40   #79
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Ljudi smo i različiti smo, zar ne.

Nisam nikog tu napadala nego sam iznijela svoje viđenje, a ne razumijem zbog kojih interesa se netko tu osjeća prozvanim.
Ja ne

Ma nisam ti ni rič reka, nit sam te kvota

Slažem se s onim u vezi buseva. Bez auta je malo nezgodno biti u Brelima (pogotovo ako se misli ići okolo), a i s autom (parking )..a i sami smještaj Brela je za buseve nezahvalan tako da praktički jedan bus zauzme cilu cestu tako da doli, u misto, niti ne silaze..osim turističkih..e onda bude veselo
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 19:51   #80
A čini mi se da znam više o Brelima a provela tamo samo 7 dana u zivotu, nego neki koji su ovdje na forumu, a kao znaju sve.

Kao onaj tip, čudi se kako ja nisam mogla pronaći šetnicu ( samo je trebalo dobro pročitati moj post, ( u prvi tren pomislila da je on stalno tamo) a onda pita koji hotel je blize mora i blizu Baškoj vodi. Sada bi se i ja mogla pitati "kako on to ne zna", kada zna "sve" o šetnici.

Ili ista priča s busom kada mi je netko tu rekao "pa kakav bi ti problem bio navečer ići busom u Makarsku". Izgleda da nikad Brela nije vidio kada mi tako glupo pitanje postavi.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.